Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 18:01:56
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-24 17:50:08 
Offline

Dołączył(a): 2009-09-02 18:16:34
Posty: 570
Lokalizacja: rdm
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
ehm Zwierz może i nie mam bo jak się grało jedynie po kafejkach swego czasu no to co zrobić, ale nie uważaj siebie za takiego, że lepszych od Ciebie nie ma bo moim zdaniem tak nie jest.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-24 18:04:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
A kogo obchodzi twoje zdanie? Zresztą nie rozumiem twojego argumentu, który w skrócie brzmi mniej więcej tak: "a ja się niczym nie chwalę, bo w sumie to nie mam czym". W sumie jest to sensowne stwierdzenie i bardzo się cieszę, że nie wyskakujesz z jakimiś poronionymi tekstami jak to owniweś serva itp. Ja owniłem i mogę to z czystym sumieniem stwierdzić, to żaden narcyzm czy wywyższanie się. Czy jak ktoś zdobywa olimpijskie złoto i powie "jestem najlepszy na świecie" to jest narcyzm? Nie. Swego czasu byliśmy najlepsi, to jest obiektywny fakt. Na polskiej scenie byliśmy w czołówce (trudno jest wyłonić najlepszą ekipę, bo grały na różnych serverach, więc stawiam znak równości pomiędzy topowymi klanami). Mam się tego wstydzić albo z tym kryć? Ale nie dziw się, że się wkurzam, jak jakiś typ grający 4ever na priv servie albo co w życiu z DCZ nie wyszedł zaczyna pitolić jaki to on nie jest mastach, wyśmiewa filmiki Dontasków, grozi wszystkim vs-em na priv serverze, a na koniec stwierdza, że nikt do niego nie ma startu. Tylko że nikt do niego nawet startować nie chce, bo go nikt nie zna.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-24 18:15:46 
Offline

Dołączył(a): 2010-02-27 12:14:38
Posty: 541
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Zwierz@K napisał(a):
A kogo obchodzi twoje zdanie? Zresztą nie rozumiem twojego argumentu, który w skrócie brzmi mniej więcej tak: "a ja się niczym nie chwalę, bo w sumie to nie mam czym". W sumie jest to sensowne stwierdzenie i bardzo się cieszę, że nie wyskakujesz z jakimiś poronionymi tekstami jak to owniweś serva itp. Ja owniłem i mogę to z czystym sumieniem stwierdzić, to żaden narcyzm czy wywyższanie się. Czy jak ktoś zdobywa olimpijskie złoto i powie "jestem najlepszy na świecie" to jest narcyzm? Nie. Swego czasu byliśmy najlepsi, to jest obiektywny fakt. Na polskiej scenie byliśmy w czołówce (trudno jest wyłonić najlepszą ekipę, bo grały na różnych serverach, więc stawiam znak równości pomiędzy topowymi klanami). Mam się tego wstydzić albo z tym kryć? Ale nie dziw się, że się wkurzam, jak jakiś typ grający 4ever na priv servie albo co w życiu z DCZ nie wyszedł zaczyna pitolić jaki to on nie jest mastach, wyśmiewa filmiki Dontasków, grozi wszystkim vs-em na priv serverze, a na koniec stwierdza, że nikt do niego nie ma startu. Tylko że nikt do niego nawet startować nie chce, bo go nikt nie zna.


nom smutno tak przegrać , taka sława z jakimiś no namami :/ , nigdy się nie stawiliście jak wyzywaliśmy na równy pojedynek na równych itemach

go fvck yourself
dalej się chwal , może ci to w znalezieniu pracy pomoże ... GET A LIFE !
ide do kościoła , nara

_________________
ExecutorS
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-24 18:36:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Phil napisał(a):
nigdy się nie stawiliście jak wyzywaliśmy na równy pojedynek na równych itemach


?! ?! ?! ?! ?!

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-24 19:00:29 
Offline

Dołączył(a): 2009-09-02 18:16:34
Posty: 570
Lokalizacja: rdm
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Tu się z Tobą zgodzę Zwierzak. Oblivion swego czasu był jednym z najlepszych klanów polskiej sceny KO, ale te czasy minęły niestety. Mierzenie skilla na privach to syf bo to niczego nie udowadnia, liczy się też to czy umiesz wyexpić i odziać sobie chara, żeby ownić ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-24 19:25:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Phil napisał(a):
zwierzak poluzuj zwieracze , jestem no name za to ty jestes największym ,najlepszym graczem polskiej sceny .. BA ! światowej sceny gry Knight online !

aż wstałem z fotela i zacząłem bić brawo na stojąco
:rotfl:
:rotfl:

P.S
a pewnie u Ciebie na wiosce nikt Cię nie zna :D haha mocne



Fail z tą wioską bo jak mnie nie myli to zwierz jest z Pruszkowa :PPPPP chociaż moge mylić fakty(coś na P ? Piaseczno, lub to pierwsze :D)


PS. niech ktoś sie próbuje śmiać z mojego nowatorskiego filmu opowiadającego historie DontAsk to pogryze ;( :(

