Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 14:51:06
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-15 23:16:07 
Offline

Dołączył(a): 2006-03-15 18:04:16
Posty: 516
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
a wy wsyscy jestescie bzydale tylko ja estem fajnyyyyyyyyy o_O

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-15 23:18:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
peyo napisał(a):
To z tym bpkiem (spike i 50 np+) czy jak to nazwales, to chyba ty tak robisz jak zobaczysz bpka biegnacego bez buffa na 30-40 lvl -_-

wsyatrczy ze nie ma dd i -65 a+65 to odstanie jeszcz thrusta i wtedy 50np :D
peyo napisał(a):
Drogi Panie Hmmm, czy byÂłby Pan tak Âłaskawy mi powiedzieÄ‚Åš, dlaczego do (_cenzura_) nÄ‚Åždzy wypisujesz te (_cenzura_) zdania skoro nie grasz juz na olimpii?? Od tamtego czasu wiele siÄ‚Åž zmieniÂło...
juz dal spokuj, ty tez daj i wszczy wylzujcie poslady bo wam zylka peknie :cool:
:Kiszki: napisał(a):
a wy wsyscy jestescie bzydale tylko ja estem fajnyyyyyyyyy o_O

a ty klamiesz :ble:

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-16 08:59:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-13 10:48:32
Posty: 1025
Płeć: Mężczyzna
eee pacan ja niemma dd i sobie radze:) niektorych askow z 70 jade:)

_________________
xDJatokur frajer hie hei ! 23.11.2009 xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-16 10:45:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 11:38:53
Posty: 1453
Lokalizacja: Łaz Vegas
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
cizia, bucy cham z ciebie a twoje zarty sa niesmieszne :P

_________________
CrazyMary
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-16 12:17:45 
Offline

Dołączył(a): 2006-10-04 04:07:36
Posty: 74
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
peyo napisał(a):
Drogi Panie Hmmm, czy byÂłby Pan tak Âłaskawy mi powiedzieÄ‚Åš, dlaczego do (_cenzura_) nÄ‚Åždzy wypisujesz te (_cenzura_) zdania skoro nie grasz juz na olimpii?? Od tamtego czasu wiele siÄ‚Åž zmieniÂło...

Co do Fristajlera jak on miaÂł 65 i mastahowal w cz to Oblivion mial 61 lvl? (ja wtedy czasami biegalem z nimi po cz na 48 lvlu...) Wiec skonczcie (_cenzura_) Âże Oblivion to nooby bo (_cenzura_) nie wieceie jak jest a sie wypowiadacie... zZz

Nasze npki na top 20 zrobiliÂśmy okradajac turkÄ‚łw, hackujac ich konta a pozniej np transfer, combowac nie umiemy, jak w cz sie pojawiamy z lewej strony to na 95% byl to ks (ktos przebiegal i sie nacisnelo przez przypadek na "r"), a 5% szansy jest na to Âże bilismy go "r+skill+skill..." Jak sa jakies bosy, to piszemy smsy do calego klanu, wszyscy sie zbieraja i nawalamy z "r" bo nikt nie umie uzywac skilli...

To z tym bpkiem (spike i 50 np+) czy jak to nazwales, to chyba ty tak robisz jak zobaczysz bpka biegnacego bez buffa na 30-40 lvl -_- Obstawiam ze reku by cie pojechal nawet z debuffem..


To ze ktos nie gra na Olympii nie zabrania mu pisania o Waszym zenujacym klanie, mam swoja opinie na temat Waszego klanu i zawsze bede podkreslal ze jestescie noobami i lamuchami, lvle mieliscie podobne a nie potrafiliscie nas 8ppl party z FH, debufferami itd zraidowac na DM spotach, szczycicie sie 20 miejscem w rankingu, gracie na Olympii grubo ponad rok i NIC wielkiego nie osiagneliscie, na Olympii przecietnych 5-10 graczy robi wiecej NP niz wy. Kozaczycie bo nikogo z osob ktore was rownaly z ziemia w cz nie ma juz na Olympii. Oblivion byl jest i bedzie lame clanem i nie zmienicie tego przez slowa ze sie wszystko zmienilo, laska boska na was splynela i was w ta gre grac nauczyla.. wyrobiliscie sobie opinie noobow i lamuchow, leszczow i frajerow i taka juz macie w oczach bodaj Wszystkich dobrych polakow, ktorzy kiedykolwiek grali na Olympii, cya.

