Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-29 00:40:01
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Degano PK Movie Vol.3
PostNapisane: 2013-07-28 22:24:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2011-03-11 22:22:36
Posty: 158
Lokalizacja: Jasło
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
http://www.dailymotion.com/video/x12bz9 ... videogames

_________________
Trusted:
Szpon^
Winiu
Obrazek
http://www.gladiatorz.net/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Degano PK Movie Vol.3
PostNapisane: 2013-07-28 22:52:25 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-18 17:49:56
Posty: 1878
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 28
jakżem pisal na SB taki i poflejmuje tu. Filmiki goscia który item zawdziecza GMom i kasie są żałosne.
dwa primo pokazywanie martwego cw gdzie sie bije tylko BF i integrity oba klany w wiekszosci bez skila.
trzecie primo efekty bardzo dobre reszta niestety srednia.
czwarte priomo jesli szukasz tu wsparcia jakie to BFy sa swietne a integrity słabe i jak to BFy jada integrity to niestety zle trafiles bo oba klane są conajwyżej średnie

_________________
Obrazek WHO
UWAGA na scamerow takich jak
NocnaZmaza aka
PussyFcvker aka
MrBoczek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Degano PK Movie Vol.3
PostNapisane: 2013-07-28 23:21:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2011-03-11 22:22:36
Posty: 158
Lokalizacja: Jasło
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
ale kto tu pisze o jakimś wsparci czy są świetne czy nie
ja tylko dałem linka, jak ktoś będzie chciał to sobie obejrzy

PS: i think you dont know what mean primo lol
PS2: i pisałeś że niby CW jest martwe, tak teraz jest, ale jeszcze jest wieczorami jakieś pk, ale wszystko się zmieni 06.08.2013

_________________
Trusted:
Szpon^
Winiu
Obrazek
http://www.gladiatorz.net/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Degano PK Movie Vol.3
PostNapisane: 2013-07-29 08:21:08 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-18 17:49:56
Posty: 1878
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 28
primo to była taka dygresja do Ferdka kiepskiego( If u know what I mean).
To ze bedzie merge nie zmienia faktu ze cw jest martwe od jakis 3-4 lat XD.
Znajac sytuacje jaka miała miejsce na KO4L gdzie non stop BFy i Integrity walcza kto to jest bardziej zajebisty. Znajac sytuacje gdzie to połowa integrity to scamerzy. A Degano od x lat kupował itemy od GMów by uzyskac przeage nad innymi uwazam oraz oglądając filmik gdzie prawie cały ( nie obejrzałem do konca tej farsy) jest poświecony temu jak to Bfy cisna Integrity uważam iż filmik jest kolejną żałosną próbą pokazania przez Degano jakie to BFy sa swietne a Integrity słabe. Tudzież moim zdaniem oba klany nie mają ani teamplayu ani skila

_________________
Obrazek WHO
UWAGA na scamerow takich jak
NocnaZmaza aka
PussyFcvker aka
MrBoczek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Degano PK Movie Vol.3
PostNapisane: 2013-07-29 16:34:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-06-18 18:15:56
Posty: 256
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Cytuj:
jakżem pisal na SB taki i poflejmuje tu. Filmiki goscia który item zawdziecza GMom i kasie są żałosne.
dwa primo pokazywanie martwego cw gdzie sie bije tylko BF i integrity oba klany w wiekszosci bez skila.
trzecie primo efekty bardzo dobre reszta niestety srednia.
czwarte priomo jesli szukasz tu wsparcia jakie to BFy sa swietne a integrity słabe i jak to BFy jada integrity to niestety zle trafiles bo oba klane są co najwyżej średnie


Masz jakieś dowody, ze gosciu kupował od gm ? Jak pamiętam degano gra od początku c-w(mischiefsociety) wiec wątpię zęby się nie dorobił itemów... Boli Cie to,ze gościu doszedł do czegoś w tej grze a nie jakieś śmieszne ardream... A pozatym to gm sprzedawał itemy+10, +3 na merchu za 999m wiec o jakim babashopie mówisz człowieku? Co do pustek na cw... wejdź na europe tam jest to samo, na cw expa ostatnio jest sporo, w cz po ed/chaosie jest fajne pk.
hheh takie kozaczki forumowe mnie śmieszą co do niczego nie doszli a komentują najwięcej.

