Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 17:35:21
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pobieraczek.pl
PostNapisane: 2010-02-04 12:48:00 
Offline

Dołączył(a): 2008-08-24 19:51:42
Posty: 3458
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 74
Witam.
Otóż nie miła sytuacja miała miejsce...
Chciałem jakiś tam program pobrać ale nigdzie go nie było...
W końcu w wynikach w google znalazłem że na wyżej podanym serwisie takowy znajdę.
No to zarejestrowałem się tam, gdyż było to konieczne... 10 dniowy okres próbny.
Niestety po zarejestrowaniu tego pliku nie znalazłem więc więcej tam nie wchodziłem...

Rzadko sprawdzam Maila lecz dziś to zrobiłem i... Kurw.a!

Dwie wiadomości:
Cytuj:
Serdecznie dziękujemy za złożone w dniu 17.01.2010 zamówienie na stronie Pobieraczek.pl. Bardzo cieszymy się, że spodobał się Panu nasz serwis w 10-cio dniowym okresie próbnym i dziękujemy, że zdecydował się Pan pozostać z nami na dłużej. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby Pobieraczek umożliwiał wszystkim pobieranie dowolnych plików w bezpieczny, szybki oraz łatwy sposób. Nasz serwis jest na bieżąco rozwijany i ulepszany.

Informujemy, iż zgodnie z warunkami zawartej umowy z dnia 17.01.2010 zostanie uaktywniony dla Pana najtańszy dostępny pakiet - Pobieraczek5 - o miesięcznym limicie 5.0 GB. Przypominamy, że dalsze korzystanie z usług naszego serwisu będzie możliwe dopiero po opłaceniu wyżej wskazanego pakietu.

Pakiet ten posiada 12-to miesięczny okres ważności oraz miesięczny limit 5.0 GB. Zgodnie z warunkami umowy kwota za wymieniony pakiet musi zostać uiszczona za cały rok z góry.

Niniejszym prosimy o opłacenie pakietu Pobieraczek5 z 12 miesięcznym okresem ważności oraz o miesięcznym limicie 5.0 GB w cenie [b]94.80 PLN[/b] za cały okres obowiązywania.

Należność należy opłacić w terminie 7 dni od zakończenia Pana okresu próbnego, czyli do dnia 02.02.2010.


Cytuj:
Dnia 17.01.2010 z komputera o adresie IP 89.78.231.147 zamówił Pan na stronie Pobieraczek.pl naszą usługę i do dnia dzisiejszego jeszcze nie została ona należycie opłacona.

Z uwagi na to, że poprzez rejestrację na stronie zawarł Pan z nami umowę o świadczenie usług Usenet na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204), doręczamy Panu niniejsze wezwanie do zapłaty.

Jednocześnie informujemy, iż dalszy brak uiszczenia należnej kwoty spowoduje poważne konsekwencje prawne. Następstwem wszczęcia przez nas przeciwko Panu stosownych czynności prawnych mających na celu wyegzekwowanie należności wraz z ustawowymi odsetkami za każdy dzień opóźnienia - będą dodatkowe koszty postępowania windykacyjnego, sądowego a następnie komorniczego.

W stosunku do osób uchylających się od terminowej zapłaty możliwe są następujące kroki prawne:
- przekazanie sprawy profesjonalnej firmie windykacyjnej,
- przekazanie sprawy profesjonalnej kancelarii prawnej,
- postępowanie sądowe,
- komornicza egzekucja należności,
- Wpis do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, który wiązać się może m.in. z odmową udzielenia kredytu lub leasingu a nawet całkowitą utratą wiarygodności w kontaktach handlowych.

W związku z tym wzywamy Pana do dobrowolnej zapłaty należnej kwoty w wysokości 94,80 PLN w ciągu 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości.



Wiem tylko że im tego na pewno nie zapłacę... Może ktoś mógł by mi pomóc w tej sprawie?
Jakieś Zwierzaka paragrafy etc...

Za każdą pomoc z góry dzięki...

[ Dodano: 2010-02-04, 12:58 ]
http://forumprawne.org/prawo-karne/7679 ... ek-pl.html

[ Dodano: 2010-02-04, 12:59 ]
http://www.idg.pl/news/348897/Pobieracz ... maczy.html

[ Dodano: 2010-02-04, 13:00 ]
http://www.se.pl/technologie/internet/p ... 27574.html

[ Dodano: 2010-02-04, 13:00 ]
http://forum.wm.pl/viewtopic.php?f=41&t=26022


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-02-04 13:01:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Jakie dane im podałeś przy rejestracji?

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-02-04 13:03:18 
Offline

Dołączył(a): 2009-04-06 14:00:11
Posty: 635
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 8
To ja ci coś powiem , kiedyś w wiadomościach na portalach , było napisane,że to są złodzieje , tzn dziecko się rejestruje i później dostaje emaila, żeby zapłaciło pieniądze.

