Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 23:09:47
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-21 16:53:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2010-04-06 14:19:29
Posty: 907
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 6
Ramsey napisał(a):
Gloria napisał(a):
Z kazdym pklejnym jego postem zastanawiam sie czy to mozliwe by ktos byl tak głupi jak on. Luffy moge podsunac twój przypadek kolezance z psychologi? Bo pisze o młodzierzy prace magisterska a twój przypadek bylby perełka w jej pracy




O głupocie pisze człowiek, który "młodzież" napisał przez rz... Przypadek, czy przeznaczenie?
Ot, "morał na przyszłość" --> zanim ocenisz kogoś, spójrz na siebie.


Pomyśl o tym, że nawet najlepszy polonista może popełnić błąd. Człowiek nie jest nieomylny

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-22 16:02:25 
Offline

Dołączył(a): 2008-06-15 20:04:19
Posty: 461
Lokalizacja: z kętowni ;p
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Gloria napisał(a):
glupota a bład ortograficzny ma sie jak piernik do wiatraka.



Jak dla mnie błędy tego typu może popełniać tylko głupek, więc wszystko pasuje ;)



@Troskliwy
Nie wytykam błędów każdemu, ale trochę nie na miejscu jest nazywanie kogoś debilem, jeżeli sami prezentujemy się tak samo :)

_________________
ksk001 napisał(a):
Haha chcial bys byc tak rozdziewiczony analnie jak ja


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-22 16:09:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Właśnie nie postawiłeś kropek na końcu każdego zdania, czyli popełniłeś błędy. Dlatego też zgodnie ze swoimi zasadami powinieneś się teraz powiesić na najbliższym drzewie.

IMO, jak ktoś nie ma argumentów w dyskusji i nie ma się już czego przyczepić, to dowali się do ortografii/interpunkcji bądź obojga, co by "jego było na wierzchu".

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-22 16:19:39 
Offline

Dołączył(a): 2008-06-15 20:04:19
Posty: 461
Lokalizacja: z kętowni ;p
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Zwierz@K napisał(a):
Właśnie nie postawiłeś kropek na końcu każdego zdania, czyli popełniłeś błędy. Dlatego też zgodnie ze swoimi zasadami powinieneś się teraz powiesić na najbliższym drzewie.

IMO, jak ktoś nie ma argumentów w dyskusji i nie ma się już czego przyczepić, to dowali się do ortografii/interpunkcji bądź obojga, co by "jego było na wierzchu".



Nie wypowiadałem się w tym temacie za dużo, nie "brałem" niczyjej strony. Po prostu powiedziałem, co myślę o Shannym. Dlatego Twoja teoria jest nietrafiona.
Już nie wspominając, że brak kropki, w przeciwieństwie do przecinka, nie utrudnia Ci zrozumienia sensu zdania ;). I akurat w tym przypadku nijak ma się do głupoty.


Zwyczajnie bawi mnie to, kiedy ktoś stara się drugą osobę na siłę obrazić, ośmieszyć, a tymczasem uzyskuje odwrotny skutek.

_________________
ksk001 napisał(a):
Haha chcial bys byc tak rozdziewiczony analnie jak ja


Ostatnio edytowano 2010-12-22 16:50:58 przez Ramsey, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-22 16:27:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Cytuj:
Nie wypowiadałem się w tym temacie za dużo, nie "brałem" niczyjej strony. Po prostu powiedziałem, co myślę o Shannym. Dlatego Twoja teoria jest nie trafiona.
Już nie wspominając, że brak kropki, w przeciwieństwie do przecinka, nie utrudnia Ci zrozumienia sensu zdania ;) . I akurat w tym przypadku nijak ma się do głupoty.


Moje teorie są zawsze trafione. Błąd to błąd. A błąd = czapa.

Ramsey napisał(a):
Zwyczajnie bawi mnie to, kiedy ktoś stara się drugą osobę na siłę obrazić, ośmieszyć, a tymczasem uzyskuje odwrotny skutek.


To dobrze, że lubisz się śmiać z samego siebie ;)

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-22 16:42:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-28 13:23:42
Posty: 1772
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 16
fail

_________________
[center]Obrazek
Obrazek
[/center]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-22 16:48:56 
Offline

Dołączył(a): 2008-06-15 20:04:19
Posty: 461
Lokalizacja: z kętowni ;p
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Zwierz@K napisał(a):
Cytuj:
Nie wypowiadałem się w tym temacie za dużo, nie "brałem" niczyjej strony. Po prostu powiedziałem, co myślę o Shannym. Dlatego Twoja teoria jest nie trafiona.
Już nie wspominając, że brak kropki, w przeciwieństwie do przecinka, nie utrudnia Ci zrozumienia sensu zdania ;) . I akurat w tym przypadku nijak ma się do głupoty.


Moje teorie są zawsze trafione. Błąd to błąd. A błąd = czapa.

Ramsey napisał(a):
Zwyczajnie bawi mnie to, kiedy ktoś stara się drugą osobę na siłę obrazić, ośmieszyć, a tymczasem uzyskuje odwrotny skutek.


To dobrze, że lubisz się śmiać z samego siebie ;)



Czyli nie widzisz różnicy pomiędzy błędem ortograficznym, który razi w oczy i dowodzi braku podstawowej wiedzy na temat własnego języka, a brakiem kropki na końcu zdania? ;)
Może spróbujesz mi wmówić, że nie wiedziałem o tym, że zdanie kończymy kropką? xD


Zwierz@K napisał(a):

IMO, jak ktoś nie ma argumentów w dyskusji i nie ma się już czego przyczepić, to dowali się do ortografii/interpunkcji bądź obojga, co by "jego było na wierzchu".


