Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 10:18:50
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-05 12:27:08 
Offline

Dołączył(a): 2006-06-12 20:04:00
Posty: 1715
Lokalizacja: Tarnów
Płeć: Kobieta
Pochwały: 7
zgadzam się z cizią :idea:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-05 12:32:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
PwnT^ napisał(a):
I tak najlepsza fergie, ona chyba dupa zrobila kariere xD


Karierę zrobiła dzięki The Black Eyed Peas i obok Will I Am'a była tam najpopularniejszą osobą, więc nie musiała się sprzedawać czy robić dupą, żeby potem zaistnieć jako solowa wokalistka. Zwłaszcza że jej repertuar solowy był na prawdę dobry.

peyo napisał(a):
Lady Gaga właśnie ma głos, to że jest taka, a nie inna jeżeli chodzi o 'skandale' to inna sprawa.
Katy Perry też spiewać potrafi i to wcale nie gorzej niż Gaga.
Beyonce to ogólnie imo najlepsza popowa wokalistka naszych czasów
Fergie zrobiła karierę w Black Eyed Peas
do tego Rihanna, póki co zapowiada się bardzo dobrze, zobaczymy ile się utrzyma.


Się zgadzam z wyłączeniem Rihanny, z płyty na płytę coraz mniej mi pasuje i muzycznie i wizerunkowo...

Z takiego trochę ambitniejszego popu, to niepodzielnie rządzą Lenka i Katie Melua <3

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-05 13:51:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
Zwierz@K napisał(a):
Się zgadzam z wyłączeniem Rihanny, z płyty na płytę coraz mniej mi pasuje i muzycznie i wizerunkowo...
każda kolejna płyta gorsza, racja, ale wcale nie oznacza, że zła :D w sumie, to ciężko by miała przebić tą swoją drugą płytę (pierwsza była średnia)

z nowych piosenek to Only Girl i What's My Name (z Drake'm) są zajebiste.

Lenka i Katie Melua piosenki fajne mają, ale nie mają takiego przebicia jak reszta :D

co do zmian na płytach, najbardziej mnie martwi to co tworzy Black Eyed Peas. To nowoczesne/przyszłościowe gówno jest tragiczne imo. Stare piosenki są milion razy lepsze.

ja-ko-tor: tę płytę ciziu :)

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 2011-01-05 17:46:00 przez peyo, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-05 18:06:19 
Offline

Dołączył(a): 2006-08-17 21:05:15
Posty: 1116
Lokalizacja: dupa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
No błagam, nie równajcie Katie M. z Rihanna i resztą tego chłamu.

_________________
******************** Obrazek
Morik * Ksiadz_Rozpierducha * Deathy * James * Wurg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-05 19:04:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
a kto to Katie M ? ;s

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-05 19:07:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Melua

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-05 19:16:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
Ksiadz napisał(a):
No błagam, nie równajcie Katie M. z Rihanna i resztą tego chłamu.
opinie ftw...

Jato, wal się :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-05 20:48:16 
Offline

Dołączył(a): 2006-08-17 21:05:15
Posty: 1116
Lokalizacja: dupa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Okej, żeby było jasne.
Jeśli ktoś uważa, że to kolorowe gówno serwowane na Vivie ma jakąkolwiek wartość artystyczną to z całego serca i jak najbardziej szczerze mu współczuje. Nie rozumiem, jak można mieć tak spaczone wyczucie dobrego smaku, nie wspominając już w ogóle o wykolejonym guście muzycznym.

Ale w głębi duszy chyba się cieszę. Tak, raczej tak...
Można powiedzieć, że dzięki temu, że na scenie bytują tak sztuczne "twory" jak Lady Gaga i Rihanna jestem w stanie docenić prawdziwą muzykę. Wstyd mi wogóle za siebie, że musiałem wystukać na klawiaturze te ciągi znaków składające się na pseudonimy wyżej wymienionych pop-kulturowych koszmarów. Wzdragam się na samą myśl, że miałbym to jeszcze kiedykolwiek zrobić. Brrr... To tak, jakby powąchać cudze gówno. W ogóle co to są za pseudonimy... Już wolałbym się nazywać Pan Kutafon niż Lady Gaga... Ała, ten ból mentalny jest wprost nie do opisania.

