Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 10:12:58
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Twój stosunek do palenia
Palę nałogowo 20%  20%  [ 25 ]
Palę na imprezach 7%  7%  [ 9 ]
Palę bardzo rzadko 7%  7%  [ 9 ]
Nie palę i mam to w dupie 42%  42%  [ 51 ]
Nie palę i nie toleruję 23%  23%  [ 28 ]
Liczba głosów : 122
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-30 19:43:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Cytuj:
Nie pale papierosów i mam je w dupie ;] Chyba ze na imprezie ale to góra 1-2 spale i tylko davidofy or marborasy


nie obrazsie ale takie hasla mnie po prostu bawia nie pale ale pale na imprezie :S lol nie pije ale pije na imprezach czy to czyni mnie abstynentem ?

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-31 11:18:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
scar napisał(a):
Cytat:
Nie pale papierosów i mam je w dupie ;] Chyba ze na imprezie ale to góra 1-2 spale i tylko davidofy or marborasy

nie obrazsie ale takie hasla mnie po prostu bawia nie pale ale pale na imprezie :S lol nie pije ale pije na imprezach czy to czyni mnie abstynentem ?


czemu maja sie nie obrazac? piszę takie androny, to niech sie nawet fochnę, panieneczki. no i oczywiscie kolega musial zauwazyc, ze pali nienajtansze papierosy, oh, jestes taki fajny.

niektorzy chyba stwierdzili, ze to swietna okazja, by sie czyms pochwalic. w ogóle zauwazylem wsrod graczy ko (i nie tylko) smieszna tendencje do wyolbrzymiania 'osiagniec' z zycia 'pozagrowego', tak, jakby musieli obnosic sie z kazda impreza i kazda fajka wodna, zeby przypadkiem nikt sobie nie pomyslal, ze pol dnia siedza przed kompem, sa brzydcy, pryszczaci i zadna dziewczyna nie chce im dać.

a teraz na temat - nie pale i nie toleruje.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-31 13:42:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-20 13:08:21
Posty: 907
Lokalizacja: Gliwice
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 15
Rotfl napisał(a):
Nie pale papierosów i mam je w dupie ;] Chyba ze na imprezie ale to góra 1-2 spale i tylko davidofy or marborasy

Ja też tak niby zaczynałem... Jeden, dwa papieroski do pifka, na imprezie... I co? jestem nałogowcem :P Nie ma co sie tłumaczyć, że jednego, lub dwa na imprezie tylko zapale, a tak to nienawidzę, jak ktoś pali, bo to zaprzeczanie samemu sobie ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-31 14:21:48 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-05 11:49:56
Posty: 558
Lokalizacja: ze wsi ^_^
Płeć: Mężczyzna
Ja mam pytanie :D
Można palic w miejscach publicznych? czy nie? :D
czy tylko gdy jest zakaz nie wolno?

_________________
http://img.userbars.pl/24/4775.jpg
http://img.userbars.pl/53/10569.gif


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-31 16:22:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-27 23:21:15
Posty: 652
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
jak ktos kto kto nie pali moze wiedziec co dobre ? davidofy i malborasy -szczerze davidofow nie lubie a malboraski duzo sie nie roznia od 2zl tanszych odpowiednikow. nie rozumiem ludzi, ktorzy przeplacaja za szlugi tylko po to zeby sie popisac przed towarzystwem.

2 spawa -nie porownujmy uzaleznienia od papierosow do alkoholizmu bo 2 pety na imprezie to jest praktycznie nic ale nie mozna powiedziec ze jest sie calkowitym papierosowym abstynentem tylko nie pali z malutkimi wyjatkami. nie wiem czy dacie rade przeczytac co napisalem jak nie wybaczyc prosze ale trosze mi sie mozg przytasowal

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-31 18:15:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
loris napisał(a):
jak ktos kto kto nie pali moze wiedziec co dobre ?


naucz sie czytac ze zrozumieniem, zanim zaczniesz mi wytykac jakiekolwiek błędy. nie pisalem o jakosci ani smaku, tylko o cenie.

loris napisał(a):
nie porownujmy uzaleznienia od papierosow do alkoholizmu bo 2 pety na imprezie to jest praktycznie nic


no tak, ludzie w koncu czesciej umieraja na raka niz z przepicia. a tak miedzy nami, to 2 piwa na imprezie to mniej niz nic.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-01 11:02:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-29 14:59:07
Posty: 391
Lokalizacja: Jasełko
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Tengel napisał(a):
scar napisał(a):
Cytat:
Nie pale papierosów i mam je w dupie ;] Chyba ze na imprezie ale to góra 1-2 spale i tylko davidofy or marborasy


czemu maja sie nie obrazac? piszę takie androny, to niech sie nawet fochnę, panieneczki. no i oczywiscie kolega musial zauwazyc, ze pali nienajtansze papierosy, oh, jestes taki fajny.

