Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 12:20:42
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-07-20 21:56:26 
Offline

Dołączył(a): 2007-03-02 19:11:10
Posty: 1957
Lokalizacja: Suwałki
Płeć: Kobieta
Pochwały: 11
Ocena nie odzwierciedla wiedzy ucznia, tylko jaki stosunek masz do przedmiotu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-07-20 22:20:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
3+ w gimnazjum to raczej niezbyt dobry wynik...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-07-20 22:55:19 
Offline

Dołączył(a): 2009-11-27 21:34:56
Posty: 1480
Lokalizacja: Kłodawa/Rzeszów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 19
Co do działów z matematyki mam słabość do rozszerzonej geometrii, radze sobie z wyrażeniami algebraicznymi i rachunkowościami,


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-07-20 23:02:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-11-02 22:47:04
Posty: 1503
Lokalizacja: Południe ;]
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 66
MnMs napisał(a):
Viano napisał(a):
w LO pewnie ładniejsze dupy będą, sam idę teraz to wiem jak będzie ^^


Na mat-infie ?:D powodzenia xD


no i ?
jejku Wy nie rozumiecie że Polska jest jednak dużym dosyć krajem i są technika ze słabym i mocnym poziomem są licea słabe i mocne są dziewczyny na każdych kierunkach etc.
Proszę Was nie uogólniajcie jakoś całej Polski.
a co do tego profilu skąd wiesz może Twoja żona kiedyś będzie po takim i będzie dla Ciebie najładniejsza :freak:

_________________
Trade http://img825.imageshack.us/img825/8610/beztytuuacb.png
Numid napisał(a):
PC bym poprosił, takie schludne w tylu Coalition'a :D

Ramsey napisał(a):
Za wycenę w stylu Coalitiona byłbym wdzięczny xP

NovaS napisał(a):
napisze cos w stylu Coalitiona

Ronin napisał(a):
Jak Coalition zrobi wycene to nie ma ch...we wsi ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-07-20 23:47:49 
Offline

Dołączył(a): 2007-03-02 19:11:10
Posty: 1957
Lokalizacja: Suwałki
Płeć: Kobieta
Pochwały: 11
W liceum na rozszerzonej matmie najwięcej pracy jest właśnie na geometrii,


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-07-20 23:53:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-03 19:12:35
Posty: 1547
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 20
To coś napiszę, bo niektóre wpisy są conajmniej dziwne.

Å»eby pracować jako informatyk -> w DOBREJ FIRMIE - TRZEBA mieć studia w większości przypadków.
Nie ma znaczenie pod tym względem, czy skończtsz LO mat-inf, czy technikum. W przeciętnych pracach dla informatyka nie liczy się, czy ma zawód, czy jest technikiem.
LICZY SIĘ, CO POTRAFI -> a to pisze się na CV bądź mówi podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
U mnie typ w gimnazjum oganiał jakieś języki do programowania, na co mu liceum, czy technikum ? W naszych czasach nie są one potrzebne, bo na necie można się wszystkiego nauczyć, a bycie informatykiem, to nie jest bycie lekarzem. Na własną rękę możesz robić , a bdb firmach liczą się tylko studia, bo mgr teraz na dobrym stanowisku trzeba mieć wszędzie.

Podsumowanie: To, czy będziesz miał pracę po lic/tech zależy od Ciebie i od Twoich umiejętności, które raczej MUSZÄ„ być większe niż program edukacji przewiduje.

Teraz, co jest lepsze spośród tych 2 możliwości:
- poziom - warto żeby był dobry, w tej kwestii tutaj Ci nikt nie pomoże, są dobre technika i złe, dobre licea i złe - nie wiem jakie jest to, o któym myślisz
- czas trwania - 3 lub 4 lata, programowania z pomocą neta/książek z zakresu jaki przewiduje szkoła średnia albo się sam nauczysz albo informatykiem nie będziesz, po liceum możesz iść szybciej na studia, albo ten 1 rok poświęcić na profesjonalne dokształcenie się w chacie
- dziewczyny - nie ma znaczenia czy technikum czy liceum (biorąc pod uwagę ten kierunek), ale ogólnie w całym budynku na + wychodzi liceum, bo jest ich więcej ;p


