Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-28 16:14:41
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zwierz@K i jego fun club
PostNapisane: 2010-05-06 23:37:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Niektóre dzieciaczki nie potrafią spasować xD

PM od mojego nowego pokemona:

Od: ksk001
Do: Zwierz@K
Wysłany: 6 Maj 2010, 2010 23:09
Temat: Cioto Cytuj wiadomość
Ty ... naprawde jestes pojebany jak lato z radiem zreszta w sumie juz mi to X osob mowilo jaki z ciebie gangster a tak naprawde pajac no spedze kilka godzin zeby dalej sie z ciebie posmiac co juz cie tak bolalo ze poprosiles swoich net kumpli zeby za blokowali temat pajacu ? Wez swoje marne 50zl jezeli tyle masz panie gangsta biznesman net idz wyrwij jakas dziewczyne bo takiego popapranca to jeszcze nie widzialem a kolejne pytanie sam nie umiesz sie wyzywac ze w wszystkim pomagaja ci twoi internetowi koledzy ? widocznie jestes za slaby bolek ktory zgrywa ... wie kogo zycie cie jeszcze pajacu nauczy pokory do innych ludzi ale zwyklym smieciem juz nie przestaniesz byc nigdy

Tu masz chłopczyku dowód, jak to proszę swojego net kumpla o zamknięcie tematu:
Ar1se1337 22:48:12
Zwierz
Ar1se1337 22:48:19
pozwolisz ze zamkne ten topic
Ar1se1337 22:48:23
bo to juz sie nudne robi
Ar1se1337 22:48:30
a ja chory jestem
Tomasz 22:48:32
<no>
Ar1se1337 22:48:35
i nie chce mi sie czytac tego ksowego spamu
Tomasz 22:48:39
daj mi passy na swoje acc lepiej
Ar1se1337 22:48:45
:D
Tomasz 22:51:10
ej ...
Tomasz 22:51:12
ej!
Tomasz 22:51:14
pisałem post!
Tomasz 22:51:16
...!
Ar1se1337 22:51:52
:D
Ar1se1337 22:51:57
to ci otworze

Get a life kiddo, albo chociaż przestań mi zazdrościć mojego ;)

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-06 23:39:42 
Offline

Dołączył(a): 2006-06-12 20:04:00
Posty: 1715
Lokalizacja: Tarnów
Płeć: Kobieta
Pochwały: 7
ziefff... :sleep:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-06 23:47:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-30 14:37:40
Posty: 265
Lokalizacja: DJ
Płeć: Mężczyzna
Szmatławcu Pokemon to cie na obiad wołają gościu ty chyba miękim ... byłeś robiony co ? i sobie rodziców frajerze nazywaj Pokemonem ty Psia suczko która się wypina byle Kundlowi idź lepiej zobacz czy cieczki nie masz aha i ten dzieciak o ktorym piszesz ty przeszczepie jest starszy od ciebie wiec dzieciakami to sobie mozesz nazywac swoje srodowisko fujaro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-06 23:51:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
No i wybuchłeś... Next pls, bo ten już się zużył.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-06 23:57:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-14 12:16:55
Posty: 1053
Lokalizacja: Miasto Boga
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 13
Ja wam proponuję iść na piwo albo setę. Chyba, że kolega ksk nie jest pełnoletni, to wtedy soczek :D
Andaraste napisał(a):
ziefff... :sleep:

Po jednym? :freak:

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-06 23:58:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-04-14 07:53:56
Posty: 987
Lokalizacja: Że znowu
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
ksk001 napisał(a):
Szmatławcu Pokemon to cie na obiad wołają gościu ty chyba miękim ... byłeś robiony co ? i sobie rodziców frajerze nazywaj Pokemonem ty Psia suczko która się wypina byle Kundlowi idź lepiej zobacz czy cieczki nie masz aha i ten dzieciak o ktorym piszesz ty przeszczepie jest starszy od ciebie wiec dzieciakami to sobie mozesz nazywac swoje srodowisko fujaro


musze to sobie zapisac :D
jak pojade dzieciaki pod przedszkolem to im kredki powypadaja

Edit: nie wiem co chcesz osiagnac takimi niskimi tekstami, ale fora pomyliles, tutaj juz dosc bylo takich, nikogo to od dawna nie rusza. wlasciwie to tylko robisz z siebie wiekszego idiote ^^

