Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-05-28 10:40:38
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Moja recenzja EUKO - NIE POLECAM
PostNapisane: 2012-02-04 18:27:00 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-10 22:15:01
Posty: 15
Lokalizacja: TM
Płeć: Mężczyzna
Cobra napisał(a):
mam takie trochę noobskie pytanie :P co to jest koxp :D ? Wiem że jakiś hack ale nie wiem co to


koxp to inaczej bot w grze ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Moja recenzja EUKO - NIE POLECAM
PostNapisane: 2012-02-04 20:57:12 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-18 17:49:56
Posty: 1878
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 28
guzik prawda. jak zrobi +9 a wczesniej nie mial tego itemu na sobie to odrazu pm pojda " via paypal how much?". Wiec to tylko utrudnia zycie tym ktorzy nie maja szczescia badz $$$. Dla mnie to ten sam syf co USKO ludzie z top 10 clanow jada na botach o których wszyscy wiedza. lecz by wciaz wydawali kase na gre NTT nic im nie zrobi. Jak dla mnie brak bifa ed krowaz land dla legalnych graczy, badz rlb cz rowniez dla legalnych graczy przesadza w pelnie nad tym iz USKO>EUKO

_________________
Obrazek WHO
UWAGA na scamerow takich jak
NocnaZmaza aka
PussyFcvker aka
MrBoczek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Moja recenzja EUKO - NIE POLECAM
PostNapisane: 2012-02-04 21:13:50 
Offline

Dołączył(a): 2008-06-15 20:04:19
Posty: 461
Lokalizacja: z kętowni ;p
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
No tak, ale nie każdy sprzeda od razu +9 za $$, niektórzy nie przeliczają aż tak pikseli na prawdziwą kasę i będą woleli samemu pośmigać z pierwszym shardem +9. Tak czy siak, raz założony item nie zmieni właściciela, nieważne, ile by ktoś nie płacił, więc na swój sposób jakoś to pomaga.


Co do braku podstawowych eventów - to syf straszny, tym bardziej, że nikt nie zagląda na podstawowe farm spoty, przez co sinem 80 nie mogę w spokoju pofarmić, bo mi jakieś turki na koxpie wszystko ubijają. Więc nawet nie ma za bardzo gdzie legalnie kasę robić.

A jeśli chodzi o RLB, to akurat jego brak mi się podoba, bo dzięki temu więcej graczy biega po CZ. Nie wszyscy 80+, ale chwilowo jeszcze nie trzeba mieć tej 80, żeby móc się pobawić. Po cw odzwyczaiłem się od takiego ruchu na pk i jest to nawet miłym zaskoczeniem ;p

_________________
ksk001 napisał(a):
Haha chcial bys byc tak rozdziewiczony analnie jak ja


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Moja recenzja EUKO - NIE POLECAM
PostNapisane: 2012-02-04 21:32:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-08-16 15:15:32
Posty: 1583
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 31
Ramsey napisał(a):
A jeśli chodzi o RLB, to akurat jego brak mi się podoba, bo dzięki temu więcej graczy biega po CZ. Nie wszyscy 80+, ale chwilowo jeszcze nie trzeba mieć tej 80, żeby móc się pobawić. Po cw odzwyczaiłem się od takiego ruchu na pk i jest to nawet miłym zaskoczeniem ;p



fajnie?? bieganie w tłumie z 100+ orków na 100+ humów, na prawdę super zabawa

_________________
you say Lady Gaga, I say Ørjan Nilsen.
You say Hannah Montana, I say Ferry Corsten.
You say Owl City, I say Above & Beyond.
You say Jonas Brothers, I say Markus Shulz,
You say Justin Bieber, I say Armin Van Buuren.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Moja recenzja EUKO - NIE POLECAM
PostNapisane: 2012-02-04 21:36:24 
Offline

Dołączył(a): 2008-06-15 20:04:19
Posty: 461
Lokalizacja: z kętowni ;p
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Bez przesady, w sumie jest tam po 100 osób z każdej z nacji, ale z tego aktywnie pk'uje może po 30 osób z każdej ze stron. Mapa jest duża i jeśli gdzieś się tam spotykamy, to jakoś 2vs2, max 3vs3 party(może ze dwa razy się tak zdarzyło Oo)? Częściej jest tak, że spotyka się jedno party, wynosi się je(albo jest się wynoszonym ;p) i za chwilę spotyka się drugie ;p
Zdecydowanie lepsze jest to, niż spotykanie w CZ ciągle jednej i tej samej 8osobowej ekipy ;p.

