Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-05-13 04:31:12
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-04 15:46:38 
Offline

Dołączył(a): 2007-05-28 23:06:33
Posty: 157
Lokalizacja: Z lasu
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 2
Pyscophat napisał(a):
Powiedział że się wypowie


jak ustala wspolna wersje : d

Buncysia pamietam jeszcze z ke jak grałem na orc side, wydawał sie spoko...

_________________
[center]Obrazek[/center]
[center] BackFlyp| Boncur | Geralt | Puszczyk |KosmoPL | WhiteRayla Twko [/center]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-04 15:52:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-18 15:45:04
Posty: 1804
Lokalizacja: Knurów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
MooonT napisał(a):
jak ustala wspolna wersje : d
oj to troszke potrwa :D

_________________
http://img264.imageshack.us/img264/7082/wielkapaladn0.gif
http://img468.imageshack.us/my.php?image=czolg2ga9.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-04 16:24:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-17 22:42:53
Posty: 268
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
:p czy ja wiem mi dzisiaj już powiedział na grze :) Więc zobaczymy co będzie :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-04 17:20:59 
Offline

Dołączył(a): 2008-01-04 16:49:51
Posty: 6
Płeć: Nieokreślona
No to moze na na start witam all . Czytalem wasze posty i tak wspolna wersja odpada bo Art jest w wojsku i troche trudno bedzie to ustalic. Z Gulokiem na bank sie jakos dogadamy bo za dlugo gram w ko zeby kogos okradac. Szkoda mi opini i nie lubie zlodzieji tak samo jak wiekszosc graczy. I nie jestem dzieckiem nie znajdziecie mnie na moja klasa ani epuls. Ja tam ta wersje widze troszke inaczej bo troche nie rozumiem jednego Art nie pozwalal sprzedawac acc Gulokowi to po co on napisal ze sprzeda acc i itemki. Jego itemki spoko nie ma porblemu.
Ja przez pewien czas nie gralem i jak mi zapodal linka do forum z oferta powiedzialem ze spoko ale ja swoich itemkow nie sprzedaje. To mi doradzal zebym je sprzedal za kase ze to mi sie oplaca. Czemu ? Moze tylko taka kolezenska rada nie wiem i sie nie dowiem. No i jak wyszlo ze Art nie zezwolil na sell acc to zmienilismy pasy i Gul nie mial dostepu do acc i jakos nic nie gadal na ten temat a nie mial pasow przez 1 tyg jakos. Jak do niego napisalem na gg czemu napisal ze sprzeda acc jak nie mial zgody to milczal. Moze nie odpisal bo gg ma na serwie problemy ze nie zawsze dochodza wiadomosci? Wiec sprawa do konca nie jest jasna. Oczywsicie nie usprawiedliwiam swojego zachowania ani sie nie tlumacze przedstawiam moja wersje tylko. Nie zmienia to faktu ze ukradlem te itemki i ze mozna mnie nazwac zlodziejem. Ale objecuje ze ta sprawa bedzie miala dobry koniec i dla ludzie ktorzy mnie znaja prosil bym o nie przekreslanie mnie mozna to uznac za chwile slabosci. I jeszcze jedna sprawa gram teraz na Acc ITA i wiem ze to jest dobre i szanowane konto i nie chcial bym zeby ta sytuacja zle wplynela na opinie tego konta. I ITA nie mial z tym nic wspolnego. A Btw jak ktos chce moj adres to moze poprosic podam bez problemu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-04 18:02:19 
Offline

