Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 16:55:23
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-28 07:57:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-10-23 17:34:56
Posty: 182
Lokalizacja: Białystok
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Zwierz@K napisał(a):
Tak, uświadomiłeś mi jaka przepaść intelektualna nas dzieli, większa niż Wielki Kanion. Ale nie martw się, skoro już stoisz na jego dnie to masz przynajmniej twardy grunt pod nogami. Tak btw, fryzury i ciuchy też nosisz jak koledzy z klasy? Czytasz to samo co oni? Oglądasz i lubisz/hejtuejsz ot samo co oni? Umiesz w ogóle zrobić cokolwiek samodzielnie, bez papugowania po kimś? Za każdym razem piszesz ten sam bullshit, że napisałeś to specjalnie, żeby mnie sprowokować. Sorry, ale za głupi jesteś, żeby tak przmemyślaną intrygę sklecić. Więc siedź tam dalej i się brendzluj myśląc jak to mi pocisnąłeś i uświadomiłeś. Jesteś najżałośniejszym możłiwym typem człowieka, dobrze wiesz, że leżysz na glebie bez choćby pół argumentu, ale musisz dalej szczekać. Rzygać mi się chce na widok takich pokrak. Zero własnego zdania, zero indywiudalności, ale się pcha, gdzie nie jego miejsce i szczeka. Parę dni temu Analbolik, dziś ty, obaj próbujecie rzucić wyzwanie komuś lepszemu od was, bo żyć z tym nie możecie jakie z was są nędzne pokraki, wybryki natury z brakami w chromosomach i hormonach. Å»ałosne...


Zero własnego zdania świerzbak rozśmiesza mnie Twoja super pro gadka opiera się na demotywatorach więc jak możesz mówić takie rzeczy ^^ świerzbu demoty cie już pochłoneły w całości to już jest obłęd.

Z innej beczki osiągnełem swój cel bo przez tyle czasu mój temat jest 1 na liście flame dzięki temu wszyscy nie wliczam Twojich kolegów brocków gajardosów i psydacków wiedzą już jaka z ciebie świnska locha


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-28 08:30:27 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-18 17:49:56
Posty: 1878
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 28
Zwiezrak jak zawsze napisal to co w kazdym flejmie tylko troche w dłuzszej formie. Zwierzak nie nadajesz sie do dyskusji Bo odrazu podchodzisz do niej z góry. Masz czesto racje ale nie zawsze i w tym temacie niestety nie masz. I próbujesz odwrócic sytuacje. To co pisal ramsey mozna znalezc praktycznie w kazdym twoim flajmie z tymze napisane od ciebie. NAzywasz go debilem zakutym lbem sralalala. Twierdzisz ze niemogl wymyslec zadnego planu ze nie mogla byc to prowokacja poniewaz.... jest kretynem. I oczywiscie twoje gadka o twojej wyzszosci o swoim miejscu w szeregu idealne podejscie do dyskusji. Jezeli zamierzasz dyskutowac z kims to bez wzgledu na poziom musisz go szanowac. Jezli go nie szanujesz to nie szanujesz i siebie skoro taką ową dyskusje zaczynasz. To jest zwykla forumowa gadka ale czy na normalnej dyskusji na uczelni w domu czy gdzies inndziej jak udowodnisz swoje racje to wyskakujesz z tekstem znaj swoje miejsce smieciu i uznaj moja wyzszosc nad tobą. ? Bo chyba nie wielu chętnych jest z tobą do dyskusji skoro znaja twoje podejscie do niej.

_________________
Obrazek WHO
UWAGA na scamerow takich jak
NocnaZmaza aka
PussyFcvker aka
MrBoczek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-28 08:34:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-10-23 17:34:56
Posty: 182
Lokalizacja: Białystok
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
na forum to on moze się wywyższać w realu dostał by pinkflojda na dziąsło i by lezał i tam by swoją wyższość prezentował tylko ze na glebie bez zębów


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-28 08:50:42 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-18 17:49:56
Posty: 1878
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 28
Anabolic ty sie tu nie wypowiadaj bo zadnych argumentów nie potrzeba bo kazdy wie ze debilem jestes

_________________
Obrazek WHO
UWAGA na scamerow takich jak
NocnaZmaza aka
PussyFcvker aka
MrBoczek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-28 08:52:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-10-23 17:34:56
Posty: 182
Lokalizacja: Białystok
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
się nie wpierdalaj myślisz że konczysz studia czy co tam to jesteś mądry i będziesz duzo kasy zarabiał nic bardziej błędnego ^^ smieszny z ciebie gość


