Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-29 00:34:38
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Na kogo głosujesz
PIS 18%  18%  [ 7 ]
PO 63%  63%  [ 24 ]
LiD 18%  18%  [ 7 ]
PSL 0%  0%  [ 0 ]
Samoobrona 0%  0%  [ 0 ]
LPR 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 38
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-17 22:06:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
nie mam zamiary wybierac tylko miedzy po a pisem bo sa wiodacymi partiami... zaglosuje na partie ktora ma pasujacy mi program. I czy bedzie to glos zmarnowany ? nie. Bo zaglosuje zgodnie z wlasnym sumieniem. A nawet jak ta partia nie wygra ? Trudno, ale moze dzieki mojemu glosowi zdobenda jeden mandat wiecej w sejmie i beda mogli zaistniec zeby z czasem moc cos zrobic. Tusk bardzo sprytnie robi uwazajac ze jedyna realna sila w Polsce sa po i pis, bo jak ludzie naprawde beda myslec ze moga wybierac tylko miedzy tymi partiami to szanse PO rosna.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-17 22:34:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-12 14:03:42
Posty: 893
Lokalizacja: Torun
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Zwierz@K napisał(a):
Tusk bardzo sprytnie robi uwazajac ze jedyna realna sila w Polsce sa po i pis,

i nie tylko on tak uwaza jak zdazyles zaobserwowac


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-17 22:41:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
a ja ci 3d powiem, ze moze sie zdarzyc, ze LiD bedzie mial wiecej glosow niz PO i bym sie nie zdziwil jeszcze 20-30% wyborcow sie wacha badz nie wie na kogo zaglosowac jak myslisz, ze te 20-30 to malo to lol i gg :] i tak jak zwierzak, lutek czy ja powiedzialem, ze wole putina dla mnie to kawal chama i de^bila, nie mowiac wogole o tym co sie dzieje w rosji za jego panowania to my tu z pisem i po mamy sielanke :rotfl:

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-17 23:09:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
trzydfx napisał(a):
i nie tylko on tak uwaza jak zdazyles zaobserwowac


co mnie smuci i nie ukrywajac wqrwia, ze populistycznymi haselkami manipuluje ludzmi... nie mowie ze PO to partia zla, ale jest dla nich alternatywa i to nie jedna.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-17 23:24:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-27 23:21:15
Posty: 652
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
trzydfx napisał(a):
wedlug mnie glosujac na Lid Psl Samoobrone oraz Lpr to tak jakbyscie wogole nie glosowali bo te partie nei maja szans wygrac wyborow

szanse teoretyczne maja to raz, 2- jakbysmy sie nie sugerowali sondazami i uwierzyli, ze nasz glos moze cos zmienic to juz moglaby byc nie tylko praktyka.

ok piszecie, ze pis robie rozpierduche i nic pozytecznego w malym zogolnieniu - otoz powiedzcie mi co inni zrobili pozytecznego. np takie sld... hmm bylo spokojnie, ladnie, pieknie dlaczego?? bo chuaj calego robili tylko wywozili kase na konta na bahamach. PiS moze nie ma prezencji w premierze i prezydencie ale czy tusk czy kwas piekny jest znowyuz tak? (parlamentarne wybory to nie prezydenckie, ze wystarczy jakis lalus) i to nie jest priorytetowa kwestia, nie dziwne ze wam sie to nie podoba skoro wywodzice sie ze srodowisk dajacych sie manipulowac ludzmi. zazdrosne o wladze PO musi walic klody pod nogi kaczorkom bo w dupie maja polske byleby obnizyc ich notowania i nahapac sie w next kadencji. Lid kreuje sie teraz na sympatyczna i stabil;na partie w sam raz na te czasy ale nie oszukujmy sie ze to przeciez ciagle sa te same zydychy co nas rzkradly. PSL to juz calkiem smiech na sali, interesowne lizodupce kleja sie do silniejszego a zawze byly z tylu w wyborach. teraz dzieki PO dokonaja przelomu i wyprzedza leppera i romana.

na koniec przypome ze kazdy preferuje swoje, ja nie narzucam nikomu zdania. Zrobicie swoje 21. X

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-17 23:43:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-12 14:03:42
Posty: 893
Lokalizacja: Torun
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
ja i tak swoje wiem bo rozum i oczy mam ... i nie kreujcie kaczorow na wielkich mecznnikow albo poszkodowanych ... z jednego powodu bede glosowal przeciw PIS ... bo jako jedyna partia wlazla w koalicje z debilami i nazistami czego skutki widzimy teraz ... i napewno zrobi to znowu jesli wygra te wybory ... lepperowi i giertychowi mowimy stanowcze nie ... z tego wniosek ze PIS mowimy stanowcze NIE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-17 23:49:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
jak sie nie ma argumentow to sie dziala jak twoja ulubiona partia PO czyli gruntowny atak ja inaczej do innych nie jestem zwolennikiem PiS-u i nie robie z nich meczennikow ale szczerze jak by byly dwie partie tylko po i pis i glosowanie bylo obowiazkiem to bym zaglosowal na druga nie lubie dzieci, ktore nie potrafia przegrywac z honorem wole juz klamczuchow.