Cytuj:
jest poświecony temu jak to Bfy cisna Integrity uważam iż filmik jest kolejną żałosną próbą pokazania przez Degano jakie to BFy sa swietne a Integrity słabe. Tudzież moim zdaniem oba klany nie mają ani teamplayu ani skila


2 najlepsze en klany a ty mi mowisz o braku skila i templaya ? hahah pokaż swojego skila i tego co pokoazaliscie w ardream full ogarze


Autor postu otrzymał pochwałę

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Degano PK Movie Vol.3
PostNapisane: 2013-07-29 21:24:41 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-18 17:49:56
Posty: 1878
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 28
w 3 miesiace ard klanem w 14 osobowym składdzie wszedłem w top 10 klanów. I gdyby nie zbugowany royalgrade to jako 3 ard klan w hisotrii cw bysmy mieli smoka. Wiec nie mów mnie tu o dochodzeniu do czegos. A co do samego Degano HB+10 oraz jego set myhtrili dla priesta sam mowi za siebie.
A mowiac o bfach i integrity chaciales raczej powiedziec 2 jedyne aktywne klany oraz 2 najbardziej zbabashopione:)
I tu sprostowanie zaden GM od czasów przejecia USKO od K2 nie sprzedaje itemów:) Są to pozostałosci po edytowanych itemach GMów z k2.
Mnie nie interesuje co sie dzieje na europie czy jakim kolwiek innym serwie mowie o stuacji na cw. Kazdy wie jak wygladala sytuacja na serwie gdy byl aktywny i to co sie dzieje od jakis 3 lat to tylko i wylacznie agonia serwera.
Nazywajac mnie forumowym kozaczkiem co masz na mysli? Bo jakos nie odnajduje w swoich wczesniejszych postach bym nawiazywal do wielki playsów oraz mojego klanu.
A krytyka jaka wystosowałem do Degano jego filmiku i osób w nim wystepujących była zupełnie obiektywna i w żadnym stopniu nie nawiązywała do mojego lepszego skila.
A juz zupełnie z innej beczki To jestem jedyna osobą która to skomentowała i jakoż jest to forum publczne i temat jest otwarty na komentarze a JA jako zarejestrowany użytkownik tego forum korzystajac z należnego mi prawa to wolnej wypowiedzi, takowej udzieliłem w tym temacie

_________________
Obrazek WHO
UWAGA na scamerow takich jak
NocnaZmaza aka
PussyFcvker aka
MrBoczek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Degano PK Movie Vol.3
PostNapisane: 2013-07-29 23:14:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-11-02 22:47:04
Posty: 1503
Lokalizacja: Południe ;]
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 66
co tu komentować za długi + na full ekranie połowy nie widać, więc nie oglądam
a Bf vs Integry to już chyba trochę tego jest w sieci.
Jak bd merge i jakiś ogar klan z ionii z podobnymi itemami to wtedy filmik zrobić, co do flame każdy ma trochę racji, ale spiny o skilla bezsensu Oo ta gra ma dawać przyjemność a nie kłótnie moim zdaniem, + każdy przyzna że jest dużoo itemów niewiadomego pochodzenia na cw więc chyba temat wyczerpany, ode mnie punkt dla Glorii, bo jednak te itemy niewiadome czy od gma czy z anvila czy z aresa przeniesione ale one dają przewagę. (tak integry też ma +100 itemy wiem wiem.)