FastFingaz; takie pojednawcze teksty to tez nie to forum. W ogole nie wiem kto to wymyslil, nic mnie tak nie motywuje do kontynuowania flame'u jak wlasnie takie ; dajcie sobie/idzcie sobie 'po jednym' 'na piwo' 'po razie'. Ulubione gadki modow za 2 grosze na gownianych forach

_________________
Nie dyskutuj z debilem, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a pozniej pokona doswiadczeniem


Ostatnio edytowano 2010-05-07 00:06:08 przez Łysy, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-07 00:02:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-30 14:37:40
Posty: 265
Lokalizacja: DJ
Płeć: Mężczyzna
I co cioto dales tutaj ? zeby sie wyplakac ze pm dostales ty cioto sam nic od siebie na pm nie umiesz napisac tylku tutaj odrazu szukasz poparcia u swoich dziewczyn ty jestes ... ciota chyba najwieksza jaka jest na tym forum zajebany placzek odrazu z zalem daje tutaj PM co za matol ty ... kablu pierdolony pewnie jak by cie Policja wziela tez bys wszystko wyszczekal tym swoim konfidenckim ryjem nie patrzac na to czy kolega czy rodzina jestes zwykla dziwa szmacaca sie na kazdym kroku nawet na forum zrobiles z siebie szmate dajac jak jakis lalus odrazu PMa wez idz lepiej zobacz co ty tam masz miedzy nogami pewnie nic takich jak ty to trzeba jebac po pizdzie ile wlezie za ta ciotowata banie ... slyszalem ze masz fajne dlugie wlosy a przynajmniej miales jak jakas meska dziwka co nawet na fryzjera lamusie cie nie stac bylo albo nadal jest ?

A twoje ciotowate ... kolezanki juz za toba jak pies za kielbasa leca loda im hurtem walisz czy co w morde jebane cioty


Ostatnio edytowano 2010-05-07 00:03:18 przez ksk001, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-07 00:02:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
ksk001 napisał(a):
Szmatławcu Pokemon to cie na obiad wołają gościu ty chyba miękim ... byłeś robiony co ? i sobie rodziców frajerze nazywaj Pokemonem ty Psia suczko która się wypina byle Kundlowi idź lepiej zobacz czy cieczki nie masz aha i ten dzieciak o ktorym piszesz ty przeszczepie jest starszy od ciebie wiec dzieciakami to sobie mozesz nazywac swoje srodowisko fujaro


iście dorosły "pojazd" ... zresztą ja jestem miły i grzeczny i nie wyzywam nikogo ;p co najwyżej powiem że .... WASZ STARY SIEDZI NA TRYBUNIE W FIFIE 2010! ... xD


hmm z opowieści Miltena jaki zwierz jest na żywo...albo nie...chyba już kiedyś pisałem...nvm....xD

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-07 00:06:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-14 12:16:55
Posty: 1053
Lokalizacja: Miasto Boga
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 13
Cat^ napisał(a):
iście dorosły "pojazd" ... zresztą ja jestem miły i grzeczny i nie wyzywam nikogo ;p co najwyżej powiem że .... WASZ STARY SIEDZI NA TRYBUNIE W FIFIE 2010! ... xD


hmm z opowieści Miltena jaki zwierz jest na żywo...albo nie...chyba już kiedyś pisałem...nvm....xD


Ciągle tylko FIFA :rotfl: Kot weź kup, zainstaluj i sprawdź, czy mój siedzi, a jak siedzi, to mu pomachaj i pozdrów go ode mnie :P

