Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-29 00:58:15
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-02-15 19:11:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Nie obrażam się, po prostu znam prawo cywilne i zasady zawierania umów.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-07 15:18:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-20 18:25:44
Posty: 1077
Lokalizacja: Z Polski!
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 29
Pobieraczek.pl ukarany przez UOKiK

_________________
Obrazekby Ksiadz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-07 15:36:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2010-04-06 14:19:29
Posty: 907
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 6
Pewnie się nie wypłacą :) btw. też korzystałem z tej strony, ale gdy przychodziły e-maile od nich, zlałem to całkowicie

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-07 16:30:16 
Offline

Dołączył(a): 2009-09-13 17:45:21
Posty: 19
Płeć: Mężczyzna
Mac DÄ›vka napisał(a):
Pewnie się nie wypłacą :) btw. też korzystałem z tej strony, ale gdy przychodziły e-maile od nich, zlałem to całkowicie



Tyle co oni na tym zarobili...to mała pewnie kwota te ~250 tys. złociszy :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-08 22:56:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-19 10:38:12
Posty: 202
Płeć: Mężczyzna
Wybaczcie, że wtrące, bo nie czytałem i nie mam zamiaru wertowac 5 stron, więc jak padła już odp na to to sorry, ale ktoś na pierwszej stronie pytał sie dlaczego taki serwis stoi i nie został ukarany? Bo robi to legalnie. W ich umowie przy rejestracji (to czego nikt nie czyta, tylko klika akceptuje) prawdopodobnie jest o tym wzmianka, jeżeli jest to zupełnie legalnie wyłudzają pieniądze, jak nie to i tak im nic nie bedzie, a dlaczego? Bo polskie prawo i przestępstwa internetowe to jak jaskiniowiec i kosmos. Sa jakieś tam paragrafy, których nikt nie sprawdza i nie przestrzega zarazem internet nie jest jeszcze (przynajmniej z polskiej strony) na tyle skanowany, może lepiej powiedzieć nie jest takiego przymusi, żeby dumni z siebie panowie w niebieskich mundurach ruszyli zady i takich oszustów zgarniali. Tak samo jest w ko, prawde mówiąc śmieję się za kazdym razem jak jest scamm i ktoś komuś grozi policją... A kto co ukradł? Itemy czy postać ze scammu nigdy nie należały do osoby okradzionej ani nadal nie należą do osoby, która ukradła. Wszystko związane z usko jest własnością g1, a gracze dostają od tej firmy zaledwie dostęp do postaci czy itemów, co zresztą też jest pokręcone strasznie jak sie w to bardziej zagmatwać.


No ale wracając do tematu, różnego rodzaju scammerzy, fałszerzy itp itd byli, są i będą się pojawiać i nic sie z tym nie stanie jeszcze przez dłuuuugi okres czasu w naszym kraju :)

P.S. No pobieraczek akurat został ukarany, ale też z pewnego powodu. A tym powodem był bulwers internatutów. Zauważcie, że scammer może zarobić krocie, dopóki na tyle dużo hałasu nie zrobi, żeby władze musiały się wreszcie ruszyć


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-08 23:02:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Vempajer napisał(a):
Tak samo jest w ko, prawde mówiąc śmieję się za kazdym razem jak jest scamm i ktoś komuś grozi policją... A kto co ukradł? Itemy czy postać ze scammu nigdy nie należały do osoby okradzionej ani nadal nie należą do osoby, która ukradła.


tu się akurat mylisz ;)

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-09 05:36:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2010-03-28 18:40:08
Posty: 68
Lokalizacja: Chełm
Płeć: Mężczyzna
Ale Wy ... :) to co ze straszyli mailami. Trzeba bylo powiedziec niech pozwa Cie do sadu. Z checia bym zrobil za Twojego mecenasa :) Ani razu nikogo do sadu nie pozwali bo wiedzieli, ze nie maja podstaw prawnych ;) w sumie sprawa ciagnie sie od pol roku. I tak dosyc szybko. Na miejsce tego serwisu powstanie 10 nowych wiec roznicy mi to nie robi. A kto jest walem pozostanie nim i da z siebie kase wypompowac. I tak ten syf nie dorowna RS'owi i P2P (chodz ten ostatnio slabnie).

