Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-29 00:08:56
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Mam odejsc?
Ankieta wygasła 2007-11-28 17:39:38
Tak 20%  20%  [ 7 ]
Nie 80%  80%  [ 28 ]
Liczba głosów : 35
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-27 18:30:38 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-21 14:30:21
Posty: 1955
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Jak dla mnie nie ma czegos takiego jak spam mały i duzy. Spam to spam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-27 19:29:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-06-13 17:14:03
Posty: 67
Lokalizacja: wieś+gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Listonorz napisał:
Cytuj:
Powinno byc rozgraniczenie miedzy tym co dana grupa ma robic. Admini zajmuja sie techniczna strona, wprowadzaja nowe pomysly etc, modowie powinni sie zajmowac merytoryczna czescia postów i walczyc z głupota tym samym odciazajac adminów od 'przyziemnych' problemów.


1 ->Zgadzam sie z tym w 100%. //nh pomyśl real o tym co napisał lis..rz
2 ->Poza tym jeśli mod A zdecyduje sie dać warna userowi a za wulgaryzm ,warn=10, to mod B nie powinien sie w to wtręcać ani tego negować w żadnym stopniu. Nawet jeśli ten warn nie podoba sie modowi B. Werdykt moda powinnien być nie odwracalny, no chyba że on sam inaczej zadecyduje i cofnie warna, nawet admin nie powininen się wtręć nawet gdy myśli inaczej, a jeśli już tak zrobi,to tym samym tylko chce udowodnić swoję pozycję,a to chrzani sprawe... jak widać .Btw nawet już tutaj dochodzi do kłotni na wyższym szczeblu to powoli to zaczyna przypominać scene politycznę. Prosze nie dopuśćmy do tego.
3 ->Polecam usunęć kretyńskę cześć tego punktu "Z moderatorami i adminami się nie dyskutuje. Od ich decyzji można się odwołać." , odwołanie sie od decyzji admina moda ,to inna forma dyskusji >.< user i tak może powiedzieć adminowi co myśli.
Myślicie że 13-14 dajmy na to czasem 18stu (a znam i 18sto i 19sto latków którzy sę (wulgaryzm) ) czyta wasz regulamin? a nawet jeśli czyta to ma go w d... i ekscytuję go
ze może na globalnym forum kogoś obrazić, wyzwać,albo puścić jakęś bezużytecznę kur... etc... dlatego polecam usunęć cześć "od ich decyzji można się odwołać" każdy dzieciak,który dostanie warna może zagadać admina "a on dał mi warna" , ja mogę zaraz napisać do nh "hej nh hiob dał mi warna , bo obraziłem kogoś na shucie, a że ten ktoś sie przyczynia do rozwalania forum to juz inna sprawa -.-" ale imao ten worn.
sę rzeczy/słowa niezastępione ,więc niekiedy prosi się aż żeby cisnęć kur.... hu.... etc.
4 ->stawiania warków za wulgarki to może jakiś krok do przodu w porzędkowaniu forum,
ale w tym momencie gdy sytuacja jest bardzo napięta to chyba nie najlepszy pomysł, podburzanie ludu(co widać na shucie) w "szczególnych" sytuacjach nie rokuje dobrze...
5 ->teraz na temat(moja wyp. z shuta) "xXx polecam wam Nh i Scar uderzyć sie bardzo mocno w głowę, a to otóz z tego względu, że chcecie opuścić to forum/miejsce na którym harowaliście jak woły przez taki kawał czasu, a które chcecie opuścić przez jakiegoś hu.ja który teraz ma was w dupie i śmieje sie teraz za waszymi plecami(czemu, nie musze wam mówić),czy jeden ultraneokid jest wart waszego odejścia?(odp.NIE)xXx. Zostańcie tu przez względ na tych wszystkich,którzy was,cenia,szanuja może i kochaja:P a napewno potrzebuja no offense
// dostałem już warna za wulgaryzm i obrazę więc darujcie sobie częstowanie kolejnymi za copy/past.
6 ->peace