Zwykli naciągacze!

/edit

Ta firma istnieje , ale to jeden wielki shit , i jak podałeś byle jakie dane , to niech naciągają dzieciaków 10letnich.


Autor postu otrzymał pochwałę
_________________
you can stop me , but you can't stop us all !


Ostatnio edytowano 2010-02-04 13:04:38 przez gigzor, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-02-04 13:03:19 
Offline

Dołączył(a): 2008-08-24 19:51:42
Posty: 3458
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 74
Nie podałem ofc moich danych, tylko jakieś zmyślony typu: sdfg sdfgs... Z tego co czytam to jest jedno wielkie oszustwo a takiej firmy nie ma.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-02-04 13:04:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
No to jak nie mają twojego adresu domowego, to za przeproszeniem gówno mogą. Åšpij spokojnie :)


Autor postu otrzymał pochwałę
_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-02-04 13:06:07 
Offline

Dołączył(a): 2008-08-24 19:51:42
Posty: 3458
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 74
No mają moje IP, mają mój email na którym dane są prawdziwe etc...
Tyle że to naciągacze to już wiem, teraz czy faktycznie żadna odpowiedzialność karna mi nie grozi?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-02-04 13:07:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-28 13:23:42
Posty: 1772
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 16
Moja kolezanka tez dostala tego maila, podala prawdziwe dane, ale do dzis nie zaplacila :P


Autor postu otrzymał pochwałę
_________________
[center]Obrazek
Obrazek
[/center]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-02-04 13:09:24 
Offline

Dołączył(a): 2008-08-24 19:51:42
Posty: 3458
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 74
No ok w takim razie już jestem spokojny... Anyway dlaczego w Polsce ten serwis stoi tyle czasu, a oszust zbija na tym kokosy?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-02-04 13:09:56 
Offline

Dołączył(a): 2009-04-06 14:00:11
Posty: 635
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 8
Jedyne co wiem , to to ,że będą napastować cię kolejnymi emailami. Ja bym sobie nic z tego nie robił bo to jedno zwykłe oszustwo z tym portalem , nawet w wiadomościach było.

/edit

bo mają all legit , pracowników itp , a firma w jakiejś piwnicy jest ^^

_________________
you can stop me , but you can't stop us all !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-02-04 13:11:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Gwyn napisał(a):
No mają moje IP, mają mój email na którym dane są prawdziwe etc...


ale firma windykacyjna cy sąd nie przyślą ci wezwania do zapłaty na maila ;)

Gwyn napisał(a):
Anyway dlaczego w Polsce ten serwis stoi tyle czasu, a oszust zbija na tym kokosy?


bo poza pisaniem na forach, pewnie nikt tego nie zgłosił choćby do RPO.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-02-04 13:13:31 
Offline

Dołączył(a): 2008-08-24 19:51:42
Posty: 3458
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 74
Ok dzięki... Pomógł rozdane... Gdyby ktoś coś jeszcze miał ciekawego do dodania to pisać :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-02-04 13:18:09 
Offline

Dołączył(a): 2009-04-06 14:00:11
Posty: 635
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 8
Kod:
Szanowny Panie [b]przykład![/b]

Dnia 30.04.2009 z komputera o adresie IP 89.78.129.165 zamówił Pan na stronie Pobieraczek.pl naszą usługę i do dnia dzisiejszego jeszcze nie została ona należycie opłacona.

Z uwagi na to, że poprzez rejestrację na stronie zawarł Pan z nami umowę o świadczenie usług Usenet na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204), doręczamy Panu niniejsze wezwanie do zapłaty.

Jednocześnie informujemy, iż dalszy brak uiszczenia należnej kwoty spowoduje poważne konsekwencje prawne. Następstwem wszczęcia przez nas przeciwko Panu stosownych czynności prawnych mających na celu wyegzekwowanie należności wraz z ustawowymi odsetkami za każdy dzień opóźnienia - będą dodatkowe koszty postępowania windykacyjnego, sądowego a następnie komorniczego.

W stosunku do osób uchylających się od terminowej zapłaty możliwe są następujące kroki prawne:
- przekazanie sprawy profesjonalnej firmie windykacyjnej,
- przekazanie sprawy profesjonalnej kancelarii prawnej,
- postępowanie sądowe,
- komornicza egzekucja należności,
- Wpis do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, który wiązać się może m.in. z odmową udzielenia kredytu lub leasingu a nawet całkowitą utratą wiarygodności w kontaktach handlowych.

W związku z tym wzywamy Pana do dobrowolnej zapłaty należnej kwoty w wysokości 94,80 PLN w ciągu 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności:

1. Poprzez usługę Dotpay dostępną po zalogowaniu na stronie http://www.pobieraczek.pl (w prawym górnym rogu strony).
Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie.