Dołączył(a): 2007-02-27 18:39:30
Posty: 171
Lokalizacja: Drohiczyn
Płeć: Mężczyzna
Z tym adresem to nie ważne. Tak chciałem sprzedać konto gołego chara dlatego że Adam (art) prosił abym jeśli skończył gre czyli chciał wzięść to co moje to szukał kupca na postać bo niema sensu żeby golę postacię grał. Może mój błęd bo po jakimś czasie doszedł Bunc i dał kolejna kase na inne itemy i jesli ja bym odszedł ze swoja czescia to bym mozna było grać. Co do pass to pytałem się brata Arta czemu zmienione i pwoeidział mi że Adam mu kazał zmienić bo ja bez jego zgody chce sprzedac WSZYSTKO!!! A przecieżdogadaliśmy się co kto ma wzięść.Na gg mi wiadomości nie dochodza bo mam resety kompa. Napisałem to tylko dla czyjejś wiadomości żeby ludzie wiedzieli. To tylko gra a z tego powodu że mam nieciekawęsytuacje to chciałem troche grosza skubnęc i za to co moje nei czyjeś. Wystawiłem wszystko i było wiele ofert ale nie sprzedalem tego. Mogłem równie dobrze kupić prem i wzięść wszystko. Tego też nie zrobiłem !!! Nawet jak nie odzyskam itemów to mam nadzieje że ludzie zapamiętaja mnie jako uczciwego gracza. Sprzedałem kilka razy coś (gb, postacie, itemy) za zł i raz byłu niejasności ale jest ktoś kto zna że tak powiem prawde i prosze żebyście ani Ty Bunc ani brat Arta nie oczerniali mnie w oczach starych graczy zarazem "znajomych" moich. Czekałem na swoję część dość długo nieiwem czy się doczekam. Na tym forum możę każdy leje na opinie ale na rankingu jużnie i zapewniam Cię ze ITA poleci z NM i do żadnego klanu się nie dostanie jeśli nie dostane swojej części a właściciel nie bedzie napewno zadowolony. Jak narazie czekam ale wieczność to nie bedzie trwało... Umówiliśmy się ale za moimi plecami uknuliście to co zrobiliście. Nie życze nikomu aby w mojej sytuacji materialnej doznał takiego czynu od osób które darzyło się zaufaniem. W tym momencie nie rozumiem Waszego zachowania... Pozdrawiam ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-04 19:17:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-16 14:16:12
Posty: 502
Lokalizacja: Blackwood
Płeć: Mężczyzna
Bloody napisał(a):
Arthron i Buncys grajęcy razem zemna ojebali mnie na 2xROL, 2xMD+8, Elf Belt, WP. Powód ? Właściciel (Arthron) twierdzi że chciałem sprzedać itemy zreszta swoje bez jego wiedzy z którym nie ma kontaktu gdyż siedzi w woju. Drugi Bunc mówi, że zastanowi się czy mi je oddadza bo chciałem ich ojebać <lol?> Obecnie maja grać będĽ graję na postaci o nicku ITA Bez komentarza. KO co niektórym całkowicie spaliło mózgi i widać nikomu w tej grze nie można ufać stfu







Bloody napisał(a):
Z tym adresem to nie ważne. Tak chciałem sprzedać konto gołego chara dlatego że Adam (art) prosił abym jeśli skończył gre czyli chciał wzięść to co moje to szukał kupca na postać bo niema sensu żeby golę postacię grał. Może mój błęd bo po jakimś czasie doszedł Bunc i dał kolejna kase na inne itemy i jesli ja bym odszedł ze swoja czescia to bym mozna było grać. Co do pass to pytałem się brata Arta czemu zmienione i pwoeidział mi że Adam mu kazał zmienić bo ja bez jego zgody chce sprzedac WSZYSTKO!!! A przecieżdogadaliśmy się co kto ma wzięść.Na gg mi wiadomości nie dochodza bo mam resety kompa. Napisałem to tylko dla czyjejś wiadomości żeby ludzie wiedzieli. To tylko gra a z tego powodu że mam nieciekawęsytuacje to chciałem troche grosza skubnęc i za to co moje nei czyjeś. Wystawiłem wszystko i było wiele ofert ale nie sprzedalem tego. Mogłem równie dobrze kupić prem i wzięść wszystko. Tego też nie zrobiłem !!! Nawet jak nie odzyskam itemów to mam nadzieje że ludzie zapamiętaja mnie jako uczciwego gracza. Sprzedałem kilka razy coś (gb, postacie, itemy) za zł i raz byłu niejasności ale jest ktoś kto zna że tak powiem prawde i prosze żebyście ani Ty Bunc ani brat Arta nie oczerniali mnie w oczach starych graczy zarazem "znajomych" moich. Czekałem na swoję część dość długo nieiwem czy się doczekam. Na tym forum możę każdy leje na opinie ale na rankingu jużnie i zapewniam Cię ze ITA poleci z NM i do żadnego klanu się nie dostanie jeśli nie dostane swojej części a właściciel nie bedzie napewno zadowolony. Jak narazie czekam ale wieczność to nie bedzie trwało... Umówiliśmy się ale za moimi plecami uknuliście to co zrobiliście. Nie życze nikomu aby w mojej sytuacji materialnej doznał takiego czynu od osób które darzyło się zaufaniem. W tym momencie nie rozumiem Waszego zachowania... Pozdrawiam ;)



raz jest tak pozniej tak zastanow sie co piszesz znam takze bonca i arta i nie wydaje mis ie ze cos nabroili

wasza sprawa

wyjasnijcie to sobie spokojnie na gg rozdajcie co czyje i gitara

BTW

Bloody napisał(a):
Napisałem to tylko dla czyjejś wiadomości żeby ludzie wiedzieli.


