Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 07:24:31
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: TheCrystalShip
PostNapisane: 2010-05-05 16:25:42 
Offline

Dołączył(a): 2009-08-05 21:22:10
Posty: 96
Płeć: Mężczyzna
Wlasciciel ktory gra na tej postaci jest scammer prosze uwazac,jak narazie okradl malo osob ale na dosc wysokie kwoty jego nr gg 23086586 ,czesto podaje sie ze ma premki na sprzedaz wiec rowniez uwazajcie.Bedzie probowal sprzedac postac wiec UWAGA!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-05 16:57:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
możesz dać jakieś dowody?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-05 17:04:17 
Offline

Dołączył(a): 2009-08-05 21:22:10
Posty: 96
Płeć: Mężczyzna
Prosze,wystarczy zobaczyć screena,nie będę przesylal cale rozmowy ponieważ jest to zbędne
Link http://img688.imageshack.us/i/dasdasss.png/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-05 23:00:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-30 14:37:40
Posty: 265
Lokalizacja: DJ
Płeć: Mężczyzna
Postac TheCrystalShip koles tez Ukradl byla to moja postac do nie dawan ktora sprzedalem dzisiaj mi pisze gosc ktory kupil ze mu ukradli gosciu na forum ma nick SlimmShady czy jakos tak jak by ktos mogl po ip czy jakos jego dane sie dowiedziec bo sprawa byc moze trafi na policje


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-05 23:31:12 
Offline

Dołączył(a): 2008-10-17 14:40:53
Posty: 710
Lokalizacja: z podlasia xD
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 9
tak przy okazji ksk001 to moglbys zwrocic pieniadze klanowe za ventrillo?
Cytuj:
bo sprawa byc moze trafi na policje
:rotfl:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-05 23:34:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Hilus napisał(a):
tak przy okazji ksk001 to moglbys zwrocic pieniadze klanowe za ventrillo?
Cytuj:
bo sprawa byc moze trafi na policje
:rotfl:


pieniądze klanowe za ventrilo ? wft oO xD

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-05 23:35:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-05-02 11:30:19
Posty: 4496
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 50
ksk001, Nie wiem, moze jestem ograniczony ale za cholere nic nie moge zrozumiec z twojego posta. Jak narazie kazdy płacze a proktor nawet nie umie zalozyc tematu i dac dowodow a ja ciagle musze usuwac tematy... wiec albo sprawa sie wyjasni do jutra albo dostaniecie po warnie/banie za robienie zamieszania.

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-05 23:41:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-30 14:37:40
Posty: 265
Lokalizacja: DJ
Płeć: Mężczyzna
Hilus ty sie nie osraj wez sie poplacz mamie w kolanko o 12 m xD haha


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-05 23:42:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-05-02 11:30:19
Posty: 4496
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 50
warned. Poza tym czekamy dalej na dowody.

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-05 23:50:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-30 14:37:40
Posty: 265
Lokalizacja: DJ
Płeć: Mężczyzna
aha i hilus nie wyciagaj teraz brudow z clanu CL bo nie chce mi sie dyskutowac nie gram juz w ta gre i nie mieszam sie do tego to ze siana za te vt nie odzyskaliscie to tak wyszlo z przyczyn nie do konca zaleznych odemnie Arise i co czujesz sie wielki ze mi warna za nic dales ? mozesz dac mi bana jezeli poprawi to twoje ego ktore chyba jest marne skoro wyzywasz sie jakimis nedznymi warnami na forum tak wiem zara twoi internetowi przyjaciele zaczna po mnie tu jechac ze jestem nie normalny ale tak szczerze polecam wam odejsc od kompa od tego forum znalesc sobie jakas fajna dziewczyne ktora co nie ktorych tutaj do wartosciuje zycie nie polega na siedzeniu przed monitorem i wczuwaniu sie w wladce forum niczym Chuk Noriss w serialu Straznik Texasu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-05 23:52:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
ksk001 napisał(a):
aha i hilus nie wyciagaj teraz brudow z clanu CL bo nie chce mi sie dyskutowac nie gram juz w ta gre i nie mieszam sie do tego to ze siana za te vt nie odzyskaliscie to tak wyszlo z przyczyn nie do konca zaleznych o demnie Arise i co czujesz sie wielki ze mi warna za nic dales ? mozesz dac mi bana jezeli poprawi to twoje ego ktore chyba jest marne skoro wyzywasz sie jakimis nedznymi warnami na forum tak wiem zara twoi internetowi przyjaciele zaczna po mnie tu jechac ze jestem nie normalny ale tak szczerze polecam wam odejsc od kompa od tego forum znalesc sobie jakas fajna dziewczyne ktora co nie ktorych tutaj do wartosciuje zycie nie polega na siedzeniu przed monitorem i wczuwaniu sie w wladce forum niczym Chuk Noriss w serialu Straznik Texasu

