Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-29 09:12:21
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-10-19 23:40:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Potęga argumentów :P

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-10-20 23:16:55 
Offline

Dołączył(a): 2008-08-24 19:51:42
Posty: 3458
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 74
Moim zdaniem, skoro już ma być taki system to pomysł z akceptacją tematu był lepszy, teraz każdy i tak ma to w rzyci.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-10-20 23:24:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
A topici mają kasowane :)

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-10-21 07:25:20 
Offline

Dołączył(a): 2008-10-17 14:40:53
Posty: 710
Lokalizacja: z podlasia xD
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 9
tak, ale zanim go skasujecie, dostaje 123456 ofert, w tym pewnie polowa od scammerów. Akceptacja 100% lepsza !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-10-21 08:09:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
tyle, że akceptacja dotyczyła każdego postu w targowisku, nawet jak ktoś odpisał na temat o price check...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-10-21 11:59:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Hilus napisał(a):
tak, ale zanim go skasujecie, dostaje 123456 ofert, w tym pewnie polowa od scammerów.


To już nie nasza brocha. Jak ktoś jest na tyle głupi, żeby poza regulaminem handlować, to niech nie liczy potem na jakąkolwiek pomoc z naszej strony w wypadku scamu. Nawet tematu w FF mu nie dam zrobić.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-10-23 22:40:08 
Offline

Dołączył(a): 2007-07-19 13:21:39
Posty: 71
Płeć: Nieokreślona
A mógł liczy???
... z takim regulaminem co go można można olac... wstawie jutro lub jak mi sie spodoba, lub ugadam cene. To samo było wcześniej, tyle że bez regulaminu. A Ci co się nacinali, to ich wina. Trzeba było żądac allegro, a nie "na słowo". Dokladnie to samo jest teraz, bo sądzicie, że nie ugada się poza forum i sprzeda bez allegro? Tylko głupi by w to wierzył.
Ten regulamin tylko mówi: my admini nie ponosimy odpowiedzialności za trady na forum... mamy zajebisty regulamin i jak będziesz się go trzymał to napewno będzie dobry trade.
z lub bez regulaminu i tak nie ponosicie żadnej odpowiedzialnosci...

Jestem pewien że ilośc scamów zmaleje, ale to dzięki malejącej ilości ofert sprzedam.

_________________
Sprzedaję GB w róŻnych ilościach. GB mam zawsze na sell.
Jeśli nie ma aukcji, pytaj na gg: 8872704


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-10-23 22:53:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Cytuj:
Jestem pewien że ilośc scamów zmaleje, ale to dzięki malejącej ilości ofert sprzedam.


Coś za coś...

Cytuj:
Dokladnie to samo jest teraz, bo sądzicie, że nie ugada się poza forum i sprzeda bez allegro? Tylko głupi by w to wierzył.


nie odpowiadamy za głupotę sprzedającego/kupującego ...


Już mówiłem, najwięksi przeciwnicy tego regulaminu to scamerzy dla mnie i tyle.

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-10-23 22:58:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
RolnikPL napisał(a):
Dokladnie to samo jest teraz, bo sądzicie, że nie ugada się poza forum i sprzeda bez allegro?


Patrz wyżej- jak ktoś tak zrobi to nie ma co liczyć na pomoc z naszej strony.

RolnikPL napisał(a):
Ten regulamin tylko mówi: my admini nie ponosimy odpowiedzialności za trady na forum... mamy zajebisty regulamin i jak będziesz się go trzymał to napewno będzie dobry trade.
z lub bez regulaminu i tak nie ponosicie żadnej odpowiedzialnosci...


Owszem, jest to z jednej strony dla nas forma zabezpieczenia. Myślisz, że to fajnie, jak wchodzisz na forum a to kolejny topic o skamie, skrzynka i gadu zawalone wiadomościami, aby zbanować XXX bo to scammer, miliard postów w FF, z czego żaden nie jest na temat? I tak dzień w dzień. No ile można być kretynem i dawać się tak okradać? Więc postanowiliśmy wprowadzić obligatoryjne aukcje allegro. 24h na uzupełnienie tematu o aukcję to konieczne ustępstwo z naszej strony, gdyż nie wszyscy dysponują kontem na allegro i być może muszą skorzystać z czyjejś uprzejmości, co wymaga czasu. My im ten czas dajemy. Jednak nie pozostajemy ślepi na to, że nasza życzliwość jest wykorzystywana i pracujemy już nad rozwiązaniami, które to definitywnie ukrócą. Regulamin jest rozwojowy- to nie sejm, ze na jego poprawkę trzeba czekać do zmiany partii rządzącej. Na bieżąco obserwujemy jego skuteczność, jak również wasze postulaty i bierzemy je pod uwagę podczas naszej pracy. Dlatego cieszę się, że macie krytyczne, konstruktywne opinie, gdyż pomagają nam one przygotować jak najbardziej skuteczny regulamin.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-10-24 16:37:34 
Offline