_________________
ksk001 napisał(a):
Haha chcial bys byc tak rozdziewiczony analnie jak ja


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Moja recenzja EUKO - NIE POLECAM
PostNapisane: 2012-02-04 22:27:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-08-16 15:15:32
Posty: 1583
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 31
nie no wybijasz jedno party a za nie wbiega z 3 stron 3 party magowe;d tak to jest gra

_________________
you say Lady Gaga, I say Ørjan Nilsen.
You say Hannah Montana, I say Ferry Corsten.
You say Owl City, I say Above & Beyond.
You say Jonas Brothers, I say Markus Shulz,
You say Justin Bieber, I say Armin Van Buuren.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Moja recenzja EUKO - NIE POLECAM
PostNapisane: 2012-02-04 22:28:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2011-06-22 17:51:23
Posty: 351
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 6
Ramsey napisał(a):
Bez przesady, w sumie jest tam po 100 osób z każdej z nacji, ale z tego aktywnie pk'uje może po 30 osób z każdej ze stron. Mapa jest duża i jeśli gdzieś się tam spotykamy, to jakoś 2vs2, max 3vs3 party(może ze dwa razy się tak zdarzyło Oo)? Częściej jest tak, że spotyka się jedno party, wynosi się je(albo jest się wynoszonym ;p) i za chwilę spotyka się drugie ;p
Zdecydowanie lepsze jest to, niż spotykanie w CZ ciągle jednej i tej samej 8osobowej ekipy ;p.


To my chyba na innej europie graliśmy, no chyba że grasz na calisto, gdzie na całym serverze może z 300 typa jest i w cz z 10.

Anyway, EUKO śmierdziało od początku, zapowiadania, że nie będzie turków, będzie aktywny support, aktywni gmowie. Wszystkie te punkty szlak trafił po 2 tygodniach od powstania TRKO.
HFy/Kohd boty są sprzedawane na zabój, Eventy nie działają, podstawowych błędów nie potrafią naprawić np. z undy.

Jedynym i jakże zajebistym plusem wyjścia TRKO jest to, że wszystkie tureckie koxpy, przeprowadziły się z USKO na TRKO, dzięki czemu, na usko jest zajebiście spokojnie.


@edit

Nawet jak na USKO pojawiały się hacki, że zamykali merchy czy coś w tym stylu, to naprawiali to w najbliższych 1-2 dniach :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Moja recenzja EUKO - NIE POLECAM
PostNapisane: 2012-02-04 23:06:25 
Offline

Dołączył(a): 2008-06-15 20:04:19
Posty: 461
Lokalizacja: z kętowni ;p
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
sipusss napisał(a):
nie no wybijasz jedno party a za nie wbiega z 3 stron 3 party magowe;d tak to jest gra

Ano są party magowe, ale jak grałeś wcześniej na jakimś servie z turkami, to nie powinno to być jakimś wielkim zaskoczeniem, szczególnie na początku ;d
Tak, to jest gra na wyższym poziomie niż to pseudo PK na CW, gdzie np można było śmiało na atrosach robić.



Choli napisał(a):
Ramsey napisał(a):
Bez przesady, w sumie jest tam po 100 osób z każdej z nacji, ale z tego aktywnie pk'uje może po 30 osób z każdej ze stron. Mapa jest duża i jeśli gdzieś się tam spotykamy, to jakoś 2vs2, max 3vs3 party(może ze dwa razy się tak zdarzyło Oo)? Częściej jest tak, że spotyka się jedno party, wynosi się je(albo jest się wynoszonym ;p) i za chwilę spotyka się drugie ;p
Zdecydowanie lepsze jest to, niż spotykanie w CZ ciągle jednej i tej samej 8osobowej ekipy ;p.


