Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 11:27:12
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-13 10:34:53 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-18 17:49:56
Posty: 1878
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 28
PS :A nick?

_________________
Obrazek WHO
UWAGA na scamerow takich jak
NocnaZmaza aka
PussyFcvker aka
MrBoczek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: OrdynatoR scammer;p
PostNapisane: 2011-04-13 11:40:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Gzaor napisał(a):
przydalby sie scar on by to rozszyfrowal


Proszę bardzo.

W pierwszym zdaniu "Nie wiem czy to konto jest dalej pod wodzom pierwszego wlasciciela w kazdym badz razie zabral mi 20m." MrCairo chciał opisać swoje skołowanie faktem, że nie wiedział czy owe konto jest dalej pod batem starego właściciela, jednakże owy osobnik z batem zabrał mu zgaduje, że podstępem nie bagatelną sumę 20m. "Myslalem ze to znajomy bylego sharera pisal ze pierwszy wlasciciel." tutaj z kolei autor mógł zarówno opisać jak to myślał, że rozmawia z znajomym byłego sharera a faktycznie był to właściciel, lub myślał, że znajomy byłego sharera napisał mu, że rozmawia z pierwszym właścicielem. Tutaj musiał bym się zwrócić do profesora Miodka. Teraz zaczynają się schody "Napisal ze sella skele belta mowie ile , on 180m ja mowie tam ze 160m dam max bo nie bd pieniedzy morzil, mowi ok ale zende ma go na tobole(Zende z suba HAWK) mowil ze jak kupie odda roznice." Owy jegomość z batem chciał sprzedać coś co nazywa się "skele belta" i MrCario nie omieszkał zapytać się o cenę owego przedmiotu, w odpowiedzi przeczytał 180m, jednak dla MrCario było to za dużo o 20m, chciał dać 160m nie więcej. Z tym mam najwięcej problemów co znaczy "bd" czy "morzil" nie mam zielonego pojęcia, spróbuję to luźno zinterpretować, autor chciał napisać, że nie będzie pieniędzy mnożył, moczył lub morze. Bat odpowiada ok, ale "Zende" pewnie jakiś jegomość ma go na jakimś innym jegomościu o dźwięcznej nazwie "tobole" i owa "Zenda" jest z pod-klanu HAWK. Na koniec bat powiedział mu, ale ja bym się skłonił w napisał, że odda mu różnice. "Kupilem i lognal" tutaj autor opisuje jak to kupił i potem "lognal" niestety nie wiem co to znaczy :C "A o to ss jak ponownie sie zalogowal." Tutaj napisał, że to jest Schutzstaffel pewnie jacyś neonaziści jak się zalogował. "Pytalem sie czy odda etc a on tylko ZZZZZZZZ czy !!!!!!!!" Chyba nie muszę tłumaczyć bo jest to jedyne prawie poprawne zdanie w całym tekście.

Na moje sprawa jest prosta, MrCario chciał kupić za 160m przedmiot bat chciał sprzedać za 180m. MrCario upierał się przy 160m to bat go wyśmiał, że jak kupi za tyle to mu da 20m. MrCario kupił owy przedmiot za 160m i chce by bat mu "oddał" 20m.

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-13 11:52:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-19 10:38:12
Posty: 202
Płeć: Mężczyzna
No to wcześniej tego nie rozumieliście!!?? Ja już zrozumiałem z 8 postów temu a wam musiał scar tłumaczyć?

Ps. MrCairo... chyba cie pojebało dziewczynko

_________________
Laguna 1 to nie auto, to styl życia dziwko!

Może i kombi i to na podwójnym gazie, ale dusze ma sportowca !!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-13 11:55:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2010-09-02 21:15:59
Posty: 302
Lokalizacja: Węgorzewo
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 11
Właścicielem konta jest nadal ta sama osoba. 1st owner.


