Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 13:42:52
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-05-30 20:47:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-30 19:43:51
Posty: 817
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 8
moze taki mag od tp to ty sie nadajesz a innego bys nie ogarnal


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-05-31 11:24:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-03-07 12:03:47
Posty: 266
Lokalizacja: Wołomin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Walsez przesadzasz. Po pierwsze mag to postac second line wiec nie musi walczyć w starciu. Prawda jest taka że jak weźmiesz 2 magów 80+ na skrolach to żadne 2 inne postaci nie mają z nimi szansy. Mag ma teraz wypiard jakiego nie miał 3-4 lata temu nawet w połowie. Jeśli porównać maga z przed 3-4 lat (a o to kolega pyta) do czasów obecnych to można by powiedzieć że mag rozwinął się najbardziej. 80lvl skile rządzą na PK. Ice cube u glaciera, blink, oślepienie u lighta czy wampiric u flame użyte z głową to masakra! Wyobrażasz sobie pk party bez maga? Po drugie porównaj ceny itemów dla maga z np itemami aska.
Pomyśl tylko 100gb dla aska i 100gb dla maga? Jaka postać ubrana w highend itemy jest w stanie solo zbić niemal każdego bosa w eslant?
Reasumując mag w tej chwili to bardzo mocna postać a co będzie w przyszłości? To się dopiero okaże.

_________________
o====/============-
Ronin - samurai with no master......
http://www.dakard.pl
-============/====o


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-05-31 11:40:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-03 19:12:35
Posty: 1547
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 20
Ronin napisał(a):
Prawda jest taka że jak weźmiesz 2 magów 80+ na skrolach to żadne 2 inne postaci nie mają z nimi szansy.


ta... 2 vs 2 to z 2 wojkami wygrają, z askami nie, z priestami nie.

Ronin napisał(a):
Ice cube u glaciera, blink, oślepienie u lighta czy wampiric u flame użyte z głową to masakra!


Wieksza masakrą są debufy i party cure u priesta, lup/cc/minor na innych u aska i te inne pierdoly, co np jest sie jakby bez tarczy...

Ronin napisał(a):
Pomyśl tylko 100gb dla aska i 100gb dla maga? Jaka postać ubrana w highend itemy jest w stanie solo zbić niemal każdego bosa w eslant?


Pomyśl jaka postać jest w stanie solo popekować... :sleep:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-05-31 12:00:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-03-07 12:03:47
Posty: 266
Lokalizacja: Wołomin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Zawsze asek byl w stanie solo ubic jakiegoś noobka biegającego solo, to się nie zmieniło i się raczej nie zmieni, żadna postać nie mająca niewidzialności nie jest w stanie tego raczej zrobić więc dziwię się że się dziwisz że tak jest. :)

Za to party asków nie zrobi NT, party asków nie powyrzyna na CSW w aoe party, party asków nie będzie masakrycznie trzepać NPków A PARTY MAGOWE TAK.

2 magów vs 2 sinów ??? widzisz jakiś problem? 1 glacier wyłącza jednego sina i już jest 2 vs 1 a jeden ubrany sin nie pociśnie 2 ubranych magów. Chyba że kupili postaci i nie potrafią grać.

2 magów vs 2 bpków? (ze sprzętem porównywalnym co do wydanych GB)
BP zazwyczaj w iron secie ma kiepawe resisty więc przy odpowiedniej taktyce 2 magów z wyłączeniem jednego powinno dać sobie rady.


Sranie w banie narzekanie!!!



Magowie w dzisiejszych czasach to bardzo mocne postaci. Chyba że gracie na privach albo mówicie o innej grze.

_________________
o====/============-
Ronin - samurai with no master......
http://www.dakard.pl
-============/====o


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-05-31 12:15:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-03 19:12:35
Posty: 1547
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 20
Ronin napisał(a):
Zawsze asek byl w stanie solo ubic jakiegoś noobka biegającego solo, to się nie zmieniło i się raczej nie zmieni, żadna postać nie mająca niewidzialności nie jest w stanie tego raczej zrobić więc dziwię się że się dziwisz że tak jest.

