Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-05-15 12:08:09
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-11 21:12:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Trinity napisał(a):
eeee zawsze można mieć lepszy sprzęt kotku :)



UWAGA SZPAN MODE ON

na ten moment mam prawie babashop itemy ;P ale fakt, zawsze można mieć lepsze :)

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-11 21:24:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-19 10:38:12
Posty: 202
Płeć: Mężczyzna
ksk001 napisał(a):
No to normalne że pograć można jak ktoś lubi to czemu miał by tego nie robić ale gra się dla zabawy a nie żeby przeżywać kto jaki znaczek ma i kto jakie combo robi ja combo miałem słabe znaczki mnie nie jarały a jednak radochę z tej że gry swego czasu czerpałem i nie przeżywałem że ten miał S a ja tylko K :rotfl:



A ja combo miałem zajebiste, itemy różnie, na manesie najlepsze scamy szły, gdy rogue schelle 8 shardy 8 biżu 0 to sie mówiło słaby sie trafił, ale co ja moge sie chwalić, jak mruczek to mnie pamieta jako 11-sto letniego chłopca z myko, a reszta co ze mną grała sie nie pokazuje już ;f... Chociaż właściwie jest jaco i valentinos jeszcze ;o

_________________
Laguna 1 to nie auto, to styl życia dziwko!

Może i kombi i to na podwójnym gazie, ale dusze ma sportowca !!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-11 21:27:12 
Offline

Dołączył(a): 2007-09-07 11:08:05
Posty: 1832
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 11
i tak jesteś złodziejem :sleep: :sleep: :sleep: :sleep: :sleep: :sleep:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-11 21:27:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-12-05 12:06:18
Posty: 1284
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 15
Vempajer napisał(a):
ksk001 napisał(a):
No to normalne że pograć można jak ktoś lubi to czemu miał by tego nie robić ale gra się dla zabawy a nie żeby przeżywać kto jaki znaczek ma i kto jakie combo robi ja combo miałem słabe znaczki mnie nie jarały a jednak radochę z tej że gry swego czasu czerpałem i nie przeżywałem że ten miał S a ja tylko K :rotfl:



A ja combo miałem zajebiste, itemy różnie, na manesie najlepsze scamy szły, gdy rogue schelle 8 shardy 8 biżu 0 to sie mówiło słaby sie trafił, ale co ja moge sie chwalić, jak mruczek to mnie pamieta jako 11-sto letniego chłopca z myko, a reszta co ze mną grała sie nie pokazuje już ;f... Chociaż właściwie jest jaco i valentinos jeszcze ;o


ban pls koło jawnie przyznaje się, że jest złodziejem

_________________
"z każdym dissem na mnie tworzysz własny autoportret"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-11 21:30:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
żeby to pomogło... po 3 miechach będzie unban...chyba że jato skasuje mu konto...

a to że jest scamerem to każdy co go zna to wie... a i tak go staramy się pilnować jeśli chodzi o forum ;P

takiego Neexta nie banowaliśmy i w końcu zniknął ;P

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-11 22:07:11 
Offline

Dołączył(a): 2009-08-05 21:22:10
Posty: 96
Płeć: Mężczyzna
ksk001 napisał(a):
No to normalne że pograć można jak ktoś lubi to czemu miał by tego nie robić ale gra się dla zabawy a nie żeby przeżywać kto jaki znaczek ma i kto jakie combo robi ja combo miałem słabe znaczki mnie nie jarały a jednak radochę z tej że gry swego czasu czerpałem i nie przeżywałem że ten miał S a ja tylko K :rotfl:

Zwlaszcza jak ojebales pare osob:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-12 00:03:26 
Offline

Dołączył(a): 2008-08-24 19:51:42
Posty: 3458
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 74
ksk001 nie ma znaczka, ale za to jest rozdziewiczony analnie, idźcie w jego ślady zamiast siedzieć przed jakąś głupią grą...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-12 11:47:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-30 14:37:40
Posty: 265
Lokalizacja: DJ
Płeć: Mężczyzna
Tak ojebałem całe cw jestem złodziejem :rotfl: misiek analnie to cie na obiad zapraszają w domu . Wiem wiem zara cała banda cyborgów z tego forum wykona najazd na mnie po raz enty myśląc że są kozakami :freak:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-12 11:54:18 
Offline

Dołączył(a): 2011-04-12 11:51:44
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
Hmm ciekawe czy ktoś mnie jeszcze pamięta :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-12 13:29:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-10-09 22:33:57
Posty: 543
Lokalizacja: Gdansk
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
soker898 napisał(a):
Hmm ciekawe czy ktoś mnie jeszcze pamięta :D


siema eniu xd


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-12 17:09:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2010-04-06 14:19:29
Posty: 907
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 6
ksk001 napisał(a):
Tak ojebałem całe cw jestem złodziejem :rotfl: misiek analnie to cie na obiad zapraszają w domu . Wiem wiem zara cała banda cyborgów z tego forum wykona najazd na mnie po raz enty myśląc że są kozakami :freak:


Że co ja?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-12 17:28:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
ksk001 napisał(a):
misiek analnie to cie na obiad zapraszają w domu . Wiem wiem zara cała banda cyborgów z tego forum wykona najazd na mnie po raz enty myśląc że są kozakami :freak:



Aż poświęciłem moment i znalazłem twój tekst, który nawet ktoś ma jeszcze w podpisie, żeby nie było iż nie pisałeś tego :)

ksk001 napisał(a):
Haha chcial bys byc tak rozdziewiczony analnie jak ja no niestety ciebie jedynie raczka rozdziewicza w sumie chyba twoja jedyna prawdziwa i wierna przyjaciulka z reala bo reszte znajomych to masz tu jedynie na forum od rana jak ta cipa tu siedzi i bazgra hahah



PS. ta ort. i znaki interpunkcyjne...