Co do kradzieży? Hmm, ale Ordynator nie oscamował typa na 20m.

scar napisał(a):
Na moje sprawa jest prosta, MrCario chciał kupić za 160m przedmiot bat chciał sprzedać za 180m. MrCario upierał się przy 160m to bat go wyśmiał, że jak kupi za tyle to mu da 20m. MrCario kupił owy przedmiot za 160m i chce by bat mu "oddał" 20m.


Tak właśnie było. Co do osoby MrCario to tak się składa, że to on jest scamerem. jego stare konto na kow.pl : ErehMai.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-13 12:07:08 
Offline

Dołączył(a): 2011-04-12 14:27:56
Posty: 21
Płeć: Nieokreślona
Cat^ napisał(a):
NiCiDoTego napisał(a):
Z tej strony OrdynatoR wcześniej nie chciało mi się pisać postów..ale dostałem PMa ze taki post wyszedł więc poprostu muszę się ustosunkować więc zrobiłem konto aby napisać.
Sytuacja wyglądała tak iż:
Napisałem dla tego osobnika ze: sprzedam skeleton belta za 185
on odpisał : kupię za 160 max
więc odpisałem ze minimum 180
on ponownie napisał że kupi za 160
wiec napisałem ze: powodzenia znajdz takiego na merchu, jak kupisz za 160 to ci dam 10GB -.-a jak w ciągu 5 sekund się wyrobisz to dam ci 15 i że już"Fruneeeeee" do inn po kase -.-"
dalszej części jego wypowiedzi nie pamiętam
ale pamiętam swoją napisałem mu ,że oddam mu 20*"(dziecko poprostu nie zna słowa sarkazm i nie wie o co chodzi w ironi).Ponieważ musiałem iść na trening i nie chciało mi się z nim dłużej pisać z jego tekstami typu"sweetaśnie LOlUS dwukropek P"

Jeśli coś napisałem nie zrozumiałego to sory ale nie chce mi się tego pisać bo ma m dużo innych spraw na głowie.Pozatym nie lubie scammerów. 20 mln za reputacje na serverze ?to chyba tylko ktoś taki jak on by scammował -.-.( TYP który gra w ardreamie i może zmienić postać co 2 dzień....



mały fail z twojej strony...mogłeś z pierwszego konta to zrobić....ban za multi acc hmm...:)

Użytkownicy piszący z tego IP
Pocwicz1989 [ 2 Posty ] Szukaj
NiCiDoTego [ 1 Post ]

... ty tu szuja jestes i oszust... szkoda ze screeny sie nie zapisuja w folderze Ko tak jak w niektorych mmo to bym mial screana. Wyraznie napisales gdzie emrchant stoi ze mam kupic przy tobie i idizesz oddac ta roznice... nie mam zamiaru sie klocic poprostu wiem swoje i radze wam na niego uwazac z dupy bym tego nie wymyslil a te jego klamsta to ja jebie. OrdynatoR ...

EDIT Wyjasniam. On napisal ze sella skele belta, napisalem ze dam 165m max bo mozna za 160 kupic, on na to ze ok ale kumpel ma wystawione na merchu. Poszedlem za nim tak jak pisal i powiedzial ze jak kupie to odda ta roznice (20m) i lognal...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-13 12:13:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 16:47:44
Posty: 2208
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 13
no w koncu zalapalem :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-13 12:21:56 
Offline

Dołączył(a): 2011-04-12 14:27:56
Posty: 21
Płeć: Nieokreślona
NiCiDoTego napisał(a):
No i dobrze, że w końcu ktoś załapał.
Mam też pytanie czy ktoś w to wierzy, że go oscammowałem na 20MLN
POPROSTU MAJÄ„TEK! "brak możliwości trade na serverze i kick z klanu za 20MLN tego to jeszcze nie było. Nie wiem czy ktoś może być na tyle głupi żeby w to uwieżyć (bez urazy)
Ale 20 mln i takie konsekwencje?To tylko ktoś bez mózgu mógłby zrobić...
Bo chyba ogłaszanie scammów na forum prowadzi do takich konsekwencji albo czegoś zbliżonego nie ważna jest kwota, czy nie?
Więc SORY...ale za 20 MLN bym tego nie zrobił....Nie gram w dcz żeby zrobić nowa postać w 2dni =.=. Nie mam zamiaru scammować nikogo ponieważ chcę pograć w ta grę jeszcze trochę więc... Nie chciałbym tego zepsuć szczególnie za 20mln -.-.

