Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-28 00:37:53
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-12 13:07:56 
Offline

Dołączył(a): 2007-10-21 22:09:12
Posty: 450
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Ja mu juz polecilem co gdzie i jak, a teraz spieram sie z tobą =]
Raz piszesz, ze nawet dufa nie trzeba, a pozniej ze duff i splywa... :rotfl:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-12 14:06:00 
Offline

Dołączył(a): 2008-08-24 19:51:42
Posty: 3458
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 74
Ja nie wiem o co chodzi z tym tokiem myślenia "Bez itemów za 500gb i sc nie wchodź do ardream". o_O


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-12 14:19:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-03-07 12:03:47
Posty: 266
Lokalizacja: Wołomin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
jajeko
srednio sin w ardream ma 1400ap. I solo nie biega raczej tylko watahą. Nie sądzę byś miał lepsze itemy niż mrsiu na swoim magu a on nie tankował mnie i pogo jak na niego wsiadaliśmy chociaż biegał z tarczą. Kolega zaczyna grę a ty mu tutaj radzisz żeby grał 2nd grade magiem zastanów się proszę co piszesz :) Co innego VS z takim magiem a co innego gameplay. Uważam że gra takim magiem wymaga dużego ogarnięcia albo kosmicznych itemów w obu przypadkach wspominanie o tym buildzie w tym temacie miało chyba jedynie na celu pochwalenie się tym jaki to byłeś pro.

Czy z dufem czy bez 2 ogarniętych i kombujacych sinów takim magiem nie przytankujesz, chyba że będą to full dex sinki których ściągniesz w 15 sekund. Jak bym miał jeszcze postać w ardream to bym ci to udowodnił a tym czasem nie róbmy oftopicu. BTW wrzuć jakiś filmik albo screena jak to ciśniesz dolphinsa na solo bo mimo tego że nie uważam go za super pro aska to i tak jakoś nie chce mi się wieżyć że go ciśniesz bez masła.

_________________
o====/============-
Ronin - samurai with no master......
http://www.dakard.pl
-============/====o


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-12 14:54:25 
Offline

Dołączył(a): 2011-01-05 18:04:16
Posty: 19
Płeć: Nieokreślona
chyba ze macie jakies inne propozycje co do takiej osoby zawsze moze sie nauczyc grac inna postacia ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-12 15:15:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-03 19:12:35
Posty: 1547
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 20
Wszyscy piszecie bez sensu.

Jakie to ma znaczenie, czy to mag/warek/rogue/priest ??? To jest ARDREAM, każdy bez zbabashopowanych itemów zostanie rozjechany w 2 sekundy - wystarczy kumate party. To nie jest CZ gdzie się wyciąga +10k hp =.=

Grałem chwile magiem - niepełny set chityn+7 ds+7 harpy belt, old EP, old ROL, old IR - i np. na para, poniżej 51 lvla miałem poniżej 900 hp, a spike od POGO dostawałem za 700 MAXXX.
Jakiś baba, co latał w tym czasie w chitynach+9 jechał mnie bez dufa solo na jakieś 6-7 favorów + base hp... a w party nie mógł mnie zabić.

Sprawa buildu zależy od tego co lubimy - ja nie zabijałem i mniej padałem, typ w 2g będzie zabijał częściej i częściej padał.

Co do warka - warek bez itemów też pada jak szmata, mnie na magu z tymi old itemami średni warek nie przebijał respa, więc WTF ? Na cholere komu taki warek, który nie zabije maga, ani tym bardziej aska ... a tym bardziej priesta...

Na YT jest movie baba maga, który tankuje 3 warków ze scorpion sieldem.
Gra magiem, tym bardziej 2g nie polega na tankowaniu, tylko trzymaniu się z tyłu, żeby nie dostawać każde para i tornenta na dupe. A zazwyczaj jak ktoś na siłe chce zabić takiego maga to traci swoich, bo skupienie się na 1 uciekającym = LOSE.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.031s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net