To my chyba na innej europie graliśmy, no chyba że grasz na calisto, gdzie na całym serverze może z 300 typa jest i w cz z 10.


Ja tam w CZ przebywam aktywniej ostatnie dwa tygodnie, z czego na pk przesiedziałem ostatni tydzień i naprawdę może ze dwa razy zdarzyło nam się spotkać 3vs3 partówki. 2 vs 2 to praktycznie norma, ale to jest akurat coś pięknego ;p
Ty chyba grałeś trochę wcześniej? Może wtedy to inaczej wyglądało.
Gram na Europie.

_________________
ksk001 napisał(a):
Haha chcial bys byc tak rozdziewiczony analnie jak ja


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Moja recenzja EUKO - NIE POLECAM
PostNapisane: 2012-02-05 08:03:38 
Offline

Dołączył(a): 2007-08-14 11:50:11
Posty: 354
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 6
Jak to fajnie narzekac ze USKO > EUKO, choc gra sie tam miesiac(i jak to czytam to az mi sie smiac chce). USKO to byl jeden wielki syf, WSZEDZIE KOXPY (nawet pvp) - archerzy spamujacy 80lvl skillem biegali po 2-3tygodnie, niekiedy nawet po kilka miechow i robili sobie symbol za NP choc na forum codziennie szzly reporty, fajnie co nie? ale o tym chyba juz zapomnieliscie. Auto heale w pt? i to ludzi ktorzy mieli 80lvl i dobre itemy? - tez fajne. A moze GM-shop, pierwsze miechy Pathosa i niektorzy biegali w secie sheli+9, a pozniej rofy+3/4, tak USKO jest piekne. Dla mnie liczy sie PvP, a na EUKO nie ma z tym zbyt duzych problemow (jedyny problem na PvP to bieganie tzw "legionami" :D), podobne itemy, zawsze sa ludzie w cz.
Wszyscy mysleli ze EUKO bedzie idealne, 0 koxpow, GM'i banujacy odrazu po reporcie etc. ale to bylo niemozliwe. Teraz wszyscy sa zawiedzeni i zaczyna sie PLACZ.
Oczywiscie minusem EUKO jest brak eventow takich jak ED, ale mysle ze to z czasem sie zmieni. Koxpy na farmie i troche "zamulony support" lecz dalej jestem w pelni przekonany ze EUKO > USKO, choc nie jest tak pieknie jak obiecywali :)

Araqe

_________________
Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Moja recenzja EUKO - NIE POLECAM
PostNapisane: 2012-02-05 09:27:19 
Offline

Dołączył(a): 2005-09-10 11:03:28
Posty: 13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
@Up

Jak tam ci się podoba gra to wystaw mercha.
Poza tym ile według ciebie trzeba grać, żeby poznać EUKO ?!? 3 lata po 12 dziennie? Chłopcze mi wystarczy miesiąc. Tak i wbij sobie to do główki, że innym wystarczy 2-3 i spadają z gówna.

Mnie nie interesuje co było na USKO, mnie interesuje co JEST na EUKO? Kumasz chłopcze?
Mam to kompletnie gdzies co bylo bo liczy się tu i teraz i twoje pisanie nic nie wnosi do tematu. Jeszcze raz jak jestes takim obrońcom, wystaw mercha z fajnymi itemkami na Europie idz napić się kawki ( jak pijesz w co wątpie) i zobacz czy ci sklepik jeszcze stoi 8| Ok?

Podstawowa mechanika KO polega na expieniu -> zdobywaniu loota -> party - sell lub resell.
Kiedy na każdym etapie nie możesz tego zrealizować to gra sama w sobie przestaje mieć podstawowe atrybuty dla których się w nią grało. Jednym słowem, dla ciebie gdy nie mogę sprzedać przedmiotów nie jest realizowana podstawowa zasada gry.

