Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-05-19 21:12:08
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-07 12:04:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-04 18:23:38
Posty: 257
Płeć: Mężczyzna
WIELKIE Dzi?ki za Gratki dla nas :)

daxio_pl napisał(a):
szczerze powiedziwaszy to Wy chyba npoki bijecie w nocy 3-4 albo 5-6

Nio zda?a sie ze kto? siedzi w CZ o tez poze ale to razcej ?adko :) tak naprawde to od godzin popo?udniowych do 2-3 to praktycznie zawsze ktos jest od na w CZ. :D A ja ciebie czesto widuje w CZ :P

Gulok napisał(a):
gratz G2, dla nas tez G2 ciagnelo sie wieki, ale G1 jakos szybko zrobilismy Za czesto was w CZ na inwazjach nie widze, ale ostatnio mialem duelka z BP od was chyba Sonic2pl

Nawet nic mi nie mow o tym jak si? cagne?o G2 :P bo u nas to naprawde mozna sie bylo pochlasta? zwa?ywszy na to ?e Megowie jak by? bug(du?o wi?ksza cz??? naszego sk?adu) robila nowe chary od pocz?tku. Mam nadzieje ?e G1 wpadnie du?o szybciej :D . Na inwazjach i wojnach (tych nocnych bo tylko wtedy moge grac :( ) zawsze jast sklad mniejszy czy wiekszy ale zawsze kto? jest (taki sta?y to Qik, Nigga, Ja, Numen) Nawet ze 2-3 tygodnie temu prubowalem ubi? waszego maga na inwazji (bo chyba zlapal laga i sie nie rusza? :P ) juz prawie prawie go mialem ale podlecial mi jakis assek u zabral NP, tak to by przynjamniej w "rodzinie" zostaly :P

KWESTIA LIONA:

Zgadza sie po tym ja do nas przyszedl dostalismy G2 ale z moich wylicze? (jak wiecie nie dzialaja statystyki) ze kwestia G2 nawet bez przyjscia Liona to nie wiecej jak tydzie? moze 2, ale fakt faktem przyspieszy? Gradeup :D

Co do tego ze kogos okrad?, tak naprawde nie moge sie nic na te temat wypowiedziec bo nic nie wiem :( ale dzi?ki za ostrzezenie, napweno bedziemy uwa?ali.

Jeszcze raz POZDROOFKA dla wszytskich :D
D_S_P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-07 12:22:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
dark_soul_priest napisał(a):
WIELKIE Dzi?ki za Gratki dla nas :)

KWESTIA LIONA:

Zgadza sie po tym ja do nas przyszedl dostalismy G2 ale z moich wylicze? (jak wiecie nie dzialaja statystyki) ze kwestia G2 nawet bez przyjscia Liona to nie wiecej jak tydzie? moze 2, ale fakt faktem przyspieszy? Gradeup :D

Co do tego ze kogos okrad?, tak naprawde nie moge sie nic na te temat wypowiedziec bo nic nie wiem :( ale dzi?ki za ostrzezenie, napweno bedziemy uwa?ali.

Jeszcze raz POZDROOFKA dla wszytskich :D
D_S_P



no - i to tylko chodzilo sajpowi, ?ebyscie uwazali - jak zawsze Epic niepotrzebnie wrzuciles swoje 5 groszy, bo jak widzisz si? z DSP dobrze dogadujemy i niestety - nie zmienisz tego :devil: :devil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-07 12:57:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 15:12:22
Posty: 1399
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Sajper napisał(a):
hmm troche dziwne ?e G2 wesz?o jak _Lion z?odziej jeden do was doszed?... Kazdy wie za co od nas wylecia?... ja jush ostrzega?em wasz kaln ale "M?dry polak po szkodzie", p??ki nie ojebie kogo? z was to sie nie przekonacie :arrow: _LION 78K NP


