Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 13:56:40
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-06 17:46:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Cat^ napisał(a):
No i jeszcze doszedłem do tego, że po co dążyć do tak błahych spraw, skoro niewiele nam potrzeba ?


Gz! Owa lista to hiperbola w czystej postaci, wiadomo że nikt nie hejtuje takiej ilości rzeczy/zachowań, bo by dnia nie przeżył ;) Chodzi o to, że na co dzień gonimy za pierdołami, za kasą, metką, znajomościami etc, podczas gdy szczęście dają rzeczy proste i ogólnodostępne- mamy je na wyciągnięcie ręki, ale jesteśmy zaślepieni wyścigiem szczurów.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-06 18:22:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Zwierz@K napisał(a):
Chodzi o to, że na co dzień gonimy za pierdołami, za kasą, metką,




Ja tam chodze w ciuchach Mejd in Vietnam a czasami normalnie mejd in Lumpex i sie ciesze z tego ;P

Mi do szczęścia jedynie potrzebny jest spokój życiowy.

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-06 23:20:56 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-06 23:19:54
Posty: 3143
Lokalizacja: 100lica
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 9
Pozwolę sobie skorzystać z prawa do niezgodzenia się i trwania w tym ;).

_________________
Zapraszam na http://blog.jatokor.net
Zajęty ? Zobacz posty nieprzeczytane [10429] 125950

Utrzymanie strony- 1300 zł, internet- 100zł, dać komuś bana- bezcenne
Ludzie teŻ się cieszą, kogoś zabiją, kogoś powieszą
Lama, lamer - osobnik, który nie wie, Że nie wie, tym samym mniema, Że coś wie, mimo, Że nie wie

Cat^ napisał(a):
spoko dla mnie nadal masz 16 lat, bo tak mi sie utrwaliło

Cat^ napisał(a):
ze wszystkich co grali na ZłotymWarkoczu z pacanem to najlepiej wypadł jatokor

Pacan napisał(a):
bo pamietam chyba najlepiej grales na zlotym, zwierzaki koty i scary sie chowaja

Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-07 11:17:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-02-18 22:58:59
Posty: 356
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 9
Zwierz@K napisał(a):
Cat^ napisał(a):
No i jeszcze doszedłem do tego, że po co dążyć do tak błahych spraw, skoro niewiele nam potrzeba ?


Gz! Owa lista to hiperbola w czystej postaci, wiadomo że nikt nie hejtuje takiej ilości rzeczy/zachowań, bo by dnia nie przeżył ;) Chodzi o to, że na co dzień gonimy za pierdołami, za kasą, metką, znajomościami etc, podczas gdy szczęście dają rzeczy proste i ogólnodostępne- mamy je na wyciągnięcie ręki, ale jesteśmy zaślepieni wyścigiem szczurów.


Częściowo się zgadzam z tym co napisałeś ( całości ) ,ale bardziej się przychylam do stwierdzenia że ludzkość ma 3 "bogów" - głód , zawiść , lenistwo.

Każdy ma swój charakter i cieszą go rzeczy różne które są zazwyczaj łatwo dostępne , tylko że teraz dochodzi przemysł wytwórczy + reklamowy na siłę wbijający nam do "jakże pustych łepetyn " że musimy kupować dobra luksusowe bo dzięki temu będziemy lepsi , ładniejsi , inteligentniejsi i tak dalej.
Wystarczy spojrzeć na zachowanie niektórych ludzi że jak nie masz garniaka od Versace czy samochodu wartego 200tyś+ to nie warto z tobą rozmawiać bo uważają cię za gorszego od siebie...Co oczywiście cieszy niezmiernie firmy wytwórcze bo mają zbyt na swoje przewartościowane towary.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-07 12:36:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Aequitas napisał(a):
Wystarczy spojrzeć na zachowanie niektórych ludzi że jak nie masz garniaka od Versace czy samochodu wartego 200tyś+ to nie warto z tobą rozmawiać

Problem w tym, że takie osoby najczęściej nie mają nic do powiedzenia :P

Ludzie obecnie gonią za przysłowiowym króliczkiem, ich apetyt rośnie w miarę jedzenia. Mają pracę za 2k zł, to trzeba ją koniecznie zmienić na taką za 2,5k. Praca, wypłata, zakupy, kredyt, więcej pracy na spłatę kredytu, więcej pracy aby po spłacie starczyło na jakieś zakupy, nowa praca bo na nic już nie starcza i tak w kółko. Pracują, żeby wydać, ciągła gonitwa. Diabłu dusze by sprzedali za nowy TV. Zawsze chce się czegoś więcej, choćby gadżetu z modnym logiem czy ciuchu z katalogu mody. Tylko czy to daje szczęście?