napisales to ze sa zlodziejami a wychodzi na to ze chlopy sie przestraszyly ze chces ztakze sprzedac ich itemy i acc tez bym to zrobil ale przedtem wyjasnil sprawe na gg a nie lecial z placzem na forum obrzucajac kogos obelgami i robiac z dwoch uczciwych osob zlodzieji bez sensu ;/

_________________
http://img236.imageshack.us/my.php?imag ... jpgkm4.png

indywidualne spojrzenie na swiat muzyczny - spojrzenie ktore ignorujac mody i trendy bardzo czesto je kreuje...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-04 19:26:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-20 16:36:05
Posty: 341
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
odrazu na forum nie lecial, sam mu doradzilem, ale nieznalem sytuacji..... a tak to musicie sie dogadac, co jak dlaczego i co ktory bierze :D pzdr and gl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-04 19:32:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-02 16:59:27
Posty: 459
Lokalizacja: ja jestem?
Płeć: Mężczyzna
Bunc napisał(a):
nie znajdziecie mnie na moja klasa ani epuls.


no to na fotce :D :P

_________________
Ar1se1337 napisał(a):
Elavator to twoja reka na tej sygnaturce? Biedny Emo zyletka za mocno poszla? :S
^_& N1
El Jesteś pedałem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-04 21:46:48 
Offline

Dołączył(a): 2007-02-27 18:39:30
Posty: 171
Lokalizacja: Drohiczyn
Płeć: Mężczyzna
Shranz napisał(a):
Bloody napisał(a):
Arthron i Buncys grajęcy razem zemna ojebali mnie na 2xROL, 2xMD+8, Elf Belt, WP. Powód ? Właściciel (Arthron) twierdzi że chciałem sprzedać itemy zreszta swoje bez jego wiedzy z którym nie ma kontaktu gdyż siedzi w woju. Drugi Bunc mówi, że zastanowi się czy mi je oddadza bo chciałem ich ojebać <lol?> Obecnie maja grać będĽ graję na postaci o nicku ITA Bez komentarza. KO co niektórym całkowicie spaliło mózgi i widać nikomu w tej grze nie można ufać stfu







Bloody napisał(a):
Z tym adresem to nie ważne. Tak chciałem sprzedać konto gołego chara dlatego że Adam (art) prosił abym jeśli skończył gre czyli chciał wzięść to co moje to szukał kupca na postać bo niema sensu żeby golę postacię grał. Może mój błęd bo po jakimś czasie doszedł Bunc i dał kolejna kase na inne itemy i jesli ja bym odszedł ze swoja czescia to bym mozna było grać. Co do pass to pytałem się brata Arta czemu zmienione i pwoeidział mi że Adam mu kazał zmienić bo ja bez jego zgody chce sprzedac WSZYSTKO!!! A przecieżdogadaliśmy się co kto ma wzięść.Na gg mi wiadomości nie dochodza bo mam resety kompa. Napisałem to tylko dla czyjejś wiadomości żeby ludzie wiedzieli. To tylko gra a z tego powodu że mam nieciekawęsytuacje to chciałem troche grosza skubnęc i za to co moje nei czyjeś. Wystawiłem wszystko i było wiele ofert ale nie sprzedalem tego. Mogłem równie dobrze kupić prem i wzięść wszystko. Tego też nie zrobiłem !!! Nawet jak nie odzyskam itemów to mam nadzieje że ludzie zapamiętaja mnie jako uczciwego gracza. Sprzedałem kilka razy coś (gb, postacie, itemy) za zł i raz byłu niejasności ale jest ktoś kto zna że tak powiem prawde i prosze żebyście ani Ty Bunc ani brat Arta nie oczerniali mnie w oczach starych graczy zarazem "znajomych" moich. Czekałem na swoję część dość długo nieiwem czy się doczekam. Na tym forum możę każdy leje na opinie ale na rankingu jużnie i zapewniam Cię ze ITA poleci z NM i do żadnego klanu się nie dostanie jeśli nie dostane swojej części a właściciel nie bedzie napewno zadowolony. Jak narazie czekam ale wieczność to nie bedzie trwało... Umówiliśmy się ale za moimi plecami uknuliście to co zrobiliście. Nie życze nikomu aby w mojej sytuacji materialnej doznał takiego czynu od osób które darzyło się zaufaniem. W tym momencie nie rozumiem Waszego zachowania... Pozdrawiam ;)



raz jest tak pozniej tak zastanow sie co piszesz znam takze bonca i arta i nie wydaje mis ie ze cos nabroili

wasza sprawa

wyjasnijcie to sobie spokojnie na gg rozdajcie co czyje i gitara

BTW

Bloody napisał(a):
Napisałem to tylko dla czyjejś wiadomości żeby ludzie wiedzieli.