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-28 08:58:16 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-18 17:49:56
Posty: 1878
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 28
Anatolic napisał(a):
się nie wpierdalaj myślisz że konczysz studia czy co tam to jesteś mądry i będziesz duzo kasy zarabiał nic bardziej błędnego

Dokładnie tak mysle inaczej bym na studia nie szedl

_________________
Obrazek WHO
UWAGA na scamerow takich jak
NocnaZmaza aka
PussyFcvker aka
MrBoczek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-28 09:01:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-10-23 17:34:56
Posty: 182
Lokalizacja: Białystok
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
no to życzę Ci powodzenia :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-28 09:01:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2010-04-06 12:15:43
Posty: 292
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 6
nie chce mi się czytać wszystkich stron ale domyślam się, ze jest tu walka na słowa w stronę Zwierzaka
ja bym proponował taki sposób jak wypowiedzieć się na jego temat bo to wolny kraj i można, jestem jak najbardziej za wielu wypowiedziom skierowanym w stronę Zwierzaka bo to jaki on teraz styl prezentuje to jest żenujące i jak widzę za co daje np. warny to aż płakać się chcę, że taki 'intelektualnie dorosły człowiek' co próbuje pokazać w swoich postach ma tak bolesny wizerunek na forum oczywiście
nie obieraj tego źle bo ja Ci tu nie cisnę tylko to jest moje zdanie i teraz powinieneś walnąć tak dobry argument, że nie będę wchodził na to forum przez miesiąc albo przemilczeć mój post i wtedy zacznie się żenująca gadka

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-28 09:04:26 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-18 17:49:56
Posty: 1878
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 28
Anatolic napisał(a):
no to życzę Ci powodzenia

dzieki ale nie potrzeba mi. KGHM i PWR mi wszystko zapewnią:)

_________________
Obrazek WHO
UWAGA na scamerow takich jak
NocnaZmaza aka
PussyFcvker aka
MrBoczek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-28 10:03:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-08-16 15:15:32
Posty: 1583
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 31
Gloria napisał(a):
bo kazdy wie ze debilem jestes

Coraz to nudniejszy ten flejm, ale co tu dużo pisać jak każdy ma w nosie Zuze i te jego pokemony.:)Możliwe że jak zaczniecie zaczynać posty od topicu " Zuza jest fajny" to od razu zmieni się w wielki e-penis Zwierza i na pewno nie będzie wyzywać takich jak założyciel tego tematu.
TheKoniec ...

_________________
you say Lady Gaga, I say Ørjan Nilsen.
You say Hannah Montana, I say Ferry Corsten.
You say Owl City, I say Above & Beyond.
You say Jonas Brothers, I say Markus Shulz,
You say Justin Bieber, I say Armin Van Buuren.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-28 11:04:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-12-27 17:09:34
Posty: 273
Lokalizacja: o tutaj
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Bezimienny napisał(a):
i jak widzę za co daje np. warny to aż płakać się chcę


znam lepszego :rotfl: :rotfl:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-28 12:17:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-08-16 15:15:32
Posty: 1583
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 31
Piecia napisał(a):
znam lepszego :rotfl:

nasz Ciemny???

_________________
you say Lady Gaga, I say Ørjan Nilsen.
You say Hannah Montana, I say Ferry Corsten.
You say Owl City, I say Above & Beyond.
You say Jonas Brothers, I say Markus Shulz,
You say Justin Bieber, I say Armin Van Buuren.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-28 13:10:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-12-27 17:09:34
Posty: 273
Lokalizacja: o tutaj
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
tak :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-28 13:44:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Anatolic napisał(a):
Zero własnego zdania świerzbak rozśmiesza mnie Twoja super pro gadka opiera się na demotywatorach więc jak możesz mówić takie rzeczy ^^ świerzbu demoty cie już pochłoneły w całości to już jest obłęd.


Nie liczyłem na to, że cokolwiek zrozumiesz z tego postu, gdyż nie był kierowany do ciebie. I jak zwykle się nie pomyliłem.