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-07 13:49:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Szkoda, że ja się w to nie wliczam, albo inaczej nie stać mnie, nie widze perspektyw na te dobra ;P mi starcza komputer i spokój xd No i przyjaciele na których moge polegać zawsze, a to że w marcu 2011 zabiorą mi dochód(rente, MOPR) na ten moment jakoś mnie nie przeraża i nie myśle o tym...będzie co będzie.

A reklamy ? lubię się nie raz pośmiać z tych fajniejszych, ale chyba nigdy jakaś nie przekonała mnie do kupna czegoś(chyba że nieświadomie).

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-07 16:50:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-02-18 22:58:59
Posty: 356
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 9
Zwierz@K napisał(a):
Aequitas napisał(a):
Wystarczy spojrzeć na zachowanie niektórych ludzi że jak nie masz garniaka od Versace czy samochodu wartego 200tyś+ to nie warto z tobą rozmawiać

Problem w tym, że takie osoby najczęściej nie mają nic do powiedzenia :P

Ludzie obecnie gonią za przysłowiowym króliczkiem, ich apetyt rośnie w miarę jedzenia. Mają pracę za 2k zł, to trzeba ją koniecznie zmienić na taką za 2,5k. Praca, wypłata, zakupy, kredyt, więcej pracy na spłatę kredytu, więcej pracy aby po spłacie starczyło na jakieś zakupy, nowa praca bo na nic już nie starcza i tak w kółko. Pracują, żeby wydać, ciągła gonitwa. Diabłu dusze by sprzedali za nowy TV. Zawsze chce się czegoś więcej, choćby gadżetu z modnym logiem czy ciuchu z katalogu mody. Tylko czy to daje szczęście?


Ale którzy ci co to mają czy ci którzy tego nie posiadają ?


Wiesz "goni się" za pewnym standardem (w moim rozumieniu) bo każdy chciałby mieć samochód ( wygodny i cieszący oko ) , do tego jakieś lokum własne(mieszkanko,dom),media typu net,komp,jakiś sprzęt grający oraz wypłatę taką aby starczyła na opłaty jedzenie + drobne przyjemności co jakiś czas i to wystarczy do szczęścia np. mnie ,ale wiadomo to wszystko sporo kosztuje(przez co albo trzeba znaleźć dobrą pracę albo zaryzykować i założyć własny biznes) oczywiście pomijam tu ludzi którzy biorą kredyty konsumpcyjne żeby jechać na wakacje bo znajomi/sąsiedzi też jadą , czy aby zorganizować jakąś imprezę czy kupić samochód/tv czy co tam sobie ubzdurają bo inaczej gdy nie wezmą kredytu i nie wydadzą go na coś tam, będą czuli się jako ludzie drugiej kategorii bo tak im ładnie wmawiają reklamy i większość "celebrytów".

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-12 14:13:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-11 23:12:33
Posty: 1865
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Zwierz to przejdź sie do jakiego chirurga-plastyka, niech Ci zostawi tylko uszy, układ pokarmowy a reszte do wycinki, bo na co Ci i tak pewnie tego nie lubisz

_________________
Obrazek
QbnS napisał(a):
dax ma racje, a kto mysli inaczej ten jest skazany na wieczna gre w KO i zgon przed kompem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-12 14:50:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Dax napisał(a):
Zwierz to przejdź sie do jakiego chirurga-plastyka, niech Ci zostawi tylko uszy, układ pokarmowy a reszte do wycinki, bo na co Ci i tak pewnie tego nie lubisz


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-12 15:00:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-05-21 20:29:21
Posty: 1617
Lokalizacja: Kętrzyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 21
mega fail

_________________
" Nie moŻesz ćpać, jak chcesz być dealerem"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-12 15:29:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-11 23:12:33
Posty: 1865
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
a może jotta fail ?
Zwierz a tak poza tym, to jakie Ty masz cele w życiu?

_________________
Obrazek
QbnS napisał(a):
dax ma racje, a kto mysli inaczej ten jest skazany na wieczna gre w KO i zgon przed kompem


Ostatnio edytowano 2010-12-12 15:31:48 przez Dax, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-12 15:31:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Dax ...

Obrazek

Widać nie zrozumiał tematu...

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-12 15:31:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
C-C-C-Combo Breaker xD

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-12 15:32:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-11 23:12:33
Posty: 1865
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
może i tak ale każdy ma jak Zwierz napisał inną listę, i inny świat, nie jestem taki ogar jak Wy i patrze na to inaczej

_________________
Obrazek
QbnS napisał(a):
dax ma racje, a kto mysli inaczej ten jest skazany na wieczna gre w KO i zgon przed kompem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-12 15:35:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Dax, olej listę i przeczytaj ostatni akapit :P

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.040s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net