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-07 00:09:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-30 14:37:40
Posty: 265
Lokalizacja: DJ
Płeć: Mężczyzna
I nie nie uwazam sie za doroslego i nie zgrywam wielkiego ... wazniaka jak 80% przyjebusow z tego forum a i tak wielu wielce powaznych nawet 15 lat nie ma a tu ... chca sie wykazac popierajac tego lamusa ktory jak penera jakas odrazu tutaj pm wkleja bo jest takim lamusem ze nie umie nawet na PM takich spraw zalatwic bo bez bandy popierajacych tego rozjebusa debili nie ma tak naprawde wlasnego zdania nie wie co odpisac wiec dal tutaj jak dziwka jakas zeby znow pokazac jaki on super nie jest ... wez zapierdol glowa w sciane i wreszcie przemysl czy ty nie jestes sprzedajna sie ... oby czasem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-07 00:10:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
ksk001 napisał(a):
I co cioto dales tutaj ? zeby sie wyplakac ze pm dostales ty cioto sam nic od siebie na pm nie umiesz napisac tylku tutaj odrazu szukasz poparcia u swoich dziewczyn ty jestes ... ciota chyba najwieksza jaka jest na tym forum zajebany placzek odrazu z zalem daje tutaj PM co za matol ty ... kablu pierdolony pewnie jak by cie Policja wziela tez bys wszystko wyszczekal tym swoim konfidenckim ryjem nie patrzac na to czy kolega czy rodzina jestes zwykla dziwa szmacaca sie na kazdym kroku nawet na forum zrobiles z siebie szmate dajac jak jakis lalus odrazu PMa wez idz lepiej zobacz co ty tam masz miedzy nogami pewnie nic takich jak ty to trzeba jebac po pizdzie ile wlezie za ta ciotowata banie ... slyszalem ze masz fajne dlugie wlosy a przynajmniej miales jak jakas meska dziwka co nawet na fryzjera lamusie cie nie stac bylo albo nadal jest ?

A twoje ciotowate ... kolezanki juz za toba jak pies za kielbasa leca loda im hurtem walisz czy co w morde jebane cioty


100% dresiarza xD zluzuj poślady, bo ci się dresik rozpruje :freak:

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-07 00:13:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
ksk001 napisał(a):
I nie nie uwazam sie za doroslego i nie zgrywam wielkiego ... wazniaka jak 80% przyjebusow z tego forum a i tak wielu wielce powaznych nawet 15 lat nie ma a tu ... chca sie wykazac popierajac tego lamusa ktory jak penera jakas odrazu tutaj pm wkleja bo jest takim lamusem ze nie umie nawet na PM takich spraw zalatwic bo bez bandy popierajacych tego rozjebusa debili nie ma tak naprawde wlasnego zdania nie wie co odpisac wiec dal tutaj jak dziwka jakas zeby znow pokazac jaki on super nie jest ... wez zapierdol glowa w sciane i wreszcie przemysl czy ty nie jestes sprzedajna sie ... oby czasem


jak dla mnie wkleił PMa po to by ci udowodnić(przy okazji ośmieszając?) że nie było jego interwencją by zamykać tamten nudny topic ? gdzie ty sie uchowałeś że masz tak stare konto na forum za czasów tak fajnego flejma a teraz przymulasz xD

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-07 00:14:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Tamten był nudny, ale ten już jest fajny xD

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-07 00:17:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-30 14:37:40
Posty: 265
Lokalizacja: DJ
Płeć: Mężczyzna
I ... ci do tego ... jak sie ubieram jak bede chcial to sobie w stringach bede zapierdalal to ze nie lubie jebac gownem jak ty i chodze czysty w dresie a nie w jakis ... glanach czy ... wie jakich innych pantalonach to nie twoja sprawa lamusie to samo mogles na pm napisac czego tego nie zrobiles ? bo kozi naplecie odrazu szukasz pomocy i teraz zadaj sobie pytanie kto tak robi ? oczywista sprawa ze tylko ciota i kazdy normalny czlowiek ktory ma jakie kolwiek pojecie o zyciu to zrozumie za to takie przekute mozgi jak ty beda jedynie cale zycie komus rowa lizac bedac cieniem samych siebie Nara pozdrawiam srodkowym palcem Policjancie idz sobie sprzedawczyku Hip Hopu po sluchaj ciekaw jestem czy taki raper chcial by zeby jego muzyki sluchal taki sprzedawczyk i lamus jak ty Nara paziu

A jak masz cioto jeszcze jakis problem do mnie to zapraszam na pma chyba ze nawet na tyle odwagi nie masz zeby sam po dyskutowac a na to raczej wyglada ze sam jestes nikim


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-07 00:20:23 
Offline

Dołączył(a): 2007-07-18 15:29:45
Posty: 1383
Lokalizacja: Ostróda
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
teraz zwierzaka nie lubia tak jak kiedys w 2005 typa o nicku mako czy maku :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.046s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net