Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-29 15:33:23
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Twój stosunek do palenia
Palę nałogowo 20%  20%  [ 25 ]
Palę na imprezach 7%  7%  [ 9 ]
Palę bardzo rzadko 7%  7%  [ 9 ]
Nie palę i mam to w dupie 42%  42%  [ 51 ]
Nie palę i nie toleruję 23%  23%  [ 28 ]
Liczba głosów : 122
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-23 17:05:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-17 22:42:53
Posty: 268
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
oyamatom napisał(a):
ja nie pale i mam to w d...........................................

+1

fajki suck.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-23 17:14:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-23 10:27:22
Posty: 1109
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 34
nie pale bo to smierdzi, ale nie przeszkadza mi jak ktos pali, chociaz nie lubie jak ktos mi w morde dymem dmucha.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-23 17:30:28 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-21 14:30:21
Posty: 1955
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Nie pale.
<3 Ukraine lol. One poprostu sa kiepsko ubite i dlatego tak szybko sie palę. Jakie u was marki ukrainskie sa najpopularniejsze i w jakich cenach?

Mnie bardzo irytuje dym w małym pomieszczeniu albo jak chce mi sie do wc i ktos pali jeszcze to ... ^_^.
Oooo albo jak sie spieszymy gdzies i zanim tam gdzies wejdziemy to pomimo tego calego pospiechu to i tak trzeba zapalic zzz ><


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-23 17:35:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-11 23:12:33
Posty: 1865
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
nie pale i nie toleruje,
a) panna moja choćby była nie wiem Klei Minogi a bedzie palić może uść se w pizdu nie spojrze na nia,
b) nie lubie tez, jak mi sie dmychnie dymem w morde, ale juz tresuje kumpli, dmuchnie to bomba w czaszke,
c)ogólnie PAPIEROSOM MÓWIMY NIE
d) a jeszcze mnie to w kurwia że ktos pali i jeszcze pieprzy ze nie znosi zapachu dymu no lol WTF @#%$@#$@# CJK?
e)albo jak ktos pali juz nałogowo i wkreca sobie ze nie jest, i żekomo moze przestać w każdej chwili.
f) co do "mocniejszych machów" to też to mam w dupie, co ma dym to nie dla mnie.

_________________
Obrazek
QbnS napisał(a):
dax ma racje, a kto mysli inaczej ten jest skazany na wieczna gre w KO i zgon przed kompem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-23 18:31:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Cytuj:
d) a jeszcze mnie to w **** że ktos pali i jeszcze **** ze nie znosi zapachu dymu no lol WTF @#%$@#$@# CJK?

proste, nie znosisz zapachu fajek w momencie w którym nie palisz, szczególnie unoszęcy się od innego palacza który palił przed chwilę - zapach dla niektórych nie do zniesienia, nie ważne czy pali czy też nie, ważne tylko kiedy palił ostatnio
nie palisz to trudno ci wyobrazić jak to możliwe, palęcy wiedzę o co chodzi, szczególnie po paru dniach nie palenia jak wszystko je*ać fajami zaczyna ;p

ja palę, lubię, zarówno mocniejsze machy jak i fajki, szczególnie w stresujęcych sytuacjach i do piwka. Najlepiej to bym w kółko marlboro palił, ale pozwolić sobie mogę najwyżej na viceroye, które lubię. Camele, westy, też sę ok, byle czerwone

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-23 18:45:30 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-18 13:29:30
Posty: 1585
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 18
A gdzie opcja "Juz nie pale"? Okres matur - nalozylo mi sie jeszcze kilka spraw i przestalem wyrabiac. Dymek na uspokojenie :) Potem juz coraz rzadziej, na zlocie knightonline.o7.pl spalilem papieroska skreconego przez jozef-k z tytoniem chyba jablkowym. jedyna rzecz ktora ew. moglby mnie znowu wciagnac.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-23 18:54:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
Nh2003 napisał(a):
A gdzie opcja "Juz nie pale"?


+1 :P

jak paliłem to były to najczęściej zielone/granatowe L&My :P ale Marlboro czy Iryski też czasem wpadały :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-23 18:56:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-28 16:13:16
Posty: 403
Lokalizacja: Milicz
Płeć: Mężczyzna
Ja nie pale i palił nie będe, nie widze w tym zadnych korzysci, raz ze trace na zdrowiu a dwa to to ze ida na to niezle pieniadze (w zalerznosci od uzalerznienia).

