Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 13:32:33
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-10 12:33:49 
istota forum jest to ze mozna tu dyskutowac na przerozne tematy w pelnym zakresie, macie swoje forum klanowe a to z kolei oznacza ze mozna tu wyrazic opinie o Waszym filmiku, sposobie gry, czy zachowaniu klanowiczow, w miare w sposob kulturalny, staralem sie w taki wlasnie sposob wyrazic swoja opinie (i ludzilem sie) dac wam do zrozumienia ze cos mimo 1g musicie zmienic. W reakcji otrzymalem bezargumentacyjne odpowiedzi lub tez odpowiedz leadera klanu (ktory powinien sie jakos reprezentowac) :"ssij", ja PKuje dluzej od 1 czerwca i mysle ze "liczby" bedziemy mogli porownywac za miesiac/dwa. Wiecej nie ma sensu pisac bo Wy nie zrozumiecie, w odpowiedzi poleca kolejne bluzgi, to jak z "marginesem spolecznym" w realu. Nie wytlumaczysz im - jedynym rozwiazaniem jest dac w zeby, zatem przenoszac to na realia w internecie...



...1v1 or 2v2 pls, ewentualnie jak dojdziecie do wniosku ze nie ma szans to moge i 2v8 grac, kiedy? czekam na PM, do 18 bede w grze non stop, jak dostane PMa od kogos z Was to ide z Makiem do moradonu.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-10 12:58:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
jesli uda mi sie ten shit odpalic to z checia moim noobem wskocze film nakrecic

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-10 13:01:06 
Rzeczywiscie twoj post byl "niezwykle kulturalny", ale jak juz powiedzialem nikt z nas nie liczy sie z twoim zdaniem, a swoje dobre rady zachowaj dla kolegow z "gimnazium".
Amen.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-10 18:58:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-13 10:48:32
Posty: 1025
Płeć: Mężczyzna
Polska GoolA Muhaha Zuhahah Ihaha Juz Koniec?:(

_________________
xDJatokur frajer hie hei ! 23.11.2009 xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-11 14:03:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-23 10:27:22
Posty: 1109
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 34
A tak wogole to o co sie wyszyscy tutaj kluca ? bo nie wiem a bardzo chcialbym wiedziec....
pomoze ktos ?? ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-11 14:15:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
free skomentowal film oblivionow no a ci focha strzelili

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-11 14:55:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-27 23:21:15
Posty: 652
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
czytam to od poczatku i nic dodat nic ujac oblivion nie potrafi przyznac sie do bledu i broni sie atakujeac na innych. :freak: nieladnie :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-11 17:08:02 
mysle ze sporo wyjasnilo sie wczoraj na DMach ^__^ :freak: >:[ :twisted: :twisted: :devil:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-11 17:33:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-23 10:27:22
Posty: 1109
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 34
Elaviart napisał(a):
free skomentowal film oblivionow no a ci focha strzelili


Oo panowie obrazalscy...

Dzieki za uswiadomienie mnie o co biega ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-11 23:50:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
no to wypowiem sie ja ;D free znam troche byla jedna wielka checa na poczatku olympi o ktorej juz zapomnialem :P ale szczerze to co mowi jest prawda i popieram jego zdanie szczegolnie tutaj

Cytuj:
2) BattleZiomek jak Cie meele atakuja to nie stoj w miejscu spamujac sie healem (latwo o castingi ;x ) tylko po kazdym healu uciekaj z zasiegu R przeciwnika.


jesli ktos tego nie czai i sie sprzecza widac nie wie co to dobre combo sam jak assek/bp znecalem sie nad noobowatymi priestami ktorzy o tym nie wiedzieli. Wiec nie obrazac sie jesli ktos chce wam doradzic a to ze macie weicej NP hehe nic blednego nie licza sie liczby lecz skill, np mozna zdobyc przez wara (mozliwy licz :P) przez bicie ludzi xp sam jako bp z kumplem wycinalem 8 osobowe pary na trollach ale mi skill wyciac ludzi wogule nie przygotowanych na pk -_- co do tego ze niby jestescie the beats byli, sa i beda zawsze lepsi od was taka jest prawda jesli po takich akcjach jak w filmiku myslicice ze jestescie pr0 to jestescie w bledzie wezcie rady od bardziej doswiadczonych graczy i pokazcie im ze potraficie przejac bowla

co do tego odnosnie forum co tam jakis koles napisal odpowiem tak najlatwiej zaslonic sie tak debilnym teksetem niz wymyslic cos samemu i papa baby

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-12 07:40:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
scar napisał(a):
jesli po takich akcjach jak w filmiku myslicice ze jestescie pr0


Powiedz mi prosze, gdzie to jest napisane? Bo ja tego za bardzo nie widze... 8|

Moze nie umiescili tego filmu dlatego, ze wlasnie nie jest on debesciarski, co? A wy od razu, ze sie bali pokazac... -_- nie wiem czego jest sie bac...