niektorzy chyba stwierdzili, ze to swietna okazja, by sie czyms pochwalic. w ogóle zauwazylem wsrod graczy ko (i nie tylko) smieszna tendencje do wyolbrzymiania 'osiagniec' z zycia 'pozagrowego', tak, jakby musieli obnosic sie z kazda impreza i kazda fajka wodna, zeby przypadkiem nikt sobie nie pomyslal, ze pol dnia siedza przed kompem, sa brzydcy, pryszczaci i zadna dziewczyna nie chce im dać.



Jeżeli to była jakaś aluzja skierowana do mnie to tak siedze poł dnia przed kompem ale ani nie jestem brzydki ani nie mam problemu z dziewczynami :freak: Z pryszczami też nie mam problemu bo chodze do kosmetyczki ;] (oh nie zaraz kolega tengel powie ze sie przechwalam :()


Co do fajek to widze takiego bulwersa zlapaliscie ze az mnie to rozsmieszylo xD Jak dla mnie papierosy moga zlikwidowac i szczerze mówiac nawet sie uciesze, ale jezeli juz sa to raz na jakis czas mozna cos przyfurac a jakiej marki,firmy to wtedy to mnie szczerze buja :) Napisałem tylko ktore z tego calego syfu najbardziej mi odpowiadaja, Jeżeli uwazasz to za jakas przechwalke to nie ja tu mam problem, ale ty ;]

_________________
Naprzód armio naprzód gnaj
Nigdy nie trać wiary w to
By królewski objęć tron

Obrazek


Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-01 12:21:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-27 23:21:15
Posty: 652
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Tengel napisał(a):
loris napisał/a:
jak ktos kto kto nie pali moze wiedziec co dobre ?


naucz sie czytac ze zrozumieniem, zanim zaczniesz mi wytykac jakiekolwiek błędy. nie pisalem o jakosci ani smaku, tylko o cenie.


i pan tengel powszechnie chcacy wzbudzic resppekt swoim cfaniactwem tym razem sie kolokwialnie zblaznil. to co pisalem tyczylo sie rotfl-a ale widocznie cos w tym prawdy co do ciebie skoro sie przyczepiles :>
Tengel napisał(a):
no tak, ludzie w koncu czesciej umieraja na raka niz z przepicia.

gratulacje wiedzy ale to dalej nie zmienia faktu ze jak ktos pali 2 pety to w perspektywie jest nic :]
Cytuj:
a tak miedzy nami, to 2 piwa na imprezie to mniej niz nic.

miedzy nami moze tak ale nie lekcewaz specjalnych przypadkow. Wiele takich widzialem na wlasne oczy :rotfl: :rotfl:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-01 12:31:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
loris ja tez myslalem, ze to bylo do tengela.

loris napisał(a):
gratulacje wiedzy ale to dalej nie zmienia faktu ze jak ktos pali 2 pety to w perspektywie jest nic


moj kumpel zaczynal od jednego peta za zdanie matury, potem 2 pety na imprezie przy piwie teraz 2 paczki dziennie. Podstawowe pytanie palisz papierosy czy to impreza czy nie? A to czy to sa 2 czy 2paczki i czy na imprezie czy nie to tlumaczenie w stylu "ja moge zawsze rzucic palenie przeciez co to dla mnie". Nie nie walimy oburzenia Rotfl ale jak widze takie teksty typu nie pale ale czasem zapale to spadam z stolka, rownie dobrze moge powiedziec jestem abstynentem ale na imprach pije to czy na pawde jestem abstynentem?

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-01 12:45:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-27 23:21:15
Posty: 652
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
nie cytowalem rotfla fakt mogl sie ktos pomylic.

scar napisał(a):
moj kumpel zaczynal od jednego peta za zdanie matury, potem 2 pety na imprezie przy piwie teraz 2 paczki dziennie. Podstawowe pytanie palisz papierosy czy to impreza czy nie? A to czy to sa 2 czy 2paczki i czy na imprezie czy nie to tlumaczenie w stylu "ja moge zawsze rzucic palenie przeciez co to dla mnie".