Nie toleruje palenia w moim otoczeniu, najbardziej mnie wnerwialo jak pojechalem do kuzyna na wies na przymusowe wakacje a tam wszyscy palili, a najbardziej to juz mnie wqrwia jak stoja chłystki pod szkoła pala papierosy i uwazaja sie za dorosłych.

_________________
JESTEM GNOJEM !!!
writer -> elwood :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-23 19:02:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-20 13:08:21
Posty: 907
Lokalizacja: Gliwice
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 15
Listonorz napisał(a):
<3 Ukraine lol. One poprostu sa kiepsko ubite i dlatego tak szybko sie palę. Jakie u was marki ukrainskie sa najpopularniejsze i w jakich cenach?

Nie pamiętam ukraińskich, ale ja właśnie byłem na drugim końcu akademika po ruskie Saint George za 4 ziko u kumpla XD

Elaviart napisał(a):
proste, nie znosisz zapachu fajek w momencie w którym nie palisz, szczególnie unoszęcy się od innego palacza który palił przed chwilę - zapach dla niektórych nie do zniesienia, nie ważne czy pali czy też nie, ważne tylko kiedy palił ostatnio
nie palisz to trudno ci wyobrazić jak to możliwe, palęcy wiedzę o co chodzi, szczególnie po paru dniach nie palenia jak wszystko je*ać fajami zaczyna ;p
Nom, nie popali się z dzień, bo np szkoda kasy na faje, a to mi się często zdarza ostatnio, to czuć, jak capi od innych... a potem nagle czujesz, że Twoje wszystkie ciuchy tak capię :/
Elaviart napisał(a):
Najlepiej to bym w kółko marlboro palił, ale pozwolić sobie mogę najwyżej na viceroye, które lubię. Camele, westy, też sę ok, byle czerwone
Czerwone, tylko czerwone... oj tak, od poczętku tak miałem, aż ostatnio mi wujas powiedział "przepalisz się, zobaczysz...".. i teraz na lightach jechać trza ;)

Cytuj:
e)albo jak ktos pali juz nałogowo i wkreca sobie ze nie jest, i żekomo moze przestać w każdej chwili.

Åšciema na ściemie ścieme pogania. Ja potrafię i cały weekend nie palić, bo nie chce mi sie tyłka z domu ruszyć, a w domu nie pale ;) A nałogowcem się jest, czy palisz jednę tygodniowo, czy 3 dziennie ;)

VoLo napisał(a):
jak jestem pijany to chce mi się palić wtedy kopce te papieroski jak lokomotywa :freak:
Ja tak zaczynałem i to mnie w nałóg wpędziło :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-23 19:21:03 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-18 13:29:30
Posty: 1585
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 18
WriTer napisał(a):
stoja chłystki pod szkoła pala papierosy i uwazaja sie za dorosłych

W liceum to sie podchodzilo do takiego, wyrywalo mu sie peta z geby i wsadzalo znowu... tylko ze druga strona :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-29 01:44:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
Pale hmm zadko i nie lubie, czesto zanim zajram maryse zeby sie rozgrzac. ;D

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-29 06:31:05 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-05 11:49:56
Posty: 558
Lokalizacja: ze wsi ^_^
Płeć: Mężczyzna
Elaviart napisał(a):
Cytuj:
Najlepiej to bym w kółko marlboro palił, ale pozwolić sobie mogę najwyżej na viceroye, które lubię. Camele, westy, też sę ok, byle czerwone

Tak jak moj znajomy... dawałem mu L&M niebieskiego lub Pall Mall'a to urywał filter "bo słabe papierosy pale" :D

_________________
http://img.userbars.pl/24/4775.jpg
http://img.userbars.pl/53/10569.gif


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-30 18:03:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-29 14:59:07
Posty: 391
Lokalizacja: Jasełko
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Nie pale papierosów i mam je w dupie ;] Chyba ze na imprezie ale to góra 1-2 spale i tylko davidofy or marborasy

_________________
Naprzód armio naprzód gnaj
Nigdy nie trać wiary w to
By królewski objęć tron

Obrazek


Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-30 18:12:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-10-30 16:00:41
Posty: 176
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
nie pale i mam to w du.......
a jak ktos przy mnie pali to tez mam to w dup....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-30 18:54:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Cytuj:
Chyba ze na imprezie ale to góra 1-2 spale i tylko davidofy or marborasy

lul jakby to była jakaś różnica dla kogoś kto pali rzadko i to jeszcze pewnie nie na trzeĽwo

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.056s | 18 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net