EOT


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Moja recenzja EUKO - NIE POLECAM
PostNapisane: 2012-02-05 09:50:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2011-06-22 17:51:23
Posty: 351
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 6
Ara^ napisał(a):
Jak to fajnie narzekac ze USKO > EUKO, choc gra sie tam miesiac(i jak to czytam to az mi sie smiac chce). USKO to byl jeden wielki syf, WSZEDZIE KOXPY (nawet pvp) - archerzy spamujacy 80lvl skillem biegali po 2-3tygodnie, niekiedy nawet po kilka miechow i robili sobie symbol za NP choc na forum codziennie szzly reporty, fajnie co nie?

Może i na TRko nie m teraz spam 80 skilla, ale musisz się liczyć, że na usko to wbiło po 6 czy tam 8 latach stania servera, na TRko jest wręcz przeciwnie, drugi-trzeci dzień servera, a już sie pojawiały hacki do tego.
Druga sprawa, w cz też się zaczynają pojawiać hacki, jedne mniejsze, drugie większe, ale też są. Dużo osób biega na minorach z tych koxpów.
Ara^ napisał(a):
Auto heale w pt? i to ludzi ktorzy mieli 80lvl i dobre itemy?

A tu tak nie ma?
Ara^ napisał(a):
A moze GM-shop, pierwsze miechy Pathosa i niektorzy biegali w secie sheli+9, a pozniej rofy+3/4, tak USKO jest piekne.

Jak to pięknie ktoś kiedyś na tym forum powiedział, aż go zacytuje "dowody albo stfu"
Ara^ napisał(a):
Dla mnie liczy sie PvP, a na EUKO nie ma z tym zbyt duzych problemow (jedyny problem na PvP to bieganie tzw "legionami" :D), podobne itemy, zawsze sa ludzie w cz.

No, bijesz się z jedną partówką, druga wpada od tyłu, trzecia wpada od przodu, a po bokach wchodzą jeszcze 2 pt magowe, SKILL FTW!
Ara^ napisał(a):
Wszyscy mysleli ze EUKO bedzie idealne, 0 koxpow, GM'i banujacy odrazu po reporcie etc. ale to bylo niemozliwe.

Po zapowiedziach szanownego ntt cytuje. " 0 turków, europejski server, aktywny support/gmowie" A sprawa wygląda tak : na server 1000 osósb 850 to turków/150 reszta świata, w tym jest 450 koxpów/buggerów/hackerów i innego tego typu dodatków, Gmi jak wchodzą do gry, to chcą pisac na pmie o pierdołach, a jak napiszesz mu, że koxper jest tu i tu, to ma to w dupie.
Support jest tak zajebiście aktywny, że na zmianę hasła czekałem 2 tygodnie. NAwet na usko tyle nie czekałem.
Ara^ napisał(a):
Teraz wszyscy sa zawiedzeni i zaczyna sie PLACZ.

Odpowiedz masz UP
Ara^ napisał(a):
Oczywiscie minusem EUKO jest brak eventow takich jak ED, ale mysle ze to z czasem sie zmieni.

Jak oni prostego ED nie potrafią naprawić od 2 miesięcy, a ty liczysz na inne instancje/eventy? Zapomnij, za jakiś czas będzie 85 lvl, bo znowu kasy mało będzie :o
Ara^ napisał(a):
jestem w pelni przekonany ze EUKO > USKO

Ale 90% tego forum jak i ko4life nie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Moja recenzja EUKO - NIE POLECAM
PostNapisane: 2012-02-05 10:16:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-08-16 15:15:32
Posty: 1583
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 31
Choli napisał(a):
Jak to pięknie ktoś kiedyś na tym forum powiedział, aż go zacytuje "dowody albo stfu"

można dać dowody z CW? bo tak z patka to nie znajdę teraz?


