Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-29 08:22:04
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Na kogo głosujesz
PIS 18%  18%  [ 7 ]
PO 63%  63%  [ 24 ]
LiD 18%  18%  [ 7 ]
PSL 0%  0%  [ 0 ]
Samoobrona 0%  0%  [ 0 ]
LPR 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 38
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-17 17:39:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
akurat teraz to moze i zachorowal, ale to nie pierwszy raz jak go dziennikarze na bani filmuja/fotografuja.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-17 17:43:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-29 14:59:07
Posty: 391
Lokalizacja: Jasełko
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
No może tam troche łyknę vodeczki u Jelcyna ale dzieki temu Polska miała zajebiste kontakty z wszystkimi ;D a nie tak jak teraz ...

_________________
Naprzód armio naprzód gnaj
Nigdy nie trać wiary w to
By królewski objęć tron

Obrazek


Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-17 17:43:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
dla mnie taki czlowiek nie ma prawa bytu jakby nie patrzac byl prezydentem a to zobowiazuje do czegos a nie, ze daje swiadectwo, ze glupi polaczek nic tylko w kieliszek zaglada -_-' i te jego wymowki, ze niby choroba haha ostatnio byl fajny artykuł w jakiejs gazecie i wypowiadali sie lekarze i nawet ambasador kraju w, ktorym niby to zlapal i jedno glosnie powiedzieli, ze prawda jest, ze jest chory tylko ta choroba to alkocholizm, a wierzenie jego corce to juz zal.pl, ktore dziecko by nie poparlo rodzica ?

[ Dodano: 2007-10-17, 17:44 ]
juz widze jak pije z Putinem co innego marionetka Jelcyn co byl tylko na pokaz a co innego koles z KGB, ktry naprawde wlada panstem i marzy mu sie powrot do ZSRR

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-17 18:28:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-25 15:07:50
Posty: 269
Płeć: Mężczyzna
ok dla Ciebie nie ma prawa bytu czyli chcesz mieć zowu pana nieudacznika za premiera który nie ma żony prawa jazdy konta w banku i jest ogólnie przykrzę osobę która nic dobrego w Polsce nie zrobiła przez okres swoich rzadów wraz z bratem. Wiec blagam zastanowcie sie czy znowuchcecie pajaca na premiera i wladza zostanie w rodzinie czy dacie szanse innym partię. Dla mnie ktoś kto głosuje na PiS musiał nie czytać gazet i nie oględał TV przez + 2lata.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-17 18:29:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 11:38:53
Posty: 1453
Lokalizacja: Łaz Vegas
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
scar napisał(a):
marionetka Jelcyn co byl tylko na pokaz

yyyy .. a to nie przypadkiem za jego kadencji rozpadl sie ZSRR ?

LiD - tak za prezencje, jakis program wyborczy; nie - bo to ciagle jebane komuchy i pewnie podczas ostatniej kadencji nakradli tyle, ze teraz juz nie beda musieli ... chociaz w zeszlych wyborach glosowalem do senatu na ludzi z Demokraci.pl ;)

PiS - NIE NIE NIE! NIGDY! nie! 2 PRL ... panstwo policyjne, manipulacja mediami publicznymi, wykorzystywanie rzadowych agencji do walki politycznej ... na 'tak' nic nie przemawia wg mnie .. pierdolone ..., ktorzy dla wladzy zrobiliby wszystko... a jak widze szeryfa Ziobro, ktory ze wszystkim do telewizji leci, zeby pokazac jaki to on pro jest, to rzygac mi sie chce

PO - tak za chec wprowadzenia podatku liniowego oraz za to ze nie sa PiSem :D ; nie za brak konkretnego programu wyborczego i opieranie sie jedynie na wytykaniu bledow PiSowi

PSL - nie, bo sa w rzadzie w ... czasu i gowno dla niego robia ... zero konkretow, gotowi do koalicji z kazdym dla wlasnych korzysci ; tak bo jeszcze nie slyszalem, zeby duzo kretaczy tam bylo (pewnie nie mieli jeszcze okazji sie wykazac)

Samoobrona - parodia, masakra i smiech na sali ... ludzie z wyrokami sadowymi w sejmie, zeby zasiadali

LPR - neofaszysci w przebraniu

_________________
CrazyMary
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-17 18:30:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
wydawalo mi sie, ze napisalem na co bym zaglosowal i nie bylo tam PiS-u ale nie wiem czy to ja juz nie potrafie pisac czy ludzie czyta :O

[ Dodano: 2007-10-17, 18:32 ]
lutek dowiedz sie cos o historii ZSRR i upadku i sie dowiesz, ze Jelcyn byl pionkiem czego nikt nie ukrywa -_- ludzie pouczcie sie historii zanim cos napiszecie bo watpie, ze mi na slowo bedziecie wierzyc

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-17 18:33:15 
Offline

Dołączył(a): 2006-03-12 17:26:37
Posty: 130
Lokalizacja: Sopot
Płeć: Mężczyzna
wyględa na to, że nie ma na kogo głosować (popieram powyższy post)
kiedy patrze na walke PiS PO to serce mi się kraje