_________________
Freestyler and Makler Duo PK Movies


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-16 13:38:00 
Offline

Dołączył(a): 2006-12-03 10:51:06
Posty: 24
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Drogi Panie Hmmm, czy byÂłby Pan tak Âłaskawy mi powiedzieÄ‚Åš, dlaczego do (_cenzura_) nÄ‚Åždzy wypisujesz te (_cenzura_) zdania skoro nie grasz juz na olimpii?? Od tamtego czasu wiele siÄ‚Åž zmieniÂło...
Ale pierdolicie nie od rzeczy. Zmienilo sie jedno, zwiekszyly sie wasze levele i Fsiur kupil se shele :lol2: .
Cytuj:
Co do Fristajlera jak on miaÂł 65 i mastahowal w cz to Oblivion mial 61 lvl? (ja wtedy czasami biegalem z nimi po cz na 48 lvlu...) Wiec skonczcie (_cenzura_) Âże Oblivion to nooby bo (_cenzura_) nie wieceie jak jest a sie wypowiadacie... zZz
2vs8 i Free owned, tak samo jak Wy ... town przed Ethernalami, przyznam ze bylo 3 vs 8.
Cytuj:
To z tym bpkiem (spike i 50 np+) czy jak to nazwales, to chyba ty tak robisz jak zobaczysz bpka biegnacego bez buffa na 30-40 lvl -_- Obstawiam ze reku by cie pojechal nawet z debuffem..
Nie na edanie mam 70. Jak bedzie interserver war to zainstaluje specjalnie ko.
Cytuj:
mozecie najebac turkow z 80. tylko jedno sie nie zmieni. stosunek wielu graczy do was, dla nas nadal pozostajecie "/town".
Cytuj:
Trzeba pamiÄ‚ÅžtaÄ‚Åš Âże Ko to tylko gra polegajÂęca na dostarczeniu nam rozrywki i umilajÂęcemu nam chwile :] I zamiast ÂślÄ‚ÅžczeÄ‚Åš przed komputerem powinniÂśmy pouczyÄ‚Åš siÄ‚Åž albo i¶Ä‚Åš spotkaÄ‚Åš siÄ‚Åž z kolegami ;D 1-2 godziny na caÂły dzieÄ‚ę to jak najbardziej odpowiednie rozÂłoÂżenie czasu.
Prawda. tak btw nie mam ko na dysku.
Cytuj:
z nas robisz tych blee i niefajnych
Przyklad: jak z diabla robic diabla? tak jak z debila robic debila.
Cytuj:
chcesz nas zgnoic, osmieszyc, wyzwac na vs zeby udowodnic...
Ja juz mam o was swoje zdanie. nie tak dawno bylem troche na o, i widzialem jak dostajecie w kisiel.

[ Dodano: Sob 16 Gru, 2006 13:40 ]
Cytuj:
eee pacan ja niemma dd i sobie radze:) niektorych askow z 70 jade:)
gratulacje, ale to zaden problem.

[ Dodano: Sob 16 Gru, 2006 13:45 ]
Cytuj:
...debufferami itd zraidowac na DM spotach...
Na apo tez byli czestymi gosciami. :lol2:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-16 14:40:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-13 10:48:32
Posty: 1025
Płeć: Mężczyzna
Tak Flistajler zato twoja ambicje koncza sie na zakupieniu premy scroli i lataniu ppo cz wycinajac noobkow.

_________________
xDJatokur frajer hie hei ! 23.11.2009 xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-16 14:42:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
skoro nie masz KO nawet na dysku to napewno masz duuuuuze pojecie o tym co sie dzieje w KO, zwlaszcza na olimpi. podobnie jak freestajler juz na oly niegrajacy. a rajcowac sie z filmiku na ktorym razem z maklerem bedac na scrollach wyzynacie stada orkow na 50+ to rzeczywiscie super ;) nie gracie tu wiec nie wiecie co sie dzieje. jak tacu z was kozacy to wroccie i pokazcie na co was stac. takie z nas lamy ze przeciez na 45 lvl nas pojedziecie, nie ?