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-12 18:03:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-19 10:38:12
Posty: 202
Płeć: Mężczyzna
TrustU napisał(a):
i tak jesteś złodziejem :sleep: :sleep: :sleep: :sleep: :sleep: :sleep:


Trinity napisał(a):
ban pls koło jawnie przyznaje się, że jest złodziejem


Trustu: No i ? Jeszcze dyplom mi wydrukuj.

Trinity: Nie pyskuj.


Zreszta w/e... Zaczęło się od powstania prawie full spolszonego serwera i co macie ? Zostało... słownie 5 osób na tym forum które nie scamowały, a kto wie czy kiedyś będą. "Kolejne cw drama" a ja znowu powtarzam, dramy to robiłem ja i co niektórzy z mojej starej ekipy, a te kilka gb scamy to lepsze sie robiło na poczekaniu w 3 min, bo coś było trza z mercha ściągnąć ;f


Blizzard planował wprowadzenie polskich realmów do wow'a, co narazie mu nie wychodzi, przez nasz podatek od podarunków (recruit a friend i to prawo ze sobą niewspółgrają), ale może to i lepiej, bo by było to samo xd. Jest już przykład kochanego BL'a, na którego ostatnio sie przeniosłem.

->Urywek z trade chatu<-
Człowiek A: Koleś o nicku XXXX to ninja !! Zajebał wszystkie looty i logout !! Ignore i report go !! Nie raidować z nim!!
W odpowiedzi:
Człowiek B: Pierdol sie
Człowiek C: No i ... mnie to obchodzi
Człowiek D: A ja to bym zjadł batona
Człowiek E: I nie ma opierdalania sie !
Człowiek F: Włącz masterloota nastepnym razem, a nie na chacie pierdolisz szmato

Większość z was zgrywa świętych, ale tak to wygląda i u was. Założe sie, że siedząc troche na cw znalazłoby sie coś takiego na ogólnym, a poza... hmmm... kotem?peyo? no i szmatą zwierzakiem nie ma na tym forum "czystej" osoby ;)

Ja przynajmniej jestem szczery ;). Chociaż to co innego, bo w ko już mam wyjebane... jakbym miał scamować to też bym sie nie przyznawał ;oo

_________________
Laguna 1 to nie auto, to styl życia dziwko!

Może i kombi i to na podwójnym gazie, ale dusze ma sportowca !!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-12 19:02:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-12-05 12:06:18
Posty: 1284
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 15
Vempajer napisał(a):
TrustU napisał(a):
i tak jesteś złodziejem :sleep: :sleep: :sleep: :sleep: :sleep: :sleep:


Trinity napisał(a):
ban pls koło jawnie przyznaje się, że jest złodziejem


Trustu: No i ? Jeszcze dyplom mi wydrukuj.

Trinity: Nie pyskuj.


Zreszta w/e... Zaczęło się od powstania prawie full spolszonego serwera i co macie ? Zostało... słownie 5 osób na tym forum które nie scamowały, a kto wie czy kiedyś będą. "Kolejne cw drama" a ja znowu powtarzam, dramy to robiłem ja i co niektórzy z mojej starej ekipy, a te kilka gb scamy to lepsze sie robiło na poczekaniu w 3 min, bo coś było trza z mercha ściągnąć ;f


Blizzard planował wprowadzenie polskich realmów do wow'a, co narazie mu nie wychodzi, przez nasz podatek od podarunków (recruit a friend i to prawo ze sobą niewspółgrają), ale może to i lepiej, bo by było to samo xd. Jest już przykład kochanego BL'a, na którego ostatnio sie przeniosłem.

->Urywek z trade chatu<-
Człowiek A: Koleś o nicku XXXX to ninja !! Zajebał wszystkie looty i logout !! Ignore i report go !! Nie raidować z nim!!
W odpowiedzi:
Człowiek B: Pierdol sie
Człowiek C: No i ... mnie to obchodzi
Człowiek D: A ja to bym zjadł batona
Człowiek E: I nie ma opierdalania sie !
Człowiek F: Włącz masterloota nastepnym razem, a nie na chacie pierdolisz szmato

Większość z was zgrywa świętych, ale tak to wygląda i u was. Założe sie, że siedząc troche na cw znalazłoby sie coś takiego na ogólnym, a poza... hmmm... kotem?peyo? no i szmatą zwierzakiem nie ma na tym forum "czystej" osoby ;)

Ja przynajmniej jestem szczery ;). Chociaż to co innego, bo w ko już mam wyjebane... jakbym miał scamować to też bym sie nie przyznawał ;oo


frajerze uważaj co piszesz, bo ja nikogo nie oscamowałem, jak nie dodam to nie zabiore... odwałem po pare ładnych gb nawet nie polakom więc stfu

_________________
"z każdym dissem na mnie tworzysz własny autoportret"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-12 19:16:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-19 10:38:12
Posty: 202
Płeć: Mężczyzna
Trinity napisał(a):
frajerze uważaj co piszesz, bo ja nikogo nie oscamowałem, jak nie dodam to nie zabiore... odwałem po pare ładnych gb nawet nie polakom więc stfu


Po 1 frajerze to se do ojca mów
Po 2 nie pyskuj
Po 3
Trinity napisał(a):
nawet nie polakom więc stfu
A co to za różnica?? No o ile nie mówimy o żydach, murzynach i żółtkach, no bo wiadomo, to podludzie. Poza tym co za różnica jakiej narodowości?

_________________
Laguna 1 to nie auto, to styl życia dziwko!

Może i kombi i to na podwójnym gazie, ale dusze ma sportowca !!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.024s | 14 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net