Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 08:45:20
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-06 22:00:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-30 14:37:40
Posty: 265
Lokalizacja: DJ
Płeć: Mężczyzna
Panie zwierzaczku mający aspiracje na Policjanta weź pan załóż sobie Zwierzyniec po zbieraj kolegów z neta i razem sobie w tym twoim zwierzyńcu po kopulujcie spuścisz sobie pierwszy raz w życiu z krzyża i będzie ci lżej na sercu ale ostrzegam dziewiczy rejs w twoim wykonaniu może nie byc prosty bo zanim ktoś przebije się przez twoje futerko by wejśc ci w twoje 4 literki może się z nie chęcic ale nie poddawajcie się a no i najważniejsze zanim do swojego zwierzyńca zwerbujesz kolegów upewnij się że są odpchleni bo może swędziec ewentualnie piec


Aha panie zwierzaczku robie błedy bo nie zwracam większej uwagi jak piszę to tak żebyś sobie nie pomyślał że jesteś zajebisty bo ci czerwona kreseczka podkreśla jak byka zrobisz a i mówisz że ktoś mi tyłek liże to zobacz ile dzieci bez własnej tożsamości stara się upodobnic do ciebie mających cię za swojego bożka a twój mały mózg uważa że to jest fajne przez co ty czujesz się kimś za pewne wyjątkowym ah te twoje cwaniactwo które jest raczej nędzne bo jedynie udajesz że cię to nie rusza waląc jakieś durnawe posty typu rano wstałem się wysrałem a tu flame przygotowany chłopie jesteś żałosny i mało mnie interesuje co zrobiłeś jak wstałeś dla mnie możesz się obudzic nawet z falusem w buzi i mam to gdzieś jak zresztą kila osob tutaj jeszcze więc proszę bez takich nędznych zwierzeń pozdrawiam
I pamiętajcie fani Pchlarza jak rano wstajecie to mówcie 10 razy
Ave Zwierzak go to naprawdę kręci !


Ostatnio edytowano 2010-05-06 22:13:32 przez ksk001, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-06 22:12:41 
Offline

Dołączył(a): 2008-08-24 19:51:42
Posty: 3458
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 74
Widać znasz się na rzeczy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-06 22:15:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-30 14:37:40
Posty: 265
Lokalizacja: DJ
Płeć: Mężczyzna
No pewnie gwyn widziałem jak ty to robisz z kolegami więc już wiem co nie c o ty jednak masz w tym doświadczenie taki mentor pewnie Pchlarzowi się przyda


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-06 22:17:06 
Offline

Dołączył(a): 2008-08-24 19:51:42
Posty: 3458
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 74
Ah ta inteligencja i cięte riposty.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-06 22:20:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-30 14:37:40
Posty: 265
Lokalizacja: DJ
Płeć: Mężczyzna
Idż tam z Pchlarzem sobie po płaczcie razem myślę że znajdziecie wspólne tematy może nawet zostaniesz jego dziewczyną i nie będzie już musiał zwierzak tyle tutaj siedziec bo wreszcie będzie miał zajęcie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-06 22:21:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-11-03 22:14:20
Posty: 443
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 8
ale teksty ma...jak na 14 latka przystało, może masz kompleksy? żadna dziewczyna ci nie dała jeszcze? :< To takie przykre... ;(

_________________
To do wszystkich, co okradają swoje matki.
Przypomnij sobie, kto kupował ci zabawki.
Kto cię karmił, kto ci zycie dał?
Nie wierzycie nam, ze obróci się to przeciw wam?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-06 22:23:08 
Offline

Dołączył(a): 2008-08-24 19:51:42
Posty: 3458
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 74
Opisał nam swój "Rejs Dziewiczy" więc prawdopodobnie to jest przyczyną jego problemów.

[ Dodano: 6 Maj 2010, 2010 22:23 ]
Opisał nam swój "Rejs Dziewiczy" więc prawdopodobnie to jest przyczyną jego problemów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-06 22:26:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-30 14:37:40
Posty: 265
Lokalizacja: DJ
Płeć: Mężczyzna
no mam 14 lat szukam kolegów na forum haha no nie mam dziewczyny nie wyglądam mam kompleksy może powiesz mi coś na temat jak ją znaleśc i jak zrobic zeby nie miec kompleksów a no i czemu nie napisałeś Ave Zwierzak 10 razy ? jego to kręci a ty sie mu bardziej podliżesz aaa rozumiem ty mu lvl nabijasz pod biurkiem pewnie\

Wy się tu intelektualiści o wielkich rozumach tylko marnujecie a tak szczerze jeżeli Polską będą żadzic takie lamusy jak wy i żądzą to nie dziwie się że ludzie z tego kraju emigrują i nie jest lepiej po prostu chłopcy klaskający sromem między nogami do interesów się nie nadają a wasza przyszłośc to praca z komputerkiem wy jesteście już po prostu niewolnikami komputera może wy macie twarde dyski zamiast mózgów nie zdziwił bym się


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-06 22:34:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-11-03 22:14:20
Posty: 443
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 8
kurw4 koleś widzę ładnie ci tu na psychikę wjechali, tak wiem pucuję się Zwierzakowi...napisałem, że masz kompleksy a ty z płaczem, że podlizuje się...weź ty się zastanów, a jak nie szukasz tu niczego na forum to po ... tu przychodzisz?