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-24 19:43:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2010-04-06 14:19:29
Posty: 907
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 6
Cat^ napisał(a):
Phil napisał(a):
zwierzak poluzuj zwieracze , jestem no name za to ty jestes największym ,najlepszym graczem polskiej sceny .. BA ! światowej sceny gry Knight online !

aż wstałem z fotela i zacząłem bić brawo na stojąco
:rotfl:
:rotfl:

P.S
a pewnie u Ciebie na wiosce nikt Cię nie zna :D haha mocne



Fail z tą wioską bo jak mnie nie myli to zwierz jest z Pruszkowa :PPPPP chociaż moge mylić fakty(coś na P ? Piaseczno, lub to pierwsze :D)


PS. niech ktoś sie próbuje śmiać z mojego nowatorskiego filmu opowiadającego historie DontAsk to pogryze ;( :(


Zwierz chyba jest z Piaseczna xD

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-24 19:43:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Troche mnie przeraża Phil i jego dziurawy mózg. Nie pamięta swojego nicku, raz był z nami w klanie, potem nie chcieliśmy iść z nimi (??) na vs. Z nimi czyli z kim, skoro byłeś z nami w klanie? Sami ze sobą się mięliśmy vs-ować na równych itemach? Sami siebie się baliśmy? Wiem, ze byliśmy postrachem CZ, ale żeby się bać samych siebie? Serio koleś, gubisz się w swoich małych półprawdach. Pewnie byłeś popychadłem w Obli, dostałeś kicka, poszedłeś do OutSiders czy coś w ten deseń i spamowałeś HF-owi o vs, a on cię olał ciepłym moczem. Nie martw się, wielu było takich jak ty.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-24 20:06:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-05-22 13:28:34
Posty: 1896
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 9
Cat^ napisał(a):
to pogryze


ja na Twoim miejscu powiedziałbym że zadrapie czy coś ;P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-24 20:08:01 
Offline

Dołączył(a): 2010-02-27 12:14:38
Posty: 541
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Zwierz@K napisał(a):
Troche mnie przeraża Phil i jego dziurawy mózg. Nie pamięta swojego nicku, raz był z nami w klanie, potem nie chcieliśmy iść z nimi (??) na vs. Z nimi czyli z kim, skoro byłeś z nami w klanie? Sami ze sobą się mięliśmy vs-ować na równych itemach? Sami siebie się baliśmy? Wiem, ze byliśmy postrachem CZ, ale żeby się bać samych siebie? Serio koleś, gubisz się w swoich małych półprawdach. Pewnie byłeś popychadłem w Obli, dostałeś kicka, poszedłeś do OutSiders czy coś w ten deseń i spamowałeś HF-owi o vs, a on cię olał ciepłym moczem. Nie martw się, wielu było takich jak ty.


haha ciepłym moczem to leje teraz z twojego posta

jak to mówią głodny sytego nie rozumie i powiem tyle , że nie ogarniasz co piszę,
pisałem , że byłem w <N>Oblivionie graslimy , przestalismy i tyle , byłem tam bo nie było mojej ekipy , grałem w wielu ekipach , i nie nie byłem popychałem nie przywołuj swoich dziecięcych wspomnień bo mi się słabo robi , daj sobie spokój a to Piaseczno Cat , to dla mnie wioska ,,, nawet nie wiem gdzie to leży ... w Polsce ?

_________________
ExecutorS
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-24 20:31:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Phil napisał(a):
a to Piaseczno Cat , to dla mnie wioska ,,, nawet nie wiem gdzie to leży ... w Polsce ?


Przez chwile mi sie coś pokręciło że pruszków, w sumie obok piaseczna jest, a oba miasta to jakby prawie dzielnice Wa-wy, niestety ale znam trochę mape polski i wiem co gdzie jest ;P

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-24 20:43:16 
Offline

Dołączył(a): 2010-02-27 12:14:38
Posty: 541
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Cat^ napisał(a):
Phil napisał(a):
a to Piaseczno Cat , to dla mnie wioska ,,, nawet nie wiem gdzie to leży ... w Polsce ?


Przez chwile mi sie coś pokręciło że pruszków, w sumie obok piaseczna jest, a oba miasta to jakby prawie dzielnice Wa-wy, niestety ale znam trochę mape polski i wiem co gdzie jest ;P


ja też , profil geograficzny w końcu :)

_________________
ExecutorS
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-24 21:14:49 
Offline

Dołączył(a): 2009-09-02 18:16:34
Posty: 570
Lokalizacja: rdm
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
eee Phil w jednym poście piszesz, że nie wiesz, a w drugim, że wiesz zdecyduj się w końcu :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-24 21:35:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-12-05 12:06:18
Posty: 1284
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 15
żenada tu się dzieje xD czuje się jakbym się cofnął do gimnazjum :D

_________________
"z każdym dissem na mnie tworzysz własny autoportret"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-24 21:36:30 
Offline

Dołączył(a): 2010-02-27 12:14:38
Posty: 541
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Rosemary napisał(a):
eee Phil w jednym poście piszesz, że nie wiesz, a w drugim, że wiesz zdecyduj się w końcu :D


zamkni morde nie wypowiadaj się , nie czytaj wgl co piszę bo piszę co czuje - od serca

_________________
ExecutorS
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.047s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net