Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 13:14:49
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: PK by Oblivion...
PostNapisane: 2006-06-16 06:55:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-06-15 22:02:42
Posty: 30
Lokalizacja: E-g
Płeć: Mężczyzna
A wiec, niestety mosze stwierdzic ze klan Oblivion to banda smiesznych lamusow potrafiaca (udowodnili zobywajac niedawno g1)tylko wpadac w 8ppl na exp... Nikt nie chce 1vs1, ostatecznie biegna do Ciebie z kolega na stealh... Lider nie wychodzi z town bez priesta i 2 mele, a 1vs1 chyba nie wie co to jest... No niby jako jedyny utrzymal klan od poczatku ale mnie to smieszy nie problem jest zbierac kto Ci wpadnie pod reke i tworzyc cos takiego... Ogolnie klan Oblivion jest dla mnie banda smiesznych frajerow, nie potrafiaca poruszac sie po cz i bez honoru ani godnosci... Nie bede pisal o "town combo" ktorego all uzywaja gdy 1 z priestow padnie... Moze sa tam normalni kolesie ale tymczasowo zaden nic normalnego nie pokazal... Klan znany na cala olimpie z n00bostwa, juz nawet turasy beke kreca...

...Kocham widok warkow 65+ spamujacym town przed sinem...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-16 09:22:46 
Ah, te kompleksy...
Szkoda tylko, ze starasz sie je leczyc w taki sposob.
Zamiast sie stresowac daj sobie spokoj z ta gra, bo widocznie zle wplywa na twoja i tak skrzywiona psychike. Jesli juz koniecznie chcesz w cos grac to moze w warcaby.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-16 09:33:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
no coz niby kompleksy, ale "cos" w tym musi byc, skoro cala olympia je posiada...

ps. czesc frozen ;p

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-16 09:35:51 
Jeden wielki kompleks masz w bani... btw ile Ty masz lat?

...ejj jezeli taki wielki "maczos" z Ciebie to czemu spierdalasz 1vs1 biegniesz do mnie tylko z debufferem i najczescie tygryskiem + jakis sin lub sam... a sam zawrut i szpul lub TOWN/TOWN/TOWN... <LOL>


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-16 09:42:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
Niech zyje spam!! HURA!! -_-

Wiesz co ty jestes jeden wielki LOL

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-16 09:44:06 
Dam ci dobra rade frozen.
Zamiast grac w KO kup sobie cos takiego jak slownik ortograficzny, bo dyskusja z analfabeta to nic przyjemnego.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-16 09:47:35 
...po raz kolejny ktos probowal was namierzyc(przekierowac, ustawic)na jakas dobra droge do normalnej gry, a wy jak male dzieci tylko bluzgac potraficie... co do tego ze jestes najwiekszym polskim n00bem na olimpi to inna bajka... milego town/town/town combo...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-16 09:50:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
FrozeN napisał(a):
klan Oblivion to banda smiesznych lamusow


Hmmmm...jak widac bardzo probowales Oblivion namierzyc na jakas dfobra dorge gry -_-

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-16 09:58:50 
...lol caly czas wam pisza, ze taka gra jaka prezentujecie jest banalna... (to samo jak sie wjebiecie teraz klanem na dlw upierdalac n00bow) wasze metody na NP rozpierdalaja ludzi i bawia do lez... Niestety lider jest tu najwiekszym "czyms" co nie jednego turasa bawi nie ziemsko... gra nie opiera sie na liczbach tylko na przyjemnosci tego co robisz... a wy prezentujecie 8ppl(fh+duffer) party na exp i tylko exp na bowlu zadko was widuje... nie potraficie 1vs1...i stracic smieszne 50NP, ejj no co to jest ile dziennie tego tracisz i zdobywasz takie straszne? ...ale jednak honorowe... Oczywiscie nie wszyscy ale duzo osob tak robi... Dlatego wystawilem swoja opinie o klanie Oblivion jako przestroge(mozna tak nazwac)...ale rowniez z checia do zmian z waszej strony... bo bedac na waszy miejscu jak wszyscy mi jada...i mowia ze cos jest nie tak, szukal bym chyba zmian jakichs... tyle robcie co chcecie!