2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane:
Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.
Numer rachunku: 36 1600 1303 0004 1002 2832 0150
Tytuł przelewu: Pobieraczek5 - gracjanroz@gmail.com

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem bok@pobieraczek.pl

Z poważaniem,
Zespół Pobieraczek.pl


Kod:
Pierwsze z wezwań do sądu ;p
Teraz pewnie będą wklejać ten sam szablon co kilka dni ;p

Szanowny Panie Roztocki,

Ze względu na nie wywiązanie się przez Pana do dzisiaj z zawartej z nami umowy z dnia 30.04.2009 będziemy zmuszeni wystąpić przeciwko Panu na drogę sądową w celu wyegzekwowania przysługujących nam wymagalnych należności. Na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204) doszło do zawarcia wiążącej obie strony umowy.

Pozew przeciwko Panu zostanie skierowany do właściwego miejscowo sądu przez współpracującą z nami kancelarię prawną na podany przez Pana podczas zawierania umowy adres:

Gracjan Roztocki
41-204 Poznań
Warszawska 14/5

Przypominamy, że podawanie fałszywych danych osobowych mających na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy stanowi przestępstwo oszustwa zagrożone karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Jeżeli podczas rejestracji podali nam Państwo fałszywe dane osobowe (otrzymamy wtedy zwrot listu z pozwem) o popełnionym przestępstwie niezwłocznie zawiadomimy właściwe organy ścigania. Do identyfikacji posłuży nam adres IP, z którego nastąpiło zawarcie umowy oraz jej dokładny czas i data. Polscy usługodawcy internetowi mają obowiązek zapisywania, który z klientów o danej porze korzystał z danego adresu IP, właśnie na wypadek ewentualnych przestępstw lub wyłudzeń dokonanych przez klientów.

Pana adres IP użyty podczas zawierania z nami umowy z dnia 30.04.2009 to 89.78.129.165. W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania zgromadzonych o Panu danych w celu wyegzekwowania należności wynikającej z zawartej umowy oraz ewentualnego przekazania ich właściwym organom ścigania w przypadku podania fałszywych danych.

Niniejszym pragniemy poinformować, że wyznaczamy Panu ostateczny termin na dobrowolną spłatę zaległości. Jeżeli usługa Pobieraczek5 nie zostanie opłacona w przeciągu 3 dni od dnia otrzymania tej wiadomości, wówczas zainicjujemy czynności prawne opisane wyżej, co wiązać się będzie dla Pana z dodatkowymi kosztami (sądowymi i windykacyjnymi) oraz w wypadku podania fałszywych danych zawiadomieniem właściwych organów ścigania i poniesieniem związanych z tym konsekwencji.

Zaległą kwotę w wysokości 94,80 PLN należy zapłacić w ciągu 3 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności:

1. Poprzez usługę Dotpay dostępną po zalogowaniu na stronie http://www.pobieraczek.pl (w prawym górnym rogu strony).
Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie.

2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane:
Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.
Numer rachunku: 36 1600 1303 0004 1002 2832 0150
Tytuł przelewu: Pobieraczek5 - gracjanroz@gmail.com

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem bok@pobieraczek.pl

Z poważaniem,
Zespół Pobieraczek.pl

śmiech na sali^^

_________________
you can stop me , but you can't stop us all !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-02-04 13:20:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-05-02 11:30:19
Posty: 4496
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 50
Na policje z tym idz xD Narob mi zamieszania to jeszcze tobie beda placic za nekanie i straszenie komornikami :P

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-02-04 13:52:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-10-23 17:34:56
Posty: 182
Lokalizacja: Białystok
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Prosty sposób na pieniądze sobie wymyślili.

[ Dodano: 2010-02-04, 14:04 ]
http://www.youtube.com/watch?v=jfwOZUmj ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=8tjMQVQu1QQ

xD

Szczególnie 2 część jak ten burak papuga się pocił aż widać że tylko straszą, a nic nie robią


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-02-04 14:18:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-20 18:25:44
Posty: 1077
Lokalizacja: Z Polski!
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 29
widziałem jakiś czas temu było w uwadze albo interwencji, jest to prawdziwa firma, dziennikarze byli z tym nawet w sądzie czy gdzieś tam w urzędach i z tego co pamiętam mogą dalej działać ...

ale jeśli nie podałeś swoich danych to masz spoko, mówili tam że wysyłają groźby itp. i że mają podpisaną umowę z firma windykacyjną ale to nie prawda nawet jeśli podałeś prawdziwe dane to nie wysyłaj żadnej kasy

tam wyżej zobaczyłem dopiero sobie link obejrzyj i jeszcze to:
http://patrz.pl/filmy/interwencja-janus ... eraczek-pl

_________________
Obrazekby Ksiadz


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.061s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net