Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-06-17 09:19:34
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-03 11:25:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-03-25 14:58:56
Posty: 164
Lokalizacja: z nienacka
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Panie hmmm, pan to siÄ‚Åž nawet podpisaÄ‚Åš boisz. MoÂże jesteÂś tym samym pr0, ktÄ‚łtry sprzedawaÂł koxp na allegro ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-03 11:30:30 
Offline

Dołączył(a): 2006-12-03 10:51:06
Posty: 24
Płeć: Mężczyzna
dobre dobre :freak: czy musze sie podpisywac, moze poprostu chce pozostac anonimem?
panie tygrysku :?: :!: :freak: Nie nie boje sie was :lol2:

[ Dodano: Nie 03 Gru, 2006 11:31 ]
Cytuj:
|~>3ktory dobil g1 bez pomocy tureckich graczy pfffffffffffffffffffff
chyba (cenzura) w privko

pokaz mi turka unas w klanie... jedynum obcokrajowcem byÂł bl1nky55 ktory byÂł slov

spoko ale 1st? lol

[ Dodano: Nie 03 Gru, 2006 11:35 ]
btw koxp jest ogolno dostepny. wiec nie jestem taka pazera (zaje..ana) zeby sprzedawac koxp i brac zato kase :rotfl:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-03 15:32:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
odrazu widac ze dla twojego malego mÄ‚łzgu to jest niepojete ze mozna wbic g1 bez pomocy turkow (zwlaszcza ze turki to sa niezwykle pomocne, zwlaszcza kradnac drop itp), utrzymac ten klan i zdobyc naprawde niezle miejsce w rankingu...

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-03 16:28:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
Hmm napisał(a):
spoko ale 1st? lol


BUAHHAHAHAHAHAH nie bo zjade xD xD xD

kolejne dziecko, ile masz lat 12??

KtoÂś z ChillOut siÄ‚Åž wypowiedziaÂł? wydaje mi siÄ‚Åž, Âże wiem kto, ale nie bÄ‚Åžde mÄ‚łwiÂł, kto bez dowodÄ‚łw...

nowe konto zalozyles, bo boisz sie na starym pisac??

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-10 18:37:39 
Offline

Dołączył(a): 2006-12-03 10:51:06
Posty: 24
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
odrazu widac ze dla twojego malego mÄ‚łzgu to jest niepojete ze mozna wbic g1 bez pomocy turkow (zwlaszcza ze turki to sa niezwykle pomocne, zwlaszcza kradnac Drop itp), utrzymac ten klan i zdobyc naprawde niezle miejsce w rankingu...

Tak, oczywiscie ten moj maly mozg umie czytac ze zrozumieniem (cenzura) (cenzura) a Twoj w co watpie po tym jakie reply'e piszesz. Tu nie chodzilo ze niedowierzam ze ktostam wbil g1 bez pomocy turkow, ale o to w jaki sposob bylo to ujete: " ... jako pierwszy polski clan wbilismy g1 bez pomocy turkow ..."
Cytuj:
(zwlaszcza ze turki to sa niezwykle pomocne, zwlaszcza kradnac Drop itp)

taaa bo jak turek to juz cheat, dupe, okrasc wszystkich, zhackowac. To jest stereotyp polskiego pro player'a z ko. a no widzisz a ja znam kilkoro turkow ktorzy przewyzszaja wszystkim Ciebie i Twoj clan. ale to tak btw( btw=by the way - z ang. tak przy okazji) <~dla tych ciezko kapujacych o_O

[ Dodano: Nie 10 Gru, 2006 18:44 ]
Cytuj:
BUAHHAHAHAHAHAH nie bo zjade xD xD xD

kolejne dziecko, ile masz lat 12??

KtoÂś z ChillOut siÄ‚Åž wypowiedziaÂł? wydaje mi siÄ‚Åž, Âże wiem kto, ale nie bÄ‚Åžde mÄ‚łwiÂł, kto bez dowodÄ‚łw...

nowe konto zalozyles, bo boisz sie na starym pisac??

Pierwsze, wg savoir vivre w internecie nie uzywa sie dziecko drogie caps lock (Caps Lock
Klawisz ten umoÂżliwia wprowadzanie duÂżych liter bez koniecznoÂści trzymania wciÂśniÄ‚Åžtego klawisza Shift), gdyz to swiadczy o Twoim chamstwie :roll: ale to tak btw
Czy to wazna kto ile ma lat? czy wazniejsze jest to czy ktos ma wiekszy zasob wiedzy, opartej na faktach? Wczesniejszego acc na tym forum nie mialem. To jest moje pierwsze ;D Aha i w reply'u na post Tygryska napisalem, ze sie nie boje :cool:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-10 19:14:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
"|~>3ktory dobil g1 bez pomocy tureckich graczy pfffffffffffffffffffff
chyba (cenzura) w privko :lol2: :lol2: :lol2: "

"spoko ale 1st? lol "

Hmmm napisał(a):
aaa bo jak turek to juz cheat, dupe, okrasc wszystkich, zhackowac.
Moze i czytasz ze zrozumieniem, ale piszesz juÂż bez rozumu... -_-

Hmmm napisał(a):
taaa bo jak turek to juz cheat, dupe, okrasc wszystkich, zhackowac


a nie cheatuja i dupuja??