Bo nie jestes glupi poznalem ciebie i numida przez sharera(Sharppa) i ufalem ci nie bylem wgl przekonany ze mnie specjalnie masz zamiar oscamowac wiec nie przywiazalem tak wagi do ss( czyli nie ss + paint tylko sam ss a on sie w zadnym folderze nie zapisuje;/) teraz wiem ze to byl blad. 20m hmm? Patrzac na twoje eq dla ciebie 20m to jest sporo. PS naucz sie grac, przynajmniej przyznal bys sie do scammu. W taki razie skoro mowisz swoja wersje to moze untrade? oddam skele za te 185m i z glowy. Mysle ze nie masz zamiaru tego zrobic;] a Co do numida, kim ty ... jestes zeby decydowac o tym czy strace itemy czy nie, a co do przezucenia to nie przezucilem bo na gg napisales z jakiej psotaci bedziesz przezucal i to nie byl SUPERNATURAL a jak napisalem ze chce zebys na nim rpzezucal to napisales ze nie-,-


przerzucac, od rzut


Ostatnio edytowano 2011-04-13 13:14:20 przez MrCairo, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-13 12:23:03 
Offline

Dołączył(a): 2011-04-12 21:41:49
Posty: 15
Lokalizacja: Kętrzyn
Płeć: Mężczyzna
MrCairo napisał(a):
Cat^ napisał(a):
NiCiDoTego napisał(a):
Z tej strony OrdynatoR wcześniej nie chciało mi się pisać postów..ale dostałem PMa ze taki post wyszedł więc poprostu muszę się ustosunkować więc zrobiłem konto aby napisać.
Sytuacja wyglądała tak iż:
Napisałem dla tego osobnika ze: sprzedam skeleton belta za 185
on odpisał : kupię za 160 max
więc odpisałem ze minimum 180
on ponownie napisał że kupi za 160
wiec napisałem ze: powodzenia znajdz takiego na merchu, jak kupisz za 160 to ci dam 10GB -.-a jak w ciągu 5 sekund się wyrobisz to dam ci 15 i że już"Fruneeeeee" do inn po kase -.-"
dalszej części jego wypowiedzi nie pamiętam
ale pamiętam swoją napisałem mu ,że oddam mu 20*"(dziecko poprostu nie zna słowa sarkazm i nie wie o co chodzi w ironi).Ponieważ musiałem iść na trening i nie chciało mi się z nim dłużej pisać z jego tekstami typu"sweetaśnie LOlUS dwukropek P"

Jeśli coś napisałem nie zrozumiałego to sory ale nie chce mi się tego pisać bo ma m dużo innych spraw na głowie.Pozatym nie lubie scammerów. 20 mln za reputacje na serverze ?to chyba tylko ktoś taki jak on by scammował -.-.( TYP który gra w ardreamie i może zmienić postać co 2 dzień....



mały fail z twojej strony...mogłeś z pierwszego konta to zrobić....ban za multi acc hmm...:)

Użytkownicy piszący z tego IP
Pocwicz1989 [ 2 Posty ] Szukaj
NiCiDoTego [ 1 Post ]

... ty tu szuja jestes i oszust... szkoda ze screeny sie nie zapisuja w folderze Ko tak jak w niektorych mmo to bym mial screana. Wyraznie napisales gdzie emrchant stoi ze mam kupic przy tobie i idizesz oddac ta roznice... nie mam zamiaru sie klocic poprostu wiem swoje i radze wam na niego uwazac z dupy bym tego nie wymyslil a te jego klamsta to ja jebie. OrdynatoR ...