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-18 00:00:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-18 15:45:04
Posty: 1803
Lokalizacja: Knurów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
trzydfx napisał(a):
bede glosowal przeciw PIS
qlrwa masz flaszke umie qurwa nie skrzynke stawiam :D

_________________
http://img264.imageshack.us/img264/7082/wielkapaladn0.gif
http://img468.imageshack.us/my.php?image=czolg2ga9.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-18 01:12:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-12 14:03:42
Posty: 893
Lokalizacja: Torun
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
no to akurat mozna przypisac PIS ... i to ni ejest moja ulubiona partia...to jest partia na ktora bede glosowal z racji tego iz reszta partii ma za duzo minusow ... PO ma ich mniej od reszty i tyle


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-18 10:26:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-27 23:21:15
Posty: 652
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
trzydfx napisał(a):
z jednego powodu bede glosowal przeciw PIS ... bo jako jedyna partia wlazla w koalicje z **** i nazistami


to fest powod o_O

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-18 10:33:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
btw mnie tylko zastanawia jedna rzecz tam gdzies pisales, ze ni bedziesz glosowal na PiS bo kaczka klamie bo mowil, ze nie bedzie premierem jak jego brat bedze prezydentem, ale Tusk tez klamie przeciez np. mowil podczas kampanii, ze po wyborach nie beda brali doplat dla pratii czemu sie nie dziwie bo przeciez myslal, ze ma 100% zwyciestwo a tu po wyborach "Oczywiscie, ze weĽniemy" bylo kilkanascie takich wpadek wiec dziwne powody macie na to by oddac na kogos glos :freak:

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-18 10:43:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Zwierz@K napisał(a):
nie mowie ze PO to partia zla, ale jest dla nich alternatywa i to nie jedna.


tak, tylko - jak mowilem - reszta partii miesci sie w granicach kilku procent MAKSYMALNIE, glosujac na nie owszem, glosujesz zgodnie ze swoim sumieniem, ale wydaje mi sie jednak, ze zachowaniem bardziej zdroworozsędkowym bedzie wybranie mniejszego zła. tak naprawde zrobic tego i tak sie nie da, takim mniejszym zlem zdaniem wiekszosci byl ostatnio PiS, no i jak na tym wyszlismy? srednio. tak naprawde nic na pewno nie wiemy, nie mozemy byc pewni niczego, ale trzeba zrobic cos, zeby zmienic stan rzeczy. bo jak znowu wszyscy poglosuja na pomniejsze partie, a ci, ktorzy glosowali na PiS na ostatnich wyborach zafascynowani nadal bracmi ksero pojda do urny i pelni przekonania znowu oddadza na nich glos.

[ Dodano: 2007-10-18, 10:46 ]
a tak miedzy nami, to cos mi sie wydaje, ze bedziemy mieli kolejna cudowna koalicje, niezaleznie od wyniku, kto wie o ktore partie mi chodzi (nietrudno zgadnac)? ;-]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-18 10:47:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
czyli powiedzmy tak mam na rowni kaczora i donalda wiec nie ma dla mnie mniejszego zla od nich jak by myslec twoim sposobem -_- nie wspominajac, ze LiD ostatio zaczol zyskiwac a PO tracic na jego korzysc bylo to po debatach tak niby ostatnia wygral Tusk ale wlasnie niby bo pierdolil o masle maslanym tak jak jego kampania wszystko i o niczym dlatego ludzie nie zaglosuja na nich jedyne co moza powiedziec o kampani PO to, ze wytyka bledy PiS-u a przeciez do niektorych PO tez przylorzylo lapki =]

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-18 14:21:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-25 15:07:50
Posty: 269
Płeć: Mężczyzna
Ja tu mam przed doba pięknę gazetke Angora i w niej jest taka "anty" reklama PiSu. I jak mówisz kilkanaście wpadek hmmm to dam Ci przykład tych KILKUNASTU: " PiS prowadzi politykę taniego państwa" oczywiście nowe auta typu BMW za kupe kasy nic nie znaczę albo jak ostatnio mówili w wiadomościach że kupuję sobie super luksusowe fury z jakimiś super systemami głośników tylko po co? "Marcinkiewicz to premium na całę kadencję" uuuu RLY? "Nie będzie koalicji z Samoobronę" hmmmm a może jednak O_O? "Nie będe premierem gdzy mój brat bedzie prezydentem" o tym juz była mowa. "Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sędu" a papcio Lepper? "Wybudujemy trzy miliony mieszkań" zuahahahahaha "Budowa nowych autostrad" too tylko 7km? "Wycofamy wojsko polskie z Iraku" ale kiedy? I NAJLEPSZE "Tylko pod rzędami PiS Polska będzie sie rozwijać" tćk więc do URN i na PiS bo sie zaczniemy cofac >.<


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-18 14:29:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-12 14:03:42
Posty: 893
Lokalizacja: Torun
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
no z dna ktore juz osiagnelismy przebijemy sie przez denko i bedziemy spadac i spadac az wpasniemy w otchlan ... xD


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.053s | 18 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net