Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 10:16:49
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Na l2 nas nie lubię!!
PostNapisane: 2007-08-05 10:54:47 
Offline

Dołączył(a): 2007-08-05 10:41:27
Posty: 1
Płeć: Nieokreślona
hmm dzisiaj na forum dragon network (l2) znalazłem ciekawy temat:

http://www.dragon-community.net/forum/i ... 408.0.html

Hmm na DN nie lubię nas, a na usko my nie lubimy turków, coś w tym jest. No w sumie co się dziwić jak były sytuacje kiedy ludzie nawet na TSa nie umieli wejsc :devil: Niektóży idioci któży świeżo przezucil isię z Tibi na l2/inne gry niszczę dobrę opinie o polskiej elicie, kradnęc dropa, pkujęc, ksujęc, lamięc :ble: itd.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-08-05 11:22:49 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-21 14:30:21
Posty: 1955
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
żal.pl ten koles


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-08-05 12:10:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-25 15:07:50
Posty: 269
Płeć: Mężczyzna
mamy ich za to zabić ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-08-05 12:31:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-28 13:23:42
Posty: 1772
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 16
1 p0st ,a jaki interesujacy xD

_________________
[center]Obrazek
Obrazek
[/center]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-08-05 14:52:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-06-19 20:57:55
Posty: 294
Lokalizacja: Jaslo
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
l2 śmierdzi ;xx

_________________
Mój pierwszy sig :D wiem,Że beznadziejny ale nic lepszego NARAZIE sam nie zrobie :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-08-05 15:22:11 
Offline

Dołączył(a): 2007-08-01 14:08:39
Posty: 25
Lokalizacja: Gorzow Wlkp
Płeć: Mężczyzna
Debil i tyle ;d zazdrosci nam narodowosci XD i rzadu pewnie tez ( haha ).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-08-05 18:27:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-29 14:59:07
Posty: 391
Lokalizacja: Jasełko
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
normalka gdyby na USko przewazali polacy tez nikt by nas nie lubil

_________________
Naprzód armio naprzód gnaj
Nigdy nie trać wiary w to
By królewski objęć tron

Obrazek


Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-08-05 18:48:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-25 15:07:50
Posty: 269
Płeć: Mężczyzna
FunClubPL napisał(a):
**** i tyle ;d zazdrosci nam narodowosci XD i rzadu pewnie tez ( haha ).

chyba nie po prostu 90% społeczeństwa to debile


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-08-07 13:03:39 
Offline

Dołączył(a): 2007-08-06 09:54:23
Posty: 18
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 1
jak wystartowała Malezja w 2004 r to też się tambylcom niedobrze robiło na nasz widok :p - pamiętam :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-08-07 13:55:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-16 23:19:32
Posty: 324
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Cytuj:
żal.pl ten koles

żar.pl +1

Ta narodowosci nam zazdrosci :) szczegolnie tej wypromowanej w mass mediach... n/c :rotfl: :lol2: :sleep:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-08-07 17:50:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 11:38:53
Posty: 1453
Lokalizacja: Łaz Vegas
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
gralem chwile na dragonie ... i wcale sie nie dziwie, ze polakow tam nie trawia ... zachowanie mozna porownac do turkow na usko ... wiekszosc polakow nie pofatyguje sie zeby angielskiego uzyc .. do tego cheatuja najwiecej i scamuja .. no i do tego duzo dzieciarni w to gra ;) ... no i wszedzie widac polskie napisy (tak jak na USKO tureckie), wiec to drażni :P

_________________
CrazyMary
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-08-07 20:47:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-06-13 17:14:03
Posty: 67
Lokalizacja: wieś+gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Rotfl
Cytuj:
normalka gdyby na USko przewazali polacy tez nikt by nas nie lubil

