Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 22:03:55
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-27 20:53:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2010-04-06 14:19:29
Posty: 907
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 6
Gloria napisał(a):
a w nastepnym odcinku dowiemy sie kim jest tajemniczy Don Juan


Ok.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-27 20:55:15 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-18 17:49:56
Posty: 1878
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 28
Teraz zapraszamy na losowanie lotto

_________________
Obrazek WHO
UWAGA na scamerow takich jak
NocnaZmaza aka
PussyFcvker aka
MrBoczek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-27 20:57:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Gloria napisał(a):
Jezeli flame mozna grą nazwac to tak.
Kopiuje toje teksty (żałosne lub genialne) ale niestety nie dajesz rady. W tym momencie on zachowuje sie identycznie jak ty w kazdym innym flame ty vs ktos tam.


A ty co, samozwańczy sędzia? Jeśli chciałeś mnie obrazić porównując to coś do mnie, to ci się udało :P Ja w flejmach vs ktoś tam używam argumentów, a nie "kopiuj+wklej" albo "sam jesteś (...)". A że Ramgej przepisuje po mnie, to nic dziwnego, w końcu jak się wzorować to na najlepszych. Tylko tu jest problem, bo on nie odróżnia wzorowania od kopiowania.

Jak już ktoś napisze coś godnego mojej uwagi, to mu odpiszę jak obejrzę film, czyli za jakieś dwie godziny. Przez ten czas Ramgej może się do wili podniecać jak jest super, a Gloria, że ktoś niby ze mną wygrywa.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-27 21:03:06 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-18 17:49:56
Posty: 1878
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 28
Na scene powraca PokeMaster Zwierzak który ratując swą sytuacje atakuje Bogu ducha winnego samozwanczego sedzie Glorie.
ALe wracamy po losowaniu lotto
szczesliwy numerek dziś (7)
Kim okaże sie tajemniczy Don Juan dowiemy sie juz za chwile

_________________
Obrazek WHO
UWAGA na scamerow takich jak
NocnaZmaza aka
PussyFcvker aka
MrBoczek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-27 21:29:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
nie pogrążajcie się już bardziej...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-27 21:33:21 
Offline

Dołączył(a): 2006-06-12 20:04:00
Posty: 1715
Lokalizacja: Tarnów
Płeć: Kobieta
Pochwały: 7
peyo napisał(a):
nie pogrążajcie się już bardziej...


cześć cizió

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-27 21:38:14 
Offline

Dołączył(a): 2008-06-15 20:04:19
Posty: 461
Lokalizacja: z kętowni ;p
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
No i znowu muszę to napisać...
Gloria jako jedyny spośród bandy idiotów, odpisujących na moje zaczepki, zauważył to, co chciałem przekazać.
Zwierzak, zachowujesz się jak debil w każdym flejmie, próbując na siłę kogoś zgnoić. Jak widzisz, twoją broń można równie dobrze użyć przeciwko tobie. Mógłbym dalej iść w zaparte, nazywając cie swoim pokemonem, a twoje wyzwiska pod moim adresem uzasadniać tym, że moja osoba nadaje twojemu życiu sens.
Mógłbym też olewać te części twoich wypowiedzi, na które zwyczajnie brakuje mi argumentu / z bólem serca musiałbym przyznać ci rację - innymi słowy, zachowywałbym się jak ty i gówno byś z tym zrobił.

Może czas dorosnąć? Zacząć używać prawdziwych argumentów, zamiast próbować zgnoić każdego jakimiś śmiesznymi tekstami, rodem z ulicy?


Chyba nikomu już tutaj nie imponujesz.
I nie próbuj mi wmówić, że teraz ja szukam tutaj poparcia - na forum wchodzę sporadycznie, czytam tylko FF =) Więc...

