Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-06-17 06:39:05
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-13 19:33:41 
Offline

Dołączył(a): 2006-10-04 04:07:36
Posty: 74
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
r3ku napisał(a):
tak a co na logosie nie wyszÂło... i o drazu ze to niewasze postacie^^?? czy moze inne turki tez sobie kupiÂły scrolle 1500/300 i tez byli tacy pr0 jak wy... sam dobrze wiesz jakie owas zdnaie maja na ko4life wiekszosc mowi to co ja 1500/300


1) Freestyler i Makler na Logosie to nie my, MeeP z ko4life najprawdopodobniej te nicki zajal ale co tam na Logosie grac dlugo nie zamierzalem (glownie zeby zdobyc chitiny+5, mdki i powymieniac za Pathos coiny) ^^ Jesli nie wierzysz to Twoja sprawa, Ci co mnie znaja i ze mna w grze gadali, ewentualnie na forum widzieli gralem na nicku : 0700, a Makler 0800.

2) Jakie o nas zdanie maja? Jaka wiekszosc? Czegos niewiem? xD zawsze mi sie wydawalo ze najgorzej nie jest, oswiec mnie mistrzu ^^

3) Co do Oblivion to sie z nich kozaki porobily od kiedy cala reszta z Olympii odeszla, stare topiki sobie mozecie przejzec gdzie kilkakrotnie zapraszalismy do 1v1 (HellFury v Makler) oraz 2vx (mogliscie i w 8 grac co wtedy pisalem ~~). Mozemy sie 8 nastepnych stron klocic o tym ze Oblivion to no skillowcy ale teraz to juz niewiele mam na poparcie slow od kiedy nie gram na Olympii. Zyjcie w swoim zludnym przekonaniu ze jestescie dobrzy, have fun xD

_________________
Freestyler and Makler Duo PK Movies


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-13 20:17:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-13 10:48:32
Posty: 1025
Płeć: Mężczyzna
no to to top 20 to z "r" nabilismy^^

_________________
xDJatokur frajer hie hei ! 23.11.2009 xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-13 21:33:11 
Offline

Dołączył(a): 2006-12-03 10:51:06
Posty: 24
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
lol.... a co bez priesta mamy biegac?? Oo
A czy ja ku.fa mowie ze macie nie biegac? Czy ty posty czytasz dokladnie? Chodzi o to moj idolu, nie wazne czy bez czy z priestem, chodzilo mi o zgranie priest + meele, w takim przypadku combo nie jest potrzebne (jesli jest zgranie :devil:) , wystarczy z +r +skille:] no chyba, ze wg Was to jest combo :lol2:
Cytuj:
jak gra sie w tr klanach to ich prjest siedzi w town... wiec to jest normalne ze sa zdiwieni..
Tak btw gralem priestem, nie siedzialem w town bo bylem debufferem :F i nie townowalem XD Alez to byly czasy, Ethernal odeszlo, TownOrDie odeszlo i Oblivion kroluje. Moze wielki powrot wielkich klanow i maly revange :?: :freak: Oczywiscie zart 8|

[ Dodano: Sro 13 Gru, 2006 21:37 ]
Cytuj:
Zyjcie w swoim zludnym przekonaniu ze jestescie dobrzy, have fun xD
:lol2: :lol2: Owned.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-13 21:49:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Fristajler napisał(a):

2) Jakie o nas zdanie maja? Jaka wiekszosc? Czegos niewiem? xD zawsze mi sie wydawalo ze najgorzej nie jest, oswiec mnie mistrzu ^^



moim skromnym zdaniem ownujecie na patosie:) ale i tak po ludzkiej stronie ja jestem lepszy:P

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-13 21:59:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-13 10:48:32
Posty: 1025
Płeć: Mężczyzna
no to moj przy jacielu wejdz na tego swojego nendznego prjesta to ci takie combo wsadze ze natwet niezdorzysz pota wrzucic...