Pracodawce nie interesuje, co skończyłeś - tylko to, co UMIESZ, a w dobrej firmie trzeba mieć mgr'a. Także bierz się za robotę, a kwestie lic/technikum rozpatrz pod względem czasu/znajomości etc, a nie możliwości pracy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-07-21 11:52:47 
Offline

Dołączył(a): 2009-11-27 21:34:56
Posty: 1480
Lokalizacja: Kłodawa/Rzeszów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 19
Kuzyn mi mówił, co jest na studiach, że dla nich bardzo są ważne języki oprogramowania, i żeby dostać się do pracy to trza ogarniać któryś z języków i jakieś programy np c++, albo pascal, przydatni są również graficy obecnie tak słyszałem, dobra zostane póki co w technikum, jak skończe jeden rok albo pierwszy semestr to zobacze co podejme dalej, czy się przepisze gdzie indziej czy zostane ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-07-21 17:13:13 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-06 23:19:54
Posty: 3143
Lokalizacja: 100lica
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 9
Nie myl informatyka z programistą, bo to trochę jak z kwadratem i prostokątem. Informatyk to pojęcie szerokie, a przez to trochę ogólne. Programista to specjalizacja, skądinąd chyba najpopularniejsza :). Tylko to trochę tak, że imo nie można patrzeć na to tak wąsko.

Bdw. a propos programowania. Kup sobie jakąś książkę o podstawach jakiegoś języka programowania i naucz się podstaw. Zobaczysz to to programowanie to jest faktycznie dla Ciebie :). Ja miałem kilka osób na semie, które przyszły na informatyka i były wielce zdziwione tym, że muszą pisać programy. Podkreślam słowo miałem i czas przeszył :)

_________________
Zapraszam na http://blog.jatokor.net
Zajęty ? Zobacz posty nieprzeczytane [10429] 125950

Utrzymanie strony- 1300 zł, internet- 100zł, dać komuś bana- bezcenne
Ludzie teŻ się cieszą, kogoś zabiją, kogoś powieszą
Lama, lamer - osobnik, który nie wie, Że nie wie, tym samym mniema, Że coś wie, mimo, Że nie wie

Cat^ napisał(a):
spoko dla mnie nadal masz 16 lat, bo tak mi sie utrwaliło

Cat^ napisał(a):
ze wszystkich co grali na ZłotymWarkoczu z pacanem to najlepiej wypadł jatokor

Pacan napisał(a):
bo pamietam chyba najlepiej grales na zlotym, zwierzaki koty i scary sie chowaja

Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-07-21 18:01:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 16:47:44
Posty: 2208
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 13
dobra ja dam Ci dobra rade idz do technikum i "przedluz sobie" dziecinstwo, bo czy to Cie czeka studiowanie czy praca juz nie bedzie nigdy tak lekko jak szkola srednia :D a co z tego ze liceum ma jakis wyzszy poziom, jezeli nie ebdziesz chcial to i tak sie nie nauczysz, a u mnie np moje technikum lepiej zdalo mature niz renomowane LO. A egzaminy zawodowe zeby zdac wystarczy pojawiac sie czasmi w szkole i szybko ogarniac co jest na przedmiotach zawodowych ( ja tak zaliczylem egzamin praktyczny na 96% w technikum ekonomicznym).

IMO pisanie,ze gdzies jest lepszy poziom nauczania i ludzie,ktorzy skonczyli sa madrzejszy rozbawia mnie, znam ludzi ktorzy skonczyli zawodowke i sa znacznhi8e madrzejszy niz nie jeden mgr po UAM'ie w poznaiu :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-07-21 18:24:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-11-18 19:19:58
Posty: 2950
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 67
to tez jest fakt... cz pojdziesz do liceum, czy do technikum, po prostu jezeli Ci zalezy to sie ucz.
technika maja rozna renome, zreszta licea tez.
wszystko zalezy od Twojego podejscia i od tego jaki Ci sie nauczyciel trafi.
ale nawet jak beznadziejny, to i tak mozesz pracowac sam, tyle ze do tego trzeba mase samozaparcia :D
mowie ja skonczylem mat-fiz-inf i jestem zadowolony, inny skonczyl technikum i jezeli bylo dobre to tez jest zadowolony pewnie.
mowie tylko ze na studiach z tymi najtrudniejszymi przedmiotami jest latwiej po LO, bo umiesz mate i fize, co na polibudzie jest zupelna podstawa.
z drugiej strony ja mialem trudniej, z takich czysto technicznych przedmiotow, jak np Maszynoznawstwo, czy jakies napedy - widzialem to pierwszy raz na oczy, a Ci po technikach wiedzieli o co w tym chodzi.
z tym ze latwiej jest ogarnac te techniczne przedmioty, niz nagle mate i fize.
tak czy siak wszystko zalezy od checi.