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-16 15:01:46 
Offline

Dołączył(a): 2006-12-03 10:51:06
Posty: 24
Płeć: Mężczyzna
Tak przedwczoraj usunalem, mam pojecie, nadal full party, nadal owned noobkow. Teraz tak mowicie,
Cytuj:
jak tacu z was kozacy to wroccie i pokazcie na co was stac. takie z nas lamy ze przeciez na 45 lvl nas pojedziecie, nie ?
to czemu ... np. jak free wam wystawial propozycje 2vs8 i dos z fredem nie braliscie? Oto jest pytanie. Teraz to Wy rÂżniecie pacholow, ktorzy sepia sie swoja G1 piszac tak bzdurne posty. Wiec nie dziw sie towarzyszu, ze ktos taki jak ja widzac takie posty, moze sie nie wkur.wic. KPW?


Ostatnio edytowano 2006-12-16 15:08:07 przez Hmmm, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-16 15:07:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-23 10:27:22
Posty: 1109
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 34
Hmmm napisał(a):
solo 2vs8


:D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-16 15:07:36 
Offline

Dołączył(a): 2006-12-03 10:51:06
Posty: 24
Płeć: Mężczyzna
A co do premek, to jego sprawa, teraz jest tak masz premke mozesz grac, chyba ze masz czas i probujesz wbijac bez. Wiec ..uj cie to obchodzi co on robi, moze nawet sobie byc GMem i tak was zjedzie. Jakbys ogladal film to bys tak nie sadzil
Cytuj:
wycinajac noobkow.
Wy wlasnego autorytetu nigdy nie zmienicie, chyba ze zmiana nickow i servera, chociaz niektorzy gracze byli naprawde w porzadku.

[ Dodano: Sob 16 Gru, 2006 15:08 ]
Gromowladny napisał(a):
Hmmm napisał(a):
solo 2vs8


:D
poprawilem :cool:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-16 15:18:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
r3ku napisał(a):
Tak Flistajler zato twoja ambicje koncza sie na zakupieniu premy scroli i lataniu ppo cz wycinajac noobkow.


ZauwaÂż Âże Patos jest dopiero od sierpnia a Free ma 67 lvl i 420k NP czyli musi to o czymÂś ÂświadczyÄ‚Åš:) a jak ich staÄ‚Åš na bieganie na scrolach to teÂż o czymÂś Âświadczy i nie jest Âłatwo teÂż trzeba party 62+ zeby ich zjechaÄ‚Åš. A o Oblivionie nie mam co mÄ‚łwiÄ‚Åš bo poprostu nie znam tego klanu.

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-16 15:21:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Cytuj:
a rajcowac sie z filmiku na ktorym razem z maklerem bedac na scrollach wyzynacie stada orkow na 50+ to rzeczywiscie super ;)

film free i maklera dÂługo pozostanie best filmem jaki nakrÄ‚Åžcili polacy
poczytajcie choÄ‚Åšby opinie ludzi z zagranicznych forÄ‚łw, w filmiku z olympii mak i free kÂładli najlepszych. W drugim wkreciÂła siÄ‚Åž akcja gdzie wyÂżynali na inwazji mase noobÄ‚łw, ale to raczej 4fun wrzucili, bo fajnie wyszÂło

skoro to takie Âłatwe, to nakrĂŞĂŚcie teÂż taki film, lubicie pokazywaÄ‚Åš screeny statÄ‚łw, chwaliÄ‚Åš siÄ‚Åž miejscem w rankingu, to czemu by nie pokazaÄ‚Åš wszystkim, Âże naprawdÄ‚Åž kozaczycie i wrzuciÄ‚Åš taki konkretny film?

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-16 15:42:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
przy takiej mnogosci questow na expa jaka jest teraz + pream to serio nie jest wyczyn 67 wbic, 70 takze

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-16 15:46:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-14 20:10:27
Posty: 95
Płeć: Mężczyzna
Elaviart napisał(a):
skoro to takie Âłatwe, to nakrĂŞĂŚcie teÂż taki film, lubicie pokazywaÄ‚Åš screeny statÄ‚łw, chwaliÄ‚Åš siÄ‚Åž miejscem w rankingu, to czemu by nie pokazaÄ‚Åš wszystkim, Âże naprawdÄ‚Åž kozaczycie i wrzuciÄ‚Åš taki konkretny film?

Moze po prostu nie pomyÂśleli o nagraniu jakiegokoleiwek filmiku :D
Co do filmikÄ‚łw Maklera i free to zdecydowanie mocna rzecz :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.042s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net