ok, pojechałeś nam wszystkim, a teraz zmykaj spać bo rano musisz wstać do szkoły.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-05 23:59:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-30 14:37:40
Posty: 265
Lokalizacja: DJ
Płeć: Mężczyzna
O i moj ulubieniec Zwierzak wielki kozak forum intelektualista ktory ma masse kompelksow wiecznie myslac ze jest fajny nawte masz tu fanow na forum stary ty sobie tak do kolegow mozesz mowic zeby zmykali spac kim ty wogole jestes ? jakims lamusem ktory ciagle chce pokazac ze fajny jest w sieci z cala masa kompleksow ktore leczy na forum wiecznie sie musi do wartosciowac ja wiem ze zycie jest ciezkie a tym bardziej jak sie nie ma real kolegow albo gnebia cie w naturalnym srodowisku ty smordzie lepiej zmykaj gacie zmienic bo cos mi sie zdaje ze tylka podetrzec dobrze nie umiesz ciekaw jestem czy jak normalnie ktos ci cos powie to tak kozaczysz pewnie nie glowe kulisz i udajesz ze nie slyszales bo w ta nie wyparzona jape boisz sie ze wyrwiesz aha zapomnialem ty sluchasz Hip Hop wiec jestes fajny kozak elo ulica mnie wychowala nie ? hehe smiech mam z ciebie i twoich madrosci od poczatku Wielki Zwierzak hahaha sorry ale skad wzioles tego zwierzaka ? chyba z tego ze ci futro na zadzie takie uroslo ze masz las cwongla na dupie a tera powiem ci cos idz zwal sobie gruche bo tylko to ci pozostaje w twoim nedznym zyciu cioto do lania przez kazdego :) aha zapomnialem ze ty byles Pro Uber rozpierdalator w Knighcie to twoj zyciowy sukces

Ah i ten twoj cytat
Chcesz spróbuj się śmiertelniku,
Åšrodkiem ulicy idę gdy chcę, a nie po chodniku.
Nie jesteś siebie pewien?
Co chcesz to mów nieszczęśniku..
Naprawde robi z ciebie kozaka nie przecietnego jestes kims a tak na serio nie ładnie sobie tak z chlebiac ty chodzi ... ale chyba sciezkami gdzie nikogo nie ma bojac sie wlasnego cienia jak ta ciota ostatnia :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-06 00:06:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
ksk001 napisał(a):
O i moj ulubieniec Zwierzak wielki kozak forum intelektualista ktory ma masse kompelksow wiecznie myslac ze jest fajny nawte masz tu fanow na forum stary ty sobie tak do kolegow mozesz mowic zeby zmykali spac kim ty wogole jestes ? jakims lamusem ktory ciagle chce pokazac ze fajny jest w sieci z cala masa kompleksow ktore leczy na forum wiecznie sie musi do wartosciowac ja wiem ze zycie jest ciezkie a tym bardziej jak sie nie ma real kolegow albo gnebia cie w naturalnym srodowisku ty smordzie lepiej zmykaj gacie zmienic bo cos mi sie zdaje ze tylka podetrzec dobrze nie umiesz ciekaw jestem czy jak normalnie ktos ci cos powie to tak kozaczysz pewnie nie glowe kulisz i udajesz ze nie slyszales bo w ta nie wyparzona jape boisz sie ze wyrwiesz aha zapomnialem ty sluchasz Hip Hop wiec jestes fajny kozak elo ulica mnie wychowala nie ? hehe smiech mam z ciebie i twoich madrosci od poczatku Wielki Zwierzak hahaha sorry ale skad wzioles tego zwierzaka ? chyba z tego ze ci futro na zadzie takie uroslo ze masz las cwongla na dupie a tera powiem ci cos idz zwal sobie gruche bo tylko to ci pozostaje w twoim nedznym zyciu cioto do lania przez kazdego :) aha zapomnialem ze ty byles Pro Uber rozpierdalator w Knighcie to twoj zyciowy sukces


A teraz weź głęboki wdech... 1...2...3.... wydech... wdech... 1...2...3... wydech

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-06 00:11:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-30 14:37:40
Posty: 265
Lokalizacja: DJ
Płeć: Mężczyzna
Zrobilem jak poleciles pozniej znow zobaczylem twoj nick i wyjebalem smiechem z ciebie nie wiem czemu ale tak juz mam moze to dla tego ze jestes taki hmmm jak by cie nazwac lamusowatym Buffonem o bardzo wysokim mniemaniu o sobie a tak naprawde gowno znaczacym gdzie kolwiek procz tego forum i to tylko dla nie ktorych dzieci :) albo jeszcze bardziej zrytych prze komputeryzowanych umyslow od twojego


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-06 00:18:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-08-20 09:00:49
Posty: 882
Lokalizacja: Zduńska Wola
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 10
ksk001 i na co wypisujesz te bzdury? męczyłeś się nad tym 10 minut x2 i co Ci to da? wystarczy, że admin kliknie dwa razy i Twoje wysiłki i konto idą na jedwabić...
mama nie nauczyła się szacunku do innych? (z góry odpowiem na Twoje pytanie: nie, nie cisnę Ci po starych, ale dobrze wiesz, że nikt tutaj Cię nie trzyma to na co innych denerwujesz? lepiej idź poszukać kogoś kto chce tego słuchać albo kogoś kto z Tobą by się chętnie powyzywał. na przykład turki czyli... tak zgadłeś, Twój poziom intelektualny)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.040s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net