_________________
ksk001 napisał(a):
Haha chcial bys byc tak rozdziewiczony analnie jak ja


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-27 21:52:00 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-18 17:49:56
Posty: 1878
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 28
Ramsey napisał(a):
Gloria jako jedyny spośród bandy idiotów, odpisujących na moje zaczepki, zauważył to, co chciałem przekazać.

nie wiemk czy komplement czy obelga ale wrócimy do tajemniczego DonJuana bo to mnie tu intryguje głownie Xd

_________________
Obrazek WHO
UWAGA na scamerow takich jak
NocnaZmaza aka
PussyFcvker aka
MrBoczek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-27 22:23:13 
Offline

Dołączył(a): 2008-06-15 20:04:19
Posty: 461
Lokalizacja: z kętowni ;p
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Gloria napisał(a):
Ramsey napisał(a):
Gloria jako jedyny spośród bandy idiotów, odpisujących na moje zaczepki, zauważył to, co chciałem przekazać.

nie wiemk czy komplement czy obelga ale wrócimy do tajemniczego DonJuana bo to mnie tu intryguje głownie Xd


Źle się wyraziłem - nie chcialem Cie zaliczać do bandy idiotów, skoro jako jedyny zrozumiałeś, co miałem na mysli ;O

_________________
ksk001 napisał(a):
Haha chcial bys byc tak rozdziewiczony analnie jak ja


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-27 22:59:27 
Offline

Dołączył(a): 2006-08-17 21:05:15
Posty: 1116
Lokalizacja: dupa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Może jako jedyny tak naprawdę czyta Twoje posty.
W każdym bądź razie jako jeden z nielicznych...

Z nielicznych, którzy wogóle śledzą ten "wątek".

_________________
******************** Obrazek
Morik * Ksiadz_Rozpierducha * Deathy * James * Wurg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-27 23:52:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Ramsey napisał(a):
No i znowu muszę to napisać...
Gloria jako jedyny spośród bandy idiotów, odpisujących na moje zaczepki, zauważył to, co chciałem przekazać.
Zwierzak, zachowujesz się jak debil w każdym flejmie, próbując na siłę kogoś zgnoić. Jak widzisz, twoją broń można równie dobrze użyć przeciwko tobie. Mógłbym dalej iść w zaparte, nazywając cie swoim pokemonem, a twoje wyzwiska pod moim adresem uzasadniać tym, że moja osoba nadaje twojemu życiu sens.
Mógłbym też olewać te części twoich wypowiedzi, na które zwyczajnie brakuje mi argumentu / z bólem serca musiałbym przyznać ci rację - innymi słowy, zachowywałbym się jak ty i gówno byś z tym zrobił.

Może czas dorosnąć? Zacząć używać prawdziwych argumentów, zamiast próbować zgnoić każdego jakimiś śmiesznymi tekstami, rodem z ulicy?