_________________
PHP Freelancer
Webkrytyk - zobacz jak marnują się Twoje pieniądze w internecie!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-09 08:24:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-19 10:38:12
Posty: 202
Płeć: Mężczyzna
Zwierz@K napisał(a):
Vempajer napisał(a):
Tak samo jest w ko, prawde mówiąc śmieję się za kazdym razem jak jest scamm i ktoś komuś grozi policją... A kto co ukradł? Itemy czy postać ze scammu nigdy nie należały do osoby okradzionej ani nadal nie należą do osoby, która ukradła.


tu się akurat mylisz ;)


Wręcz przeciwnie, polecam przeczytać kiedyś ten pasek terms of use, który każdy akceptuje bez nawet zerknięcia, jest tam wyraźnie napisane, że konto i wszystko co sie na nim znajduje pozostaje własnością G1. Tak samo na allegro, myślisz, że dlaczego przy aukcjach są dopiski, że ludzie nie sprzedają postaci czy gb, a czas który poświęcili na ich zdobycie ??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-09 09:57:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Vempajer napisał(a):
Wręcz przeciwnie, polecam przeczytać kiedyś ten pasek terms of use, który każdy akceptuje bez nawet zerknięcia, jest tam wyraźnie napisane, że konto i wszystko co sie na nim znajduje pozostaje własnością G1


To ze konto jest "wlasnoscia" G1 czy innego k2, to nie znaczy, ze jak mi je ukradną, to nie mogę iść z tym na policję. Jedno z drugim nie ma związku.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-09 10:30:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-19 10:38:12
Posty: 202
Płeć: Mężczyzna
Konto jest własnością G1, czyli jak ty na nim grasz i ktoś Ci pw zmieni, to nie jest kradzież, jako że konto nie zmieniło swojego właściciela.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-09 11:09:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
G**no prawda za przeproszeniem, kradzież to kradzież, bez względu na to kto jest właścicielem. Czyli wg ciebie, jak wynajmuję samochód w wypożyczalni i ktoś mi go ukradnie, to kradzieży nie ma, bo nie jestem właścicielem? Granie w KO to pewnego rodzaju dzierżawa, k2 oddaje nam swoją własność jaką jest konto, abyśmy z niego korzystali i nim rozporządzali, oddając "czynsz" w postaci premium. I to nie ma żadnego znaczenia, że nie jesteśmy właścicielami konta, jak ktoś je ukradnie to mamy takie samo prawo zgłosić to na policję jak k2, bo konto było w naszym posiadaniu gdy zostało skradzione.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-09 13:14:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-08-20 09:00:49
Posty: 882
Lokalizacja: Zduńska Wola
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 10
Moja koleżanka się tam zarejestrowała i chcieli później od niej kasę. Napisałem im, że proszę o wysłanie regulaminu z podkreślonym punktem, w którym zawarta jest notka o opłacie.
Odpisali, że regulamin podlega prawom autorskim i nie mogą go wysłać <hahaha> xD
Po tym przestali pisać....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-09 13:18:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-13 10:48:32
Posty: 1025
Płeć: Mężczyzna
W sumie Zwierzak ma racje ale wydaje mi się ze nie do końca tak jest. A nawet jak pójdziesz na policje to prawdopodobnie sprawa zostanie z miejsca umorzona z powodu małej szkodliwości czynu. :twisted:

_________________
xDJatokur frajer hie hei ! 23.11.2009 xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-09 13:21:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
r3ku napisał(a):
A nawet jak pójdziesz na policje to prawdopodobnie sprawa zostanie z miejsca umorzona z powodu małej szkodliwości czynu. :twisted:


Zależy od wartości konta, które akurat ma wymierną wartość. zdaje się, że Dark był na policji jak ukradli mu konto i normalnie przyjęli zgłoszenie. Założenie, ze skoro to są wirtualne przedmioty, to przestępstwa nie ma, jest błędne.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-09 13:25:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-13 10:48:32
Posty: 1025
Płeć: Mężczyzna
o kurcze ale jajca z tym pobieraczkiem xD

_________________
xDJatokur frajer hie hei ! 23.11.2009 xD


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.062s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net