Brak argumentów? W końcu czepiasz się interpunkcji... :D

_________________
ksk001 napisał(a):
Haha chcial bys byc tak rozdziewiczony analnie jak ja


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-22 16:54:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Ramsey napisał(a):
Czyli nie widzisz różnicy pomiędzy błędem ortograficznym, który razi w oczy i dowodzi braku podstawowej wiedzy na temat własnego języka, a brakiem kropki na końcu zdania? ;)
Może spróbujesz mi wmówić, że nie wiedziałem o tym, że zdanie kończymy kropką? xD


A jaka jest różnica? Wytykasz typowi, że robi błędy samemu je robiąc. Cholera wie, może właśnie ode mnie się dowiedziałeś o stawianiu kropki na końcu zdania? A może on się "przejęzyczył" i zrobił błąd ortograficzny? Problem szybko pisząc, pod wpływem emocji kliknąć nie te literki, które się miało na myśli?

Chodzi mi o zasadę czepiania się pierdół przez pajacy, którzy totalnie nie mają nic do powiedzenia w temacie, albo skończyły im się argumenty (nigdy ich nie mieli?), więc wytykają brak przecinka czy błąd ortograficzny. Å»eby nie było, nie mam tu na myśli konkretnie ciebie Ramsey, ogólnie ten temat tyczy się bardziej przywalania Shannego/Rosemery o to JAK coś napisali, a nie to co napisali, dawno temu skończył się spór czy Shanny faktycznie coś oscamował, a zaczęły się przepychanki "kto lepiej po polskiemu pisze". Å»enujące...

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-22 17:01:31 
Offline

Dołączył(a): 2008-06-15 20:04:19
Posty: 461
Lokalizacja: z kętowni ;p
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Prawie w całości zgadzam się z Twoim postem.
Tylko ja mam w dupie to, czy się "przejęzyczył", pisał posta w biegu czy był zdenerwowany.
Chciałem tylko zwrócić jego uwagę na to, jak łatwo jest samemu zrobić z siebie debila, dlatego lepiej powstrzymywać się od oceniania kogoś innego.
W końcu posty Luffiego <czy jak go tam nazywają>, czy jego wiadomości na gg też mogły być pisane pod wpływem emocji, więc..


Gdybyś chciał dalej czepiać się braku kropki w moim poście, to proszę bardzo, ale wtedy sami zaczniemy żenujące przepychanki na temat "kto lepiej po polskiemu pisze" ;)

_________________
ksk001 napisał(a):
Haha chcial bys byc tak rozdziewiczony analnie jak ja


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-22 17:07:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Ramsey napisał(a):
Prawie w całości zgadzam się z Twoim postem.
Tylko ja mam w dupie to, czy się "przejęzyczył", pisał posta w biegu czy był zdenerwowany.
Chciałem tylko zwrócić jego uwagę na to, jak łatwo jest samemu zrobić z siebie debila, dlatego lepiej powstrzymywać się od oceniania kogoś innego.
W końcu posty Luffiego <czy jak go tam nazywają>, czy jego wiadomości na gg też mogły być pisane pod wpływem emocji, więc..


Gdybyś chciał dalej czepiać się braku kropki w moim poście, to proszę bardzo, ale wtedy sami zaczniemy żenujące przepychanki na temat "kto lepiej po polskiemu pisze" ;)


Właśnie o to chodzi, że wypomnienie twojej kropki jest równie sensowne jak wypomnienie ortograficznego błędu czy źle wstawionego/braku przecinka. Treść się liczy i do niej powinniśmy się odnosić. No chyba że cały post składa się z "ktu ry", "wogule", "hyba". Ale wtedy to już nawet nie ma za bardzo czego komentować...

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-22 17:48:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-04-12 23:19:18
Posty: 220
Lokalizacja: Swarzędz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Ja uwazam calkiem inaczej, nie musze pisac przecinkow i kropek oraz polskich znakow, poniewaz nie pisze jakiegos oficialnego oredzia do powodzian czy czegos w tym rodzaju. Jestem w internecie, pisze z malych liter na poczatku zdania, czesto nie uzywam przecinkow a zdan nie koncze kropkami. Jesli naprawde chcesz sie przekonac o mojej ortografii to moge to udowodnic piszac list, ale nie stukajac w klawiature...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-22 18:37:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2010-04-06 14:19:29
Posty: 907
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 6
baraspl napisał(a):
Ja uwazam calkiem inaczej, nie musze pisac przecinkow i kropek oraz polskich znakow, poniewaz nie pisze jakiegos oficialnego oredzia do powodzian czy czegos w tym rodzaju. Jestem w internecie, pisze z malych liter na poczatku zdania, czesto nie uzywam przecinkow a zdan nie koncze kropkami. Jesli naprawde chcesz sie przekonac o mojej ortografii to moge to udowodnic piszac list, ale nie stukajac w klawiature...


Nie, nie musisz. Ale myślisz jak się lepiej czyta, coś co jest poprawnie napisane z polskimi znakami, przecinkami, kropkami czy pisząc w jednym ciągu bez przecinków, kropek.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-22 18:39:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Ramsey napisał(a):
I akurat w tym przypadku nijak ma się do głupoty.




Nie zaczyna się zdania od "i". To tyle.

:PPPP

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-22 18:50:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
TroskliwyMiś napisał(a):
Ale myślisz jak się lepiej czyta, coś co jest poprawnie napisane z polskimi znakami, przecinkami, kropkami czy pisząc w jednym ciągu bez przecinków, kropek.


Pytania kończy się znakiem zapytania w postaci znaku "?".

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-22 19:02:43 
Offline

Dołączył(a): 2008-08-24 19:51:42
Posty: 3458
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 74
http://www.knightonlineworld.pl/forum/v ... 1a#3555894
WTF?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.052s | 19 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net