_________________
GL Dont4sk & Faith

az mnie cisnie ,Żeby zagrać w cokolwiek
,Żeby wcięgnęć :S
,Żeby wypić kawe
,wpie.rdalać 100% Żarcia a nie 30%
,kur*a mać full hard pwners :S ,
u hu hu u hu hu patyczki płomyczki u hu hu u hu hu patyczki płomyczki
18 lat Życia stracone... koniec z tym


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-27 20:20:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
równierz uważam, że admini powinni zajmować się innymi aspektami forum niż część merytoryczna, wynika to choćby z tego, że to jedyna funkcja moderatorów, a administrator ma to + część techniczna, serwis i pełno innych szczegółów
chodzi mi o unikanie tego typu historii, administratorzy powinni umywać ręce od naszych decyzji dotyczęcych postów, naruszania regulaminu i tak dalej, a user z płaczem nie powinien lecieć do administratora
czyli popieram ulysa ;)

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-27 20:56:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 11:38:53
Posty: 1453
Lokalizacja: Łaz Vegas
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
jeszcze trzeba sie zastanowic do czego ma sluzyc to forum .... czy ma to byc forum dyskusyjne do merytorycznej wymiany zdan na dany temat ... czy ma to byc chat.onet.pl gdzie w postach ludzie pytaja sie np co tam slychac u ziomow z blokowiska ...

ja osobiscie wolalbym, zeby forum bylo stricte utrzymane w wymianie zdan na dany temat, chociaz samemu czesto pierdole glupoty w postach :P

_________________
CrazyMary
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-27 21:38:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
maciekpl napisał(a):
4 ->stawiania warków za wulgarki to może jakiś krok do przodu w porzędkowaniu forum,
ale w tym momencie gdy sytuacja jest bardzo napięta to chyba nie najlepszy pomysł, podburzanie ludu(co widać na shucie) w "szczególnych" sytuacjach nie rokuje dobrze...


już napisałem na SB co o tym myślę....

warn za wulgaryzmy (omijanie cenzury) ok
warn za pisanie z cenzurę - straszna głupota

Hmm... admin, żeby być dobrym adminem powinien i opiekować się technicznę strona, ale także upomnieć, banować... Odwoływanie się też powinno zostać, bo w końcu Mod to też człowiek i jak każdy człowiek działa nieraz pod wpływem emocji...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-27 21:46:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-06-13 17:14:03
Posty: 67
Lokalizacja: wieś+gdańsk
Płeć: Mężczyzna
lutek napisał:
Cytuj:
gdzie w postach ludzie pytaja sie np co tam slychac u ziomow z blokowiska ...


masz racje, ale jesli cała wypowiedĽ/post jest na temat , a ktoś wtręci lekki offtop
to jeszcze nie zbrodnia ani powód do kary , ale totalny offtop jak najbardziej powinien podlegać karze.

Cytuj:
ja osobiscie wolalbym, zeby forum bylo stricte utrzymane w wymianie zdan na dany temat, chociaz samemu czesto **** glupoty w postach


jak sam widzisz luz jest potrzebny w wypowiedziach 3/4 i userów też tak sędzi , jak nasze wypowiedzi stanę sie SZTYWNE/DRETWE to to wszystko nikomu sie nie będzie podobało , no chyba że... jest inny .+ Jak wszystko będzie stricted, to tu nastanie kompletne stagnacja a nie o to chodzi, dobra i miła atmosfera też sie bardzo liczy a i czasem nasze wypowiedzi powinno sie podsycać ostrzejszymi wyrażeniami ... po to sę te gwiazdeczki.Modzi powinni sę od trzymania nas krótko , ale bez przesady, admin(i) od panowania nad całokształtem. admini mogę wyrażać zdanie na temat decyzji jakiegoś moda, ale napewno nie powinni jej zmieniać nawet jeśli sie z nię nie zgadzaję ,podważanie czyjegość autorytetu może wku....ć.
Gramy(liśmy) w KO + jesteśmy na forum dla przyjemności/rozrywki więc po co to psuć? pamietajcie gdyby nie ta gra(poĽniej forum) i być może jakieś inne nie zawięzało by się tyle znajomości/przyjaĽni albo i wrogów by tyle nie powstało.
peace.