ps. są plusy i minusy

_________________
you say Lady Gaga, I say Ørjan Nilsen.
You say Hannah Montana, I say Ferry Corsten.
You say Owl City, I say Above & Beyond.
You say Jonas Brothers, I say Markus Shulz,
You say Justin Bieber, I say Armin Van Buuren.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Moja recenzja EUKO - NIE POLECAM
PostNapisane: 2012-02-05 10:31:04 
Offline

Dołączył(a): 2008-06-15 20:04:19
Posty: 461
Lokalizacja: z kętowni ;p
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Nie wiem czemu krzyczycie o "nadmiar" ludzi w CZ. To zdecydowanie większa zabawa, niż zdobywanie np na riotach i atrosach, bo na cw od święta można było spotkać więcej ludzi niż po 8-12 z każdej nacji.

_________________
ksk001 napisał(a):
Haha chcial bys byc tak rozdziewiczony analnie jak ja


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Moja recenzja EUKO - NIE POLECAM
PostNapisane: 2012-02-05 12:18:02 
Offline

Dołączył(a): 2007-08-14 11:50:11
Posty: 354
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 6
Krig napisał(a):
@Up

Jak tam ci się podoba gra to wystaw mercha.
Poza tym ile według ciebie trzeba grać, żeby poznać EUKO ?!? 3 lata po 12 dziennie? Chłopcze mi wystarczy miesiąc. Tak i wbij sobie to do główki, że innym wystarczy 2-3 i spadają z gówna.

Mnie nie interesuje co było na USKO, mnie interesuje co JEST na EUKO? Kumasz chłopcze?
Mam to kompletnie gdzies co bylo bo liczy się tu i teraz i twoje pisanie nic nie wnosi do tematu. Jeszcze raz jak jestes takim obrońcom, wystaw mercha z fajnymi itemkami na Europie idz napić się kawki ( jak pijesz w co wątpie) i zobacz czy ci sklepik jeszcze stoi 8| Ok?

Podstawowa mechanika KO polega na expieniu -> zdobywaniu loota -> party - sell lub resell.
Kiedy na każdym etapie nie możesz tego zrealizować to gra sama w sobie przestaje mieć podstawowe atrybuty dla których się w nią grało. Jednym słowem, dla ciebie gdy nie mogę sprzedać przedmiotów nie jest realizowana podstawowa zasada gry.

EOT


Napisales w swoim poscie ze USKO to marzenie przy EUKO wiec ci na to odpisalem ZE TAK NIE JEST "chlopcze", i nie spinaj sie juz tak bo sie zesrasz przy tym kompie xD. Tez uwazam ze to co dzieje sie na EUKO to jest kpina, ale mam nadzieje ze to ogarna, i nie jestem zadnym obroncom tylko pisze jak jest.

PS. tak nie pije kawy :)

@choli
Nie ma priestow autoheal 80lvl z itemami na pk. Sa tylko koxperzy ktorzy farmia kase
Myslisz ze bede szukal dowodow na to ze byl gmshop na usko? po co? zeby tobie to udowdnic? :D :D :D kazdy kto tam gral wie o tym ze taki gmshop mial miejsce xD i szczerze mam na to wysrane czy w to wierzysz czy nie.
Oczywiscie, ze zdarzaja sie takie akcje na pk jak opisales, ale zdarzaja sie tez 1pt vs 1pt lub 1pt vs 1.5pt i to dosc czesto, ogolnie ZAWSZE jest co bic i wole zeby bylo 200 ludzi w cz niz 20, nie wiem jak ty. I nie obchodzi mnie ze 90% forum mysli ze USKO > EUKO (choc nie wiem skad masz takie info), mam swoje zdanie na ten temat :)

pozdro :D

_________________
Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Moja recenzja EUKO - NIE POLECAM
PostNapisane: 2012-02-05 18:58:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-08-14 14:43:43
Posty: 101
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Co do itemkow +9, ktore zalozysz - da sie je sprzedawac z tego co wiem :D Ale wtedy w cene trzeba liczyc CR :D W koncu jesli postac wstadzisz do ringa, to mozesz jeden itemek dodac do postaci ^^ Owned! :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.155s | 14 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net