Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-20 12:54:10
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Ulubione
Wina 6%  6%  [ 3 ]
Piwa 69%  69%  [ 35 ]
Wódki 20%  20%  [ 10 ]
Inne 6%  6%  [ 3 ]
Liczba głosów : 51
Autor Wiadomość
 Tytuł: Alkohole
PostNapisane: 2007-09-28 17:23:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Jak w temacie ^^ głosujcie, a w postach piszcie konkretne nazwy, te których nie lubicie i te które lubicie, w inne wszystko co nie pasuje, wszelkie whiskacze i inne rumy
z racji wieku, próbować różnej jakości drogich trunków okazji nie miałem, natomiast jeśli chodzi o rekreacyjne picie tanich win z racji towarzystwo z jakim przebywam to spędzałem nie jedne długie jesienne/wiosenne/zimowe i letnie wieczory, od paru miesięcy zmuszony byłem przestać, bo gówno strasznie żołędek niszczy
najlepsze - biały komandos, nienawidzę lipy z miodem

piwa też się już sporo wypiło i właśnie je zaznaczyłem - najbardziej popularne, najbardziej poręczne, najlepiej smakuje, warka czerwona, nie pogardze specialem. Nienawidzę za to lecha i wszelkiej maści redsów czy innych freeqów

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-09-28 17:45:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-12 14:03:42
Posty: 893
Lokalizacja: Torun
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
no ja przepadam za ostatnio za zoladkowa gorzka mietowa :D nikt jej nie lubi tylko ja z kumplem :D prawie wogole nie trzeba jej popijac....wystarczy zagrysc jakas poledwica ;)
dobry jest tez Napoleon 5-gwiazdkowy...a z piw to tylko zuber i zywiec
whisky jest do dupy kazde smakuje tak samo czy to za 20zl czy za 150zl oO no chyba ze z kola ;) ale i tak przerzucam sie na drinki bo smaczniejsze :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-09-28 18:10:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-23 16:53:23
Posty: 973
Lokalizacja: woj. opolskie
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 8
ja WArka i WArka Strong :). jak jade rowerem na Gore Sw. Anny to po dojechaniu (odl. okolo 9km,roznica poziomow 400m) wypijam warke lub warke strong w 20 sek, i zjezdzam, na mojej dualowej machinie karkolomnymi trasami i jest fajnie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-09-28 18:12:32 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-21 14:30:21
Posty: 1955
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Heheh z dolnych półek chyba juz wszystkiego probowalismy.
Spirytus 50/50 z woda. Przy piciu do kieliszka dolewamy troche kwasku cytrynowego.
Piwa - wszystkie zielone. Z czystym sercem moge polecic piwo Fort z biedronki cena/jakosc all!
Wina - najbardziej sie opłaca leśne dzbany, smakowo i klimatycznie miazdza komandosy i wszystkie butelkowe wina. Najsłabiej wypadaja baryłki.

No ale i tak piwo > all. A piwo po pracy to juz w ogole omfg rox0r!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-09-28 18:18:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Ela powiem ciężko wybrać bo zazwyczaj jak idziemy do pubu to sie zaczyna od 3-4 leszków, warek, a potem idzie kolejka po 5 kamikadze, a przed wyjściem po kieliszku białego wina...nieraz trochę więcej ;p ale ogólnie najczęściej piwo idzie.

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-09-28 18:35:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
budwiser i calsberg ftw! do tego cherry z netto jako wina.

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-09-28 18:57:02 
Offline

Dołączył(a): 2006-11-05 10:44:18
Posty: 39
Płeć: Mężczyzna
Wodka wodka :P 1906 dobrze wchodzi :P i Å»ubrówka :P
A z browarow to Tatry i Heńki :rotfl:
Jabole to tylko brzoskwinke z lidla lubie :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-09-28 19:18:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Winka lubie najbardziej cin cin oraz wloskie nie wiem ciotka mi przywiozla jakies dobre nawet nazwy nie pamietam xD nie pije winiaczow z biedronki w kartonach itp.. :P potem lubie whisky szczegolnie johnny walker sake tez good co do wodki to smirnof i finlandia, piwa nie znosze dla mnie to siki kazde :P