_________________
xDJatokur frajer hie hei ! 23.11.2009 xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-13 23:52:25 
Offline

Dołączył(a): 2006-12-03 10:51:06
Posty: 24
Płeć: Mężczyzna
Posluguje sie prostym jezykiem, nikogo nie urazajac, stwierdzajac fakty, a tu wyskakuje pan r3ku i posluguje sie w sposob bezszczelny, uzywajac przy tym kolowialnego jezyka. No tak, jesli juz w taki sposob mam odpowiadac na posty uzytkownikow o duzym ilorazie inteligencji to moge zmienic jezyk. Dla mnie to zaden problem.
Wsadzic to mozesz nogi do miski z woda. Nie wiem ktos Ty za jeden, ale czytajac Twoj podpis przypominasz mi pewnego BP'ka na spika :lol2: . Twoje zarty nikogo nie bawia. Taki kozak teraz z Ciebie, to czemu nie mowiles tego 1,5miesiaca od powstania servera? Nie wiesz co juz pisac? To wyzywasz mnie i mowisz mi ze mi wsadzisz? Ej nie jestes w moim typie, tak btw ja nie jestem homo. Powsadzaj kombo na turaskach, albo na kolegach z clanu.
(To byla tylko sugestia, jesli ten post kogos obrazil lub urazil, przepraszam :( :( , bardzo mi smutno)
Jesli kazdy mialby tak jak Ty(czytaj r3ku) odpisywac naa posty, to wkrotce w Polsce wprowadzili by 2 stan wojenny o_O . Jakbym postaci nie sprzedal, to specjalnie dla Ciebie wszedlbym wykonal questy na chityny i poszedl do tego CZ. Zebys mial radosc ze wsadzania comba.
See_ya

[ Dodano: Sro 13 Gru, 2006 23:57 ]
r3ku napisał(a):
btw. savoir vivre nieznam goscia ale to chyba jakis debil.. :freak: :freak: :freak: :freak:

Tak tak ten iloraz inteligencji ;D Ja bym sie spalil ze wstydu, jak mialbym to napisac


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-14 00:23:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
Ja pierdole, wy jetscie pojabani (ja tez Pacan elo elo) zeby sie klucic kto jest pr0 zioms czarny bart z innej matki :lol2: kazdy z was gra na innym servie, i sie klcuicie kto jest najlepszy :rotfl: Nie gracie na tych samych servach, moge powiedziec ze bym was wsyzkich wjabal bo mam fp 25 dd kiedy wy nie macie :freak: Ale z czego co tu widze kazdy pierdoli jaki to on jest pr0 skil ziom elo elo , to
r3ku napisał(a):
no to moj przy jacielu wejdz na tego swojego nendznego prjesta to ci takie Combo wsadze ze natwet niezdorzysz pota wrzucic...
no to zjabiste, zrob postac na bermusie, COMBA CI NIEWSADZE BO NIEZDAZE(spike i cie nie ma) :( usmialem sie troche ale ok co do maklera i freestylera, ladne filmi zrobili, niezle kosza udowdnili. A wy? nagarliscie jakis film?:| I powiem wam jedno, mozesz mniec uber combo, ale ... ci z tego jak comba sie rozne uzywa, zalenize z kim wlaczysz i gdzie o_O
Hmmm napisał(a):
r3ku napisaÂł/a:

btw. savoir vivre nieznam goscia ale to chyba jakis debil.. :freak: :freak: :freak: :freak:

Tak tak ten iloraz inteligencji ;D Ja bym sie spalil ze wstydu, jak mialbym to napisac
ty tez masz duzo jak na wszykich najezdzasz bez powodow.


podsumowjac: jak wam sie neiche czytac moich bzdur wiczornych. KAZDY Z WAS GRA NA INNYM SERVIE I ZA ...(chyba ze na intereserver war) nie udowdnicie ze jestes lespzy od kogos innego ;)
a no i jeszcze zapomnialem, obvilion ma 1 grade est w top 20, i co? zazdroscisz? ze turkam mienili(moze) w klanie? tak ci zal dupe sciska? tak bardzo ze musisz pokazac jaki ty jestes dobry? ze oni nic nie sa warci? niechesz sie pokazac bo pewnie jestes szkoda slow, ide wzaisc prysznic i ide spac bo juz mam dosc tych farmzanow co pisze. zamknijcie ten topic bo nie ma sensu tylko falme ciagle












































































Orda 4 ever :ble:

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-14 00:52:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Pacanson napisał(a):
Ja (_cenzura_), wy jetscie pojabani (ja tez Pacan elo elo) zeby sie klucic kto jest pr0 zioms czarny bart z innej matki :lol2: kazdy z was gra na innym servie, i sie klcuicie kto jest najlepszy :rotfl: Nie gracie na tych samych servach, moge powiedziec ze bym was wsyzkich wjabal bo mam fp 25 dd kiedy wy nie macie :freak: Ale z czego co tu widze kazdy (_cenzura_) jaki to on jest pr0 skil ziom elo elo , to
r3ku napisał(a):
no to moj przy jacielu wejdz na tego swojego nendznego prjesta to ci takie Combo wsadze ze natwet niezdorzysz pota wrzucic...
no to zjabiste, zrob postac na bermusie, COMBA CI NIEWSADZE BO NIEZDAZE(spike i cie nie ma) :( usmialem sie troche ale ok co do maklera i freestylera, ladne filmi zrobili, niezle kosza udowdnili. A wy? nagarliscie jakis film?:| I powiem wam jedno, mozesz mniec uber Combo, ale (_cenzura_) ci z tego jak comba sie rozne uzywa, zalenize z kim wlaczysz i gdzie o_O
Hmmm napisał(a):
r3ku napisaÂł/a:

btw. savoir vivre nieznam goscia ale to chyba jakis debil.. :freak: :freak: :freak: :freak:

Tak tak ten iloraz inteligencji ;D Ja bym sie spalil ze wstydu, jak mialbym to napisac
ty tez masz duzo jak na wszykich najezdzasz bez powodow.


podsumowjac: jak wam sie neiche czytac moich bzdur wiczornych. KAZDY Z WAS GRA NA INNYM SERVIE I ZA (_cenzura_)(chyba ze na intereserver war) nie udowdnicie ze jestes lespzy od kogos innego ;)
a no i jeszcze zapomnialem, obvilion ma 1 grade est w top 20, i co? zazdroscisz? ze turkam mienili(moze) w klanie? tak ci zal dupe sciska? tak bardzo ze musisz pokazac jaki ty jestes dobry? ze oni nic nie sa warci? niechesz sie pokazac bo pewnie jestes szkoda slow, ide wzaisc prysznic i ide spac bo juz mam dosc tych farmzanow co pisze. zamknijcie ten topic bo nie ma sensu tylko falme ciagle




























Orda 4 ever :ble:


Inteligentna odpowiedÂĽ(mimo pÄ‚łĂƒâ€šĂ„½niej pory:P)
+1

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-14 14:43:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
hmm, wez do reki slownik i sprawdz co znaczy slowo sarkazm, wtedy latwiej bedzie ci zrozumiec o czym mowi Kl4cza. :> a tak btw, to ciebie sie nie da niezwyzywac czytajac twoje wypociny ;) poprostu sie nieda :D

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-14 14:48:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-13 10:48:32
Posty: 1025
Płeć: Mężczyzna
Panie Hmmm popisujesz sie ze tak Âładnie sklejasz literki a zapominasz o podstawowej rzeczy to niejest wykÂład, lekcja z jezyka polskiego.. tylko luzne forum i nikt niejest tutaj zobowiazany stosowac jezyka literackiego...

A pacan(bez urazy:P) on mi zarzuca ze nieumiem combo wiec mu pisze zeby wszedÂł go gry to mu pokaze ze umiem...

BP na spike twierdze ze graÂłes askiem wiecj zapewniam cie ze ze teraz juz niejestem na spike...i zapewniam cie ze daje rade aska i wojka na 70

A co do polakow grajacych na oly jedyna osoba ktora siaÂła postrach w cz to 444 i ten mag co niby niedostaÂł bana za koxp... mowie tu o liderze eternali ...