tu nie chodzi o liczebność , tylko o styl gry, tak jak nie którzy z was mowię przeszli z tibii na KO, czy l2, grałem w tibie-.- i wiem jak 80% polaków sie tam zachowuje -.- po pierwsze 3/4 ludzi typu tibia-gamer nie graja w takie coś jak KO czy L2, bo nawet nie umieli by sobie poradzić, po drugie tak 3/4 to gówniarze w wieku 9 - 14 - 15 lat nawet trafiałem na takich co mieli 7lat -.- i co drugie słowo to ku-rwa ,zachownie szwedów , niemców ,holendrów czy brazylijczyków jest całkowicie odmienne, sw, ger, br, czy ned nie robię takiego czegoś jak polacy , tj. kilka przykładowych tekstów pol-tibians "daj coś ", "Plisssssssss daj cos ", "nie bonć zyla, daj cos", "oj weż daj", "daj 10gp (gp = waluta tibijska)", "ho na chwile(widzi taka ku-rwa ze masz mało hp , czy cus i zaraz chce cie ujebać)" , "daj mniecz " , "daj pancerz"-.- a jak nie dasz to zaraz wyjebje z tekst "ic jebany noobie" albo "możesz zrobić mi loda","lub , twoja matka robiła mi loda, lub jest sukę" -.- , jest jeden spell w tibia,utamo vita(czyli dmg przechodzi na mane),puszczałem se czasem taki czarek i w 90% przypadków tylko jebnieci polacy sie rzucali żeby cie ujebać ,rzadko spotykałem sie z przypadkami żeby chcieli cie ujebać inni playa no czasem brazylijczycy ,ale i tak uważam że zachowuja sie lepiej niż polacy , nie powiem szwedzi czy brasil też pkuję ale robię to całkiem inaczej pkuja głownie dla kasy , dropa , czy innych badziew . sw czy br nie pkuja lvli 10 - 15 - 20 , oni sie napierdalaja ostro, 100-150-200 lvl jesli wogole ujebuję to ujebuja lvl 40++ z 40 juz może cos ciekawego poleciec , a taki 10letni gówniarz wyleci z rookagardu (min 8lvl , przy premce robi sie w 2h o ile umie sie grac, na freeacc , 4-5 godzin,nie ktorzy super-polacy 4dni wychodza z roka-.-), na samo wejscie na mainland, zaraz pozyczy od kumpla z 20lvl, troche gp zrobi se maga, dostanie rózge czyli taki nasz woodstafik +4 i idzie pkować , z takim lvlem coś tam może spkuje, przeważnie tacy dobijaję , albo masz jebny non-pz - czyli nie mozesz wejsc do strefki ochronnej przez 15(po zabiciu kogoś nawet jebnietego pk) i w takim momencie taka kurewka może cie ubić , ty musisz na lvl wbic 200K++ a on 1k po padnieciu(na tibia-pol jezyk po dednieciu-.- , a kolejny ciekawy tekst mi wpadł do bani ,uwielbiany przez polskich noob-pk "marz deda", a czasami nawet jak gówniarz nie umie wymówic "masz deta", o złodziejach i jebanych spamerach to nie wspomne, przekładaasz se na depo = inn , jakies itemy , a taka szmata, weĽmie swoje gówniane itemy czy inny badziew i rzuca na twoje deppo czasem taka suka godzine czasu ,umie cie wkurwiać(JAK JA NIE NAWIDZE TEJ GRY !!!, A POLAKOW W NIEJ JESZCZE BARDZIEJ), KNIGHT ONLINE -> jeszcze nie jest przynajmniej pathos zajebany noobpolakami (chociaż spotkałem siew-tibijski(nie bede operował tu nickami,bo i po co)), bo jak wczesniej mówiłem ,nie dali by se rady w tej grze jak równiez i w L2, a tak na marginie zeby popekować musieli by wbijać na serv1, gdzie trudno sie dostac bez premmy, a poza tym tutaj zabijanie ma całkiem inny wymiar, tu tracisz np, a w tym hujostwie tracisz za padniecie i xp , i skille, i nie kiedy cały ekwpinuke, i gra bez premy w tibie nie ma sensu , a poza tym wielcy polacy polacy nie wiedzieli by nawet jak skorzystac z teleportu by wbic pkarea no bo gdzie tam jak to nie umie nawet po angielsku powiedziec hello hi czy coś to gdzie po turecku(siad:P) , niekiedy stało sie jak idiota po kilkanasie dni i skillowało sie , czyli podnosiło np skill obrony , a tu szmata raz cie zabiła i cały trening w dupe , ta GRA JEST beznadziejna !!!! i nie równy podział szans na profesje paper - warr szanse sa nie wiem jak bardzo wyrównane , ale idzie sie po napizdzac , a tu 100lvl Elithe Knight(premium acc) z 100lvl Master Sorcerer(premium acc) nie ma szans, może jedynie zdęzy zjebać przed tym sorkiem ale watpie , mastersorcer ma inc speed o 70%, a Ek o 20 czy 25, w, master sorcerer ma kurewsko poteżne obszarówki a EK co ma? nic... , mieczyk i exori na 9 kratek, a sork na caly obszare monitora , master sorcer czy tez sorcer summonuje fire elementale które dodatkowę jebję wojka a to naprawde potrafi przyjebac, a wojek nadal ze swym wiernym mieczykiem... szkoda słow... powinniśmy tu założyć Temat flame na tibie !!!
spotkałem w tibi i normalnych playerów, ale w nikłym %, dobra starczy ,btw, polacy sa najbardziej znienawidzonym narodem w tibi i kura dobrze, sw br czy ned , non toper jada po polakach czasem to wkurwia , ale w większości maję racje. juz nie wspomne jak polskie swinie blocza w kanalach-.-, kanal ma jedna krate szeroki , goni cie ork berserker(jebać orasów), on ustanie , huj ze sam tez padnie, ale ty stracisz na tym o wiele wiecej
THE END ,