EDIT Wyjasniam. On napisal ze sella skele belta, napisalem ze dam 165m max bo mozna za 160 kupic, on na to ze ok ale kumpel ma wystawione na merchu. Poszedlem za nim tak jak pisal i powiedzial ze jak kupie to odda ta roznice (20m) i lognal...


Ty już się zamkniij bo wyjdziesz na głupszego niż jesteś . Za te pomówienia i kłamstwa i obrazę mogę cie podać do sądu hahahahhahahaha ^_^ proponuje delete post..
Własnie szkoda ze nie masz screenów....Bo by było widać wszystko czarno na białym i ludzie o normalnym przeciętnym ilorazie inteligencji by zrozumieli o co chodzi.

_________________
Jaraj sie czym jarasz to sprawia, Że się starasz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-13 12:28:11 
Offline

Dołączył(a): 2011-04-12 14:27:56
Posty: 21
Płeć: Nieokreślona
Nie pograzaj sie, nie wiem jak jest ale moze mozna poprosic admina o logi( czyli rozmowe moja z toba) i wszystko wtedy byloby jasne. Pozywaj mnie do sadu;) Na policje i wojsko idz wtedy to wyjdziesz na tego 'glupszego niz glupiego jakim jestes' bo to ty mnie oscamowales a nie ja ciebie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-13 12:30:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-19 10:38:12
Posty: 202
Płeć: Mężczyzna
NiCiDoTego napisał(a):
Za te pomówienia i kłamstwa i obrazę mogę cie podać do sądu hahahahhahahaha



Tak tak tak, chyba w życiu nawet budynku sądu na oczy nie widziałeś pisząc coś takiego... nikomu normalnemu nie chciałoby sie... za duża strata czasu i nerwów...

_________________
Laguna 1 to nie auto, to styl życia dziwko!

Może i kombi i to na podwójnym gazie, ale dusze ma sportowca !!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-13 12:36:37 
Offline

Dołączył(a): 2011-04-12 21:41:49
Posty: 15
Lokalizacja: Kętrzyn
Płeć: Mężczyzna
Co do sądu to robiłem sobie jaja. (handel itemami w grze dozwolony/Obraza innego człowieka nie)
Napisałeś na tym forum posta, że podobno ja jestem scammerem, podczas wszystkich rozmów wyszło kto naprawdę jest scammerem. Sam się wkopałeś kolego...
kacpergas napisał(a):
MrCairo jest to scamer. Jego poprzednie konto na kow.pl jest to ErehMai w grze grał pod nickiem CerehVai i zrobil teraz archera nick MrCairo.
Ukradł mi warka +480m=ok 900m.
I mi mówi ze odda kasę jak tylko zarobi a sprzedaje gb na allegro.
Proszę o danie na forum MrCairo range scamera tak jak jego poprzedniemu kontu.
Płacze o 20m a mi ukradł 900m zwykły prostak tyle mam do powiedzenia tutaj macie odnośnik:
http://www.knightonlineworld.pl/forum/v ... 3e#3566224

_________________
Jaraj sie czym jarasz to sprawia, Że się starasz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-13 12:38:52 
Offline

Dołączył(a): 2011-04-12 14:27:56
Posty: 21
Płeć: Nieokreślona
Gdzie widzisz takowy cytat? hmm


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-13 12:42:48 
Offline

Dołączył(a): 2011-04-12 21:41:49
Posty: 15
Lokalizacja: Kętrzyn
Płeć: Mężczyzna
MrCairo napisał(a):
NiCiDoTego napisał(a):
No i dobrze, że w końcu ktoś załapał.
Mam też pytanie czy ktoś w to wierzy, że go oscammowałem na 20MLN
POPROSTU MAJÄ„TEK! "brak możliwości trade na serverze i kick z klanu za 20MLN tego to jeszcze nie było. Nie wiem czy ktoś może być na tyle głupi żeby w to uwieżyć (bez urazy)
Ale 20 mln i takie konsekwencje?To tylko ktoś bez mózgu mógłby zrobić...
Bo chyba ogłaszanie scammów na forum prowadzi do takich konsekwencji albo czegoś zbliżonego nie ważna jest kwota, czy nie?
Więc SORY...ale za 20 MLN bym tego nie zrobił....Nie gram w dcz żeby zrobić nowa postać w 2dni =.=. Nie mam zamiaru scammować nikogo ponieważ chcę pograć w ta grę jeszcze trochę więc... Nie chciałbym tego zepsuć szczególnie za 20mln -.-.