Anatolic napisał(a):
Z innej beczki osiągnełem swój cel bo przez tyle czasu mój temat jest 1 na liście flame dzięki temu wszyscy nie wliczam Twojich kolegów brocków gajardosów i psydacków wiedzą już jaka z ciebie świnska locha


Anatolic napisał(a):
się nie wpierdalaj myślisz że konczysz studia czy co tam to jesteś mądry i będziesz duzo kasy zarabiał nic bardziej błędnego ^^ smieszny z ciebie gość


W międzyczasie był jeszcze post Glorii do którego zaraz nawiąże, ale te dwie wypowiedzi świetnie się uzupełniają.

Moje najszczersze gratulacje za tak ambitne życiowe cele- topic w FF. Brawo, że udało ci się wreszcie zrealizować swoje marzenia. Co do drugiego postu, jak powszechnie wiadomo, studia kończą jedynie analfabeci i życiowi nieudacznicy, bez żadnych perspektyw na przyszłość i na bank nie będą mieli swojego topicu w FF. Frajerzy. Trzeba było na forum siedzieć, a nie na studia iść!

Gloria napisał(a):
To co pisal ramsey mozna znalezc praktycznie w kazdym twoim flajmie z tymze napisane od ciebie.


Tylko że ja to pisze raz, góra dwa razy + dziesiątki argumentów w poszczególnych postach, a nie w każdym to samo, czyli "pokemonie" i zero argumentacji. Dostrzegasz różnicę?

Gloria napisał(a):
Twierdzisz ze niemogl wymyslec zadnego planu ze nie mogla byc to prowokacja poniewaz.... jest kretynem. I oczywiscie twoje gadka o twojej wyzszosci o swoim miejscu w szeregu idealne podejscie do dyskusji. Jezeli zamierzasz dyskutowac z kims to bez wzgledu na poziom musisz go szanowac. Jezli go nie szanujesz to nie szanujesz i siebie skoro taką ową dyskusje zaczynasz. To jest zwykla forumowa gadka ale czy na normalnej dyskusji na uczelni w domu czy gdzies inndziej jak udowodnisz swoje racje to wyskakujesz z tekstem znaj swoje miejsce smieciu i uznaj moja wyzszosc nad tobą. ?


Jest pewien błąd w twoim rozumowaniu, bo z góry zakładasz, że szanować należy wszystko i wszystkich, a to tak nie działa. Jest różnica pomiędzy forumowym głupkiem a uczelnianym profesorem. Pierwszy jest pieniaczem, który nic nie wie i nawet bluzgać za dobrze nie umie, a drugi jest niczym biblioteka, pełna fenomenalnych woluminów, których nie znajdziesz nigdzie indziej, bo to bagaż jego wiedzy, doświadczeń i przeżyć. Więc to totalnie nie trafione porównanie. Może teraz zaburzę twój światopogląd, ale trudno. Ludzie nie są równi. Nie rodzą się równi i równi nie żyją. Sorry, taki świat, nie ja to wymyśliłem. Każdy z nas jest inny i każdy ma inne talenty, więc nie możemy być równi. Ja umiem śpiewać, ty umiesz malować. Ty jesteś beznadziejnym śpiewakiem, więc nie jesteś mi równy, za to ja nie umiem kotka na płotku narysować, więc chylę czoła przed twoim talentem. Czaisz?
Co do szacunku, na niego trzeba sobie zasłużyć. W dupie mam Biblijne i inne konwenanse, że się każdemu należy. Przepraszam, za co mu się należy? Za to że chodzi w pozycji wyprostowanej i oddycha? Albo że bije mu serce? To już szacunek? Hello, nie my jedni to potrafimy Ludzkość wcale nie jest taka wyjątkowa. Chcesz szacunku? Zasłuż! Pokaż co umiesz, wykaż się. Samodoskonal, rozwijaj talenty, pracuj, kształć się, pomagaj innym- bądź dobrym człowiekiem, a ludzie będą cię szanować. Za samo bycie człowiekiem szanować nie będę, bo to żadne dokonanie, raptem wystarczy się urodzić.

Gloria napisał(a):
Bo chyba nie wielu chętnych jest z tobą do dyskusji skoro znaja twoje podejscie do niej.


A ten topic to niby co? Sam ze mną dyskutujesz, więc znów jesteś w błędzie ;) Gdzie sie nie pojawię, to zaczynają się dyskusje. Zawsze fajniej się gada z kimś kontrowersyjnym, niż z ze zwykłym szarym, przeciętnym człowiekiem. Popatrz np na siebie. Napisałeś parę zdań, do których można się ustosunkować, wymienić poglądy. A do "sam jesteś pokemonem" niby co można napisać? Mam nadzieję, że nadal nadążasz za moim tokiem myślenia ;)

Bezimienny napisał(a):
estem jak najbardziej za wielu wypowiedziom skierowanym w stronę Zwierzaka bo to jaki on teraz styl prezentuje to jest żenujące i jak widzę za co daje np. warny to aż płakać się chcę,


Konkretne przykłady, za co dałem żenującego warna. Link or it didn't happen.

