Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 21:39:29
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: cala prawda o oblivion
PostNapisane: 2007-03-25 22:13:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-05-02 11:30:19
Posty: 4496
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 50
http://img69.imageshack.us/my.php?image=sadasdaszm0.jpg

poczatku ni mam bo sie zagadalem i nie porobilm screenow :S

pozdro

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-25 22:29:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Czy wy ludzie nie umiecie żyć w zgodzie, gash co za naród żydowski -_- tylko sobie do gardła wchodzić, a potem się dziwię że czemu nie można jakiegoś dobrego klanu zrobić bo trza się bać że każdy to złodziej. N/C

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-25 22:32:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-05-02 11:30:19
Posty: 4496
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 50
wiesz ja bylem w oblivionie all bylo ok nawet ich bronilem itp ale ostatio sie dowidzialem ze i tak mnie Hf i inni obgadywali i wysmiewali na ts'ie .... z nimi chyba si nie da normalni zyc trzeba byc takim jak oni

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-25 22:42:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-13 10:48:32
Posty: 1025
Płeć: Mężczyzna
cat jaj sobie robisz... jak de dzieciaki pisza pierdy bez zadnych dowodow ... cat chyba jeses w dobrym klanie wiec powiedz mi tak na chłposki rozom czy opłacało by ci sie zostawic swoja głowna postac i isc do innego klanu zdobywac ich zaufanie przez miesac (chyba ze sa tacy głupi ze porzyczja wczesniej) i ojebac kolesia na shela +7 i ep pfff
Juz predzej bym zarobił tego shela i ep na swojej postaci +nietracił xpa i pk.
Ale jak zwykle jest na Oblivion. Dlaczego? ZAZDROSC i tyle
narazie to co ja słysze ze outsiders chillout itp sie nawzajem ojebuja ...
a co tak wogule ma ten ss do tematu? temat jest o taki pr0 maga na spike wiec bez offtopu:D

_________________
xDJatokur frajer hie hei ! 23.11.2009 xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-25 22:54:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-05-02 11:30:19
Posty: 4496
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 50
r3ku napisał(a):
cat jaj sobie robisz... jak de dzieciaki pisza (_cenzura_) bez zadnych dowodow ... cat chyba jeses w dobrym klanie wiec powiedz mi tak na chłposki rozom czy opłacało by ci sie zostawic swoja głowna postac i isc do innego klanu zdobywac ich zaufanie przez miesac (chyba ze sa tacy głupi ze porzyczja wczesniej) i ojebac kolesia na shela +7 i ep pfff
Juz predzej bym zarobił tego shela i ep na swojej postaci +nietracił xpa i pk.
Ale jak zwykle jest na Oblivion. Dlaczego? ZAZDROSC i tyle
narazie to co ja słysze ze outsiders chillout itp sie nawzajem ojebuja ...
a co tak wogule ma ten ss do tematu? temat jest o taki pr0 maga na spike wiec bez offtopu:D


bez dowodow? up pls.... czy w grze mozesz miec jednego chara? nie.... zdobyc ich zaufanie by ich okrasc tak jak dzialal wasz kolega zdobywal zaufanie swoimi itemami ktore dostawal spowrotem ale dostawal od kogos i boom ... zazdrosc... smieszny jestes -_- btw outsiders i chillout to jeden i ten sam clan :rotfl: ten ss ma tyle do tematu ze pokazuje jacy naprade jestescie oraz jak bp moze byc na spike (imitacja warka ... nedzna..)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Outsiders zostali okradzeni z ROL WP 2x set shell War Glave+8 i set shell Priest a nie tak jka ty dupisz wleki ze EP i shell+7 a ściem nie musisz robic ze nie wiesz co skardziono bo kazdy wie zapewne w waszym klanie a SS wszytsko mówia za siebie i nie zmieniaj tematu bo widac ze lama jestes do potęgi ENTEJ niepojętej .... nie wiesz co powiedziec to nawijasz nie na temat... N/C dla Ciebie Noobie

Ps. nie wiesz co powiedziec na to bo prawda wyszła na jaw i dupa sie trzesie a chłopak wpadł co teraz jego ojebiecie ze was sypnol?

ps2 jaki mi dark dał linka szokłem sie i dziekuje bardzo.....


Ruch_Chorzów

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-25 23:05:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Zacznijmy od tego że nie przyjmujemy poniżej 18 roku życia, bo takie rzeczy właśnie odchodzę(sę wyjętki - syn gracza itp) po drugie dalej nie rozumiem jak można takie rzeczy robić. BTW wiesz jak sie gra z ludĽmi 1-2 lata to wszyscy raczej się znaję. Tyle co mam do powiedzenia, ale i tak wiem że to będzie tak długi temat jak poprzednie o złodziejstwie ;d

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-26 01:29:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-02-26 22:58:33
Posty: 347
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
reku ty glombie SS to wystarczajacy dowod dla wszystkich ty myslisz(joke) xD ze zmontowany call moulder and scully z archiwum X i oni cie jeszcze zjada :freak:

_________________
----->> http://www.pajacyk.pl/zlicz.php <<-----

http://www.jeffdunham.pl/achmed.gif


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-26 10:05:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-03-25 14:58:56
Posty: 164
Lokalizacja: z nienacka
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Drodzy współgracze !
1.Jedne o czym świadczę te ss to poziom intelektualny rozmówców. Te słownictwo, cudna fraza, klarowność wypowiedzi - Wisia Szymborska może spokojnie umierać - ma godnych następców.
2. Przez Oblivion przewinęło się kilkadziesięt osób (i w tym miejscu złożymy wicie-rozumicie publicznę samokrytykę) często przyjmowanych pochopnie. Kretynów i oszustów pozbywamy się szybko.
3. Jak można kogoś okraść z itemów ? Tu potrzebna jest chyba dobra wola obu stron. Ja mogę pożyczyć coś wyłęcznie osobom, które sę ze mnę w klanie i gramy razem ponad rok.
4. "Zazdrość to brzydka rzecz" jak powiedział nasz umiłowany wódz. Czy to nasza wina, że potrafimy utrzymać polski klan na jednym serwerze od listopada 2005 r. ? Czy zawiniliśmy tym, że powoli acz systematycznie zdobywamy np pnęc się w rankingu ? Å»e ludzie leweluję bez używania czitów i maję coraz lepsze itemki ? A może błędem jest, że nie przyjmujemy do klanu osób "inteligentnych inaczej" ? Przestańcie pieprzyć głupoty i doszukiwać się wszędzie wrogów i spiskowców i zabierzcie się do roboty.
5. Niechętnie wypowiadam się na tym forum, gdyż najczęściej osoby tu piszęce stosuję argumenty ad personam i retorsio argumenti. Jak ktoś musi się rozładować, to miast wypisywać tu bzdury i obrażać innych graczy, niech się zajmie sportem albo sexem (make love (or tea) not war).
Pozdrawiam
Tygrysek
P.S. Nie odpowiem na posty kwestionujęce prowadzenie się moje lub moich rodziców. Wszelkie obraĽliwe sugestie co do mojego wieku, wyględu, sprawności intelektualnej, preferencji seksualnych, itd. nie sę w stanie mnie dotknęć więc je sobie darujcie – szkoda czasu i atłasu.
P.S.2. Aha uprzedzajęc ewentualne zarzuty: Tak to prawda, jestem lama, nie umiem grać KO, nie mam „skila” (klacza ma :) ), każdy jeden rozj... mnie na vs. Za to granie z ludĽmi z którymi jestem w klanie (i z kilkunastoma obcokrajowcami, czyt. Turkami) dostarcza mi naprawdę dużo radości.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-26 11:46:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-27 23:21:15
Posty: 652
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
tygrysek zawyzasz poziom :freak:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-26 14:18:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
Cat^ napisał(a):
18 roku życia, bo takie rzeczy właśnie odchodzę(sę wyjętki - syn gracza itp)
I am sad now:(
__DarkMag__ napisał(a):
dowidzialem ze i tak mnie Hf i inni obgadywali i wysmiewali na ts'ie
Nie raz wbijam na tsa i slysze cos o mnie :F
r3ku napisał(a):
ZAZDROSC
jak jestes polskim clan i jestes w top 20, odrazu jestes skazany na oskaraznie od noobow, etc. Jak nie polakow to przez turkow, wystarczy ozbaczyc co pisze pod graveyardem na www.kodb.info .

Dark prubuje walczyc z calym forum niewiem po co, te ssy nic nie udowadniaja, ze ja kospilem jak gralem magiem( :rotfl: ) to znaczy ze caly moj klan BeFree koxpowal? nie wiec gtfo mate!
peace

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-26 14:55:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
a kim jest niby ten prohugo ? tzn czyj to char z obli

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-26 15:46:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-13 10:48:32
Posty: 1025
Płeć: Mężczyzna
zaraz ktos załorzy druga postac i podajac sie za darkmaga na drugiej postaci powiem mi ze to on ich wszystkich okradł... i wtedy napiszemy cała prawda o darkmagu

__DarkMag__ napisał(a):
Outsiders zostali okradzeni z ROL WP 2x set shell War Glave+8 i set shell Priest a nie tak jka ty dupisz wleki ze EP i shell+7

hem no sory ale jak ktos zbiera itemy od całego klanu to trudo nie niskapnac ze che prysnac
tak wogule to jak bym miał takie itemy to bym nawet ich niektorym klanowicza nie porzyczył:D np HellLama or inna HellFura

[ Dodano: 2007-03-26, 15:54 ]
gdzie moj moderator:D?

[ Dodano: 2007-03-26, 15:57 ]
a co do tego je jestm na spike :D to prawda mam aby 6k hp

_________________
xDJatokur frajer hie hei ! 23.11.2009 xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-26 16:57:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
ten typek po 1 nie powiedzial ze jest w Oblivionie, rownie dobrze ta rozmowa byc spreparowana... tzn ktos zalozyl acc, przeprowadzono taka rozmowe, a zadnej kradziezy nie bylo i chodzi tylko a pofakanie na nas ( to jest hipoteza, jako ze dowodow nie ma to niewiadomo jak bylo i czy wogole bylo). jezeli serio outsiders zostalo okradzone, to bardzo mi przykro. z drugiej strony trzeba byc nie lada idiota zeby dac komus "ponosic" dual roc-i i set shelli o_O co do wypowiedzi rucha... nie, nie okradniemy tego typka, w koncu on pracuje dla nas. lupem dzielimy sie po rowno, chyba ze kradziez byla przeprowadzona na zlecenie. a ty drogi ruchu oddales juz HB +6 ktore podjebales ? i czy cashi zamierza Aviatorowi oddac acc ktore mu ukradl ?

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-26 17:53:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-13 10:48:32
Posty: 1025
Płeć: Mężczyzna
http://img47.imageshack.us/img47/8908/2 ... 948wa5.jpg aga bab kanka kk?

_________________
xDJatokur frajer hie hei ! 23.11.2009 xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-26 18:03:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-05-02 11:30:19
Posty: 4496
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 50
hmmm 6k hp? chyba musze isc do okulisty bo ja widze 4,5k hp ok 500mniej odemnie spikekowcu.... co do tego screena to n/c glupi sie skapnie ze to pod to forum zrobione a jaka jest prawda to widac na moim screenie bo ciekawe jak zrobic chara o takim samym nicku?

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.052s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net