[ Dodano: Czw 14 Gru, 2006 14:54 ]
A pacan mam maga na bera graÂłem tam jak jeszcze pacanem graÂłes:P ale hum

_________________
xDJatokur frajer hie hei ! 23.11.2009 xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-14 15:04:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
Zwierz@K napisał(a):
hmm, wez do reki slownik i sprawdz co znaczy slowo sarkazm, wtedy latwiej bedzie ci zrozumiec o czym mowi Kl4cza. :> a tak btw, to ciebie sie nie da niezwyzywac czytajac twoje wypociny ;) poprostu sie nieda :D

za dlugo w angli siedzie, juz ze 5 miechow, o 5 za dlugo:P ostanio pisalem cos po polsku i zauwayzlem ze nie umiem juz zdan ukladac :F a wiesz co ci powiem? jak mozna sarkazm usluszec w kogos wypowiedzi keidy jest ona napisna? :lol2:

[ Dodano: Czw 14 Gru, 2006 14:06 ]
r3ku napisał(a):
A pacan mam maga na bera graÂłem tam jak jeszcze pacanem graÂłes:P ale hum
Oo jaki nick?

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-14 15:08:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-13 10:48:32
Posty: 1025
Płeć: Mężczyzna
to inaczej to byÂła ironia maiaÂły otym swiaczyc " :freak: :freak: " ale moze troch :freak: niewyszÂło

[ Dodano: Czw 14 Gru, 2006 15:11 ]
to byÂła pierwsza postac niewchodziÂłem do cz ale byÂłem w Pradawnych i nietykanych
a wczesniej w crusiaders ale od pocztku graÂłem z DragonWariorem:P

_________________
xDJatokur frajer hie hei ! 23.11.2009 xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-14 16:22:04 
Offline

Dołączył(a): 2006-12-03 10:51:06
Posty: 24
Płeć: Mężczyzna
Widze, ze kazdy sie wypowiada w odpowiedni dla niego sposob. Tak na forum jak najbardziej mozna uzywac jakiegokolwiek jezyka. Nie jestem zadnym polonista, tak btw z polskiego mialem miedzy 2 a 3 wiec tu nie ma oczym mowic. Nikogo nie namawiam, zeby uzywal jezyka literackiego bo nikt z tego forum (wg mnie) nie jest w stanie, ale o pewnych rzeczach sie wie, np. Henry Ford nie wynalazl zarowki, tylko Edison(chyba :rotfl:). Nie przecze ze rozwalisz jakiegos turaska na 70. To zaden problem. A co do siania postrachu w CZ, o ile pamietam 3vs8, i suddenly wszyscy disapear, dziwne bo w tym 3 osobowym party nie bylo IVl i 444, i oczywiscie zaden z nich nie dostal bana, nie wiem kto wykreowal tak bzdurny tekst. Jak wspomnialem gralem priestem, ostatnio askiem na edanie, i wiem jak to jest jak sie wchodzi w BP'ka (sama przyjemnosc - 50 np earned). I nie ten mag tylko IVl, pierwszy 65 na servie (no chyba ze koxperzy).

Pacanson gralem na Olympii (ten sam server co Oblivion), nie ma sie co czarowac, kazdy wie jaka jest ta szara rzeczywistosc. Kto ownowal, a kto koxpil (np. ZeroTolerance).
Pozdro, zycze milej atmosfery w pracy w Anglii, no chyba, co nie realne, jestes na wakacjach :S

Wypociny, hmmm odpisujac jakos dlugo nie musze myslec nad tym co pisze, bo wiem z reguly jaki bedzie z Waszej strony post.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-14 16:58:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-13 10:48:32
Posty: 1025
Płeć: Mężczyzna
buaahah

_________________
xDJatokur frajer hie hei ! 23.11.2009 xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-14 17:33:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
Hmmm napisał(a):
Pozdro, zycze milej atmosfery w pracy w Anglii, no chyba, co nie realne, jestes na wakacjach :S

ucze sie elo elo a wakcje jutro zaycznam:) wczoraj poznalem prawdziwego nigasa o iminiu mozi (mojrzesz) :D za ... go nierozumielem ale bylo smiensize :rotfl:
Hmmm napisał(a):
Pacanson gralem na Olympii (ten sam server co Oblivion), nie ma sie co czarowac, kazdy wie jaka jest ta szara rzeczywistosc. Kto ownowal, a kto koxpil (np. ZeroTolerance).
ale juz nie grasz:P i niewesz co jest teraz ^^

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.053s | 16 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net