Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-05-19 13:02:31
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Aretides
PostNapisane: 2005-11-14 02:31:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-09-04 15:00:35
Posty: 134
Lokalizacja: Pszczyna
Płeć: Mężczyzna
I zobaczcie co znalazlem na forum rankingu :O :
http://s11.invisionfree.com/knightonlin ... =2879&st=0

N/C


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-14 07:26:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-19 20:04:45
Posty: 735
Płeć: Kobieta
o tym ?e Gmi robia itemy za kase to by?o pewne zzzzz SHIT i tyle

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-14 08:23:50 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-21 14:30:21
Posty: 1955
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Posted: Jul 1 2005, 08:08 PM

Stććre


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-14 09:46:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-06 20:39:15
Posty: 248
Płeć: Mężczyzna
W dodatku to jakie? k?amstwo jest.
Po1. to marudzi co?, ?e gra na berku, a odin i arestides rulsowali na aresie, z tego co wiem, to nie maj? najmniejszej szansy nic konkretnego zrobi? na innym serwerze.
Po2. ja bym nie ufa? takim osobom, z dystansem nale?y podchodzi? do tego typu informacji.
Po3. Na pewno arestides mia? kiedy? jakies przekr?ty, ale nie na tak? skal?, lecz raczej w niewielkim stopniu i tylko zaufanym kolegom.
Po4. screen??w z tymi uber itemami na berku si? jako? nie doczeka?em
Po5. ludzie wi?cej m??wi? ni? wiedz?, niekt??rzy maj? w tym interes, bo niestabilna sytuacja w organizacji sprzyja oszustom. A te logi z rozm??w to g??wno nie dow??d.
Po7. wszyscy pieni? si? na TOWN, mimo tego, ?e to by? jeden z nielicznych klan??w, kt??rzy naprawde sami si? dorobili sprz?tu. No c???, byli bezkonkurencyjni swego czasu, bo nikt poza nimi nie by? w stanie np. talosa ubi?. Na EthernalKnigts nikt jako? nie narzekal, mimo, ?e dupowali i czitowali jak wlezie.
Prawda jest taka, ?e jak g??wno wiemy na jaki? temat, to powinni?my siedzie? cicho, jednak dzieci robi? inaczej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-14 13:53:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-11-13 14:26:09
Posty: 4
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Pozwole sobie skomentowac kilka rzeczy ;)
Cytuj:
Po1. to marudzi co?, ?e gra na berku, a odin i arestides rulsowali na aresie, z tego co wiem, to nie maj? najmniejszej szansy nic konkretnego zrobi? na innym serwerze.

z tego co pozniej czytalem, to arestides mial spore wplywy rowniez na innych serverach, ale to prawda skala tego byla niewielka i itemy od niego otrzymywali tylko zaufani (dobrze mu znani) gracze

Cytuj:
Po4. screen??w z tymi uber itemami na berku si? jako? nie doczeka?em

wiesz, screenami niedysponuje ale jestem w stanie podac ci kilka przykladow jesli chodzi o cheaterstwo na tym servie, np. w dzien dupe wipe'u RedBull, TACHI, HotSauce biegali goli, hota nawet zbanowali nastepnego dnia (dwa dni po banie kumpel widzial go w cz znow w full shellu z shardami +8 ), w tej chwili TACHI zasuwa w full shellu z hanguk swordem +8 i totamic spear'em +8, RedBull full shell, giga axe +8 i totamic spear +8 (dodam ze gosc rozwala tk z jednym 1920 healem :|)

mozecie mi wiezyc na slowo, na bera jest tylu cheaterow ze niemozna ogarnac, ale niema co siedziec i narzekac, trzeba grac ;)

_________________
Rzeczy niemoĂ…ÂĽliwe zaĂ…ââ‚ŹĂ…Ąatwiam od rÄ™ki, na cuda trzeba troszeczke poczekac

"sĂ„ââ‚ŹĂ…ĹĄdy o ludziach mÃÂłwiĂ„ââ‚ŹĂ…ĹĄ wiÄ™cej o sĂ„ââ‚ŹĂ…ĹĄdzĂ„ââ‚ŹĂ…ĹĄcych niĂ…ÂĽ o sĂ„ââ‚ŹĂ…ĹĄdzonych..."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-14 18:03:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-09-04 15:00:35
Posty: 134
Lokalizacja: Pszczyna
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Po1. to marudzi co?, ?e gra na berku, a odin i arestides rulsowali na aresie, z tego co wiem, to nie maj? najmniejszej szansy nic konkretnego zrobi? na innym serwerze.

zdaje mi sie ze on jest KOLA, wiec ma ogromne wp?ywy na wszystkich serwerach
Cytuj:
Po3. Na pewno arestides mia? kiedy? jakies przekr?ty, ale nie na tak? skal?, lecz raczej w niewielkim stopniu i tylko zaufanym kolegom.

arestides mia? wiecej przekr?t??w ni? rywin, o tym sie czyta na codzie?, tyle ze do czasu jak znalazlem ten topic jakos nie wierzy?em
Cytuj:
Prawda jest taka, ?e jak g??wno wiemy na jaki? temat, to powinni?my siedzie? cicho, jednak dzieci robi? inaczej.