_________________
GL Dont4sk & Faith

az mnie cisnie ,Żeby zagrać w cokolwiek
,Żeby wcięgnęć :S
,Żeby wypić kawe
,wpie.rdalać 100% Żarcia a nie 30%
,kur*a mać full hard pwners :S ,
u hu hu u hu hu patyczki płomyczki u hu hu u hu hu patyczki płomyczki
18 lat Życia stracone... koniec z tym


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-08-08 00:35:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-28 13:23:42
Posty: 1772
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 16
ano :S

_________________
[center]Obrazek
Obrazek
[/center]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-08-08 02:52:26 
Offline

Dołączył(a): 2006-10-17 08:34:51
Posty: 132
Lokalizacja: Rzeszow
Płeć: Mężczyzna
Nie wiem w ogole po co ten topic. W ogole porownanie do turkow z KO ? LOL. Z tego co przeczytalem nie jest tak zle ... zawsze trafi sie palant co pojedzie po calym kraju.

_________________
:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-08-10 04:26:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-29 14:59:07
Posty: 391
Lokalizacja: Jasełko
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
maciekpl napisał(a):
Rotfl
Cytuj:
normalka gdyby na USko przewazali polacy tez nikt by nas nie lubil

tu nie chodzi o liczebność , tylko o styl gry, tak jak nie którzy z was mowię przeszli z tibii na KO, czy l2, grałem w tibie-.- i wiem jak 80% polaków sie tam zachowuje -.- po pierwsze 3/4 ludzi typu tibia-gamer nie graja w takie coś jak KO czy L2, bo nawet nie umieli by sobie poradzić, po drugie tak 3/4 to gówniarze w wieku 9 - 14 - 15 lat nawet trafiałem na takich co mieli 7lat -.- i co drugie słowo to ku-rwa ,zachownie szwedów , niemców ,holendrów czy brazylijczyków jest całkowicie odmienne, sw, ger, br, czy ned nie robię takiego czegoś jak polacy , tj. kilka przykładowych tekstów pol-tibians "daj coś ", "Plisssssssss daj cos ", "nie bonć zyla, daj cos", "oj weż daj", "daj 10gp (gp = waluta tibijska)", "ho na chwile(widzi taka ku-rwa ze masz mało hp , czy cus i zaraz chce cie ****ć)" , "daj mniecz " , "daj pancerz"-.- a jak nie dasz to zaraz **** z tekst "ic **** noobie" albo "możesz zrobić mi loda","lub , twoja matka robiła mi loda, lub jest sukę" -.- , jest jeden spell w tibia,utamo vita(czyli dmg przechodzi na mane),puszczałem se czasem taki czarek i w 90% przypadków tylko **** polacy sie rzucali żeby cie ****ć ,rzadko spotykałem sie z przypadkami żeby chcieli cie ****ć inni playa no czasem brazylijczycy ,ale i tak uważam że zachowuja sie lepiej niż polacy , nie powiem szwedzi czy brasil też pkuję ale robię to całkiem inaczej pkuja głownie dla kasy , dropa , czy innych badziew . sw czy br nie pkuja lvli 10 - 15 - 20 , oni sie **** ostro, 100-150-200 lvl jesli wogole ****ę to **** lvl 40++ z 40 juz może cos ciekawego poleciec , a taki 10letni gówniarz wyleci z rookagardu (min 8lvl , przy premce robi sie w 2h o ile umie sie grac, na freeacc , 4-5 godzin,nie ktorzy super-polacy 4dni wychodza z roka-.-), na samo wejscie na mainland, zaraz pozyczy od kumpla z 20lvl, troche gp zrobi se maga, dostanie rózge czyli taki nasz woodstafik +4 i idzie pkować , z takim lvlem coś tam może spkuje, przeważnie tacy dobijaję , albo masz **** non-pz - czyli nie mozesz wejsc do strefki ochronnej przez 15(po zabiciu kogoś nawet **** pk) i w takim momencie taka **** może cie ubić , ty musisz na lvl wbic 200K++ a on 1k po padnieciu(na tibia-pol jezyk po dednieciu-.