_________________
To do wszystkich, co okradają swoje matki.
Przypomnij sobie, kto kupował ci zabawki.
Kto cię karmił, kto ci zycie dał?
Nie wierzycie nam, ze obróci się to przeciw wam?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-06 22:39:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-30 14:37:40
Posty: 265
Lokalizacja: DJ
Płeć: Mężczyzna
aha ale mnie pojechałeś no poryli mi zwłaszcza ty no i po co się tłumaczysz że się nie podlizujesz ? wchodzę tu dlatego że bufonów trzeba tępic takich jak ty czy twój partner z Schroniska a fajne jest to że ja sam a wy na mnie wszyscy normalnie jak rodzina świeta też spędzacie razem na forum ? pewnie tak zamiast się dzielic z rodzina opłatkiem czy czymś tam innym to wy pewnie się dzielicie pochwałami na forum czy czymś tam innym nie ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-06 22:39:33 
Offline

Dołączył(a): 2008-08-24 19:51:42
Posty: 3458
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 74
Trochę ortografii oraz interpunkcji i zacznę czytać twoje wypociny... Bo tak nie chce mi się tego czytać nawet... No a poza twoje posty są monotematyczne i wiadomo co napiszesz.
Gdy już opanujesz czynności z pierwszego zdania to postaraj się napisać coś co nie będzie związane z gejami, no lifieniem, brakiem dziewczyny etc. Prawdopodobnie zrozumiesz że po prostu o niczym innym nie potrafisz napisać i może zmienisz swoje życie. Powodzenia!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-06 22:40:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-08-16 15:15:32
Posty: 1583
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 31
http://www.youtube.com/watch?v=bl6RJyZd ... re=related

_________________
you say Lady Gaga, I say Ørjan Nilsen.
You say Hannah Montana, I say Ferry Corsten.
You say Owl City, I say Above & Beyond.
You say Jonas Brothers, I say Markus Shulz,
You say Justin Bieber, I say Armin Van Buuren.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-06 22:41:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
ksk001 napisał(a):
Panie zwierzaczku mający aspiracje na Policjanta

chociaż mam jakieś aspiracje, ty za to jedynie mentalność dresiarza

ksk001 napisał(a):
panie zwierzaczku robie błedy bo nie zwracam większej uwagi jak piszę


Robisz błędy bo jesteś ułmomny, każdy kretyn z dysmózgowiem wykręca się tekstem o niezwracaniu uwagi na pisownię. Trzeba było nie spierdalać z lekcji polskiego, to byś umiał sensownie literki w zdania poukładać, ale pewnie zniechęciła cię konieczność czytania książek, przerażała cię ich objętość, w końcu są dłuższe niż horoskop czy program TV i nie byłeś w stanie tego ogarnąć.

ksk001 napisał(a):
zobacz ile dzieci bez własnej tożsamości stara się upodobnic do ciebie


od zawsze powtarzam, jeśli się na kimś wzorować, to tylko na najlepszych.

ksk001 napisał(a):
mało mnie interesuje co zrobiłeś jak wstałeś


tak mało cię to interesuje, że az musiałeś o tym wspomnieć xD

ksk001 napisał(a):
Wy się tu intelektualiści o wielkich rozumach tylko marnujecie a tak szczerze jeżeli Polską będą żadzic takie lamusy jak wy i żądzą to nie dziwie się że ludzie z tego kraju emigrują i nie jest lepiej po prostu chłopcy klaskający sromem między nogami do interesów się nie nadają a wasza przyszłośc to praca z komputerkiem wy jesteście już po prostu niewolnikami komputera może wy macie twarde dyski zamiast mózgów nie zdziwił bym się


Jak już to rządzić, a nie "żadzic", no ale w końcu nie zwracasz uwagi na pisownie ;)
O ile się orientuję, to praca z komputerkiem to całkiem niezła przyszłość, w 99% przypadków to dobrze płatne stanowiska, więc tym bardziej mnie cieszy, że dostrzegasz w nas taki potencjał.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-06 22:41:38 
Offline

Dołączył(a): 2007-08-14 11:50:11
Posty: 354
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 6
M4TI napisał(a):
ale teksty ma...jak na 14 latka przystało, może masz kompleksy? żadna dziewczyna ci nie dała jeszcze? :< To takie przykre... ;(


M4TI
Level: Skacze
Profesja: z privów
Serwer: na
NP: priv xD
Wersja KO: Inne
Pomógł: 6 razy
Wiek: 13
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 163
Skąd: Toruń

lul

_________________
Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-06 22:44:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-30 14:37:40
Posty: 265
Lokalizacja: DJ
Płeć: Mężczyzna
Gwyn nie chce ci się czytac ale to robisz dla ciebie tego nie pisze prawde mówiąc nie obchodzi mnie czy to czytasz czy nie czy odpiszesz tym bardziej i kim ty jesteś żeby mi mówic pajacu jak ja mam pisac kolejny cymbal który ma sie za kogoś lepszego :rotfl: jednym słowem banda popaprańców idź sobie w Knighta pograj bedzie ci weselej weź kolegów z sobą i waszego Mentora :D


Tak zwierzak jesteś najlepszy w imponowaniu dziecia z porazeniem mozgowym ... snobie jebniety troche samo krytyki za kogo ty sie masz co ? lepiej miec metalnosc dresiarza jak jakiegos dlugowlosego pedala z brudnymi wlosami ktory na kazdym kroku zbiera oklep tak dobrze platna praca tylko czlowiek normalny umyslowo nie wysiedzi tyle godzin przy komputerze bo uzna ze szkoda mu zycia na to a to ze ty jestes miernota ktora umie zarobic jedynie przez komputer to sie tak tlumaczysz a ułomny to jesteś jedynie ty lepiej pochwal sie ile wazysz i ile masz w garbie nie ale pewnie zara napiszesz ze ty model jestes a uwazaj bo ci bryle na klawiaturke leca hahah no i pamietaj taki jak ty zawsze bedzie w realnym zyciu pala do bicia biedny studecina


Ostatnio edytowano 2010-05-06 22:51:26 przez ksk001, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.039s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net