btw. Ela ty for gg na olimpi! ^^ ...milo bylo do czasu... i tak nikt tego nie zrozumie...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-16 10:07:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-13 10:48:32
Posty: 1025
Płeć: Mężczyzna
MuHaHa ZuHaHa IhAhA HaHA BlAhAhA BuHaHa
2006_6_15_21.56.36
http://img132.imageshack.us/my.php?image=lamy8uv.png

http://img132.imageshack.us/my.php?image=aaa7sf.png

Widze ze nasze mateody staja sie popularne...
Tak..wiem napewno chcieliscnie isc na DM tylko u was miejsca nie by?o :(

_________________
xDJatokur frajer hie hei ! 23.11.2009 xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-16 10:18:32 
zueheheheh... nie nie zapewne szukali wlasnie was ^^


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-16 10:23:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-13 10:48:32
Posty: 1025
Płeć: Mężczyzna
tak jak my zawsze ich?^^

_________________
xDJatokur frajer hie hei ! 23.11.2009 xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-16 10:29:34 
...ejj zi0mus ja nie wiem co Ty taki malo kumaty jestes, chyba all wyzej wyjasnilem...

...Ty tez mistrzem nie jestes, albo town albo z sinami i po exp slotach... inaczej nie potraficie...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-16 12:14:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-05-02 11:30:19
Posty: 4496
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 50
ja pierdole co sie doczepiliscie tego obliviona?? ja ich lubie i dobrze pkuja jak maja tyle npkow tego nei powiecie a ze np priest chodzi z warem albo askiem to jest dobrze chyba bo po co ma glupio ginac :/ wyluzujcie...

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-16 13:46:12 
Trza tu cos napisac, bo zbyt mocna ch?opaki kozaczycie.
Jestescie lamy i tyle, normalnie no comment dla was. Biegacie w 8ppl z FH i FD po spotach, a jak wam sie zdarzy zobaczyc mnie z fredim to dajecie town - moze to taki odruch, instynkt przetrwania. Jebac to. Jestescie posmiewiskiem serwera, turasy nawet z was sie smieja.

Widze, ?e sie dojebaliscie do nas, ?e wam dmy zjebalismy - moze mam was przeprosic za to? Ja nie preferuje wjazd??w na dmy, ale jak jakis sin spierdala przez 1/2 cz i townuje na dmach to czemu bym nie mai? wyczyscic spota z hum??w? A ze jestescie lamy i nie umiecie sie obronic i zawsze town lub dead to wasz problem, poza tym o ile pamietam to nawet nie zaczeliscie ich bic, staliscie i sie na bank podniecaliscie, ze se dma zabijecie klanowo -.-

Rozumiem dla was licza sie te jebane NPki, mnie one wybitnie jebia, zdarza?o sie ze traci?em 300NP i nie by?o to problemem, bo po chwili mia?em 600 na +. Chodzi o dobra zabawe a nie o bycie lama tak jak wy, odpierdalacie jakies smieszne akcje i twierdzicie, ze jest to zajebiste.

Nie szkoda wam kasy na premium (nawet gold lol) jak grac nie umiecie? Ja jeszcze pamietam Hellfurego(Voratha) jak na Cypherze kupowa? sobie all stuff za real $$$, bo nie umia? go inaczej zdobyc - jaki lider taki klan...

Ja was nie bede nawracac na dobra droge gry, jebie mnie to jak gracie gdzie gracie z kim i za co gracie, ale jak sie dojebujecie do mojej osoby to niestety musze odpowiedziec na wasze zarzuty.

BTW dla mnie jednym godnym polskim przeciwnikiem jest Mirek lider klanu Polanie, wy nie reprezentujecie soba nic.

THE END


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.045s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net