APELUJE DO LUDZKIEGO ZMYSŁU DOBREGO SMAKU! ZADZIAŁAJ!

_________________
******************** Obrazek
Morik * Ksiadz_Rozpierducha * Deathy * James * Wurg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-05 20:58:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
a ja współczuję tobie skoro sądzisz, że tylko ty masz rację.

gówno mnie obchodzi jaki mają pseudonim, a jak tobie się podoba Pan Kutafon to sorry, ale to ty masz problem...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-05 21:09:08 
Offline

Dołączył(a): 2006-08-17 21:05:15
Posty: 1116
Lokalizacja: dupa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Niestety, w tym wypadku mam.

(rację, nie problem)

_________________
******************** Obrazek
Morik * Ksiadz_Rozpierducha * Deathy * James * Wurg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-05 21:13:34 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-06 23:19:54
Posty: 3143
Lokalizacja: 100lica
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 9
Coś mnie nie lubisz ostatnio peju ;(. Ksiadz, nie można mówić, że to gówno. Ot gusta i guściki, bo o ile uważam od zawsze wolę, a inną muzykę(właściwie nie wolę esko-vivo-mtv). Odkąd pamiętam peyo słucha tych hitów bo mówi, że mu się dobrze przy tym tańczy i tyle. Niemniej jednak porównanie K.M. do pani R jest niesprawiedliwe, inny poziom.

_________________
Zapraszam na http://blog.jatokor.net
Zajęty ? Zobacz posty nieprzeczytane [10429] 125950

Utrzymanie strony- 1300 zł, internet- 100zł, dać komuś bana- bezcenne
Ludzie teŻ się cieszą, kogoś zabiją, kogoś powieszą
Lama, lamer - osobnik, który nie wie, Że nie wie, tym samym mniema, Że coś wie, mimo, Że nie wie

Cat^ napisał(a):
spoko dla mnie nadal masz 16 lat, bo tak mi sie utrwaliło

Cat^ napisał(a):
ze wszystkich co grali na ZłotymWarkoczu z pacanem to najlepiej wypadł jatokor

Pacan napisał(a):
bo pamietam chyba najlepiej grales na zlotym, zwierzaki koty i scary sie chowaja

Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-05 21:31:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
jatokor napisał(a):
Niemniej jednak porównanie K.M. do pani R jest niesprawiedliwe, inny poziom.
jest tak samo niesprawiedliwe jak porównywanie kokosów i jabłek w Polsce. Jeden woli to, inny tamto, kokosy mają mniejszą siłę przebicia u nas.

Nigdy nie powiedziałem, że Katie Melua jest do dupy i nie powiem. Przecież Nine Milion Bicycles i The Flood są zajebiste :) tylko to po prostu nie trafia do ludzi, a zwłaszcza dzieci, które głównie vivy, mtv, itd. tworzą.

jatokor napisał(a):
Odkąd pamiętam peyo słucha tych hitów bo mówi, że mu się dobrze przy tym tańczy i tyle.
dokładnie tak. Lubię piosenki z fajnym wokalem, głównie żeńskim, chodź męskimi też nie gardzę (nawet tymi pseudo-kastratymi) i piosenki rytmiczne do których można potańczyć (uczę się HipHop New Age tańczyć atm :D)

Co do MTV, to aktualnie to jest Date TV, praktycznie tego już nie oglądam.

jatokor napisał(a):
Coś mnie nie lubisz ostatnio peju ;(
oj mam ogólnie "..." lekko dzisiaj, srałem się wczoraj nad projektem na statystykę i mi płyta pękła i nie miałem jak oddać, a do dzisiaj był termin... >.> psieplasiam :< :hug: :hug:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-05 21:37:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Zawsze mnie bawiły wojny w komentarzach na YT, na przykład pod klipem Justina Bibera, żeby go hejtować, bo prawdziwa muzyka to RHCP, Queen i Judas Priest, a cała reszta to gówno i kto myśli inaczej ten się nie zna.

