Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-29 00:27:07
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-14 23:03:51 
Offline

Dołączył(a): 2007-05-20 20:11:43
Posty: 70
Lokalizacja: Milicz
Płeć: Mężczyzna
[ Dodano: 2008-01-14, 23:05 ]
Ar1se1337 napisał(a):
juz to widze w TVN xD "twoja stara opierdala" "co ty pedalku nie powiesz" xD
jak czytam takie rozmowy z gg to mi sie wymiotowac chce bo one i tak nic nie daja

wspolczuje temu trzeszczu666 xD


A mnie sie nie chce wymiotowac tylko smiac xd Tak jak to Cat napisal, to byla rozmowa na pozomie hahaha lol tylko wyzwiska etc.
Treszu jaranie ziola to dla Ciebie powod do dumy, ja odobiscie bym sie wsydzilj, ze nie umie sie oprzec nalogowi w ktory wpadlem, chyba ze robisz to z przyjemnosci, co oznacza ze nie umiesz sie zadowolic bez uzywek ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-14 23:08:07 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-21 14:30:21
Posty: 1955
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
ja tam mówiłem od poczatku - w gebie kazdy madry. Nabijacie sie z niego, ze tak młody, ze wiesniak ale to tylko swiadczy o was samych kto was zrobil w ><.

Nie jestem zadnym maczo, elo blokowym chłopakiem ale jesli ktokolwiek z innego miasta nawet ze swoimi kolegami spróbowałbym by mnie skrzywdzic na moim osiedlu, koło mojego bloku to marnie widze jego przyszłosc. Sami pomyslcie ile ma kolegów taki zwykły ziom?

Oczywiscie mozecie zadzwonic i co powiedziec? Dzien dobry, ja w sprawie Treszcza cos tam cos tam oszukał mnie na iles tam zł. I twoja mama by w to uwierzyła? Naprawde wzieła by strone obcego ze słuchawki?

Wiem, wiem takie e-grozenie i wymyslanie e-kar jest fajne. Ale niestety, przykra prawda jest taka, ze ch>< mozecie. Wszystkie wasze straszne, złe pomysły prawie w ogole go nie zabola. Przykro. Rozumiem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-15 00:53:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-25 15:07:50
Posty: 269
Płeć: Mężczyzna
Mnie tam to bawi jak nieraz dorośli ludzie daję sie nabrać w taki sposób. Troche mnie denerwuje że podaje sie za mnie i maje no ale jak kto sie umie sobie tego sprawdzic to juz nie moja wina.

i tak btw sie dziwie ze okradajac ludzi na tyle kasy nie ma wyrzutow sumienia no dla mnie zwykly smiec wykorzystujacy zaufanie lub naiwnosc ludzi zwal jak zlwa

trzeszczu good luck in next trades


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-15 01:01:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
dobrze gadasz edzio listonorz xD każdy ma plecy we własnym mieście ^__^ jak Pacan kojarzy, to ja mam całę ślęskę, pocztowej kawałek i pomorzany ^__^ pro xD

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-15 01:28:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-27 23:21:15
Posty: 652
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
jaka ekipe moze miec taki frajer co uwaza sie za niewiadomo kogo dlatego ze baka sobie czy na psarni byl :/:/ 1/3 13latkow z blokowisk ma to za soba. ludzie ganja to teraz uzywka prawie jak papierosy i piwa powszechna, nie ma sie czym chwalic. i nie gadac co z nim zrobicie tylko dzialac najpierw.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-15 17:43:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
no ja też nie za bardzo rozumiem czym tu się chwalić. Tak jak mówi cat, zioło jest wszędzie i jest na tyle nieszkodliwe, że chyba każdy kto imprezuje przynajmniej raz spróbował.
Po prostu kiedyś jak ktoś w wieku 15 lat spróbował palić czuł się zajebistym, tak teraz jest z bakaniem.

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-16 10:47:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-17 22:42:53
Posty: 268
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
xD jaki ten treszczu pewien XD na zdjęciu same 12 latki cieszęce się teksty typy "byłeś kiedyś na policji?" "jeden samochUd" :D ile te dzieci teraz przeżywaję :( żal mi go :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-16 12:04:41 
Offline

Dołączył(a): 2007-03-18 12:23:17
Posty: 59
Lokalizacja: Madryt
Płeć: Mężczyzna
Pysco on jest w Twoim wieku.

_________________
__DORADA__
http://www.kodb.info/uskonpclan.php/Xigenon/Sons0fHeroeS/XigenonSons0fHeroeS.png


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-16 15:22:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-18 15:45:04
Posty: 1803
Lokalizacja: Knurów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
loris napisał(a):
jaka ekipe moze miec taki frajer
jak to jaka sami frajerskie s..........