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-09-28 20:12:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 11:38:53
Posty: 1453
Lokalizacja: Łaz Vegas
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
ja ostatnio preferuje wodke .... Soplica zimna najlepsza na swiecie ... jak sie nie miesza z innym alkoholem to zero kaca na nastepny dzien ....... na dzien dzisiejszy wodki z mety nie tkne, ale w gimnazjum i liceum to sie zdarzalo i to nie raz i w wieeeeeeeelu wydaniach ;) zaprawiana cytrynka, cukrem, pomaranczami itd ;)

piwo: obecnie Zywiec ponad wszystko ... do tego zawsze dobre Tyskie ... no i ogolnie kazde piwo dobre byle zimne :P

wino: tylko i wylacznie tanie za 3.50 albo domowej roboty ... albo jakies slodkie ... nie cierpie wytrawnych, polwytrawnych i polslodkich (z dobrych i tanich to Bialy Patyk i Komandos z Zabki, no i pare tytulow z przeszlosci ;) od czasu do czasu jeszcze chodzie z kumplem i winkiem do parku zeby starych dobrych czasow nie zapomniec:P)

nalewki (tanie oczywiscie) : cala moja mlodosc :D ale obecnie nie tkne bo bym chyba pawia puscil jak tylko bym zapach poczul (juz wole jabola ;) )

whiskey czy jak kto woli bimber : nienawidze .. smierdzi drozdzami albo jakims innym gownem, niezaleznie od ceny (jak to ktos zauwazyl)

gin : calkiem sympatycznie z tonikiem drinki mozna pic ;)

zobrowka : tylko z sokiem jablkowym, tak to fuj

napoleon 5gwiazdkowy:) : pycha .. caly wyjazd na slowacje kiedys sie nim delektowalismy ;)

sliwowica : "nawet nie wiesz kiedy cie kopnie" - atakuje z nienacka i bezproblemowo wchodzi:P

wisniowka : fajnie komponuje sie z piwkiem w barze, nie trzeba zapijac ;)

likiery : fajnie czasem wypic na imprezce z laskami ... slodkie i tez fajnie kopie ;)

_________________
CrazyMary
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-09-28 20:53:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
Głos na wodę niegazowanę :P
Najlepsza - Bols (zimny ofc)

Piwka: Leszek, Heineken, Carlsberg; Mocnę Tatrę i Strong Warkę też nie pogardzę :P
Najgosze: Okocim Palone (jak piasek) i Tyskie (gorzkie :P)

Wina: różne różniste, z tych najtańszych to piłem mało, więc nie piszę :P

Nienawidzę ajerkoniaku i innego tego typu gówna

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-09-28 20:55:21 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-18 13:29:30
Posty: 1585
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 18
Dog in the fog - never fails to find his way =D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-09-28 21:42:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Cytuj:
Wina - najbardziej sie opłaca leśne dzbany, smakowo i klimatycznie miazdza komandosy i wszystkie butelkowe wina. Najsłabiej wypadaja baryłki.

jeśli chodzi o ekonomiczność to najlepiej wypada wiśnia, ta z mixa, ale siarki ma chyba więcej niż zapałki
już wolę takę arizonę, 3,70 zł, najatańsze z win u nas, a po jednej jest jak po 3 piwach, dwie arizony i dla mnie zaczyna się przejście ze stanu "dobrego humoru" w stan w którym zaczynam bełkotać
leśny dzban jest smaczny, ale nie poręczny, a u nas w mieście klimat trzymaję bardziej komandosy, dzbany już mało kto pije
a komandos smakuje tak samo jak wino marki wino i jest droższe, ale że od komandosów się zaczynało to komandos > wino
Cytuj:
No ale i tak piwo > all

z tym się zgodzę, dwa lata temu bym się kłócił, ale ile można pić dla samego stanu
Cytuj:
Spirytus 50/50 z woda. Przy piciu do kieliszka dolewamy troche kwasku cytrynowego.

rzygałem po tym jak kot :x

ogólnie jeśli chodzi o wódki to u mnie sprawa wyględa typowo - pije jak mam mało kasy, jest się z kim zrzucić a dobrze byłoby się najebać, czyli do domu wracam rano.
Pewnie w przyszłości będę to pił dla smaku, ale póki co niedobrze mi się robi jak węcham kielicha i nie ma dla mnie kompletnie różnicy między finlandię a starogardzkę (u nas najtańsza wódka)

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-09-28 22:08:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-30 19:43:51
Posty: 817
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 8
A powinno być razem wódka i piwo ;p bo przed impreza na przystanku najtańszę wódę sie pije a na imprezie piwa ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-09-28 22:47:48 
Offline

Dołączył(a): 2006-08-17 21:05:15
Posty: 1116
Lokalizacja: dupa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
piwko:
lech, zubr, tatra ^^
winko:
brzoskwinka, arizonka, wisnia
wodka:
zubrowka jest milutka
whisky:
ojojojoj :S, podobnie jak rum

z tego miejsca chcialbym pozdrowic regisa, calciuma i wulfa ^^

_________________
******************** Obrazek
Morik * Ksiadz_Rozpierducha * Deathy * James * Wurg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-09-28 22:48:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
vodka+redbull ftw !:D

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.043s | 18 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net