Za to party asków nie zrobi NT, party asków nie powyrzyna na CSW w aoe party, party asków nie będzie masakrycznie trzepać NPków A PARTY MAGOWE TAK.


Znak "=" między tymi zdaniami ... to co magowie zbiją na NT itd, to asek zrobi solo, za solowanie jest dużo więcej np niż w pełnym pt... a stealth, ligh feet, cp, cc, minor to bajka..

Ronin napisał(a):
1 glacier wyłącza jednego sina i już jest 2 vs 1 a jeden ubrany sin nie pociśnie 2 ubranych magów. Chyba że kupili postaci i nie potrafią grać.


Czemu zakładasz, że bedzie tam glacier i ze akurat wejdzie ten skill ? Asek wrzuci stealha i tamci będą na ślepo walić novami - oddalisz się bezpiecznie, poczekasz i masz kolege spowrotem.
Może 2 askow wpakuje CP w maga i mamy 2vs1 po sekundzie ... głupie gdybanie.

A do bpków - 1 wrzuca tornenta, drugi para i maguś spływa odrazu... od jednego bijącego BPka... jak będą jednego bić, to drugi będzie miał spam heala... akurat z BPkami to szanse mają tylko askowie, nikt więcej.

Każda postać jest mocna, ale mag powoli jest osłabiany, w tej chwili jest jeszcze OK ( choć już na vs niezabardzo )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-05-31 12:27:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-03-07 12:03:47
Posty: 266
Lokalizacja: Wołomin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
some1 ty po prostu kłócisz się dla zasady a skup się na temacie tego posta.

Grałeś magiem 3-4 lata temu?

Grasz magiem teraz?

Więc proszę cie nie ośmieszaj się i nie opowiadaj że dzisiaj mag jest słabszy niż 3 - 4 lata temu!

Równie dobrze mógłbym płakać że mi minora schrzanili. Jak narazie maga nie osłabiają a wręcz przeciwnie.

3 lata temu na cw biłem solo sam wszystkie bosy assassinem(2 laptopy, lewa ręka combo sin prawa ręka heal priest) dzisiaj 1 dobrze ubrany mag robi solo(poza tk) wszystkie bosy więc po pierwsze 2 razy łatwiej magiem zarabiać kase po drugie 2 razy taniej maga możesz ubrać.

DLA TEGO nie piszcie że mag to postać bez przyszłości sukcesywnie osłabiana bo tak nie jest!!! A nowości pokaże nowy patch i wtedy będziecie się wypowiadać czy mag został znerfiony czy nie!

_________________
o====/============-
Ronin - samurai with no master......
http://www.dakard.pl
-============/====o


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-05-31 13:12:06 
Offline

Dołączył(a): 2011-04-30 21:15:50
Posty: 25
Płeć: Mężczyzna
A jak to jest z tymni nowymi brońmi ? raum gab itp. Jak je zrobic, jaka jest szansa ze sie uda ? Gdzie farmic itemki potrzebne do produkcji tych nowych broni? I jeszcze armor krowarzy. Słyszałem ze jak sie go nałoży to niemozna zdjąć (tzn tak jak oldy). Czy po założeniu mozna go upgradowac ? Byłbym wdzięczny gdyby ktos napisał jakis krótki poradnik na ten temat. Jeszcze jedno pytanko: czy warto robic te bronie ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-05-31 13:34:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-03-07 12:03:47
Posty: 266
Lokalizacja: Wołomin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
http://www.kingofknight.com/newguides/manufacturing.php?version=us

tu masz itemki potrzebne do wykraftowania a zdobywasz je w Ronark Land i w Krowaz Land(taka nowa kraina do której można wejść z Ronark Land)

Szansa jest jak to przy upowaniu. Dokładnie nie wiem ale coś około 25% ? - Moge się mylić. Oczywiście jak na FreeToPlay przystało można kupić specjalną trinę zwiększającą szanse na wykrafcenie.
Czy warto?
Wszyscy w tym biegają i niektórzy całkiem niźle na tym zarabiają, z tym że trzeba mieć trochę szczęścia i pieniędzy na początek.

