Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-28 19:37:43
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-06 23:11:06 
Offline

Dołączył(a): 2009-09-02 18:16:34
Posty: 570
Lokalizacja: rdm
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
lol az żal czytac te wasze pierdoly :) Wy macie juz tak najebane w tych malych glówkach , że jedną rzecz podłapiecie i nic więcej z siebie nie wykrzesacie :) cwaniaki przez neta <3 ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-06 23:15:33 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-18 17:49:56
Posty: 1878
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 28
jak narazie to ty w kólko [piszeszto samo. I na ustawke jechac nie chciales wiec sam nie kozacz :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Obrazek WHO
UWAGA na scamerow takich jak
NocnaZmaza aka
PussyFcvker aka
MrBoczek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-06 23:17:33 
Offline

Dołączył(a): 2009-09-02 18:16:34
Posty: 570
Lokalizacja: rdm
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
a po co mialem jechac skoro mialem full dowody? skoro mnie tak hejtujesz to zapraszam do mnie i powiedz mi prosto w twarz ze jestem idiotą , a nie przez kabelek potrafisz tylko siedziec w 4 scianach i kogos wyzywac , czekam i pozdro :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-06 23:24:12 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-18 17:49:56
Posty: 1878
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 28
no dziekuje za zaproszenie twoja marnosc mnie niestety przytłacza. Jezeli nie wiesz co to jest forum dyskusyjne to tu nie przychdz. Robisz siebie idiote w kazdym poscie. Twoje teksty są wrecz żałosne. Nawet nie licze na to ,że zrozumiesz co do ciebie pisze bo niedosc ze jestes gimnazjalistą to na dodatek z jakies szarej strefy. A twoja mania prześladowcza FirstTargetów jest wrecz niebezpieczna i powinna byc leczona. Poszukaj sobie w google na czym polega forum dyskusyjne i nastepnym razem pomysl jak cos bedziesz chcial na klawiaturze wystukac.

_________________
Obrazek WHO
UWAGA na scamerow takich jak
NocnaZmaza aka
PussyFcvker aka
MrBoczek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-06 23:30:16 
Offline

Dołączył(a): 2009-09-02 18:16:34
Posty: 570
Lokalizacja: rdm
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
ehm Według mnie jedynym idiotą jestes tu ty i M4TI , wyzywanie kogos przez kabelek jest dla mnie bynajmniej smieszne . W każdym poscie osmieszasz siebie i swoj klan pisząc jacy wy jesteście super elo , a reszta to durne boty ... W moim mniemaniu jestes ograniczonym debilem , ktory ma tak spaczony mozg przez komputer i swojego e-penisa , że sam nie wiesz co mowisz ... Więc skoncz z glupimi odzywkami na poziomie podstawowki , bo z przykrością stwierdzam , iż jest to żałosne... Czytając moje posty nie widze nic debilnego natomiast w twoim co drugim/trzecim poscie widzę tekst : Robisz z siebie idiotę w każdym poscie... jeśli chcesz z kimś dyskutować to najpierw pierdolony hejterze poćwicz , bo jak narazie coś cienko ci idzie to hejtowanie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-06 23:31:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
i znowu zaczynacie ? i odchodzicie od meritum sprawy? oO

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-06 23:31:28 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-18 17:49:56
Posty: 1878
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 28
Rosemary napisał(a):
cwaniaki przez neta <3

_________________
Obrazek WHO
UWAGA na scamerow takich jak
NocnaZmaza aka
PussyFcvker aka
MrBoczek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-06 23:31:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-16 14:16:12
Posty: 502
Lokalizacja: Blackwood
Płeć: Mężczyzna
Ja tez sie przylacze oraz popre wypowiedz moich przedmowcow , mowiac ze jestes idiota.

_________________
http://img236.imageshack.us/my.php?imag ... jpgkm4.png

indywidualne spojrzenie na swiat muzyczny - spojrzenie ktore ignorujac mody i trendy bardzo czesto je kreuje...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-06 23:36:22 
Offline

Dołączył(a): 2009-09-02 18:16:34
Posty: 570
Lokalizacja: rdm
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Poprzyj to dowodami proszę cie bardzo :) Przytoczę tu wypowiedz Zwierz@K'a skierowaną do mych jakże zacnych hejterow : w dupie byliscie i gowno widzieliście . Chcecie mnie hejtowac proszę bardzo :) Widać jestem czlowiekiem bez ktorego hejtowania zyc nie mozecie . Ale jesli naprawde chcecie się flejmować to użyjcie tych małych móżdzków i napiszcie cos wiecej niz : oh ale debil , bo to samo moze napisac o was każdy z użytkownikow tego forum nie podając żadnej konkretnej przyczyny . Ot tak po prostu bo taki ktoś będzie miał kaprys.