Je?li masz mnie na my?li to likewise...

_________________
Obrazek

Inactive


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-14 18:50:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-06 20:39:15
Posty: 248
Płeć: Mężczyzna
@Argantes - nie w?tpie w obecno?? cziter??w, w?tpi? w jakikolwiek zwiazek arestidesa z nimi.

Cytuj:
zdaje mi sie ze on jest KOLA, wiec ma ogromne wp?ywy na wszystkich serwerach

Zajd?my dalej, G.W. Bush jest prezydentem stan??w i czerpie czyste zyski z przelewu kapita?u osma?skiego na ameryka?ski... Arestidesa g??wno obchodz? inne serwery, KOLA nie by? od zawsze. Na pocz?tku by? wybrany jako zwyk?y gm, mia? drobne przekr?tny dla swoich znajomych (drobne, nie raptory +8, nie ib+8), ale og??lnie spisywa? si? ?wietnie. I to by?o na d?ugo zanim powsta? koranking. T?pi? cziter??w i sz?o mu ca?kiem nie?le, gdyby nie to, ?e programi?ci (a raczej ich brak, albo tacy zacni jak nasz polski developer :D), opierdalali si? i nie robili nic w celu zwi?kszenia bezpiecze?stwa. On te? cz?owiek, nie raz widzia?em jak si? denerwuje, zaczyna przeklina? - nie dziwie si?, skoro ludzie bluzgaj? na niego, ?e maj? lagi podczas eventu, na organizacj? kt??rego po?wi?ci? troche czasu. W mi?dzyczasie zosta? kola i wzi?? si?za organizacje ca?o?ci, a z tym to ju? ?rednio mu sz?o. Nie ma najmniejszego interesu w tym, aby za?atwia? co? z graczami, szczeg??lnie na innych serwerach ni? jego rodzimy ares.

Cytuj:
arestides mia? wiecej przekr?t??w ni? rywin, o tym sie czyta na codzie?, tyle ze do czasu jak znalazlem ten topic jakos nie wierzy?em

Ten topic? Ten topic jest taki jak wszystkie inne - efekt plotki puszczonej przez jakiego? os?a, kt??ry albo zazdro?ci?, albo zosta? zbanowany przez niego za cziterstwo. Nigdy nie spotka?em wiarygodnych dowod??w, same pom??wienia i mity.

Cytuj:
Je?li masz mnie na my?li to likewise...

Nie do Ciebie, do kogo? kto rozpuszcza tego typu plotki. Ty masz w tym tylko niewielki g?upiutki udzia?.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-14 21:11:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-09-04 15:00:35
Posty: 134
Lokalizacja: Pszczyna
Płeć: Mężczyzna
hmm ss pulpitu to chyba dosc wiarygodny dow??d.zreszta poczytaj ten topic w ca?osci, wiem ze d?ugi i zajmuje troche czasu ale przyda sie.Tam tez wypowiadaja sie szychy typu devile itp., nie sadze zeby oni rozpuszczali plotki...
Zreszt? NVM, ja na ranking forum jestem codziennie, to czytam o tym i owym, w tym o przekretach GM??w.Cho?by spawnowanie sobie albo kumplom boss??w, albo edit postaci.No flame pls, ja tu sie nie przyszed?em k???ci?, kto chce niech wierzy, kto nie chce niech nie wierzy, ale imo na serwerach widac bardzo dobrze skutki takich machlojek GM??w :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-15 09:31:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-06 20:39:15
Posty: 248
Płeć: Mężczyzna
Screenshot pulpitu? Przecie? tam mam nieograniczone pole edycji. Czepcie si? duper??w i cziter??w, a nie gm'??w. W?tek przeczyta?em i nic konkretnego nie znalaz?em. Zreszt?, nawet gdyby gm spawnowa? sobie bossy kolegom, to nie ma to nawet NAJMNIEJSZEGO w?ywu na sytuacj? jaka jest teraz.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-15 09:48:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 16:47:44
Posty: 2208
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 13
Eee co to ze USa to ne pa takeigo cezgos jak korupcja, a zarobienie paru dolcow za taki pikus to jest szybki zysk wiec nie wierze ze GM'y sa czysci ;/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-15 17:16:07 
Offline