ps. podtrzymuję swoje zdanie z poprzedniego posta
ps. przydałaby sie ankieta ale wypowiedzi, nie jakieś kretyński głosowanie(typu mam zostać czynie , głosuj na tak sms 7666etc. nie 7777,bez urazy nh , jak wczesniej napisał arise jak dobrze pamietam, w ankiecie bede brać udział lamy) na temat rozdzielić funkcje admin/mod, wszystko zależy od Nh, albo przystanie na te propozycję co będzie oznaczało że liczy sie z użytkownikami,albo będzie robił po swojemu, ja w ten sposób to wszystko właśnie widze.


edit
yup yup ja kminie intencje, Nh ,ale bezwględnia najlepszy sposób to wypowiedĽ a nie oddanie głosu, a pomyśl jak ktoś sie zarejstrował dnia dzisiejszego i hu.. wie on Nh i sprawach tego fora i odda na niego głos "tak" lub "nie" , to jakę wartość ma wtedy to głosowanie? żadnę.
Ja napisałem post(uważam że to jest własnie najlepszy sposób na oddanie głos), że chce aby Nh został i mam nadzieje że scar wróci. tyle w odp do Ciebie Peyo

_________________
GL Dont4sk & Faith

az mnie cisnie ,Żeby zagrać w cokolwiek
,Żeby wcięgnęć :S
,Żeby wypić kawe
,wpie.rdalać 100% Żarcia a nie 30%
,kur*a mać full hard pwners :S ,
u hu hu u hu hu patyczki płomyczki u hu hu u hu hu patyczki płomyczki
18 lat Życia stracone... koniec z tym


Ostatnio edytowano 2007-11-27 21:59:55 przez maciekpl, łącznie edytowano 11 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-27 21:53:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
Cytuj:
ps. przydałaby sie ankieta ale wypowiedzi, nie jakieś kretyński głosowanie(typu mam zostać czynie , głosuj na tak sms 7666etc. nie 7777,bez urazy nh , jak wczesniej napisał arise jak dobrze pamietam, w ankiecie bede brać udział lamy) na temat rozdzielić funkcje admin/mod, wszystko zależy od Nh, albo przystanie na te propozycję co będzie oznaczało że liczy sie z użytkownikami,albo będzie robił po swojemu, ja w ten sposób to wszystko właśnie widze.


hmm... możliwe że Nh chce znać nasze zdanie, o tym nie pomyśleliście :< może to, że większość chce aby został pomoże mu zdecydować... nie wiem jak on to odbiera, ale ja głosowałem

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-27 21:54:46 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-21 14:30:21
Posty: 1955
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Nh juz napisal w dziale dla mod/adminow, ze idzie na urlop. Zostawil nam za to Hioba.

Fajnie, ze przestrzegacie regulamin.
Ale jesli za wszelka cene, nawet kosztem forum probuje udowodnic bog wie co i pokazac jacy to niezastapieni jestescie to prosze bardzo. Ja podobnie jak i duza czesc forum nie mamy po 13 lat, zeby plakac i blagac was o powrot. A jedynie z czyms takim mi sie kojarzy zakladanie topicow 'zostac czy nie bo ktos nie zgadza sie ze mna!'


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-27 22:44:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-17 22:42:53
Posty: 268
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Ja jestem na forum krótko ale w obu sytuacjach wyjścia z forum [scar,nh] to raczej nie widze tego forum takim okiem jakim widziałem je kiedy tu wkraczałem. Jedno co wiem na pewno to to że kiedy ktoś tworzył topic to zawsze oboje starali się pomóc. I kiedy oni odejdę to będzie conajmniej inaczej :/

Vote for no ofc.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-28 07:58:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 11:38:53
Posty: 1453
Lokalizacja: Łaz Vegas
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
maciekpl, wiesz .. wypowiedz na dany temat mozna utrzymywac w luznej atmosferze ... nikomu tego nie bronie .... co do wrzucana "malego offtopu" na koncu posta na jakis temat no to spoko, bo tak czy inaczej wnosisz cos do tematu, tylko zwykle od takiego "malego offtopu" zaczyna sie totalny offtop, bo ktos do kogo kierowales te slowa zazwyczaj na niego odpowiada w poscie, juz nic nie wnoszac do danego tematu.. a jeszcze lepiej jak ktos trzeci sie jeszcze zaczyna wypowiadac

_________________
CrazyMary
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-29 21:13:45 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-18 13:29:30
Posty: 1585
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 18
peyo napisał(a):
możliwe że Nh chce znać nasze zdanie, o tym nie pomyśleliście

+1, jednak ktos mnie rozszyfrowal.