Otóż wszystko sprowadza się do bardzo prostej zasady- nie podoba ci się? Nie słuchaj.
Kiedyś bćrdzo wyśmiewałem się z ludzi, którzy słuchają Disco Polo. W końcu któregoś dnia doszedłem do wniosku, po co? Przecież wcale nie słucham tej muzyki, nie mam ani jednej takiej płyty. Więc nic mi do tego. Disc Polo to muzyka lekka, łatwa i przyjemna, taka nowoczesna ludowa przyśpiewka, najlepiej widziana na zakrapianych imprezach. Jak ktoś tego słucha, to luz, jego sprawa.

Sam co i rusz muszę się tłumaczyć ze swoich zamiłowań muzycznych, bo Hip-Hop w Polsce kojarzy się z jebaniem policji, lansem i wciąganiem koksu z cycków dziwki. Podobnie z techno (tego akurat nie słucham), które kojarzy się z łykaniem dropsów i białymi rękawiczkami. Stereotypy.

Otóż ludzie mają gusta i guściki. Jasne, że czasem słuchają takiego gówna, że aż strach, typu Firma czy Hity 2010 Krzysia Ibisza. Co do Lady Gagi, to akurat jest ona artystycznym ewenementem w dzisiejszym muzycznym świecie. Osobiście nie podoba mi się ta cała skandalizująca otoczka, bo według mnie jej muzyka by sobie bez tego poradziła, bo jest na prawdę dobra. To wreszcie jakiś powiew świeżości w skostniałym ostatnio gatunku. POP sam w sobie już prawie nie istnieje, artyści szukają więc inspiracji w innych gatunkach, jak funk, soul czy jazz. I wtedy pojawia się Gaga, ratując wizerunek czystego pop-u, któremu wielu już wróżyło śmierć. Zresztą, te je skandale to nic nowego, to samo robiła wcześniej Cher i Madonna.

Można nie lubić Lady Gagi, Rihanny i im podobnych, ale akurat talentu to im odmówić nie można. Problemem są media, które lansują tylko i wyłącznie pop, inne gatunki muzyczne nie łapią się do VIVY i MTV, przez co trudniej im przebić się do szerszej publiczności. Więc fani rocka plują na popowe wokalistki, tak jakby to była ich wina, że je puszczają w TV. No sorry... Albo te zarzuty o komercji i sprzedawaniu się. Każdy, KAÅ»DY, kto pracuje, ten się sprzedaje. Sprzedaje swoją pracę, swoje umiejętności, swoje talenty, swoją wiedzę. Co do komercji, to jak się coś stworzyło/wyprodukowało, to chyba fajnie byłoby coś na tym zarobić, prawda? Więc między bajki wkładam zarzuty o komercję i sprzedawanie się, bo to jedynie żałosny płacz fanów kapeli tak niszowych, że nikt o nich nie słyszał, albo robią coś tak gównianego, że nie są w stanie się obronić. Jak coś jest dobre, to sobie poradzi.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-06 13:53:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-16 09:37:07
Posty: 605
Lokalizacja: POZnan*
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
Cat^ napisał(a):
a kto to Katie M ? ;s


Pytanie serio, czy się zgrywasz ?

_________________
[center]POZnan*
*Miasto Know-How
Obrazek[/center]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-06 14:39:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Autentyk, nie jestem zbytnio na bieżąco z utworami, znajomi nieraz drwią ze mnie, że słucham pro nowych utworów z lat 80tych xD

tak jak ta Marina cała jest, a nie wiedziałem kto to ;P

Pewnie jakiś utwór słyszałem tej Katie, ale pewnie nie skojarzyłem, że to takie nazwisko śpiewa ;P Dacie jakiś jej najlepszy utwór :D

Edit/ posłuchałem pare utworów tej Katie i to jakieś ballady podobne do Varius Manx, ładnie śpiewa, ale jakoś nie porywa mnie. Porównywanie to do Rihany to chyba błąd, bo 2 rózne gatunki muzyczne.

No i sprawa tego, że Rihana jest bardziej znana...

No ale są gusta i guściki :)

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.036s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net