Hmmm napisał(a):
a no widzisz a ja znam kilkoro turkow ktorzy przewyzszaja wszystkim Ciebie i Twoj clan. ale to tak btw( btw=by the way - z ang. tak przy okazji) <~dla tych ciezko kapujacych o_O


po1. wielu turkow i ciebie przewyzsza so stfu...
po2. to z tym btw mogles sobie darowac, probujesz, nie wiem, dowartosciowac sie, czy co??

Hmmm napisał(a):
Caps Lock
Klawisz ten umoÂżliwia wprowadzanie duÂżych liter bez koniecznoÂści trzymania wciÂśniÄ‚Åžtego klawisza Shift)


Nieno, serio?? Oo Kurde ja ci tu chyba pokÂłony zaczne biÄ‚Åš, jestes wszwechowiedzÂęcy o Panie...

//moge se pisac jak mi sie podoba i tobie gowno do tego, jezeli cie to pocieszy nie uzylem caps-locka trlyko trzymalem shift - takie mam przyzwyczajenie...o chamstwie moze swiadczyc gowno mnie to obchodzi, ty mily tez nie jestes...

//reku zajebisty sig xD

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-10 19:19:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-13 10:48:32
Posty: 1025
Płeć: Mężczyzna
sa turki myslace... ale 99% turkow to TURKI(uzylem Caps Lock'a) :lol2: :lol2:
Hummm to powiesz nam kim jestes czy nadal penkasz:)?


btw. savoir vivre nieznam goscia ale to chyba jakis debil.. :freak: :freak: :freak: :freak:

_________________
xDJatokur frajer hie hei ! 23.11.2009 xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-10 19:45:54 
Offline

Dołączył(a): 2006-12-03 10:51:06
Posty: 24
Płeć: Mężczyzna
Twoja wypowiedz pozostawia wiele do zyczenia. Chlopie moim zdaniem powinienes wziac sie do nauki :S . Za lekture mozesz poczytac www.google.pl wpisz savoir vivre zaznacz ze szukasz w polskich stronach i wyskoczy Ci link to wikipedii. :lol2: Nie osmieszaj sie i swojego clanu.

[ Dodano: Nie 10 Gru, 2006 19:54 ]
Wyzej to odpowiedz na post uzytkownika r3ku
Drogi peyo poczytaj posty swoich przyjaciol i porownaj do moich. Jesli okreslasz ze wypowiadam sie bez rozumu to co powiesz o sobie i swoich clannie mate's.
Cytuj:
a nie cheatuja i dupuja??

Czy ja powiedzialem ze nie? Oczywiscie, ale pojecie turki to zbyt uogolnione stwierdzenie. Ze kilkaset nie znaczy ze wszyscy
Cytuj:
po1. wielu turkow i ciebie przewyzsza so stfu...
Nie zaprzeczam
Cytuj:
po2. to z tym btw mogles sobie darowac, probujesz, nie wiem, dowartosciowac sie, czy co??
Dobrze daruje sobie :lol2: Ta przez rozmowe z Wami jestem w pelni dowartosciowany :rotfl:
Cytuj:
Nieno, serio?? Oo Kurde ja ci tu chyba pokÂłony zaczne biÄ‚Åš, jestes wszwechowiedzÂęcy o Panie...
wpisac w google.pl caps lock to nic trudnego, pozniej tylko ctrl+c ctrl+v i gotowe :cool:
Cytuj:
//moge se pisac jak mi sie podoba i tobie gowno do tego, jezeli cie to pocieszy nie uzylem caps-locka trlyko trzymalem shift - takie mam przyzwyczajenie...o chamstwie moze swiadczyc gowno mnie to obchodzi, ty mily tez nie jestes...
Pewnie pisz jak chcesz, ale to swiadczy tylko o Twoim wychowaniu nie ma sprawy a trzymaj sobie ten shift spamuj caps lock mnie to nie obchodzi tylko zwrocilem uwage 8| A jakze inaczej prawda zawsze boli, dlatego takie stwierdzenie "ty tez mily nie jestes"... N/C Dobranoc wszystkim :sleep:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-10 20:47:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
czy ja twierdze ze jestem mily?? zwisa mi to i powiewa...jak mi tu taki koles porzadnych klanowiczy od koxperow wyzywa to wiesz... moje wychowanie jest odpowiednie kiedy rozmawiam z ludzmi na poziomie..