to juz zalezy od konkretnego "obbiektu" bo czlowiek czlowiekowi ie rowny a mowi a podstawie doswiadczenia bo mam wielu znajomych, ktorzy do ust nie wezma papierosa a jak cos wypija na imprezce to sobie zapala to wszystko i jakos sie nie uzalezniaja.
ja przez pierwsze 2-3 lata palenia uwazalem ze moge rzucic palenie jak ebde chcial ale tak naprawde tylko mi sie to zdawalo. w obecnej chwili czuje ze nie dam rady rzucic, za pozno:(

co do 2 paczek dziennie to duzo jak na poczatek. ja sie mieszcze bez problemu w jednej jeszce kilka zostanie na 2 dzien. twoj kolega chyba pali jednego za drugim z nudow albo jeszce sie zaciagac nie nauczyl :D:D:D:D inna opcja to taka ze pali jakies slaba krotkie faje typu caro super light to zrozumiem bo zeby sie tym napalic to trzeba faktycznie spalic 3 takie :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-01 13:24:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
nie wiem co pali bo mnie nie obchodza faje tez nie wiem jak sie zaciaga wiec nie moge ci opisac czy to potrafi czy nie fatkem jest, ze byl przeciwnikiem palenia a od jednej fajki zrobily sie 2 paczki i to nie odosobniony przypadek, jesli chcesz zapalic przy piwku to z glodu bo czujesz, ze ktos obok ciebie pali badz palil i nie mozesz sie powstrzymac jest to pierwszy syndrom uzalerznienia.

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-01 14:50:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Rotfl napisał(a):
Jeżeli to była jakaś aluzja skierowana do mnie


tego nie powiedzialem, ale ponoc wystarczy uderzyc w stol, a nozyce sie odezwa. po co ten wywód, kompleksy?

loris napisał(a):
i pan tengel powszechnie chcacy wzbudzic resppekt swoim cfaniactwem tym razem sie kolokwialnie zblaznil. to co pisalem tyczylo sie rotfl-a ale widocznie cos w tym prawdy co do ciebie skoro sie przyczepiles :>


skoro nie potrafisz napisac posta tak, by odebrala go wlasciwa osoba (patrz => reakcja scara), to naprawde mi przykro, mam nadzieje, ze nie masz przez to problemow w zyciu.

[ Dodano: 2007-11-01, 14:57 ]
loris napisał(a):
tym razem sie kolokwialnie zblaznil


nie uzywaj slow, ktorych znaczenia nie znasz, bo się błaĽnisz. ;-]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-01 18:36:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-29 14:59:07
Posty: 391
Lokalizacja: Jasełko
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Tengel napisał(a):
Rotfl napisał(a):
Jeżeli to była jakaś aluzja skierowana do mnie


tego nie powiedzialem, ale ponoc wystarczy uderzyc w stol, a nozyce sie odezwa. po co ten wywód, kompleksy?




nie napisales ale kazdy glupi odczyta do kogo m.in byly te slowa skierowane ;] Zadnego wywodu nie bylo masz jakies zle mniemanie chyba ^^ Co do kompleksow to juz Ci odpisalem i nie bede walkowal to samo w kolko ;]


scar napisał(a):
Nie nie walimy oburzenia Rotfl ale jak widze takie teksty typu nie pale ale czasem zapale to spadam z stolka



ok na codzien nie pale ale % na imprezie przy browarku robia swoje :) wiec tak, pale 6 fajek miesiecznie czyli mozna mnie zaliczyc do palaczy sporadycznych :lol2:

loris napisał(a):
jak ktos kto kto nie pali moze wiedziec co dobre ?



Jakis rok temu po pewnym wydarzeniu zaczalem podpalac pare fajek dziennie wiec smak sobie wyrobilem :) Ale po pewnym czasie gdy sie skapnałem ze podpalam wiecej i wiecej to z tym skonczylem bo jakos specjalnie do palenia fajek na trzezwo mnie nie ciagnie.

_________________
Naprzód armio naprzód gnaj
Nigdy nie trać wiary w to
By królewski objęć tron

Obrazek


Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-01 19:15:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Rotfl napisał(a):
pale 6 fajek miesiecznie czyli mozna mnie zaliczyc do palaczy sporadycznych


no to juz poprawnie hehe :)

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-01 23:52:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-27 23:21:15
Posty: 652
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Tengel napisał(a):
skoro nie potrafisz napisac posta tak, by odebrala go wlasciwa osoba (patrz => reakcja scara)

dobry wybor autorytetu. nastepnym razem bede ci wszystko ladnie cytowal zebys mial jasna sytuacje i nie robil tego co ponizej zaraz przeczytasz:)
Tengel napisał(a):
nie uzywaj slow, ktorych znaczenia nie znasz, bo się błaĽnisz. ;-]

tym zdaniem to zrobiles

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Zeby byc na czasie z tematem to pora nakarmic zwierzatko :>

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.056s | 18 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net