Nie gadajcie, ze Oblivion nie wchodzi na bowla i nie potrafi go przejac, bo nieraz z nimi tam bylem..nieraz udawalo im sie w 8 osobowym party rozwalic 3 inne 8 osobowe party...

scar napisał(a):
co do tego ze niby jestescie the beats byli, sa i beda zawsze lepsi od was taka jest prawda


...hmmm.,... powiedz mi, gdzie to bylo napisane?? 8| Bo tego tez nie widze...

Elaviart napisał(a):
faktycznie malo wiesz o grze priestem, chodzi o to ze jak cie bija to odbiegasz z zasiegu r przeciwnika, walisz heala, odbiegasz, walisz heala i tak caly czas. inaczej ci beda przerywac i gowno z tego


Przepraszam, zwracam honor...

A tak BTW: Kazdy ma prawo do zdobywania npkow swoja wlasna droga... skoro w duzym party da sie zarobic wiecej npkow, to dlaczego by nie?? W grupie razniej, panowie :) A i tak nieraz biegaja sami...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-12 08:22:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Cytuj:
popieram jego zdanie szczegolnie tutaj

Cytuj:
2) BattleZiomek jak Cie meele atakuja to nie stoj w miejscu spamujac sie healem (latwo o castingi ;x ) tylko po kazdym healu uciekaj z zasiegu R przeciwnika.


jako, ze czytasz po czesci to przeczytaj ten cytat i powiedz mi, ze free nie udzielil wam dobrej rady :?: :?:

jako, ze zabawa przerodzila sie w cytowanie to i ja dam kilka :lol2:

Cytuj:
lol....przeciez jak go bija to lepiej zeby sie spamowal i inni mu pomogli a nie zeby na potach uciekal, bo jak biegnie to sie nie umie za bardzo leczyc...


odkrywcze w co ty wogule grasz bo nie jest to KO

peyo napisał(a):
Cytuj:
3) Na wiekszosci akcji w filmiku "ownujecie" 2/4ppl party, co z reszta? nie wyszly?



Lol....tego wogole nie rozumiem... tam mialo byc townujecie?? mowisz najpierw ze maja tylko 8 ludzi w party a pozniej 2 z 4 townuje?? OMG


jesli nie wiesz co to ownowac to gg :freak:

r3ku napisał(a):
Level: 49+

Muahahah Zuahahah ihahaha Kto to jestD:D?? Jeszcze go w cz nie widzi?em:D


racja z 49 malo co sie widzi w CZ

no offence ale doswiadczony gracz chcial wam doradzic a wy go od noobow itp... bo powiedzial prawde ze na tym filmiku widac bledy jakie popelniacie i zamiast unosic sie duma powinniscie najpierw sprawdzic co to combo i co sie dzieje jak combujecie priesta z skill r r

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-12 09:13:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-13 10:48:32
Posty: 1025
Płeć: Mężczyzna
Muahahah Zuahahah ihahaha Juz ma 51lvl^^ Dziekujemy wszystkim za porady i juz wiemy ze nie jestemy pr0^^. 1Grade zdobilismy na wybijaniu n00bkow^^ a nie tak jak pewna osoba ktoraj jest pr0 wypowiadajaca sie w tym temacie na np transwer^^
No i co myslicie ze przestaniemy grac bo nie jestesmy pr0 (tak jak zrobi?a znaczna czesc orkowej strony na O) Jak jestescie tacy pr0 to dlaczego nie umiecie zrobic polskiego klanu^^?Piscie dlaej i cytujcie mnie posmiejmy siem razem ^^^Muahahah Zuahahah ihahaha :rotfl: :lol2:

_________________
xDJatokur frajer hie hei ! 23.11.2009 xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-12 09:23:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
r3ku napisał(a):
No i co myslicie ze przestaniemy grac bo nie jestesmy pr0


no i dobrze moze czegos sie nauczysz :>

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-12 09:28:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-13 10:48:32
Posty: 1025
Płeć: Mężczyzna
"Cz?owiek sie uczy ca?e zycie a itak umiera g?upi." czy jakos tak^^

_________________
xDJatokur frajer hie hei ! 23.11.2009 xD


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.035s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net