Dołączył(a): 2007-07-19 13:21:39
Posty: 71
Płeć: Nieokreślona
Dobra dzięki zwierzak, wreszcie ktoś pozwolił mi zrozumieć istotę nowego regulaminu ;)
Może dlatego, że zapomniałem że na scama łapią się głownie 13 latki i reagują jak opisywałeś. Zaiste mnie by to irytowało, ale zwyczajnie odciął bym się od trade forum. Napisał zajebisty tutorial, jak nie dać się oszukać, albo raczej co robić, krok po kroku i tyle.

Co do samego trade, to już dłuższy czas myślałem nad zaproponowaniem stworzenia tematu, gdzie była by lista z nickami z forum, gg i nickami w grze i oceną transakcji.
Np ktoś robi ładny trade, pod koniec topicu pisze dane, a potem admin kopiuje to do zamkniętego topicu zbiorczego... i boom, mamy listę, z której można było by się dowiedzieć coś o sprzedawcy/kupującym, jeśli robili wcześniej trade.
Zapytacie, po co to, jeśli scamer założy nowe konto, nowe gg i tyle? A no po to aby trusted osoby nie były traktowane jak nooby i osądzane o scam na każdym kroku. Pozwoli to wyeliminować co poniektórych leniwych scamerów, albo osoby z którymi trade to jeden wielki ból.

_________________
Sprzedaję GB w róŻnych ilościach. GB mam zawsze na sell.
Jeśli nie ma aukcji, pytaj na gg: 8872704


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-10-24 16:40:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
RolnikPL napisał(a):
Zapytacie, po co to, jeśli scamer założy nowe konto, nowe gg i tyle? A no po to aby trusted osoby nie były traktowane jak nooby i osądzane o scam na każdym kroku. Pozwoli to wyeliminować co poniektórych leniwych scamerów, albo osoby z którymi trade to jeden wielki ból.
to, że zrobił 1 dobrego trade'a wcale nie znaczy, że kolejny też taki będzie

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-10-24 16:55:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Rolnik nie zapominaj, że są ludzie z CW co nigdy tu nie siedzieli na forum i tylko rejestrują się po to by zrobić 1 transakcje i jak ich ocenić?


co do trusted... ktoś zrobi 99 tradów a za 100ym razem oscamuje(coś jak Magician_pl)

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-10-24 17:08:56 
Offline

Dołączył(a): 2007-07-19 13:21:39
Posty: 71
Płeć: Nieokreślona
Rozumiem, że jest sporo osób które się zaglądają na forum aby tylko 1 trade zrobić. Ich nie da się ocenić, ale jest też sporo osób które siedzą w KO długie lata i dość często robią trade. To włąsnie z myślą o nich taka lista by powstała. Miał bym nadzieję, że gg osób takich jak amadeusz czy innych gówniarzy znalazło by się na liście i pozwoliło uchronić choć kilka osób od scamów. Zdaję sobie sprawę, że lista ta nie miała by sensu przy jednorazowych scamerach, ale gdy w grę wchodzą zawodowi scamerzy jak w.w Amadeusz to nabiera to dużego sensu. Sama lista pozwoli też nabrać pewności co do transakcji z osobą z pozytywem.

Rozumiem, że pomysł ten nie uchroni w 100% od scamów, może też budzić mieszane uczucia, ale stworzenie czegoś takiego napewno nie pogorszy sytuacji. Lista jest jedynie moim pomysłem i dla mnie wydaje się być w miarę logiczna, aczkolwiek w rzeczywistośi może być inaczej...

[ Dodano: 24 Paź 2010, 2010 17:11 ]
peyo napisał(a):
to, że zrobił 1 dobrego trade'a wcale nie znaczy, że kolejny też taki będzie


No dobra, ale głównym celem listy nie jest wysławianie tych, co raz zrobili trade i było git, a tych co choć raz zdarzyło im się zapomnieć zapłącić, albo sprzedać chara bez sq czy coś w tym stylu.

_________________
Sprzedaję GB w róŻnych ilościach. GB mam zawsze na sell.
Jeśli nie ma aukcji, pytaj na gg: 8872704


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-10-24 17:13:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
My swoją liste starych scamerów mamy(typu amadeusz, neext itd) i na bieżąco skanujemy IP nowych ludzi. Scamera poznasz po ataku dopiero....

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-10-24 17:14:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
problemem nie jest to, że nie ma takich danych. Problemem jest głupota ludzi. o Amadeuszu jest cały topic, a ludzie i tak dają się nabierać w ten sam sposób, nawet GG nie zmienia...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.048s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net