Dołączył(a): 2005-08-12 22:31:10
Posty: 192
Lokalizacja: stolYca
Płeć: Mężczyzna
SiD nie zgodz? si?. Arestides robi? machloje odk?d si?gam pami?ci?. To on by? pierwszym GMem, kt??ry edytowa? postacie graczom za real kase, to on wrzuca? postacie na 62+ do gry za real kase, to on rzuci? swego czasu pewnemu klanowi scrolle 100% +8 z czego cz??? po cichu skorzysta?a, a cz??? zacz??a wystawia? na merchu przez co sprawa si? nag?o?ni?a, to jego, a nie innego gma przy?apano na tym jak expi? innych, konkretnych i ci?gle tych samych graczy dropuj?c im kilkaset harpii jako ?adny lur, to jego przy?apano na akcji jak spawni? OBO dla "sprawdzania drop ratu" (kole? pokazywa? screeny z tego "eventu" to wychodzi? z pe?nym inn shard??w, shelli itd itd i to wszystko nie dupowane, legalne, tylko, ?e z nielegalnego bossa).
Nie mo?na wi?c powiedzie?, ?e jest on kompletnie niewinny itd itd ale oczywistym jest, ?e ??czenie go ze wszystkimi duperami, cziterami i makroerami KO to ju? troche za du?o ;)

_________________
a nie b?dzie avika...aviki mnie nudz?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-15 22:15:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-06 20:39:15
Posty: 248
Płeć: Mężczyzna
ZnudzonY napisał(a):
SiD nie zgodz? si?. Arestides robi? machloje odk?d si?gam pami?ci?. To on by? pierwszym GMem, kt??ry edytowa? postacie graczom za real kase, to on wrzuca? postacie na 62+ do gry za real kase, to on rzuci? swego czasu pewnemu klanowi scrolle 100% +8 z czego cz??? po cichu skorzysta?a, a cz??? zacz??a wystawia? na merchu przez co sprawa si? nag?o?ni?a, to jego, a nie innego gma przy?apano na tym jak expi? innych, konkretnych i ci?gle tych samych graczy dropuj?c im kilkaset harpii jako ?adny lur, to jego przy?apano na akcji jak spawni? OBO dla "sprawdzania drop ratu" (kole? pokazywa? screeny z tego "eventu" to wychodzi? z pe?nym inn shard??w, shelli itd itd i to wszystko nie dupowane, legalne, tylko, ?e z nielegalnego bossa).
Nie mo?na wi?c powiedzie?, ?e jest on kompletnie niewinny itd itd ale oczywistym jest, ?e ??czenie go ze wszystkimi duperami, cziterami i makroerami KO to ju? troche za du?o ;)

Przesadzasz, masa z tych rzeczy to pom??wienia. Ja te? s?ysza?em te historie, ale jako? nigdy na merchu nie widzia?em scrolla +8 100%, ba! W?tpie aby ktokolwiek co? takiego wystawia?, raczej trzyma?bym to na p???niej, albo odda? komu? zaufanemu/sprzeda? poza merchem za du?? kas?.
Ten scren pe?en shard??w pami?tam - nub rouge w abyss i to nie na aresie. Widzia?em ca?y kr??tki filmik. Powiem, ?e mia?em kiedys b?ad w pami?ci i widzia?em co? co wygl?da jak inn/sklep w abyss, a w nim mase r???nych rzeczy. Je?eli kto? czituje, to nie widz? najmniejszego problemu pogrzeba? w pami?ci i uzyska? zamierzony efekt. Ciekawi mnie czemu nic nie przerzuci? z/do tego okienka :>
T?umem da si? manipulowa? ?atwo, a t?um robi du?o szumu, w niekt??re rzeczy naprawde ?atwo uwierzy?, jednak nadal nie s? one prawd?. Prawdziwych, wiarygodnych dowod??w nigdy nie by?o i nie ma i nie w?tpie, domy?lam si? jakie? przekr?ty mia?, ale nie wierze w te brednie, kt??re zazdro?ni/zra?eni ludzie pisza o nim.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-15 22:23:43 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-21 14:30:21
Posty: 1955
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
scrolle +8 by?y na xig.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-16 04:30:52 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-02 02:52:28
Posty: 121
Lokalizacja: Wroc?aw
Płeć: Mężczyzna
Ta, +8 scrolle pojawily sie na Xigu w miare dawno temu. Nagle jednego dnia conajmniej parenascie osob merchantowalo je w moradonie. Nastepnego dnia posypaly sie ostre bany za to, pewnie admin sie wkurwil ze sprawa wyszla na jaw hehi musial dla przykladu ukaral pare osob.

_________________
Obrazek
Obrazek
Tak, kupilem WoWa, zostalem w miedzyczasie hackniety i nie ma do czego wracac.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-16 14:42:32 
Offline

Dołączył(a): 2005-09-12 00:26:04
Posty: 127
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Nigdy nie spotka?em wiarygodnych dowod??w, same pom??wienia i mity.


lol mo?e ci przypomnie? pewien mityczny film ile sobie na postaci unikat??w trzyma? i jak po tym mitycznym nic nieznacz?cym filmie zamkneli ze strachu forum na oficjalnej usko na pare miech??w.A film zrobi? chyba ranking btv. I ?eby muc dalej pi?tnowa? korupcje i machloje k2 zrobi? forum rankingowe bez cenzury.Ale to oczywi?cie tylko plotki


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.031s | 14 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net