_________________
o====/============-
Ronin - samurai with no master......
http://www.dakard.pl
-============/====o


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-05-31 13:38:30 
Offline

Dołączył(a): 2011-04-30 21:15:50
Posty: 25
Płeć: Mężczyzna
a w tym krowarz landzie co tam trzeba robic zeby zdobyc te itemki ? Mozna to samemu farmic ? czy cale pt trzeba


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-05-31 13:41:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-11-02 22:47:04
Posty: 1503
Lokalizacja: Południe ;]
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 66
whiteplz napisał(a):
A jak to jest z tymni nowymi brońmi ? raum gab itp. Jak je zrobic, jaka jest szansa ze sie uda ? Gdzie farmic itemki potrzebne do produkcji tych nowych broni? I jeszcze armor krowarzy. Słyszałem ze jak sie go nałoży to niemozna zdjąć (tzn tak jak oldy). Czy po założeniu mozna go upgradowac ? Byłbym wdzięczny gdyby ktos napisał jakis krótki poradnik na ten temat. Jeszcze jedno pytanko: czy warto robic te bronie ?

1 z nowymi broniami jest tak że są dobre.
2 szansa że się uda to nie można raczej powiedzieć ile % tak no uda się albo nie jak kupisz niebieską trinkę za 2gb+- masz większą szanse.
3 j.w. ale to raczej przez koxpów opanowane ;p
4. po założeniu możesz upować.
5. warto jak masz kasę i szczęście.
co do poradnika to nie ma co pisać

_________________
Trade http://img825.imageshack.us/img825/8610/beztytuuacb.png
Numid napisał(a):
PC bym poprosił, takie schludne w tylu Coalition'a :D

Ramsey napisał(a):
Za wycenę w stylu Coalitiona byłbym wdzięczny xP

NovaS napisał(a):
napisze cos w stylu Coalitiona

Ronin napisał(a):
Jak Coalition zrobi wycene to nie ma ch...we wsi ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-05-31 15:06:25 
Offline

Dołączył(a): 2011-04-30 21:15:50
Posty: 25
Płeć: Mężczyzna
Ale co tam robic w tym krowarz landzie ? bic cos ? kopac ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-05-31 15:07:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-03 19:12:35
Posty: 1547
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 20
Czemu taka spinka ?

Grałem magiem dawniej i jakiś czas temu. Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, czemu askowe itemy są najdroższe, a magowe najtańsze.
Prawa rynku nie są skomplikowane - najlepsze -> najdroższe.

Dawniej aski i warki biły głównie bossy, teraz magowie mogą nawet solować - wszystko chyba przez zmiane STATÓW bossów, a nie postaci, hm ?
Największa kasa w tej grze jest z ressela, upowania i zamku, z esl bossów nie ma rewelacji, geeez...

Nikt tu nie pisze, że bez przyszłości, tylko, że jest osłabiana względem innych.

Jak grałem na początku ionii typ miał hell blooda+9 - jechałem go LR magiem w imirach+1 +0 z elysiumem+7 - stun nie był częty, chodzi o to, że DAMAGE nie było bardzo niskie w porównaniu do tamtego...
A teraz weź se aska np. z sherionami+7 i sherionami+9 ... przebicie w DMG jest bardzo duże.

Jako skille etc w tej chwili klasy są w miarę zrównoważone, jednak dodawanie kolejnych ITEMÓW osłabia maga ... bo mag nie ma dodatku MP z jewels, bo mag jak widać wyżej działa na innych zasadach w robieniu dmg...

Dziwne, że najmniejsza ilość +9 to staffy, bo wartość ryzyka ich robienia jest najmniejsza z wszystkich broni, NIE ? A nowe bronie mają coraz większe AP, więc CORAZ BARDZIEJ W DUPE DOSTAJE MAG. Rozumiesz? 8|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-05-31 16:16:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Na CSW siłą jest party magowe, nie ważne ile mamy FH w party...to i tak te 3 klany magowe co są niszczą nas ;P

Fakt maga za 100GB można już lajtowo na porządne PK ubrać, u aska to byłby początek dopiero ;P


PS. nie ważne jaka klasa, ważne kto nią gra, bo mag+priest(na sc/debufer) wygra z warkiem+priest(sc/debufer) lub asek+priest(sc/debuffer) bo będzie po prostu lepiej ogarniał ;P