A wez no ale on napisal ze im grade wskoczylo jak _Lion doszedl? Tak? Czy ja gdzies napisalem ze kolo grajacy tym charem to wporzo gosciu? Czy ja napisalem ze u was z ktoryms tam grade sytuacjia byla podobna bo przyjeliscie _Liona i _Punish3ra_? Chcialem byc neutralny i przypomniec wam o tym... nieudalo mi sie? Odworcicliscie kota ogonem i zaczeliscie pisac jaki to _Lion zlodziej? Pozatym okradl was bo *nikt* wam niemowil ze kolesie z Jasla jada na trade haku u was w klanie? Nikt z ally klanu/ow? Przeciez ja nawet o tym wiedzialem bo ktos odnas z klanu dowiedzial sie o tym Eternals_pl (niewiem od kogo). Sajper dobrze napisal "madry Polak po szkodzie" bo daliscie organizacyjnie ciala no i macie w plecy. Niecieszy mnie to jak chcesz wiedziec.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek
ty Tengel http://www.vco.forka.eu/index.php


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-07 15:52:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-19 20:04:45
Posty: 735
Płeć: Kobieta
Epic napisał(a):
Sajper napisał(a):
hmm troche dziwne ?e G2 wesz?o jak _Lion z?odziej jeden do was doszed?... Kazdy wie za co od nas wylecia?... ja jush ostrzega?em wasz kaln ale "M?dry polak po szkodzie", p??ki nie ojebie kogo? z was to sie nie przekonacie :arrow: _LION 78K NP


A wez no ale on napisal ze im grade wskoczylo jak _Lion doszedl? Tak? Czy ja gdzies napisalem ze kolo grajacy tym charem to wporzo gosciu? Czy ja napisalem ze u was z ktoryms tam grade sytuacjia byla podobna bo przyjeliscie _Liona i _Punish3ra_? Chcialem byc neutralny i przypomniec wam o tym... nieudalo mi sie? Odworcicliscie kota ogonem i zaczeliscie pisac jaki to _Lion zlodziej? Pozatym okradl was bo *nikt* wam niemowil ze kolesie z Jasla jada na trade haku u was w klanie? Nikt z ally klanu/ow? Przeciez ja nawet o tym wiedzialem bo ktos odnas z klanu dowiedzial sie o tym Eternals_pl (niewiem od kogo). Sajper dobrze napisal "madry Polak po szkodzie" bo daliscie organizacyjnie ciala no i macie w plecy. Niecieszy mnie to jak chcesz wiedziec.


kehme powtarzam jeszcze raz _lion u nas jeszcze z?odziejem nie by? zzzzzz sta?o to sie po dosc d?ugim okresie...ekehm sk?d wiesz Epic ?e dobieraj?c ludzi nie trafisz na takiego bydlaka co ci? opierdoli... tego nikt nie wie oby takich sytuacji jak najmniej

i wed?ug mnie taki kolo z?odziej nie powinien mie? wstepu do zadnego polskiego klanu, a AVALLON mimo ze by?y ostrze?enia wcz?sniej z naszej strony wzio? GO. I to wygl?da tak jakby nie zwarzaj?c na konsekwencje polecieli na NP _LIONA

i nie m??w ?e chcia?bys mie? takiego frajera u siebie, kt??ry moze cie w ka?dej chwili oskuba?
ja bym takiego skurczybyka niewzio? nawet jakby mia? 1M NP( to jest tylko moje zdanie )

kwestie moraln? i co beda z nim robic dalej zostawim avallonowi i dalej sugeruje ?e ON niezas?uguje ?eby gra? z POLAKAMI a tym bardziej z tak dobrym klanem jak Avallon

THE END chyba jush wszystko jest jasne

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-09 14:45:05 
Offline

Dołączył(a): 2005-09-12 00:26:04
Posty: 127
Płeć: Mężczyzna
lol apic a ty co masz do go?ci z Jas?a? Jak jestem z jas?a to cheatuje ?Ju? pr?dzej jak jestem z waszego serva gdzie 80% prze??zi(?o) ft na bugu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-09 15:06:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 15:12:22
Posty: 1399
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Olaboga Lobo wez oblukaj forum bo mi sie juz tlumaczyc niechce.....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-10 11:34:51 
Offline

Dołączył(a): 2005-09-12 00:26:04
Posty: 127
Płeć: Mężczyzna
to nie t?umacz bo pewnie by? nie umia?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.023s | 14 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net