Strzelasz sobie w stopę słonko. Udowadniasz jedynie, że mam rację. Nikogo nie gnoję na siłę, bo sami świetnie robicie to za mnie, czasem wystarczy usiąść i patrzeć jak baracie się w własnym gównie, bez ładu i składu wypisując bluzgi na prawo i lewo, ślepo atakując kogo popadnie. I niczym się nie różnisz od reszty barachła, które było na tyle głupie, żeby ze mną zaczynać. Za każdym razem odkąd zebrałeś baty w topicu o piractwie robisz to samo:
1. wcinasz się w jakiś topic
2. ja ci odpowiadam
3. piszesz że zrobiłeś to po to aby mnie sprowokować
4. 10-12 stron biadolenia
5. moralizatorska gadka z twojej strony
Szkoda, że przez cały ten czas nie nauczyłeś się niczego, wciąż DOKŁADNIE te same zdania. O argumentach nie ma co wspominać, bo ich nie masz. Kiedy cię ostatni raz z nimi widziano? Miesiąc temu? Rok? Nigdy? Ty mi mówisz o używaniu argumentów? Weź się lepiej kopnij w czoło. Jak przystępujesz do dyskusji, to się do niej przygotuj, bo w tej, o ile ją można w ogóle nazwać dyskusją, nie pokazałeś totalnie nic. Pokonać mnie moją własną bronią, a to dobre... Durniem jesteś, jeśli sądzisz, że moją bronią ostateczną jest nazywanie was pokemonami. Litości... Twierdzisz, że zachowuję się jak debil w każdym flejmie. Ach ta potęga twoich argumentów! Wątpię, żebyś sobie kiedykolwiek zadał trud, aby owe flejmy prześledzić, a co dopiero je zrozumieć, więc z czym do ludzi. Kiedyś zapowiadałeś się na bystrego gościa, ale zazdrość wyżarła ci resztki intelektu, i poza "bluzgu bluzgu nie mam mózgu" albo "sam jesteś głupi" czy kopiowaniu czyiś tekstów na nic cię nie stać. Smutne musisz mieć życie, skoro spędzasz je na knowaniach i kombinowaniu jak by mi tu zaszkodzić na forum. A zaraz potem pouczasz mnie o dorosłości... Jesteś niczym więcej, jak ujadającym psem, uwiązanym do budy, który zazdrości swemu panu statusu i wygód. Nie możesz zrobić nic, poza szczekaniem i przesiąkaniem zawiścią. I nie, nie mógłbyś przechodzić obojętnie obok moich obelg, czy też ich wręcz olewać. Potrzebujesz ich, żeby istnieć, żeby się nimi karmić, podsycać w sobie tą zazdrość, dalej knuć. Obsesja w najczystszej postaci. Zazdrościsz, że jestem lepszy, że ludzie liczą się z moim zdaniem, często nie lubią, a jednak szanują. Zazdrościsz i nie potrafisz pojąć, że wolno mi więcej niż tobie. Dlatego plujesz jadem i żółcią, bo nie możesz tego znieść. Jesteś nudny i przewidywalny. Twierdzisz, że swoimi ostatnimi postami chciałeś upodobnić się do mnie i coś udowodnić. Nie ta liga... Nic, zupełnie nic nie rozumiesz z moich wypowiedzi. Nawet jak piszę jasno i wprost, bez żadnych zawoalowanych treści, ty nadal nie czaisz... Fakt, bywam uparty i nieprzejednany, ale to dlatego, że wiem że mam rację, tylko wy w danej chwili jeszcze nie potraficie jej dostrzec. Uwielbiam dyskusję i wymianę poglądów, najchętniej z osobami totalnie odmiennymi ode mnie, z innym światopoglądem, bo takie rozmowy uczą. Ale czego mam się nauczyć od ciebie, skoro ty nie masz żadnego argumentu? Jak mam z tobą dyskutować, skoro nie umiesz napisać nic od siebie? Jesteś zwykłym głupcem, który swoją głupotę próbuje zakamuflować twardy łeb, do którego nic nie dociera. Co najgorsze, jesteś świadom swoich niedoskonałości, a jednak będziesz szedł w zaparte, kreując się na kogoś lepszego, zamiast grzecznie stanąć w szeregu pośród zwykłych szarych ludzi. W życiu trzeba znać swoje miejsce, a jak chcesz czegoś więcej, to udowodnij ciężką pracą, że na to zasługujesz. Bo jak narazie nadal jesteś psem uwiązanym do budy, który może tylko szczekać, ale ma za krótki łańcuch, żeby gryźć. Mam nadzieję, że zrozumiałeś tą jakże prostą i oczywistą metaforę. Wróć, jak się już czegoś nauczysz. Jako że słoń, nie przejmuje się muchą, flejm uważam za zakończony, dopóki nie wykrzeszesz z siebie jakiegokolwiek argumentu. Dobrej nocy i nie siłuj się tak z tym łańcuchem próbując mnie ugryźć, bo się jeszcze udusisz.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-28 00:21:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-28 13:23:42
Posty: 1772
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 16
ha, czekam na odpowiedz ramseya :e

_________________
[center]Obrazek
Obrazek
[/center]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-28 00:35:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-05-21 20:29:21
Posty: 1617
Lokalizacja: Kętrzyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 21
jestem tutaj postronny, ale i na miejscu ramseya i na miejscu Zwierzaka bym na takiego typu zaczepki nawet nie odpowiadał, no chyba że aż tak mocno się nudzicie i lubicie flejm.

_________________
" Nie moŻesz ćpać, jak chcesz być dealerem"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-28 00:48:26 
Offline

Dołączył(a): 2006-06-12 20:04:00
Posty: 1715
Lokalizacja: Tarnów
Płeć: Kobieta
Pochwały: 7
kurfa sfieszak, a tak w skrócie to co napisałeś :(

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-28 06:46:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Powiesze się....po uj takie eseje piszecie.... ble kac(Bambo mode on) a tu trza iść na 6h matmy....

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.047s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net