Bo nie jestes glupi poznalem ciebie i numida przez sharera(Sharppa) i ufalem ci nie bylem wgl przekonany ze mnie specjalnie masz zamiar oscamowac wiec nie przywiazalem tak wagi do ss( czyli nie ss + paint tylko sam ss a on sie w zadnym folderze nie zapisuje;/) teraz wiem ze to byl blad. 20m hmm? Patrzac na twoje eq dla ciebie 20m to jest sporo. PS naucz sie grac, przynajmniej przyznal bys sie do scammu. W taki razie skoro mowisz swoja wersje to moze untrade? oddam skele za te 185m i z glowy. Mysle ze nie masz zamiaru tego zrobic;] a Co do numida, kim ty ... jestes zeby decydowac o tym czy strace itemy czy nie, a co do przezucenia to nie przezucilem bo na gg napisales z jakiej psotaci bedziesz przezucal i to nie byl SUPERNATURAL a jak napisalem ze chce zebys na nim rpzezucal to napisales ze nie-,-

Z GÓRY SORY ZA SPAMM!
Piszesz tutaj naucz się grać i przyznaj się do scammu...
1.Nie jestem scammerem nie mam sie do czego przyznawać.
2.Naucz się grać słyszę od takiego..."typa" załosne
3.Mam polecenie do Ciebie naucz sie pisać/czytąć i języka polskiego :))a nie język pokemonów( tobol i jakies inne wyrazy, że scar musi odszyfrowywać twoje wypowiedzi).

_________________
Jaraj sie czym jarasz to sprawia, Że się starasz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-13 12:43:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2010-08-08 20:21:32
Posty: 24
Płeć: Mężczyzna
NiCiDoTego napisał(a):
Co do sądu to robiłem sobie jaja. (handel itemami w grze dozwolony/Obraza innego człowieka nie)
Napisałeś na tym forum posta, że podobno ja jestem scammerem, podczas wszystkich rozmów wyszło kto naprawdę jest scammerem. Sam się wkopałeś kolego...
kacpergas napisał(a):
MrCairo jest to scamer. Jego poprzednie konto na kow.pl jest to ErehMai w grze grał pod nickiem CerehVai i zrobil teraz archera nick MrCairo.
Ukradł mi warka +480m=ok 900m.
I mi mówi ze odda kasę jak tylko zarobi a sprzedaje gb na allegro.
Proszę o danie na forum MrCairo range scamera tak jak jego poprzedniemu kontu.
Płacze o 20m a mi ukradł 900m zwykły prostak tyle mam do powiedzenia tutaj macie odnośnik:
http://www.knightonlineworld.pl/forum/v ... 3e#3566224


Gość oddał mi warka.Jak narazie luz a kase odda jak tylko uzbiera więc poczekam.

_________________
Uwaga na scamerów takich jak:
ArguseekPL


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-13 12:45:10 
Offline

Dołączył(a): 2011-04-12 21:41:49
Posty: 15
Lokalizacja: Kętrzyn
Płeć: Mężczyzna
Jak chcesz pogadać to na PM bo nie chce mi się spammować na forum odpowiadając ci zdaniami jak na gadu gadu ( 2 wyrazy) ten cytat był tu musiałem go w końcu jakoś zacytować =.= kacpergas
to napisał i skasował -.-

_________________
Jaraj sie czym jarasz to sprawia, Że się starasz


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.053s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net