Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 09:56:43
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-18 22:17:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-30 14:37:40
Posty: 265
Lokalizacja: DJ
Płeć: Mężczyzna
Tak wracajac do tematu to tez już mi się nie wydaje aby to zrobili Rosjanie co nie zmienia faktu że nie powinno w jednym samolocie siedziec tylu ważnych ludzi dla państwa no ale nauczka na przyszłośc i ważna lekcja ludzi oczywiście szkoda i ich rodzin Rosjanie otwarcie wreszcie przyznali ze Katyń to sprawa Stalina i jego ludzi tera jest nowy rząd w Rosji którzy nie mogą wiecznie odpowiadac za jednego człowieka jeżeli chodzi o te skrzynki to fakt że Rosjanie czekali na Prokuratorów wojskowych z Polski wszyscy mówią że nikt się takiego aż zachowania po Rosji nie spodziewał więc to chyba miłe dla nas Polaków jakaś rekompensata za dawne czasy przynajmniej tyle dla nas mogli zrobic . A teraz z innej beczki jak myślicie czemu tyle delegacji się odwołało ? jak dla mnie ten wulkan to była tylko przykrywka bo np delegacja z Maroko mogła doleciec a tyle osobistości z całego świata w jednym miejscu było by wielka szansą dla terrorystów


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-18 22:17:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-12-05 12:06:18
Posty: 1284
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 15
ja uważam, że Rosjanie w tym palce maczali i tyle w temacie. Prawda tak na prawdę po latach dopiero wyjdzie.

nie przylecieli, bo pyłek wulkaniczny w powietrzu krąży

_________________
"z każdym dissem na mnie tworzysz własny autoportret"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-18 22:34:11 
Offline

Dołączył(a): 2007-03-02 19:11:10
Posty: 1957
Lokalizacja: Suwałki
Płeć: Kobieta
Pochwały: 11
Rosjanie nie zabijali oficerów w Katyniu, tylko sowieci. Rosja była spadkobiercą sowietów, ale chcieli tylko to co dobre, a nie to co złe, dlatego nie przyznawali się do Katynia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-18 22:37:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
ksk001 napisał(a):
co nie zmienia faktu że nie powinno w jednym samolocie siedziec tylu ważnych ludzi dla państwa


Realia mamy takie, ze były raptem 2 rządowe samoloty, z czego jeden zazwyczaj w naprawie. Od lat się mówiło, że trzeba wymienić flotę, już za rządów premiera Buzka były przetargi, ale je odwołano, bo nie było pieniędzy. I tak jest do dziś. Ale to też wina społeczeństwa, bo z jednej strony krzyczą, że to wstyd iż nasi przedstawiciele latają takim złomem, a z drugiej strony, gdyby państwo kupiło nowe samoloty, to to samo społeczeństwo podniosłoby lament, że wydają pieniądze na pierdoły, a nie ma np na służbę zdrowia czy drogi.

CptTrini napisał(a):
ja uważam, że Rosjanie w tym palce maczali i tyle w temacie.


wiemy i pamiętamy, że jesteś ułomny intelektualnie, nie musisz nam tego w kółko przypominać.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-18 22:45:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-12-05 12:06:18
Posty: 1284
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 15
Zwierz@K napisał(a):
ksk001 napisał(a):
co nie zmienia faktu że nie powinno w jednym samolocie siedziec tylu ważnych ludzi dla państwa


Realia mamy takie, ze były raptem 2 rządowe samoloty, z czego jeden zazwyczaj w naprawie. Od lat się mówiło, że trzeba wymienić flotę, już za rządów premiera Buzka były przetargi, ale je odwołano, bo nie było pieniędzy. I tak jest do dziś. Ale to też wina społeczeństwa, bo z jednej strony krzyczą, że to wstyd iż nasi przedstawiciele latają takim złomem, a z drugiej strony, gdyby państwo kupiło nowe samoloty, to to samo społeczeństwo podniosłoby lament, że wydają pieniądze na pierdoły, a nie ma np na służbę zdrowia czy drogi.

CptTrini napisał(a):
ja uważam, że Rosjanie w tym palce maczali i tyle w temacie.


wiemy i pamiętamy, że jesteś ułomny intelektualnie, nie musisz nam tego w kółko przypominać.


z Ciebie się każdy śmieje i jesteś największym błaznem forum :d więc się nadajesz

poza tym pajacu to każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie

_________________
"z każdym dissem na mnie tworzysz własny autoportret"


Ostatnio edytowano 2010-04-18 22:46:50 przez Trinity, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-18 22:45:33 
Offline

Dołączył(a): 2008-08-24 19:51:42
Posty: 3458
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 74
Co mogli zrobić Rosjanie? Drzewa posadzili?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-18 22:52:11 
Offline