Ostatnio edytowano 2011-01-06 23:37:46 przez Rosemary, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-06 23:36:41 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-18 17:49:56
Posty: 1878
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 28
Wybacz Cat le niestety debilność i ułomność tego czlowieka powoli mnie irytują. Jego posty to debilizm i irronia w czystej postaci.
Przychodzi śmiac sie z typa mimo iz sam dal sie orżnac
Ni z gruszki czy pietruszki wyjeżdża z pociskiem na klan.
Na koniec wielki final i zaproszenie na real figt. to juz klasyka byla.
A teksty typy.
czekam, cwaniaki przez neta, wyzywanie przez kabelek, pierdolony hejterze są kwintesencją tych żałosnych zachowan

[ Dodano: 6 Sty 2011, 2011 23:38 ]
A z tego co widac to ty życ bez "hejtowania" ( co to kuwa za słowo) FT!!! nie mozesz niestety.

_________________
Obrazek WHO
UWAGA na scamerow takich jak
NocnaZmaza aka
PussyFcvker aka
MrBoczek


Ostatnio edytowano 2011-01-06 23:39:06 przez Gloria, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-06 23:38:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-16 14:16:12
Posty: 502
Lokalizacja: Blackwood
Płeć: Mężczyzna
Rosemary napisał(a):
Poprzyj to dowodami proszę cie bardzo :) Przytoczę tu wypowiedz Zwierz@K'a skierowaną do mych jakże zacnych hejterow : w dupie byliscie i gowno widzieliście . Chcecie mnie hejtowac proszę bardzo :) Widać jestem czlowiekiem bez ktorego hejtowania zyc nie mozecie . Ale jesli naprawde chcecie się flejmować to użyjcie tych małych móżdzków i napiszcie cos wiecej niz : oh ale debil , bo to samo moze napisac o was każdy z użytkownikow tego forum nie podając żadnej konkretnej przyczyny . Ot tak po prostu bo taki ktoś będzie miał kaprys.



ale slowo ''Idiota'' okresla Ciebie w 100% wiec po co sie wiecej produkowac ??

_________________
http://img236.imageshack.us/my.php?imag ... jpgkm4.png

indywidualne spojrzenie na swiat muzyczny - spojrzenie ktore ignorujac mody i trendy bardzo czesto je kreuje...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-06 23:40:39 
Offline

Dołączył(a): 2009-09-02 18:16:34
Posty: 570
Lokalizacja: rdm
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Gloria po pierwsze za free bana się nie dostaje :) FirstTarget - przyjmowanie do klanu pod względem jedynie itemów , dlatego też grały tam same zerowce z itemami ... :) Do tego dochodzi k0xp ktorego bylem swiadkiem i najlepsza z tego byla proba wyludzenia ode mnie pieniedzy bo inaczej dostane kicka z klanu :rotfl: :rotfl: :rotfl: . Hejt me more naab ^^

Shranz wg mnie slowa ograniczony debil wyrazaja twą osobowość w 100% :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-06 23:43:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-16 14:16:12
Posty: 502
Lokalizacja: Blackwood
Płeć: Mężczyzna
Rosemary napisał(a):
Gloria po pierwsze za free bana się nie dostaje :) FirstTarget - przyjmowanie do klanu pod względem jedynie itemów , dlatego też grały tam same zerowce z itemami ... :) Do tego dochodzi k0xp ktorego bylem swiadkiem i najlepsza z tego byla proba wyludzenia ode mnie pieniedzy bo inaczej dostane kicka z klanu :rotfl: :rotfl: :rotfl: . Hejt me more naab ^^

Shranz wg mnie slowa ograniczony debil wyrazaja twą osobowość w 100% :)


smiem watpic

_________________
http://img236.imageshack.us/my.php?imag ... jpgkm4.png

indywidualne spojrzenie na swiat muzyczny - spojrzenie ktore ignorujac mody i trendy bardzo czesto je kreuje...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-06 23:43:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-11-03 22:14:20
Posty: 443
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 8
rosemary gdybym chciał pohejtować poszedł bym pod filmik peji/tedego i tam się wyżył na takich samych dzieciakach jak ty...my tu tylko stwierdziliśmy fakty, że jesteś idiotą, co chwilę czepiasz się tego klanu ft, może jest dobry może nie, nie mi to oceniać ale ty w co 2 poscie płaczesz...nie wiem czy zrobili coś tobie czy twoim braciom którzy są fighterami... a idiotę mam cię dlatego, iż straszysz każdego jaki ty mu byś wpierdol nie dał wraz z wyżej wymienionymi braćmi którzy pewnie ownią KO, a tak naprawde ... robisz. Druga sprawa, piszesz "dawaj do mnie, powiesz mi to prosto w oczy" ktoś chciał adres, chciał wyjechać do ciebie a ty na to nic, bo po prostu jesteś jebanym internetowym idiotą i tego nie da sie ukryć, nawet nie zaprzeczaj

_________________
To do wszystkich, co okradają swoje matki.
Przypomnij sobie, kto kupował ci zabawki.
Kto cię karmił, kto ci zycie dał?
Nie wierzycie nam, ze obróci się to przeciw wam?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-06 23:44:25 
Offline

Dołączył(a): 2009-09-02 18:16:34
Posty: 570
Lokalizacja: rdm
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
jednakże jest to absolutna prawda , pokaż mi choć twój jeden sensowny post związany z tematem ok ? :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.052s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net