Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-29 14:46:02
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Mam odejsc?
Ankieta wygasła 2007-11-28 17:39:38
Tak 20%  20%  [ 7 ]
Nie 80%  80%  [ 28 ]
Liczba głosów : 35
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nh2003
PostNapisane: 2007-11-26 17:39:38 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-18 13:29:30
Posty: 1585
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 18
Krotko i tresciwie - w zwiazku z kontrowersjami wobec moich niektorych decyzji:

Mam sobie isc w pizdu (odejsc)?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-26 17:44:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Widze, że dalej tego nie rozumiesz nie chodzi o zmiany w szczeblu administracji tylko zmienienie podejścia. Ale ty zawsze tak reagujesz przemyśl prosze to co napisałem co prawda ja tutaj nie bede bywał ale czy moje odejście z forum musi się równać z twoim oraz z zamknięciem forum? Rozumiem twoje podejście do sprawy i wiem czym jest ono uzadnione i nie wiem czy sam bym nie miał podobnego jak bym był na twoim miejscu ale w obecjen sytuacji sie z nim nie zgadzam i dlatego wole odejść niz, żeby była taka sytuacja jak teraz chciałem tego unikęć ale widocznie sie nie dało szkoda. Głosuje za tym byś pozostał.

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-26 17:49:56 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-18 13:29:30
Posty: 1585
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 18
scar napisał(a):
twoim oraz z zamknięciem forum?

To juz wtedy jato by decydowal czy forum bedzie zamkniete czy nie

scar napisał(a):
nie chodzi o zmiany w szczeblu administracji tylko zmienienie podejścia

Mhm, czyli olewanie pmek i nie sprawdzanie podstawnosci badz nie warnow? Czy moze calkowita swoboda dla modow i reszty w tym co robia?

scar napisał(a):
w obecjen sytuacji sie z nim nie zgadzam i dalteg wole odejść niz, żeby była taka sytuacja jak teraz chciałem tego unikęć ale widocznie sie nie dało szkoda.

Odejscie moda w trybie natychmiastowym w zwiazku z konfliktem z administratorem jest najlepszym dowodem na to ze admin robi cos nie tak. Jak nie umie pokierowac malym zespolem i utrzymac go w zgodzie to jak ma kierowac duzym forum i jego userami?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-26 17:51:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
i tak moje zdanie sie nie liczy..mimo wszystko nie(niechciałbym zeby też Scar odchodził...ale to jego decyzja)

Staraj sie sprawdzać obie strony konfliktów...dzisiaj menski sie prosił o warna(zwłaszcza po tym co mi PMa napisał - dziękuje za pochlebstwo, ale nie jestem modem...) a ty mu nic nie zrobiłeś...pewnie wiele było podobnych sytuacji...

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-26 17:58:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
tłumaczyłem ci to jesli user pisze spam i offtopuje dostaje warna, kolejny raz dostaje warna i ze jeszcze raz to ban czytasz kolejne 5 postow usera kazdy albo spam albo nie na temat, ostatni ci wypada tak pasujacy do tematu jak kolo z traktora do ferrari to dostaje bana proste? Ale jesli by nie napisal jakis tam obelg pod moim adresem to pewnie by nie mial sciagnietego warna bo wtedy to juz nie uciszanie. Po przeczytaniu twojego warna nie moglem napisac spam czy calokształt bo wtedy by sie znalezli ludzie co by powiedzieli, ze uciszam usera a stczerze tyle razy mialem wjazd na gg, pm, ze mam to gdzies i kazdy wie, ze gdy sie gryze z useami nie daje im warnow bo moge byc postrzegany jako stronniczy a raczej moglem byc. Po prostu co jakas sprawa bana czy warna to odrazu dywanik mamy a niezbyt nam sie to podoba takie strofowanie nas. Nie wiem jak ty ale ja widze wyraĽnie, ze moderatorzy traca troche na prawach szczególnie jesli ktos kto dawno powinnien być zbanowany zostaje odbanowany. To prosze ciebie jeszcze o sciagniecie 50% moich warnow bo ich tresc to "cze" "a lap warna" jest bez podstawna.

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-26 18:02:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-02 16:59:27
Posty: 459
Lokalizacja: ja jestem?
Płeć: Mężczyzna
Nieeeeeeeeeeeeee................ zzz zebrało wam się kutfa siedzieć i sie nie ruszać z tego Forum!! a.q pracujecie ze sobę już kilka i macie zamiar za jakieś gówno się kłócić i odchodzić z forum ? to jest żałosne tak samo jak czasem moje zachowanie ;s 8| 8| .. Nie !! i już Nh jesteś Adminem i myśl rozsędnie ! A Scar jest modem takim modem ze bez niego te forum nie istnieje więc myślcie pozytywnie i wspierajcie forum .. ZZZZZ....