Dołączył(a): 2007-03-02 19:11:10
Posty: 1957
Lokalizacja: Suwałki
Płeć: Kobieta
Pochwały: 11
http://img26.imageshack.us/i/1271621887757.jpg/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-18 23:43:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
CptTrini napisał(a):
z Ciebie się każdy śmieje i jesteś największym błaznem forum :d więc się nadajesz

Ciekawe, że tak mówią tylko ci, po których jadę ;) Bo cała reszta przyznaje mi rację. Co do błaznowania, to poczytaj sobie jaką funkcję pełnił błazen na dworach, mógł krytykować wszystko i wszystkich i nawet król nie mógł go za to ukarać, ba sam Jan Matejko oddał hołd instytucji błazna w postaci obrazu "Stańczyk". Więc jak najbardziej mogę być takim błaznem i nadal będę wytykał ci, że jesteś głupi i nic nie wiesz, a mimo to próbujesz pouczać innych jak powinni żyć, twoja ignorancja i hipokryzja powoli przekracza wszelkie możliwe granicę i codziennie powinieneś dziękować opatrzności, że nadal jesteś tu tolerowany.

CptTrini napisał(a):
poza tym pajacu to każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie


Owszem i ja właśnie je wyraziłem nazywając cie idiotą. Obaj korzystamy z prawa do wyrażania swojego zdania, więc czemu płaczesz?

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-18 23:50:50 
Offline

Dołączył(a): 2006-08-17 21:05:15
Posty: 1116
Lokalizacja: dupa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Zwierz@K napisał(a):
Bo cała reszta przyznaje mi rację.

Cała reszta to dość sporo ludzi no i wśród nich moja skromna osoba. Nie jest tak jak piszesz. Bynajmniej jeśli chodziłoby tu o mnie.

Chociaż, z drugiej strony kapitan już zupełnie nie jest fajny sądząc po tym co wypisuje i na forum i na szałtboksie.

W moim skromnym mniemaniu oczywiście.

_________________
******************** Obrazek
Morik * Ksiadz_Rozpierducha * Deathy * James * Wurg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-19 12:15:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Ksiadz napisał(a):
Cała reszta to dość sporo ludzi no i wśród nich moja skromna osoba. Nie jest tak jak piszesz. Bynajmniej jeśli chodziłoby tu o mnie.


Było to oczywiście pewne uogólnienie z mojej strony, nie twierdzę, że forum dzieli się jedynie na moich przeciwników i moich stronników, bo byłoby to nietaktem z mojej strony.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-19 13:37:44 
Offline

Dołączył(a): 2006-08-17 21:05:15
Posty: 1116
Lokalizacja: dupa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Hah!

xD

_________________
******************** Obrazek
Morik * Ksiadz_Rozpierducha * Deathy * James * Wurg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-19 15:23:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
ksk001 napisał(a):
co nie zmienia faktu że nie powinno w jednym samolocie siedziec tylu ważnych ludzi dla państwa
jakby polecieli większą ilością samolotów to by ich ludzie z błotem zmieszali, że marnują pieniądze

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-19 15:45:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-05-21 20:29:21
Posty: 1617
Lokalizacja: Kętrzyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 21
nie samo to, że z błotem, ale by zrzucali winę na nich, że to oni powinni lecieć, a nie tamci.

_________________
" Nie moŻesz ćpać, jak chcesz być dealerem"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-01 22:09:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-11 23:12:33
Posty: 1865
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
o wielki zwierzu, bo ja bym chciał usłyszeć odpowiedzi na kilka pytań, bo dla mnie i dla wielu polaków to śliska sprawa, mianowicie:
1. dlaczego nie umieją znaleść gościa odpowiedzialnego za wieże? 3 tygodnie a gość jakby zaszył sie pod ziemie?
2. w samolocie nie było jednego laptopa, pierwej myśleli że go ukradli okazało sie że był w domu u właściciela, na drugi dzień włamanie - laptopa nie ma.
3. dlaczego na bardzo dużym lotnisku wojskowym nie było straży? tylko najpierw kilkanaście gapiów a dopiero potem potem pojawia sie straż?
4. dlaczego od razu nie było dostępnych komórek? tylko nagle potem jakimś dziwnym trafem znalazły sie wszystkie w jednym miejscu, leo why?
5. polacy dostali czarna skrzynke, tak jedna z samymi danymi z pokładu nic wiecej, zero rozmów zero czegokolwiek, a gdzie reszta?
6. dlaczego utrudniali w rosji przeprawe jarosławowi kaczyńskiemu, gdy tusk przejechał bez żadnych problemów i to on był pierwszy na miejscu, żeby sie dogadać z putinem?

_________________
Obrazek
QbnS napisał(a):
dax ma racje, a kto mysli inaczej ten jest skazany na wieczna gre w KO i zgon przed kompem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-01 22:14:44 
Offline

Dołączył(a): 2008-08-24 19:51:42
Posty: 3458
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 74
Nie kupuj faktu.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.041s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net