- , a kolejny ciekawy tekst mi wpadł do bani ,uwielbiany przez polskich noob-pk "marz deda", a czasami nawet jak gówniarz nie umie wymówic "masz deta", o złodziejach i **** spamerach to nie wspomne, przekładaasz se na depo = inn , jakies itemy , a taka szmata, weĽmie swoje gówniane itemy czy inny badziew i rzuca na twoje deppo czasem taka suka godzine czasu ,umie cie ****ć(JAK JA NIE NAWIDZE TEJ GRY !!!, A POLAKOW W NIEJ JESZCZE BARDZIEJ), KNIGHT ONLINE -> jeszcze nie jest przynajmniej pathos **** noobpolakami (chociaż spotkałem siew-tibijski(nie bede operował tu nickami,bo i po co)), bo jak wczesniej mówiłem ,nie dali by se rady w tej grze jak równiez i w L2, a tak na marginie zeby popekować musieli by wbijać na serv1, gdzie trudno sie dostac bez premmy, a poza tym tutaj zabijanie ma całkiem inny wymiar, tu tracisz np, a w tym **** tracisz za padniecie i xp , i skille, i nie kiedy cały ekwpinuke, i gra bez premy w tibie nie ma sensu , a poza tym wielcy polacy polacy nie wiedzieli by nawet jak skorzystac z teleportu by wbic pkarea no bo gdzie tam jak to nie umie nawet po angielsku powiedziec hello hi czy coś to gdzie po turecku(siad:P) , niekiedy stało sie jak idiota po kilkanasie dni i skillowało sie , czyli podnosiło np skill obrony , a tu szmata raz cie zabiła i cały trening w dupe , ta GRA JEST beznadziejna !!!! i nie równy podział szans na profesje paper - warr szanse sa nie wiem jak bardzo wyrównane , ale idzie sie po **** , a tu 100lvl Elithe Knight(premium acc) z 100lvl Master Sorcerer(premium acc) nie ma szans, może jedynie zdęzy ****ć przed tym sorkiem ale watpie , mastersorcer ma inc speed o 70%, a Ek o 20 czy 25, w, master sorcerer ma **** poteżne obszarówki a EK co ma? nic... , mieczyk i exori na 9 kratek, a sork na caly obszare monitora , master sorcer czy tez sorcer summonuje fire elementale które dodatkowę ****ę wojka a to naprawde potrafi ****, a wojek nadal ze swym wiernym mieczykiem... szkoda słow... powinniśmy tu założyć Temat flame na tibie !!!
spotkałem w tibi i normalnych playerów, ale w nikłym %, dobra starczy ,btw, polacy sa najbardziej znienawidzonym narodem w tibi i kura dobrze, sw br czy ned , non toper jada po polakach czasem to **** , ale w większości maję racje. juz nie wspomne jak polskie swinie blocza w kanalach-.-, kanal ma jedna krate szeroki , goni cie ork berserker(****ć orasów), on ustanie , **** ze sam tez padnie, ale ty stracisz na tym o wiele wiecej
THE END ,




Hmmm nie wiem po co to w ogole napisales :] Wielu moich znajomych gra w Tibie i wiem jak to wyglada - dlatego nie gram(w dodatku ta grafika brrr). Rozumiem Twoja frustracje ale coz poradzisz na to ze Tibia jest gra typowo kafejkowa i graja w nia dzieci 10-- ... Grasz teraz w ko dokonales slusznego wyboru nic tylko sie cieszyc :). Mam nadzieje ze przynajmniej po napisaniu tego posta Ci troche ulzylo bo cisnienie w Tobie zgromadzone bylo chyba ogromne :P

_________________
Naprzód armio naprzód gnaj
Nigdy nie trać wiary w to
By królewski objęć tron

Obrazek


Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.040s | 19 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net