Elaviart napisał(a):
admini powinni zajmować się innymi aspektami forum niż część merytoryczna, wynika to choćby z tego, że to jedyna funkcja moderatorów, a administrator ma to + część techniczna, serwis i pełno innych szczegółów

Let it be.

Pyscophat napisał(a):
ale w obu sytuacjach wyjścia z forum [scar,nh] to raczej nie widze tego forum takim okiem jakim widziałem je kiedy tu wkraczałem

Powiem tak - pierwsze 2-3 dni po odejsciu scara naprawde chcialem odejsc. Potem bliskie mi osoby powiedzialy mi swoje zdanie, pogadaly, pogledzily, w niektorych momentach nawet pogrozily mi. Rezultat - wziety urlop na kilka dni, wyzerowanie emocji (negatywnych) i powrot w glorii i chwale... no dobra, bez tych dwoch ostatnich :P

A co do scara - jest to osoba dorosla, swiadoma swoich decyzji. Za nikim latac nie bede i na sile sciagac z powrotem. Powiem tylko tyle - jezeli scar bedzie chcial wrocic, ja nie bede robic najmniejszych problemow.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-29 21:40:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
Nh2003 napisał(a):
Powiem tak - pierwsze 2-3 dni po odejsciu scara naprawde chcialem odejsc.


to się nazywa okres drogi kolego :] :] :]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-17 06:30:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-18 15:45:04
Posty: 1803
Lokalizacja: Knurów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
... ... ... mac- prosze o warna za spam:P




nh i scar proponuje wypic flaszke i sie dogadac a jak malo bedzie postawie wam druga:)

_________________
http://img264.imageshack.us/img264/7082/wielkapaladn0.gif
http://img468.imageshack.us/my.php?image=czolg2ga9.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-19 12:06:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
... na studiach zaliczenia nadeszły, więc czasu nie bylo, żeby wpaść. teraz jestem i mam niejaki problem z ogarnięciem wszystkiego. Ale jak dla mnie to wszystko jest .... To co, odpieprzmy maniane i zobaczmy co bedzie, jak wszyscy moderatorzy wyjda solidarnie za scarem z grupy? jak dlugo jatokor sobie poradzi? Stuknijcie sie, ..., w łeb. To nie jest bar, w ktorym jak sie zamowilo piwo, to mozna wyjsc i go nie dopic. Jak sie czegos podjelo, a to forum to juz jednak jest cos sporego, to na miłość boskę - pare pw i drobny konflikt to wystarczajęco, żeby nas skłócić? do tego wywlekać to wszystko na światło dzienne - brawo. Jesteście super, wygraliscie moj cotygodniowy konkurs na superanckość, ex equo!

Ogarnijcie sie i, na Boga - nie odstawiajcie więcej leków.

Co do mojego zdania na temat odwoływania się od warnów - moderatorami nie sę idioci, których trzeba kontrolowac i sprawdzac, czy nie przegieli pały. Moderatorzy (z zalozenia) znaja sie na rzeczy i taka mozliwosc jak odwolywanie sie do admina powinna przestac istniec, zeby nie bylo konfliktów 'on podwazyl moje zdanie', bo to faktycznie niezbyt sympatyczna sprawa.

Powyzszy tekst został napisany ze szczerej sympatii do tych dwóch buców.

[ Dodano: 2007-12-19, 12:13 ]
Przepraszam za brzydkie słowa, ale jestem w stanie (jako student na kierunku filologicznym) udowodnic wam wszystkim, ze to nie sa wulgaryzmy, a jeno emocjonalizmy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-19 14:31:45 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-18 13:29:30
Posty: 1585
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 18
Zamykam bo nieaktulne - napisalem juz ze nie dotykam warnow, co wiecej praca na board.ogame.onet.pl zajmuje mi 90% wolnego czasu.

I jakbys nie zauwazyl - scar wrocil. Jak cos to pw - teraz musze na wydzial leciec.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.052s | 18 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net