_________________
Obrazek
junkykiller napisał(a):
i mean there are so much skilled of them like kangoos ....

Puppy napisał(a):
yea kangoos skilled <3


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-07-21 20:17:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2010-04-06 14:19:29
Posty: 907
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 6
Zdecydowanie technikum, sam wybrałem tylko, że w innym kierunku. Gastronomia ftw.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-07-21 22:11:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-28 13:23:42
Posty: 1772
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 16
Jezeli masz jakies pozadne technikum to wlasnie ta szkole bym wybral.

Tez stalem przed tym dylematem, miesiac chodzilem do LO, potem zmienilem na technikum łacznosci w GDA, profil elektronik pod patronatem Polibudy, z matma faktycznie jest ciezko, malo lekcji, chociaz jako ze jestemy pod patronatem to funduja nam dodatkowe zajecia.


A szkole zmienilem dlatego, ze za duzo wymagalo ( wg mnie ) sie w LO z przedmiotow z ktorymi nie wiaze przyszlosci ^^

_________________
[center]Obrazek
Obrazek
[/center]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-08-19 18:31:28 
Offline

Dołączył(a): 2009-11-27 21:34:56
Posty: 1480
Lokalizacja: Kłodawa/Rzeszów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 19
A jeszcze myśle nad profilem humanistycznym( ze względu na oceny jakie posiadam z tych przedmiotów) umiem Polski, dobry jestem z gramatyki, dyktanda również, fakt nie lubie czytać lektur, z historią troszke gorzej, ale coś tam można się nauczyć, ale moje pytanie takie. Jakie są ciekawe kierunki po humanie, nie interesuje mnie jakieś takie na walizkach później czyli typu, prawo i dziennikarstwo, takie jakieś na miejscu ;) Bo nie wiem właśnie czy jak pójde na humana potem na studia to łatwiej będzie znaleść prace niż po mat-inf i studiach. Bo to jest wielki dylemat a jeśli mam podsumować:
- z matmą gorzej niż z humanistycznymi, ale ma to powiązanie z infą, a dalej na studiach co będzie niezbędne
- humanistyczne umiem, ale nie lubie za nic czytać lektur

:/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-08-19 18:36:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-05-03 17:19:02
Posty: 1214
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 6
Hmmm po humanistycznym Ciężej o prace raczej. :)

_________________
aVe
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-08-19 18:56:01 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-06 23:19:54
Posty: 3143
Lokalizacja: 100lica
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 9
Ale jeśli masz taki "rozrzut" zainteresowań to się mocno zastanów czy chcesz tej informatyki, bo to specyficzny kierunek :)

_________________
Zapraszam na http://blog.jatokor.net
Zajęty ? Zobacz posty nieprzeczytane [10429] 125950

Utrzymanie strony- 1300 zł, internet- 100zł, dać komuś bana- bezcenne
Ludzie teŻ się cieszą, kogoś zabiją, kogoś powieszą
Lama, lamer - osobnik, który nie wie, Że nie wie, tym samym mniema, Że coś wie, mimo, Że nie wie

Cat^ napisał(a):
spoko dla mnie nadal masz 16 lat, bo tak mi sie utrwaliło

Cat^ napisał(a):
ze wszystkich co grali na ZłotymWarkoczu z pacanem to najlepiej wypadł jatokor

Pacan napisał(a):
bo pamietam chyba najlepiej grales na zlotym, zwierzaki koty i scary sie chowaja

Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.034s | 18 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net