Bezimienny napisał(a):
taki 'intelektualnie dorosły człowiek' co próbuje pokazać w swoich postach ma tak bolesny wizerunek na forum oczywiście


Rozwiń myśl- co to jest bolesny wizerunek na forum? Å»e niby grupka hejterów mnie hejtuje? W końcu od tego są, prawda?

Bezimienny napisał(a):
nie obieraj tego źle bo ja Ci tu nie cisnę tylko to jest moje zdanie i teraz powinieneś walnąć tak dobry argument, że nie będę wchodził na to forum przez miesiąc albo przemilczeć mój post i wtedy zacznie się żenująca gadka


No i mam teraz dylemat, czy cię cisnąć (choć nie ma za co :P ), żebyś przez miesiąc nie wchodził, czy przemilczeć twój post i wtedy zacznie się żenująca gadka (choć nie wiem kto miałby ją zapoczątkować :S ). Więc zrobiłem ci na przekór, nie przemilczałem a jednak nie pocisnąłem :p Ha i co teraz? :D

Trochę długie wyszło, ale mam nadzieję, że się nigdzie nie walnąłem z cytowaniem i w miarę czytelne to wyszło. I ty gloria mówisz, że ze mną nikt dyskutować nie che, a ledwo co odpiszę, to tłumy walą na forum, żeby to czytać :P Å»art ofc ;)

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-28 14:10:00 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-18 17:49:56
Posty: 1878
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 28
Zwierz@K napisał(a):
Jest pewien błąd w twoim rozumowaniu, bo z góry zakładasz, że szanować należy wszystko i wszystkich, a to tak nie działa. Jest różnica pomiędzy forumowym głupkiem a uczelnianym profesorem.

Troche nie tak. Chodzi mi o to ze jezeli zamierzasz z kimś prowadzic dyskusje to musisz podejsc do niego z szacunkiem bo inaczej dyskusja przeradza sie w stek bluzgów. Wiec jezeli prowokuje cie jakis forumowy głupek to nie wchodz z nim w dyskusje lub jezeli chcesz dyskutowac to musisz podejsc z dystansem a nie stawac ponad nim. Ja nie twierdze ze ludzie są równi i kazdego trzeba szanowac. Po czym tak wnioskujesz? Odnosze sie tylko i wyłacznie do dyskusji nie zycia codziennego. Jezeli zamierzam z kims podjąc dyskusje to musze miec dystans do jego osoby i calej dyskusji musze u szanowac go jako hmm poniekąd rywala wyzwanie. A jazeli do chodzi do takiej sytuacji jak z anabolikiem to nie ma co wogóle reagowac bo po 1 poscie widac ze on dyskusje to ma na poziomie to jest czrne bo jak tak mowie i huj mnie obchodzi ze wyglada jak biale. Mi chodzi o to wrazenie jak czytam jakis flejm z Tobą ze 2-3 post i dajesz teksty własnie oswej wyższosci miejscu w szeregu. Ksiadz który uczyl mnie religi byl równiez bardzo wyksztalcony konczyl habilitacje wiele jedzil pisal ale robil własnie jeden ale wielki błąd traktował rozmówców z góry i przez to teoretycznie mial do tego prawo poniewaz jego wiedza zasób słow > calej naszej klasy. Tak se historyjka ale moral tego jest taki ze na pozegnaniu maturalnych klas przyznal ze przez te 3 lata uswiadomilismy mu jaki z niego tak naprawde byl slaby dyskutant.
Nie wiem czy gdzies sensu nie zgubilem. jadlem obiad i pisalem ale zaraz wszystko wyjdzie w praniu.

[ Dodano: 28 Wrz 2010, 2010 14:12 ]
btw dyskusje równiez uwielbiam miedz innymi dlatego ze na codzien w szkole na profiulu humanistycznym musialem bronic racji na historii polskim woku czy religi.

_________________
Obrazek WHO
UWAGA na scamerow takich jak
NocnaZmaza aka
PussyFcvker aka
MrBoczek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.049s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net