_________________
Ar1se1337 napisał(a):
Elavator to twoja reka na tej sygnaturce? Biedny Emo zyletka za mocno poszla? :S
^_& N1
El Jesteś pedałem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-26 18:07:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 16:47:44
Posty: 2208
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 13
a idzcie wszyscy w ...... zachowujecie sie jak dzieci i tyle... myslicie ze wam ktos wam podziekuje za wasze zaslugi?? otoz nie bo narods polski taki jest nikt Ci nie podziekuje wrecz przeciwnie, wszyscy beda nazekac


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-26 18:14:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
To Scara z pewnościę przemyślana decyzja i nie sędzę, żeby chciał tym rozpoczęć upadek forum do którego tyle wniósł, i przy którym tyle pracował.
Osobiście nie chcę żebyś odchodził, bo na admina nadajesz się najbardziej, popełniasz błędy ale to się zdarza każdemu i nie powinno być powodem odejścia.
Wycięgnij wnioski z całej sytuacji i zostań, bo odejście to zwykłe podwinięcie ogona, bo ktoś ci wytknęł błęd, sorry ale tak to właśnie wyględa z mojego punktu widzenia.

Od komentowania całej sprawy się wstrzymuję.

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-26 18:18:23 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-06 23:19:54
Posty: 3143
Lokalizacja: 100lica
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 9
Jedno krótkie acz treściwe zdanie: no chyba sobie Nh żartujesz...

_________________
Zapraszam na http://blog.jatokor.net
Zajęty ? Zobacz posty nieprzeczytane [10429] 125950

Utrzymanie strony- 1300 zł, internet- 100zł, dać komuś bana- bezcenne
Ludzie teŻ się cieszą, kogoś zabiją, kogoś powieszą
Lama, lamer - osobnik, który nie wie, Że nie wie, tym samym mniema, Że coś wie, mimo, Że nie wie

Cat^ napisał(a):
spoko dla mnie nadal masz 16 lat, bo tak mi sie utrwaliło

Cat^ napisał(a):
ze wszystkich co grali na ZłotymWarkoczu z pacanem to najlepiej wypadł jatokor

Pacan napisał(a):
bo pamietam chyba najlepiej grales na zlotym, zwierzaki koty i scary sie chowaja

Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-26 18:43:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 11:38:53
Posty: 1453
Lokalizacja: Łaz Vegas
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Jedno krótkie acz treściwe zdanie takze : wez ty sie pierdalnij w glowe jeden z drugim ;) NIE!

_________________
CrazyMary
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-26 18:52:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
jeszcze sie w kislu pobijcie zeby ustalic kto ma racje ;P odchodzenie to nie jest metoda bo wy znikniecie a sprawa dalej bedzie niezalatwiona... Cos ostatnio strasznie nerwy wszytskim puszczaja szybko...

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-26 18:54:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-20 13:08:21
Posty: 907
Lokalizacja: Gliwice
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 15
Nie znam dokładnie całej sytuacji, ale nie ma co unosić się dumę, jeżeli ktoś nam wytknie błęd, nie jesteśmy w końcu przedszkolakami.

Cytuj:
Jedno krótkie acz treściwe zdanie: no chyba sobie Nh żartujesz...
Nigdzie nie uciekaj nam, no bez jaj...

Elaviart napisał(a):
To Scara z pewnościę przemyślana decyzja i nie sędzę, żeby chciał tym rozpoczęć upadek forum do którego tyle wniósł, i przy którym tyle pracował.
Osobiście nie chcę żebyś odchodził, bo na admina nadajesz się najbardziej, popełniasz błędy ale to się zdarza każdemu i nie powinno być powodem odejścia.
Amen.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-26 19:16:50 
Offline

Dołączył(a): 2007-11-21 16:40:34
Posty: 5
Lokalizacja: Zarszyn
Płeć: Mężczyzna
STANOWCZO I ZDECYDOWANIE NNNNNNNNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-26 19:58:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
Sam musisz sobie odpowiedzec na to pytanie, nie glosuje.

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-26 20:06:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-05-02 11:30:19
Posty: 4496
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 50
lol powiem tylko

Popie...... was obydwoje.

i zrobie to samo co Pacanek bo i tak nie mamy wplywu na to bo i tak zrobisz co bedziesz chcial. A w ankiecie beda glosowac same lamy dla zabawy taki konkurs Nh tak nie tak nie :/

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.054s | 18 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net