Solo PK, asek bo mam własny heal(minor), stealth, cure, na upartego debuff(eskrima)

na całą reszte mag, ewentualnie dobrze ubrany BP :D

Some1, w dupę to najbardziej jak już pisałem dostał asek xd teraz go jamadharem podbudują ;P a mag dostanie rofy na ica i lighta(jak już pisałem), nie wiadomo jeszcze co to te 80 jest w tych broniach, no i nowe skile mają dojść

Jescze jest taka tendencja z magami, że sie robią na suporty...bo klan tak wymaga, a po co ? chce to niech będzie full mp i mega itemy i ja z takim magiem mam przesrane jak mi ładuje po 1600 i 800 ciągle ;P (nie mam słabych resów na RE+3/HR+2/LB+1/ROL+1/WP+2)


White, krowazy nosi sie od 75+, nie warto itemy na crafta zbierać, szybciej sie kupi z mercha i samemu zrobi, ewentualnie kupi z mercha.

Cursed bronie,tarcza wyrabia się też z fosil itemów i craft itemów z mobów typu Enigma, ale to też warto kupić z mercha :P


Wracając do eslant bosów... w tygodniu mag jest wstanie solo zarobić od 20 do 40GB z bosów, tylko trzeba chcieć i ciągle skautować

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano 2011-05-31 16:32:25 przez Cat^, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-05-31 16:26:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-12-05 12:06:18
Posty: 1284
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 15
Some1 napisał(a):
Czemu taka spinka ?

Grałem magiem dawniej i jakiś czas temu. Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, czemu askowe itemy są najdroższe, a magowe najtańsze.
Prawa rynku nie są skomplikowane - najlepsze -> najdroższe.

Dawniej aski i warki biły głównie bossy, teraz magowie mogą nawet solować - wszystko chyba przez zmiane STATÓW bossów, a nie postaci, hm ?
Największa kasa w tej grze jest z ressela, upowania i zamku, z esl bossów nie ma rewelacji, geeez...

Nikt tu nie pisze, że bez przyszłości, tylko, że jest osłabiana względem innych.

Jak grałem na początku ionii typ miał hell blooda+9 - jechałem go LR magiem w imirach+1 +0 z elysiumem+7 - stun nie był częty, chodzi o to, że DAMAGE nie było bardzo niskie w porównaniu do tamtego...
A teraz weź se aska np. z sherionami+7 i sherionami+9 ... przebicie w DMG jest bardzo duże.

Jako skille etc w tej chwili klasy są w miarę zrównoważone, jednak dodawanie kolejnych ITEMÓW osłabia maga ... bo mag nie ma dodatku MP z jewels, bo mag jak widać wyżej działa na innych zasadach w robieniu dmg...

Dziwne, że najmniejsza ilość +9 to staffy, bo wartość ryzyka ich robienia jest najmniejsza z wszystkich broni, NIE ? A nowe bronie mają coraz większe AP, więc CORAZ BARDZIEJ W DUPE DOSTAJE MAG. Rozumiesz? 8|



Nie graj w KO nikt Cie nie zmusza przecież :)

_________________
"z każdym dissem na mnie tworzysz własny autoportret"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-05-31 17:00:34 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-18 17:49:56
Posty: 1878
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 28
ale o czym ta dyskusja? Kazdy ma swoja role w pt. chcesz solo biegac graj askiem. Chcesz miec 2k defa 14k hp i naparzac graj wojkiem. Chcesz suportowac i z glowa uzywac skili graj bpkiem badz magiem. Ludzie przestance plakac. Mag zmienil sie sporo ale tak ze bardziej pasuje do tego do czego stworzony. Przestal istniec na dzien dzisiejszy paper mage. I fakt ze kazda zmiana nie zwieksza dmg jak innym klasą. ALe parametry suportowe ogromnie sie zwiekszyly. skile hp def. Mag jest tym kim z zalozenia zostal stworzony

_________________
Obrazek WHO
UWAGA na scamerow takich jak
NocnaZmaza aka
PussyFcvker aka
MrBoczek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.042s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net