_________________
http://img153.imageshack.us/my.php?imag ... 836ax6.jpg
71 ronark sin - 1,25m nps --- INACTIVE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-17 18:39:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-25 15:07:50
Posty: 269
Płeć: Mężczyzna
moj post to nie odp na twój tylko moje zdanie.
no moze poczatek nawięzuje
i serce mi sie kraja jak ktoś pisze ze pis to mniejsze zło.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-17 18:44:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 11:38:53
Posty: 1453
Lokalizacja: Łaz Vegas
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
scar napisał(a):
lutek dowiedz sie cos o historii ZSRR i upadku i sie dowiesz, ze Jelcyn byl pionkiem czego nikt nie ukrywa -_- ludzie pouczcie sie historii zanim cos napiszecie bo watpie, ze mi na slowo bedziecie wierzyc


szczerze to nie wiem, nie znam sie ... studiuje na agh, a nie historie ... ;)
ale szwagier historii uczy to sie moge zapytac ...... ale wg mnie komunisci byli za tym, zeby utrzymac zsrr i wplywy w poszczegolnych regionach


co do interpretacji masiny vel miraga to tez myslalem, ze chodzi ci o to ze pis to mniejsze zlo ;)

_________________
CrazyMary
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-17 18:44:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
szczerze to mnie troche wqrwia nagonka na PiS sam nie lubie tej bandy debili ale bez ostatnio panuje moda "co zlego to PiS" a z PO i Tuska robi sie praktycznie Walense skaczacego przez plot -_- badzcie obiektywni i zaowarzcie bledy tez PO, ktore nie jest lepsze od PiS-u tylko tak bardzo jeszcze tego nie bylo widac bo nie byli u koryta ups wladzy -_- btw: lutek polecam ksiarzeczke Wysadzic Rosje (Litwinienko Aleksander, Felsztinski Jurij) czyli kulisy intryg FSB, ja mam w domu tez historyczke i ojca pasjonata Rosji ale to nie oni mi wyrobili zdanie o Rosji tylko fakty zawarte w kilkunastu ksiazkach, znanych osobistosci w swatku znawcow Rosjii

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Ostatnio edytowano 2007-10-17 18:46:59 przez scar, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-17 18:46:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 11:38:53
Posty: 1453
Lokalizacja: Łaz Vegas
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
widzimy scar ;) ale jak to zauwazyles ... trzeba wybrac mniejsze zlo :D

_________________
CrazyMary
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-17 18:48:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
dlatego nie zaglosowal bym na PO albo PiS juz wole pijaka Kwaka od bandy debili co nie potrafia dojsc do ladu i bija sie o kawalek miecha jak by od tego zalerzalo ich zycie a jak jeden przegra to robi takie fochy jak by mu zabrano lizaka 8|

[ Dodano: 2007-10-17, 18:50 ]
btw ja studiuje infe na po i jakos nigdy w gim czy LO nie doszedlem dalej niz II WS wiec zaczelem sam zdobywac wiedze bo dla mnie to chore, ze dzieci koncza szkole i dochodza do II WS i nie jest to wina nauczycieli bo oni robia co moga tylko chorego gimnazjium, przez ktore mamy 6 klas pod i 3 LO ale juz siejemy offtop wiec end of offtop pls

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-17 20:04:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-29 14:59:07
Posty: 391
Lokalizacja: Jasełko
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Dlatego profil historyczny w liceum rox :D ;] (tzn. mat-hist no ale who cares matematyka :D)

_________________
Naprzód armio naprzód gnaj
Nigdy nie trać wiary w to
By królewski objęć tron

Obrazek


Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-17 21:40:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 11:38:53
Posty: 1453
Lokalizacja: Łaz Vegas
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
nosz kurde ja sie zastanawiam wlasnie czy na komuchow glosowac ....... jak sie wkurwie to na karguli i pawlakow zaglosuje z psl'u .... albo na pis i wyjade z kraju :D (szczyt chamstwa)



co do historii to staram sie nie ograniczac ... wiadomosci staram sie conajmniej raz dziennie obejrzec, bo w koncu na nastepny dzien jest to juz historia ;P ... co do rosji to szczerze nigdy sie w to nie zglebialem ... (nie mialem wiekszej okazji/ochoty) i raczej sie nie zglebie teraz bo czasu nie mam na to :) ale skoro tak mowisz i czytales o tym to ci wierze ;) .. chociaz i tak wolalem jelcyna od putina ;) ... putin kung-fu-karate-mistrz z wyrazem twarzy kolesia z zatwardzeniem ... a jelcyn taki swoj chlop;)

_________________
CrazyMary
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-17 22:02:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-12 14:03:42
Posty: 893
Lokalizacja: Torun
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
wedlug mnie glosujac na Lid Psl Samoobrone oraz Lpr to tak jakbyscie wogole nie glosowali bo te partie nei maja szans wygrac wyborow ... albo Pis albo PO ... nie ma innego wyboru ...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.040s | 18 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net