[ Dodano: 2008-01-16, 15:27 ]
Powiem tak.... zna mie tu kilka osob bylismy na spotkaniu w Krakowie ...... to nie bedzie dlamie problem podjechac pare kilkometrow dalej a ja juz se pogadam z jego rodzicami wezme kompa i siade z nimi i pokaze im to co ich mały malutki skurwysynek odpierdala



JUZ niedlugo kurs w twoje strony bede mial wiec badz pewny ze cie odwiedze ale nie bedzie to mile :) na spokojnie sie u moich rodzicow przespie i poczekam moze ktos jeszce bedzie chcial dojechac to na pm pisac to sie dogadamy co do daty:) nie musi byc to zza tydzien czy dwa moze byc za miesiac lub dwa:P w maju jest pare dni wolnego :D

_________________
http://img264.imageshack.us/img264/7082/wielkapaladn0.gif
http://img468.imageshack.us/my.php?image=czolg2ga9.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-16 15:45:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-16 14:16:12
Posty: 502
Lokalizacja: Blackwood
Płeć: Mężczyzna
ThePro napisał(a):
Cat on chce przyjechać do tychów ;D ze swoim Dream Team xD

Oj chętnie :

Ja za pare dni wyśle list do Telewizji Katowickiej

Wieć zobaczymy co bedzie xD

boze co za debilizm niehc mnie cos strzeleli

thepro szczerze to cymbal z ciebie !! kolejne dziecko szukajace wrazen !!!

_________________
http://img236.imageshack.us/my.php?imag ... jpgkm4.png

indywidualne spojrzenie na swiat muzyczny - spojrzenie ktore ignorujac mody i trendy bardzo czesto je kreuje...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-16 17:55:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
Cat^ napisał(a):
każdy ma plecy we własnym mieście ^__^ jak Pacan kojarzy, to ja mam całę ślęskę, pocztowej kawałek i pomorzany ^__^ pro xD

o lol, to co jak mnie tam dresy zlapaia to kogo mam mowic ze znam?:D

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-02-11 02:47:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-08-16 15:15:32
Posty: 1583
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 31
oyamatom napisał(a):
loris napisał(a):
jaka ekipe moze miec taki frajer
jak to jaka sami frajerskie s..........

[ Dodano: 2008-01-16, 15:27 ]
Powiem tak.... zna mie tu kilka osob bylismy na spotkaniu w Krakowie ...... to nie bedzie dlamie problem podjechac pare kilkometrow dalej a ja juz se pogadam z jego rodzicami wezme kompa i siade z nimi i pokaze im to co ich mały malutki skurwysynek odpierdala



JUZ niedlugo kurs w twoje strony bede mial wiec badz pewny ze cie odwiedze ale nie bedzie to mile :) na spokojnie sie u moich rodzicow przespie i poczekam moze ktos jeszce bedzie chcial dojechac to na pm pisac to sie dogadamy co do daty:) nie musi byc to zza tydzien czy dwa moze byc za miesiac lub dwa:P w maju jest pare dni wolnego :D




Widac moja wioska Knurów xD



a tak to glupie wydawac kase na pixele ;) czy nie lepiej isc z dziewczyna do kawiarni, kina itp......

_________________
you say Lady Gaga, I say Ørjan Nilsen.
You say Hannah Montana, I say Ferry Corsten.
You say Owl City, I say Above & Beyond.
You say Jonas Brothers, I say Markus Shulz,
You say Justin Bieber, I say Armin Van Buuren.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-02-11 14:58:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Cytuj:
czy nie lepiej isc z dziewczyna do kawiarni, kina itp......

prosta zasada - ona płaci za siebie
i od razu więcej kasy ;)
chociaż też sobie nie wyobrażam kupowania itemów za real cash

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-02-28 00:38:48 
Offline

Dołączył(a): 2008-02-18 13:29:25
Posty: 4
Lokalizacja: Trzebnica okolice
Płeć: Mężczyzna
thx ale ja chcialem kupic ale gb wyslalem mu 45zl i gb nie dostalemi i mam 16 lat a mimo to mysle ze wiek tu niema zadnej roli poprostu to oszust a to z tym zeby zadzwonic do rodzicow to dobry omysl ciekawe co by powiedzieli

_________________
chabiPL


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-02-29 14:28:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-03 19:12:35
Posty: 1547
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 20
chabik napisał(a):
thx ale ja chcialem kupic ale gb wyslalem mu 45zl i gb nie dostalemi i mam 16 lat a mimo to mysle ze wiek tu niema zadnej roli poprostu to oszust a to z tym zeby zadzwonic do rodzicow to dobry omysl ciekawe co by powiedzieli


ufasz kazdemu ? :S

Jak cos kupujesz , musisz troche znac dana osobe choc to nic nie daje, znac jakies "staty" tej osoby... np. status na allegro... jak kupywalem preme poza to nie bralem jakiesgos 1 lepszego tylko tego ktory ma 100% pozytywnych komentow. A jezeli nie znasz to sę tu na forum zaufane osoby , odpalisz w Twoim przypadku 5-10zl wiecej ale masz pewnosc i zalatwisz sobie cos przez posrednictwo...

Ciekawe co by powiedzieli... no ciekawe... - chyba nic, poki ktos poszkodowany nie uda sie na wiztyte do tego debila


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.055s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net