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-10 21:41:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
Hmmm napisał(a):
Cytat:
a nie cheatuja i dupuja??

Czy ja powiedzialem ze nie? Oczywiscie, ale pojecie turki to zbyt uogolnione stwierdzenie. Ze kilkaset nie znaczy ze wszyscy

kilka set? czlowieku kilka set turkow jakby cheotwalo to bym skal ze szczescia, znam kilku normalnych spoko ziomow turkow, oni maja powyzej 20lat, i opowidaja co sie dzieje w turcji, 80% turkow to 11-14latki, w turcji angleisko sie uczy od 12-16. KOXP jest dwu jezyczny po angliesku i turecku >.< do tego te tureckie malolaty graja w kafejach, to cala kafeja cheatuje :sleep: inne turki nieumiejac wpisac www.knightonlineworld.com razem moga znalesc cheaty, wystarczy 1 literek niewpisac i masz koxp. :rotfl:


Co do wbijania grade z pomoca turkow, masz racje nie da sie wbic 1g bez turkow. Kogos musisz zabijac nie? za zabijanie dostaje sie np turki to latwe celel wiec ? latwe np=pomoc wbijania gradu :>
i ogolnie szybko chodzisz spac o 19:45, to jakos niedlugo po dobranoce?
Niechesz sie ujawnic kim jestes, moze jestes cheaterem, a twoja mama to turczynka :lol2:

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-10 21:57:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-13 10:48:32
Posty: 1025
Płeć: Mężczyzna
dzisiaj miaÂłem goscia w party ktory wpieraÂł mi ze jego matka jest polka a ojciec turkiem^^

btw. http://www.youtube.com/watch?v=nkr_-tvspdc

_________________
xDJatokur frajer hie hei ! 23.11.2009 xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-11 16:11:38 
Offline

Dołączył(a): 2006-12-03 10:51:06
Posty: 24
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
ogolnie szybko chodzisz spac o 19:45, to jakos niedlugo po dobranoce?
Niechesz sie ujawnic kim jestes, moze jestes cheaterem, a twoja mama to turczynka

Wiedzialem, ze ktos to napisze. Nic taki polski narod. :< To nie mialo swiadczyc o ktorej godzinie ide do lozeczka tylko zasugerowac, ze nie odpisze na zaden post bo nie mam czasu.
A co do turkow to masz racje, wiekszosc to dzieci, angielski = zero. Ale dzieci nie stanowia 100% spoleczenstwa tureckiego. Ale jak bede na wakacjach w Turcji obiecuje, ze pojde i (cenzura) pourywam kable od neta w pobliskich kafejkach ;D
I jeszcze raz pisze, ze nie chodzilo mi o wbicie G1 bez pomocy turkow, tylko o " jako pierwsi z polskich clanow wbilismy g1 bez pomocy turkow"

[ Dodano: Pon 11 Gru, 2006 16:13 ]
peyo napisał(a):
czy ja twierdze ze jestem mily?? zwisa mi to i powiewa...jak mi tu taki koles porzadnych klanowiczy od koxperow wyzywa to wiesz... moje wychowanie jest odpowiednie kiedy rozmawiam z ludzmi na poziomie..

Spoko zacytuj mnie, gdzie mowie Victor ty (cenzura) koxperze ... Sugerowanie to nie stwierdzanie faktow. 8|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-11 17:15:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-13 10:48:32
Posty: 1025
Płeć: Mężczyzna
No lol czÂłowieku... Oblivion miaÂł pierwszy g1 na oly nie dociara?

_________________
xDJatokur frajer hie hei ! 23.11.2009 xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-12 08:03:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-02 21:55:47
Posty: 314
Lokalizacja: Miloslaw
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
omg co Wy tu wypisujecie o_O
eeeHmmm, nie rozumiem tego odniesienia do ''jako pierwsi z polskich clanow wbilismy g1 bez pomocy turkow''
no chyba byli pierwszymi polakami i niema co gadac :]
z reszta nie lapie tam waszej sytuacji na oli.
Moze wbili to np transferami albo Bog wie czym, albo po prostu full legit pk baba, ale wbili jako 1st i basta :freak:
ja gratuluje Oblivion'owi i tyle, powodzenia i oby do gory w rankingu :D
play fair rox - its only a game ^^

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-12 13:31:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-23 10:27:22
Posty: 1109
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 34
Yoshi6 napisał(a):
eeeHmmm, nie rozumiem tego odniesienia do ''jako pierwsi z polskich clanow wbilismy g1 bez pomocy turkow''


chodzi o to ze nie ma tam dodane ze na olimpi wbili jako pierwsi z polskich klanow g1, wiec pan Hmmm twierdzi ze autor tych slow powiedial ze wbili 1g jako pierwsi w calym ko wliczajac wszystkie serwery...

chyba juz nie ma sie o co czepiac.. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.042s | 16 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net