Co do tego co ktoś pisał czy jest dowód że degano kupował za $ na ko4life, tam jest ładny spam o tym, są ssy z gry od turka jakiegoś co selował jakieś gg itemy i pisał kto ile kupił tam właśnie o degano (mogło być fake ) ale wa/ić to nie ma lepszych tematów? Oo

i ciekawostka jak kiedyś napisałem do maga na euko (z rodziny My.. ten brazylijczyk chyba :D )
żeby kupił ode mnie imir+1 (bo skupował all) to tam 10m więcej nie zapłacił ale zaraz się pochwalił jakie to ma już +2/3 te imiry i ile to sobie może kupić, jak mu napisałem że jest babashop (for fun co mi tam :P ) to powiedział że NIE, bo itemy kupuje za SWOJĄ kasę a nie TATUSIA.
thx bb :D

_________________
Trade http://img825.imageshack.us/img825/8610/beztytuuacb.png
Numid napisał(a):
PC bym poprosił, takie schludne w tylu Coalition'a :D

Ramsey napisał(a):
Za wycenę w stylu Coalitiona byłbym wdzięczny xP

NovaS napisał(a):
napisze cos w stylu Coalitiona

Ronin napisał(a):
Jak Coalition zrobi wycene to nie ma ch...we wsi ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Degano PK Movie Vol.3
PostNapisane: 2013-07-29 23:55:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Degano PK Movie Vol.3
PostNapisane: 2013-07-30 13:43:38 
Offline

Dołączył(a): 2010-03-15 15:05:09
Posty: 1352
Lokalizacja: z RED CHESTA :)
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 19
całe pk za długie tam było bodajże 26min z czego wytrzymałem ze 4-5 (like a boss) :D
Co do narzekania Glori'ego na puste CW. Nikt nie każe Ci tam grać xD
I jeszcze apropo "zawdzięczania" GM'om byciu babasem. Powiem takie czasy ziom no niestety ale większość kidów zamiast samumu czegoś się dorobić to "tata kup tata kup"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Degano PK Movie Vol.3
PostNapisane: 2013-07-30 18:26:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-06-18 18:15:56
Posty: 256
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Cytuj:
+ każdy przyzna że jest dużoo itemów niewiadomego pochodzenia na cw więc chyba temat wyczerpany, ode mnie punkt dla Glorii, bo jednak te itemy niewiadome czy od gma czy z anvila czy z aresa przeniesione ale one dają przewagę. (tak integry też ma +100 itemy wiem wiem.)


Oczywiście, że te itemy dają przewage, ale macie w ogóle jakieś dowody na to, że są nielegalne? To, że wam upgrade nie wychodzi nie znaczy, że ktoś inny nie upnie na +10.
Na każdym servie są itemy +10 i to o wiele więcej niż na cw a wy plączecie, ze degano ma hb+10 i cos tam. Po to jest max lvl upgrade w tej grze zeby go wykorzystywać. Czy boli was to, ze ktos ma $ zeby sobie w gre zainwestować ? itemy, które pochodzą od GM były wystawione po inn na merchu więc wasz pech, ze was nie bylo...

co do filmu to tak jak coal pisal - nie mozna odtworzyć na full screenie

pk-4
muzyka 0

off. nie jestem ani z bf ani z integryty


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Degano PK Movie Vol.3
PostNapisane: 2013-07-30 19:44:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2011-03-11 22:22:36
Posty: 158
Lokalizacja: Jasło
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Gloria napisał(a):
. A co do samego Degano HB+10 oraz jego set myhtrili dla priesta sam mowi za siebie.

dobre
HB ma nie mówie
ale po pierwsze mythrile sa na rogue
po drugie triale sa na priest
po trzecie on nie ma exe trial set +9, a jak niby ma to dowody???

Coalition napisał(a):
Co do tego co ktoś pisał czy jest dowód że degano kupował za $ na ko4life, tam jest ładny spam o tym, są ssy z gry od turka jakiegoś co selował jakieś gg itemy i pisał kto ile kupił tam właśnie o degano (mogło być fake )

ja jednej rzeczy nie rozumi
dlaczego typy na ko4life sie plyja tylko o degano
IronAuditore HB+10 banned
KINGSASH HB+21 rev
TikkaZ HB+10
CrazyCzech +21rev
no ale to są humy i nikt o tym nie mówi xD
wiem że nikogo to nie obchodzi ale takie są fakty