napisales to ze sa zlodziejami a wychodzi na to ze chlopy sie przestraszyly ze chces ztakze sprzedac ich itemy i acc tez bym to zrobil ale przedtem wyjasnil sprawe na gg a nie lecial z placzem na forum obrzucajac kogos obelgami i robiac z dwoch uczciwych osob zlodzieji bez sensu ;/


lol? Nie wiem o co Ci chodzi... Każdy wie gdzie sę itemy a ja ich niemam wiec ocb? Nie napisałem tego bez powodu... niech ludzie wiedzę z kim maję do czynienia. Wszystko jest napisane z mojego punktu widzenia. Niemam zamiaru przymykać oka na to, że mi ktoś zajebał itemy o takiej wartości.
Swoję wersje wydarzeń przedstawiłem komu trzeba. Jak narazie to jest kradzież a że ktos coś zajebał i nie jest to jego mimo że jest uważany za aniołka to tak zwany złodziej wtf? nic mnei nie obchodzi kto ile z nimi grał... zrobili numer i poniosę konsekfencje takie czy inne a za soba pocięgnę niewinnych ludzi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-04 23:14:00 
Offline

Dołączył(a): 2008-01-04 17:11:14
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
calkowicie zgadzam sie z "Shranz" reke bym dał sobie uciac ze Bunc ani Arthron nic by bez powodu nie cwaniaczyli... Mysle ze to wszystko to tylko jakies paranoidalne nieporozumienie i wszystko sie wyjasni :) Pozdrawiam. :)

_________________
Ja tu gine mamo...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-05 01:16:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
A ja powiem tak:

Jezeli sharowaliscie konto i kazdy z was cos wrzucil w itemach na nie - to w momencie kiedy sie rozstajecie powinien to otrzymac z powrotem.

Co do konta - wlasciciel najwiecej, a ludzie ktorzy sharowali tylko jakas czesc, zaleznie od ich wkladu w jego rozwoj.

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-05 01:24:11 
Offline

Dołączył(a): 2007-02-27 18:39:30
Posty: 171
Lokalizacja: Drohiczyn
Płeć: Mężczyzna
Doszedłem na Arthrona ze swoimi i tylko swoimi itemami na puste konto jakiś miesięc po jego zhakowaniu. Teraz to nieważne. Powód moim zdaniem jest taki aby wymusić na mnie sprzedaż itemów dla nich nie komuś innemu a tak chciałem zrobić bo offert były kuszęce ale mniejsza o to. Jak narazie wszystko idzie w dobrym kirunku. Jeśli się wszystko wyjaśni to napisze to tu aby niepotrzebnego dymu nie było a ludzie spokojnie sobie grali...

[ Dodano: 2008-01-05, 01:28 ]
Gandzjalf napisał(a):
A ja powiem tak:

Jezeli sharowaliscie konto i kazdy z was cos wrzucil w itemach na nie - to w momencie kiedy sie rozstajecie powinien to otrzymac z powrotem.

Co do konta - wlasciciel najwiecej, a ludzie ktorzy sharowali tylko jakas czesc, zaleznie od ich wkladu w jego rozwoj.


W ten sposób na to nie patrzyłem i nic nie chciałem za to, że wyexpiłem i nabiłem te kilka np. Chce tylko swoję część itemów. Chyba mogę mieć do tego prawo?

[ Dodano: 2008-01-05, 17:32 ]
Chciałem zakomunikować, że w tej sprawie się dogadaliśmy i dostane pieniędze za itemy. Cieszy mnie to, że zmierza ta sprawa ku szczęśliwemu końcowi. Około 10 stycznia mam mieć cała kwote. Narazie wyjeżdżam studia/praca/praca na ferie napisze czy wszystko jest ok ale będe się starał wcześniej. Myśle że można zamknęć. Pozdrawiam i życze miłej gry wszystkim maniakom ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.035s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net