Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-05-08 04:56:40
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-06-13 22:39:56 
no to flame, bo widzę nie można z Tobą przeprowadzić normalnej a co ważniejsze kulturalnej rozmowy bo ograniczony to możesz być Ty skoro twoje teksty sprowadzają się tylko do obrażania kogoś. Tak więc każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Nie wiem za kogo się uważasz Proszę Pana może i jestem ograniczony ale nie mniej niż Ty.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-06-13 22:46:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-04-29 14:08:33
Posty: 150
Lokalizacja: Morag/Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
a ja nie widziałem żadnego meczu jeszcze bo caly czas w pracy jestem a nawet jak dzis wczesniej wrocilem to mi sie telewizor zepsul :P masakra... ja obstawie za to, ze wygra poprostu europejska druzyna a Liverpool rzadzi :)

_________________
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Wino_komandos ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-06-13 22:47:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2010-04-06 12:15:43
Posty: 292
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 6
Shanny^^ napisał(a):
Panie napinacz

Shanny^^ napisał(a):
no to flame, koro twoje teksty sprowadzają się tylko do obrażania kogoś


aha.

Shanny^^ napisał(a):
może i jestem ograniczony ale nie mniej niż Ty


grunt to się znać swoje wady ;D

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-06-13 22:51:09 
Cytuj:
Shanny^^ napisał/a:
może i jestem ograniczony ale nie mniej niż Ty


grunt to się znać swoje wady ;D


tak bo wyobraź Sobie, że to była taka metafora w której miałem na myśli to, że nikt nie jest doskonały i nie jest w stanie wiedzieć wszystkiego na każdy temat. Ale widzę nie zaczaiłeś :/


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-06-13 22:53:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Shanny^^ napisał(a):
no to flame, bo widzę nie można z Tobą przeprowadzić normalnej a co ważniejsze kulturalnej rozmowy bo ograniczony to możesz być Ty skoro twoje teksty sprowadzają się tylko do obrażania kogoś. Tak więc każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Nie wiem za kogo się uważasz Proszę Pana może i jestem ograniczony ale nie mniej niż Ty.


Skoro piszesz pierdoły i wyrażasz przy tym skrajne opinie to nie licz na kulturalne odpowiedzi. Zjechałem cię jak szmatę to ty teraz wyskakujesz, że liczyłeś na intelektualną dysputę, a w swoim pierwszym poście plułeś jadem tak, że najchętniej to byś tych volksdeutschy powywieszał na latarniach. Tak więc powtarzam, zdobądź wiedzę na jakiś temat i dopiero wtedy zabieraj głos.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-06-13 22:56:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2010-04-06 12:15:43
Posty: 292
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 6
Shanny^^ napisał(a):
Cytuj:
Shanny^^ napisał/a:
może i jestem ograniczony ale nie mniej niż Ty


grunt to się znać swoje wady ;D


tak bo wyobraź Sobie, że to była taka metafora w której miałem na myśli to, że nikt nie jest doskonały i nie jest w stanie wiedzieć wszystkiego na każdy temat. Ale widzę nie zaczaiłeś :/


wydaje mi się, że odebrałem to bardzo dobrze ;)

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-06-13 22:57:07 
No to w takim razie nie zrozumieliśmy się bo ja do nich absolutnie nic nie mam ale jedno mnie Tylko dziwi mianowicie we wszystkich możliwych mediach Klosego i Podolskiego nazywają Polakami cytat z wp "Ile Goli na mistrzostwach zdobędą Polacy". Jak dla mnie jest to zupełnie nie na miejscu a to, że nie grają dla naszej reprezentacji to swoją drogą.
I nie mów, że "zjechałeś mnie jak szmatę" bo niestety nie.


Bezimmieny@
tak bardzo dobrze odebrałeś nawet bo uważam Siebie za osobę ograniczoną choć cały czas się uczę nowych rzeczy, wiem więcej nadal jestem ograniczony a skoro Ty uważasz się za osobę wszechwiedzącą to gratuluję :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-06-13 23:00:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Shanny^^ napisał(a):
No to w takim razie nie zrozumieliśmy się bo ja do nich absolutnie nic nie mam ale jedno mnie Tylko dziwi mianowicie we wszystkich możliwych mediach Klosego i Podolskiego nazywają Polakami cytat z wp "Ile Goli na mistrzostwach zdobędą Polacy". Jak dla mnie jest to zupełnie nie na miejscu a to, że nie grają dla naszej reprezentacji to swoją drogą.


Ale to są Polacy, bez względu na to co ty sobie o tym myślisz(sic!). No i z twojego pierwszego postu ani trochę nie wynika, że nic do nich nie masz, w końcu to nie są "prawdziwi Polacy"(sic! nr2).

Shanny^^ napisał(a):
I nie mów, że "zjechałeś mnie jak szmatę" bo niestety nie.


No chyba jednak tak, skoro zaraz zacząłeś płakać jaki to jesteś urażony moją postawą wobec twoich "przemyśleń"(sic! nr3).

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-06-13 23:03:36 
no dobrze niech będzie skoro nazwanie kogoś "ułomem" według Ciebie jest szczytem zjechania kogoś jak szmatę niech Tobie będzie. Aha no i nie zacząłem płakać, a postawą nie jestem urażony tyle co zniesmaczony lekko.


Ostatnio edytowano 2010-06-13 23:04:21 przez Shanny^^, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-06-13 23:04:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2010-04-06 12:15:43
Posty: 292
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 6
Shanny^^, ja nie uważam się za wszechwiedzącego ale nie jestem ograniczony jak podobno Ty bo mam możliwości ;)

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-06-13 23:05:30 
cieszę się z Twoich "możliwości" razem z Tobą.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-06-13 23:05:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Shanny^^ napisał(a):
no dobrze niech będzie skoro nazwanie kogoś "ułomem" według Ciebie jest szczytem zjechania kogoś jak szmatę niech Tobie będzie


mógłbym mocniej, ale na ciebie wystarczył sam "ułom"

Shanny^^ napisał(a):
ha no i nie zacząłem płakać, a postawą nie jestem urażony tyle co zniesmaczony lekko.


równie to wiarygodne jak chęć merytorycznej dyskusji

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-06-13 23:08:33 
Cytuj:
mógłbym mocniej, ale na ciebie wystarczył sam "ułom"


no to zaczynaj, skoro masz zamiar być słownym nawet możesz wybrać Sobie temat i zacząć "swój popis kultury i wychowania". czekam i w miarę swych skromnych możliwości będę odpisywał :)


Ostatnio edytowano 2010-06-13 23:09:49 przez Shanny^^, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-06-13 23:09:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
No na pewno nie ty będziesz mnie kultury uczyć mały zawistny polaczku.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-06-13 23:12:15 
nie no absolutnie nie mam takiego zamiaru, "mały zawistny polaczku" - skoro tak wnioskujesz po mojej jednej opinii na temat dwójki piłkarzy nie ma sprawy.


więc jeżeli już wyrażamy swoją opinię na temat osoby po drugiej stronie kabla obserwując Ciebie od dłuższego czasu myślę, że czegoś brakuje Tobie w życiu a swoją zawiść starasz wyrażać na forum poprzez pisanie postów po których można wnioskować jak wysokie mniemanie masz o Sobie, Panie Wszystko wiedzący.


Ostatnio edytowano 2010-06-13 23:15:16 przez Shanny^^, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.029s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net