Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 23:57:48
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Powrót po 10 latach
PostNapisane: 2015-11-06 20:04:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 14:18:37
Posty: 144
Lokalizacja: Polska-Wyry
Płeć: Mężczyzna
Witajcie!

Ostatnimi czasy mój piętnastoletni syn przybiegł do mnie z rewelacyjną informacją: tato pamiętasz taką grę i pokazuje mi zapowiedź na Steamie powrotu gry Knight Online i zaczyna mi opowiadać jak to on był mały i pamięta jak tata grał w taką grę :D

No i mając wolny czas wchodzę, nie bez problemów przypominając sobie login i hasło tutaj i co widzę, przecież ta gra nadal istnieje! Mam do was więc parę pytań, zarejestrowałem się ponownie na nttgame i widzę tam system potwierdzania sms na moim nowym koncie ale przy próbie wysłania kodu pisze, że pobiorą npointsy a skoro ich nie mam no to klops i tu pytanie czy muszę je kupować? Jest tam mowa coś o potrzebnym potwierdzeniu konta co by marszandzić i tradować ;)

Poprzeglądałem i widzę, że serwer muszę wybrać Europa i rasę orków by najprędzej jakiegoś polska spotkać?
Czy dalej koxp są w użyciu czy może znaleźli już na to metodę?
Co taki stary gracz w obecnych czasach musi wiedzieć?

Pozdro!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Powrót po 10 latach
PostNapisane: 2015-11-06 21:41:24 
Offline

Dołączył(a): 2008-12-29 00:22:18
Posty: 61
Płeć: Mężczyzna
Po kolei ...

Żeby zweryfikować konto - odblokować trzeba chyba niestety kupić Npointy. Należy jednak dodać, że gra bez premki to jednym słowem traci sens. Proponuje kupić premke. Jeśli zdecydujesz się juz kupić premke to polecam zacząć na nowym serverze gdzie gra bardzo dużo ludzi, Polaków oczywiscie tez jest kilku ;-) Sprawa koxpów można powiedzieć ze od ostatnich patchy praktycznie się rozwiązała - banują bardzo dużo no ale wiadomo gdzieś czasem spotkasz. Dodatkowo można teraz korzystać z platnego macro, które jest zamontowane w grze. Nazywa się to genie. Bardzo szybko się expi, szybko rób questy. Wszystkiego się dowiesz w trakcie gry. Bifrost, krowaz otwarty także fajnie się farmi. Polecam trochę jednak w grę napoczątku zainwestować - chociaż kupic DC premke .

_________________
http://img36.imageshack.us/i/entumm.jpg/ LEGEND COME BACK ! ;d
http://img251.imageshack.us/img251/2804/priestz.jpg [*]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Powrót po 10 latach
PostNapisane: 2015-11-07 07:45:36 
Offline

Dołączył(a): 2010-03-15 15:05:09
Posty: 1352
Lokalizacja: z RED CHESTA :)
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 19
No niestety musisz mieć tę 5 Npoints,kiedyś wystarczył numer telefonu.Jeśli chodzi o Europę to podzielone,trochę na orkach trochę na humach (ale na orkach chyba więcej).Co do KOXPów to nie widziałem.Do xpenia jest Genie (legalny bot),którego możesz w pusie kupić.Ostatnio wyszedł nowy server (Midgard) to wydaje mi się,że najlepiej jakbyś tam grał.Aha i jeszcze jest OTP warto sobie aktywować,jeśli grałeś tak dawno to warto jeszcze wspomnieć,że jest bardzo łatwy exp (quest na xpa prawie na wszystko),więcej premek (EXP,DC,WAR).Warto też zauważyć,że teraz jest przecena 50% na wszystko tylko nie wiem do kiedy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Powrót po 10 latach
PostNapisane: 2015-11-07 12:25:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 14:18:37
Posty: 144
Lokalizacja: Polska-Wyry
Płeć: Mężczyzna
Podpowiedzcie jeszcze jaka postać ma obecnie sens, interesuje mnie oczywiście na razie PvE. Miałem kiedyś rogue z sztyletami, miałem papierka - czy coś się zmieniło, czy nadal można w podstawowych ciuszkach i z drewnianą laską siać trwogę ;) no i była też moja łuczniczka, warka nie lubiłem, a i priesta healera też miałem fajnie mi się nim grało czy nadal daje radę? W sensie czy party go potrzebują czy jednak potionki zastępują go? Która z tych postaci jest "najlepsza" ale tak obiektywnie bo wiadomo, że każdy ma swoje upodobania.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Powrót po 10 latach
PostNapisane: 2015-11-07 12:35:35 
Offline

Dołączył(a): 2010-03-15 15:05:09
Posty: 1352
Lokalizacja: z RED CHESTA :)
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 19
Jeśli chodzi o xpa to priest nie musi mieć jakichś tam itemów wystarczy żeby robił swoje.Jeśli chodzi o mele dobrze by było,żeby coś miał.Wiadomo nikt nie chce bić jednego paramuna półgodziny.I tak przy okazji jak chcesz grać mele to raczej musiałbyś kupić Genie bo tak to pt nie dostaniesz.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.042s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net