Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-06-16 04:38:03
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-31 17:11:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
dark właśnie wiem, bo się wkurzałem wtedy.... jebnęłeś mi resztke hp po wczensiejszych 2 czy 3, ale ... :P

kiszki nie porównuj po np, bo niektórzy jeszcze expię (edu ma 64) a na NT to sie zbiera co wejście 200-500np...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-31 17:15:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 06:31:25
Posty: 25
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
__DarkMag__ napisał(a):
a nie pamietasz 2 razy kolo waszych apo flame? i to bylo 1vs1 bo nikogo innego nie bylo i mi nie mow ze party magow nie zabije cie increnationami (pillar to idioto z 51lvl'a) jak wchodza ci z 1100pewnie

otóż dark jeżeli mi sie akcje nie pomyliły to byłeś wtedy z Sunem (tym prichem na 80) bo wętpie żebyś biegał sam albo chodzi ci o akcje kiedy zaczołeś tpowac sobie ludzi na łeb. ponieważ dark ty sam mi minora nie zbijesz a nawet jeżeli to mogę zawsze odbiec na pocie hp i minorze więc wętpie żebyś był sam chyba że o jakies akcji nie pamiętam . i poza tym ja nie pkuje sam tylko przważnie z jakimiś clanowiczami ... . A i co do wypowiedzi kiszki o npki to jej nie skomentuje ponieważ ilość npków jeżeli chodzi o magów i priestów na inte zależy PRZEWAÅ»NIE lecz nie zawsze od ludzi z którymi biegaję . a i ten dmg w moim sig nie jest na malice . (lecz na tormencie ;p) :cool:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-31 17:44:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-05-02 11:30:19
Posty: 4496
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 50
edupeczek napisał(a):
dmg w moim sig nie jest na malice . (lecz na tormencie ;p) :cool:


:F wlasnie pokazales jaki z ciebie pr0

chodzi mi o ta akcje co moje party polecialo kolo waszej bazy a ty zbiegales bokiem i polecialem za toba odleciales za drzewko wrzuciles stealtha i kolo mnie glupi wrzucales sobie shielda to odslonilem cie novka obiles sie o armora kilka staffow w ktorych ty uciekales na minorze i dead... co do tego jak zdobywa np mag i prich ale lol przecierz po to sa te postacie i ich skille zeby nie byli tacy sami jak mele prich jest jako support heal malice buff cure (nie mowie tu o bp) a mag aoe albo support ja unikam supporta wiec biegam w mage party albo 50/50 2-3 magow reszta mele

co do mojego tpowania ludzi no to chyba dobrze nie? czego mnie uczyliscie jak bylem u was... "darkmag ... tp!!!!!" wiadomo ze nie pokonam 2 warkow 2 rogue 1 bp z ice magiem na dupie i debufferem


uffff ale sie rozpisalem :P

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-31 18:00:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
skill TP to najpotezniejszy skill u maga

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-31 18:06:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 06:31:25
Posty: 25
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
__DarkMag__ napisał(a):
edupeczek napisał(a):
dmg w moim sig nie jest na malice . (lecz na tormencie ;p) :cool:


:F wlasnie pokazales jaki z ciebie pr0

chodzi mi o ta akcje co moje party polecialo kolo waszej bazy a ty zbiegales bokiem i polecialem za toba odleciales za drzewko wrzuciles stealtha i kolo mnie glupi wrzucales sobie shielda to odslonilem cie novka obiles sie o armora kilka staffow w ktorych ty uciekales na minorze i dead... co do tego jak zdobywa np mag i prich ale lol przecierz po to sa te postacie i ich skille zeby nie byli tacy sami jak mele prich jest jako support heal malice buff cure (nie mowie tu o bp) a mag aoe albo support ja unikam supporta wiec biegam w mage party albo 50/50 2-3 magow reszta mele

co do mojego tpowania ludzi no to chyba dobrze nie? czego mnie uczyliscie jak bylem u was... "darkmag **** tp!!!!!" wiadomo ze nie pokonam 2 warkow 2 rogue 1 bp z ice magiem na dupie i debufferem


uffff ale sie rozpisalem :P

no więc jeśli chodzi o uczenie tp to nie my cię uczyliśmy lecz hell ;p z tego co raz gadałem z cizię lub robsonem to hell jest taki że zostaje mu 500 hp krzyknie na ts tp nie tpniesz go i sie denerwuje że tpować nie umiesz :> a jeżeli chodzi o shielda to musiał ktoś z tobę być dlatego iż ja go bardzo żadko wycięgam . a i żebyś my sie więcej nie kucili usune napis z mojego sig

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-31 18:22:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
tzn co do tego TP jak sie ma malo HP to nie ma co sie dziwic, bo co tepowac jak ktos ma full albo bu jeszcze od cholery zostalo ? Tepuje sie jak jest sytuacja krytyczna. No ale nasi magowie maja sredni zaplon, zreszta zcasem mogliby sami wpasc na to zeby tepnac a nie trzeba im mowic... BO to jest tak ze albo nie tepuja albo tepuja jak nie trzeba :lol2:

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-31 18:48:26 
Offline

Dołączył(a): 2006-03-15 18:04:16
Posty: 516
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Magic shielda ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-31 19:18:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-05-02 11:30:19
Posty: 4496
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 50
Zwierz@K napisał(a):
BO to jest tak ze albo nie tepuja albo tepuja jak nie trzeba :lol2:



:rotfl: :rotfl: :rotfl: skad ja to znam :P nie no edu jestem pelen podziwu :D

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-31 19:29:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 11:38:53
Posty: 1453
Lokalizacja: Łaz Vegas
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
ta ... magow sie tak czy inaczej beszta, tak jak i priestow :P ... maga sie beszta i za tp i za nie-tp ... a priesta albo sie beszta za to ze healuje a nie curuje, albo za to ze curuje a nie healuje :P
tylko takie glupie worki i aski myslec nie musza zbytnio, tylko wala :P no asek musi wolfa jeszcze rzucac ;)

_________________
CrazyMary
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-31 19:50:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-05-02 11:30:19
Posty: 4496
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 50
taaa taki warek ma wszystko podane na tacy str wolf sw tylko biega i macha tym raptorem a rezsta musi go tpowac healowac curowac wolfowac i sluchac jak mu cos nie podpasi :P

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-31 20:05:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
gupie wojki :rotfl:

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-31 20:51:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-05-02 11:30:19
Posty: 4496
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 50
taaa gupie wojki tylko bic umieja nic wiecej :P nawet zgadza sie ze statami maja malo inta nei to co mag i prich :P

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-31 20:54:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
no my to inta duzo mamy :rotfl:

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-31 21:28:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
Jeee... w końcu poruszyliście jakiś fajny temat :) teraz bedziecie mieć troszke do czytania :P xD

Nie gadajcie że magowie maję troche spóĽniony zapłon, bo to jednak trzeba nacisnęć na tego kogoś i rzucenie skilla chwila trwa... Zawsze wszyscy wrzeszczę jak się ich nie tepło, ale jak już się ich tepo to bardzo mało kto podziękuje, czy cus... zawsze jest na tsie:

HF: TP MNIEEEE
HF: NO TP MNIE ...
HF: NO TEPNIESZ MNIE ZJEBIE MALY???? (a tepuje sie go od pierwszego "tp"...) i na tym się kończy albo jest ... ILE MOÅ»NA CZEKAC

Tak to już jest że ci których się zna bardzo rzadko doceniaję jak się zrobi dobrze, a jak się nie zdęży (np. jak HF zaczyna drzeć sie o tp jak go goni 5 asków i ma 1k hp) to się drze... Turki za to ładnie dziękuję za każdym razem... Często też pada na tsie: "czemu jakoś orkowi magowie umieję odtepować a nasi nie?", a już nieraz w moradonie orki mi pisały "u r fuckin good mage", "gr8 tp" albo "don't tp hellfury so fast pls" itd, itp....

Ja uważam że umiem tepować, ale troche mam kompa zjebanego i czasami się nie da... często mam "Using Summon Friend" a zaraz po tym "Summon Friend Failed" bo się zgięł ktoś o 0,5s za wcześnie...

Wkuriwa mnie też jak się po mnie ktoś wydziera i wtedy mam to w dupie i zaczynam se tepować tak od niechcenia... i Zwierzak jak nie siedzimy na tsie i widze co się dzieje to tpuje bez mówienia :) a tak z town albo z dużej odleglości to se można... ten pasek party jest zlagowany... :/

Teraz co do robienia wszystkiego naraz.... warek se ino leci i musi naciskac 1 skill i 1 potek caly czas no i czasami drugiego skilla i drugiego potka... asek nie dużo więcej - wolf co 2 min, swift co jakiś czas i lupinki.. .ale oni czasami jeszcze podminoruję i da się przeżyć... za to klecha i mag ma najgorzej i po nich sie najwięcej jeĽdzi... prich to musi leczyć, debuffować (nawet jak debuffuje to zawsze jest "taaa... na pewno"), buffować i cure'ować... mag musi być i z tyłu, z przodu i w środku party.... z przodu musi rzucić nove, slowować, stunować itd, w środku musi być żeby nie padał, a z tyłu żeby tepował... no i jeszcze by się przydało żeby pricha stunował ze staffa... no i usi mieć kamerę ustawionę w każdym kierunku żeby widzieć czy pricha biję, albo ile orków leci i wiedzieć żeby się cofać w odpowiednim momencie...

najlepiej to powiedzieć "... TY GRAĆ NIE UMIESZ" albo "NAWET JA GRAM LEPIEJ" a GÓWNO sie wie... pamiętam jak HF wszedł na pricha i rzuca pytanie "to trzeba mieć namierzonego żeby u góry pokazywało żeby można było leczyc???" :rotfl:

jak mi się coś jeszcze przypomni to póĽniej dopisze :freak: :freak:

[ Dodano: 2007-05-31, 21:33 ]
o zwierzak co do twojego
Cytuj:
skill TP to najpotezniejszy skill u maga

to większość ludzi myśli że mag jest TYLKO od tp... i to jest najbardziej wkruwiajęce, bo co to za przyjemność z gry jak mam tylko latac i tepować i jeszcze się po mnie drę... jakbym chciał tylko tepować to bym se pałkę i shielda jakiegoś pożędnego sprawił...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-31 21:51:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
ja nie napisalem ze mag jest tylko do tego... tylko ze to jest wasz najpotezniejszy skill. Bo dobrze tepujac mozesz komus uratowac (_!_) albo jak ciebie gonia to sobie tepnac kleche czy wojka. Co do tego co napisales to nic dodac nic ujac :P a o HF-a wyczynach na moim priescie to slyszalem :lol2: 3 osoby zabil podczas jednego biffa :rotfl: A ile razy mnie opieprzal ze klecha to sie najlatwiej gra i ze on by byl zajebisty jako priest :cool:

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.056s | 15 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net