Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 23:55:28
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Przygotowania do powrotu
PostNapisane: 2016-01-15 12:51:36 
Offline

Dołączył(a): 2016-01-15 11:57:03
Posty: 2
Płeć: Nieokreślona
To jest mój pierwszy post na forum więc witam użytkowników i weteranów forum oraz gry.
Chciałbym napisać że to będzie krótko, ale pewnie wyjdzie ściana tekstu - dlatego post kieruje raczej do osób cierpliwych, które chciałyby pomóc swoim doświadczeniem dawnemu graczowi KO.
Zaraz po napisaniu tego co właśnie czytasz zabiorę się za nadrabianie zaległości i prawdopodobnie znajdę odpowiedzi na część pytań.
W KO zacząłem grać przed rokiem 2004 (kr/ch – nie pamiętam dokładnie), później MYKO przez kilka lat, a po przerwie USKO. Wszystko głównie z ekipą z którą w mmo spędziliśmy ok 15 lat. Niektórzy już 'dorośli', niektórzy nie mają już czasu na tego typu rzeczy. Poza KO jestem około 7-9 lat więc nie ukrywam, że zardzewiałem i wiekowo i jeśli chodzi o samą grę, a chętnie pograłbym z jakąś ekipą. Po przeczytaniu info, że KO wejdzie na steam jakoś się tak w serduchu cieplej zrobiło więc badam teren :)
Pytanie główne – czy ktoś z tego forum kto grał kiedyś, bądź gra obecnie planuje start na nowym serwerze (steam)?
I pytanie dodatkowe bo grałem za czasów gdy wyglądało to tak: priest: buffer, FH, heal+buff,BP | mag: fire – duzy dmg aoe, ice – slow na harpiach przy lewelowaniu, paru zawsze mile widzianych w grupowym pvp, lightning – dobre stuny, wygodny na solo pvp, przydatny do wyłączenia kluczowych celów | rog: asa, archer, ewentualne mixy arrow shower+stealth.
Ktoś z obecnie grających może naprostować jak to teraz wygląda? Zaraz postaram się poszukać suchych opisów i przygotować plan działania ale wierzę, że info z pierwszej ręki ma szanse lepiej rozjaśnić sytuację. Dzięki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przygotowania do powrotu
PostNapisane: 2016-01-15 17:04:42 
Offline

Dołączył(a): 2010-03-15 15:05:09
Posty: 1352
Lokalizacja: z RED CHESTA :)
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 19
Co do steam to osobiście nie wiem czy będę grał na tym serverze.Co do magów to na 83 i tak się ma wystarczającego powera nie wiem czy slow jest potrzebny skoro jest ten skill na 80 u glaciera (rzucasz i enemy nie może się ruszać/rzucać skili).A jeśli chodzi Ci o polską ekipę na tym serverze to czuje,że będzie jak z każdym innym.Pograją z 2-3 miesiące i tyle ich widziałeś.


Autor postu otrzymał pochwałę

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przygotowania do powrotu
PostNapisane: 2016-01-15 22:03:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-05-21 20:29:21
Posty: 1617
Lokalizacja: Kętrzyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 21
Osobiscie wybieram sie tam z moim bratem i mala anglojezyczna ekipka . Jesli chodzi o buildy to w stanie obcenym wszystko kreci sie wokol armorow setowych. Malo kiedy spotyka sie maga biegajacego w szmatkach. Wraz z rozwojem gry dodano pare rodzai tego typu armorow (G6 np. mythril , krowaz , rosetta , secret) Jesli chodzi o wymagania tych zbroi , sa one identyczne co shelli , niektore wymagaja danego lvlu. Po zalozeniu co najmniej 2ch czesci otrzymujemy bonus zycia , many , dexa ,stra ,ressisotw zaleznie od typu i ilosci zalozonych partow.
Innym rownie waznym updatem bylo dodanie bizuterii typu old.
Sa to uniki z takimi samymi statami jak te normalne , jednak z oldow mozesz zrobic jednynie unik zwykly z bardzo malym procentem.
Nie kazdy unik ma swoj oldowy odpowiednik.
Doszlismy do miejsca gdzie czas powiedziec o nowej klasie. Mowa tu o Kurian'ie . W moich odczuciach jest to mieszanka wojka z priestem. Owa klasa nosi zbroje przeznaczone warriorom. Ciekawym faktem jeest to ze klasa ta nie moze nosic zadnej tarczy.
Cech*je sie srednim dmgem , paroma stunami , groszkiem regenerujacym , i duffem zwiekszajacym na tobie dmg o 10%.

To taka wiedza w pigulce :) Nie bede juz wspominal o nieistotnych szczegolach , ktore nie maja az takiego wplywu na rozgrywke.


Mam nadzieje ze troche rozjasnilem obecna sytuacje :)


Autor postu otrzymał pochwałę
_________________
" Nie moŻesz ćpać, jak chcesz być dealerem"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przygotowania do powrotu
PostNapisane: 2016-01-16 11:28:59 
Offline

Dołączył(a): 2016-01-15 11:57:03
Posty: 2
Płeć: Nieokreślona
Panowie, dzięki serdeczne za przydatne informacje :)

@Numid
Wychodzi na to, że muszę poszukać czegoś o klasie Kurian, początkowo zerknąłem ale odrzuciłem natomiast to co napisałeś wymaga kolejnego zerknięcia na temat.
Jest obecnie jakaś aktualna strona ze statystykami przedmiotów w ko? Może być i turecka. Pytam bo Kalais' Library chyba dawno nie była aktualizowana a google jakoś nie współpracuje w tym temacie. W międzyczasie pewnie i tak ściągnę KO i poszukam przedmiotów wystawionych na merchantach żeby ogarnąć staty.
Po której stronie planujecie grać?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przygotowania do powrotu
PostNapisane: 2016-01-16 19:34:35 
Offline

Dołączył(a): 2010-03-15 15:05:09
Posty: 1352
Lokalizacja: z RED CHESTA :)
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 19
Co do stronek z przedmiotami itp to korzystałem z kingofknight tyle,że już długo nie działa i nie wiem czy coś po za tym jest jeszcze coś.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przygotowania do powrotu
PostNapisane: 2016-01-30 10:35:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Hm grałeś na Myko-Odin, ciekawe czy ta sama ekipa, bo ja grałem tam w DontAsk z Pysią, Alabastronem, Szwagrem, Tomsoniciem(jakoś tak), NorcoTHC czy WanderingHealerem, to były dobre czasy, potem było Usko-Pathos dalej prawie z tą samą ekipą tylko się rozrastała :)

Istnieje możliwość że grałeś jeszcze z inną ekipą z myko co grała na tym drugim serwie, która potem przeszła też na usko :P

Teraz może pogram w ardream jak wyjdzie, chociaż jak próbowałem expić, to po 5 latach w aionie, ciężko mi to idzie, inny system movementu :P

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przygotowania do powrotu
PostNapisane: 2016-01-30 12:34:39 
Offline

Dołączył(a): 2010-02-27 12:14:38
Posty: 541
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Cat, 2 godziny i znowu jesteś Ko addictem ;p

_________________
ExecutorS
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.041s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net