_________________
Trusted:
Szpon^
Winiu
Obrazek
http://www.gladiatorz.net/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Degano PK Movie Vol.3
PostNapisane: 2013-07-30 20:35:13 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-18 17:49:56
Posty: 1878
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 28
Negative chyba nie grasz zbyt długo w KO i chyba nie wiele masz wiedzy na temat K2 i ich "czarnych" interesów.
Jak juz wczesniej pisało NTT 90% itemów +10 jest nielegalnych wprowadzonych przez KO.
Wiec negative zanim cos napiszesz raczej przemysl to 2 razy. Bo widac nie masz pojecia na czym polegala sprzedaż itemów za czasów K2.
Co do Seta Mythrili czy triali czy innego gówna dowodem był SS umieszczony na KO4L. I kazdy o tym wiedział.
Simson nikt tu nie wspomniał o wypowiedziach ludzi na KO4L o Degano wiec lizanie na siłe jego kutasa jest nie potrzebne.
Co do Humów. Naprawde nic mnie to nie obchodzi kto na humside ma nielegalne itemy.
Wrzuciłes filmik Degano wiec o nim konkretnie mówie.
Simson skoro wiesz ze wszystkich cos nie obchodzi nie poprostu tego nie pisz:) Bo to wygląda jakbys sie zalil:P

PS A tu ustalenie kilku faktów. NIe gram w KO na żadnym serwie wiec nie interesuje mnie zaludnienie serwerów. Wspomniałem o tym bo ma to istotny wpływ na ocene filmiku.
Skoro nie gram na zadnym z serwerów wiec fakt ze ktos wystawial itemy na merchu naprawde mnie nie wzrusza.

_________________
Obrazek WHO
UWAGA na scamerow takich jak
NocnaZmaza aka
PussyFcvker aka
MrBoczek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Degano PK Movie Vol.3
PostNapisane: 2013-07-30 21:03:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-11-02 22:47:04
Posty: 1503
Lokalizacja: Południe ;]
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 66
Simson a czemu Bf nie chciało połączenia serverów?

chodzi o itemy z innych servów+10? przecież na cw też są .. mniej? ok ale jak się ma dobry klan to ze słabszymi itemami można sobie śmiało radzić więc czego się bać że nie będzie już TYLKO bf vs integry? :(
że tam taniej? to lepiej dla Cw trochę ceny się zniżą bo są lekko śmieszne jak na tak "aktywny" i "młody" server.

oj ten degano to sławny jest nawet jak na pustym kow.pl jest flame z jego powodu :D

_________________
Trade http://img825.imageshack.us/img825/8610/beztytuuacb.png
Numid napisał(a):
PC bym poprosił, takie schludne w tylu Coalition'a :D

Ramsey napisał(a):
Za wycenę w stylu Coalitiona byłbym wdzięczny xP

NovaS napisał(a):
napisze cos w stylu Coalitiona

Ronin napisał(a):
Jak Coalition zrobi wycene to nie ma ch...we wsi ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Degano PK Movie Vol.3
PostNapisane: 2013-07-30 21:44:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-06-18 18:15:56
Posty: 256
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Cytuj:
Negative chyba nie grasz zbyt długo w KO i chyba nie wiele masz wiedzy na temat K2 i ich "czarnych" interesów.
Jak juz wczesniej pisało NTT 90% itemów +10 jest nielegalnych wprowadzonych przez KO.
Wiec negative zanim cos napiszesz raczej przemysl to 2 razy. Bo widac nie masz pojecia na czym polegala sprzedaż itemów za czasów K2.


chyba gram jednak dłużej kolego :)

Masz jakieś dowody ? oficjalne info o tym,ze 90% ilegal ? czy wyssane z palca ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Degano PK Movie Vol.3
PostNapisane: 2013-07-30 21:51:06 
Offline

Dołączył(a): 2007-09-07 11:08:05
Posty: 1832
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 11
ntt dało notke o tym przestancie pisać bo i tak jesteście nobaami bez pracy/szkoły

_________________
WHO?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.053s | 18 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net