Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-29 00:40:42
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-14 23:35:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
D-DOG napisał(a):
dlaczego niema HB LUL?

naogladal sie filmow hitmahcina vol.1 2 i 3 tak jak ty dlatego z tym biega.
D-DOG napisał(a):
Potować sie nie potrafi

no chyba nie potrafi skoo many mu braknie ZAWSZE na vsie.
D-DOG napisał(a):
Twoim filmiku to mocno bijesz padalców na duffie

mowisz o 1v1 z sinem 80 i shardami +8 czy o keolsaich ktrozy beigjaj z gigami +8 i dualmi+8?
D-DOG napisał(a):
pacanem niema sensu bo jest to czysty przykład jakiegoś zwariowanego net boya..

tak siedzie przed kompem 24h bo to lubie. I niewiem co ci do tego, ale powiem ze moge sie posmiac z was ostro jak czytam to co piszecie.

@Zwierz rzeczywscie nie zauywazlem tej klechy bo robilem cos innego i czytalem w miedzy czasie(tak odrabilem lekcje sluhcajc muzyki z komputera tak d-dog chodze do szkoly)
Niewiem o co chodzi ze skielm u kelchy bo jak mnie bije 20+ osob to wytrzyma tyle zeby zucic 2x fh na cale party i raz na sibeie potem na 100 gine. Niewiem czy tak bez itemow napewno u prtsra only skill bo jak sie bije party na party to sie bije tego co zawsze najwiecej dostaje (czyli ma najgorsze itemy) i pierwszy ginie( no ale wy nie macie sie z kim bic na gira/oly nie ma tam takich kalnow z tego winosukje co mowilscie zeby sie fajnie pobic)
D-DOG napisał(a):
bzdety w sensie tak jest musi być i koniec no przestań

mialem przez pewne czas taka terie ze unikaty za to ze sa unikatmi bija wiecej, ale nigdy tego nie udowdnilem. rwanie skill zalezy od tego keidy r wchodzi (jak prista zaczyna podnosci rece musi wejsc) zeby prezrwac skila a nie od animacjibroni jak bije.
Niewiem jak jest na innych serveaach i nieobchodzi mnie to, Jak koles ktorygo by bylo stac na roci to by nie biegal w 14str, wiec jezli ktos biega z rapem i 14str to zanczy ze ma maly budzet i nie moze sobie pozwolic na to zeby ogranac i przetrwac wiec ma duze ap zeby moze przyksisc ( co sie nie udaje jak wbija w cale party)
Zwierz@K napisał(a):
500-550

ciesze sie ze tak malo cie bije.
Co do moich okularow zwierzu, mam zakupione ale nie nakladam do komputer bo nie musze.

PS: Nie kluce sie z wami bo mam was za idiotow czy was nie lubie, mam nadzieje ze wy tez nagle nie bedzie mnie potem wszedzie wyzwac, poprstu lubie sobie poflejmowac, a ze dawno nie bylo ot to sobie moge popisac.

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 00:10:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
tak tylko doda czyli rap jest zly bo biegaja z nim turki tak ? Rap jest zyl bo wiekszoszc ludzi ma build pure str ? A co jesli ktos ma porzadny secik do hp i deffa z uniq birzuteria i do tego rapa +8 to tez jest zly i nie mowcie, ze czytam miedzy wierszami bo tak tam pisze.

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 00:37:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-12 14:03:42
Posty: 893
Lokalizacja: Torun
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
rap+7<giga+7
rap+8>giga+7
rap+8<giga+8
see ya

[ Dodano: 2007-11-15, 00:40 ]
btw ale glupia dyskusja ... wedlug mnie bylo by ciekawie jak kazdy z tego forum dostalby postac 70lvl z takimi samymi itemami i poszedl na vs .... i to by rozwiazalo wszelkie watpliwosci, ale z racji tego ze sie tak nie stanie to zycze powodzenia w dalszych wypocinach :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 17:47:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Ela > rap+10=giga+10=duale+10

temat nie prowadzi do niczego, mogę zamknęć? :d

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 18:09:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
scar napisał(a):
tak tylko doda czyli rap jest zly bo biegaja z nim turki tak ? Rap jest zyl bo wiekszoszc ludzi ma build pure str ? A co jesli ktos ma porzadny secik do hp i deffa z uniq birzuteria i do tego rapa +8 to tez jest zly i nie mowcie, ze czytam miedzy wierszami bo tak tam pisze.


moze nie czytas miedzy wierszami ale jednak nierozumiesz (albo ja nie umiem tlumaczyc :) ). Chodzilo mi o to ze turcja generalnie kombowac nie potrafi, wiec dla nich sie liczy tylko ap, dla nich to jest jedyny wyznacznik jesli chodzi o wojka, im wiecej ap tym bardziej pr0 w ich oczach. Wiec taki wojek ktory ma tylko ap z rapa (w sumie nie wazne z czym by biegal, ale turcja wybiera rapy bo ma najwieksze ap) pada jak sciera.
@Pacan, co do tego ze duale ssa to powinienes pogadac z pewnym wojkiem z olympii o nicku Cecilia ;) zaraz by cie przekonal w jak duzym bledzie jestes :)
@Ela. Ja>Ela>reszta swiata :twisted:

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 18:20:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-28 16:13:16
Posty: 403
Lokalizacja: Milicz
Płeć: Mężczyzna
Pacanson napisał(a):
jezeli bede biegac w fp+7 i cleaverach+8 nei mam sznas nawet z koelsiem na tym samym levelu jk bedzie mnie byc na potach jak bedzie mial dual md+8 i bog wie jakei tam itemy.


lol porownujesz priesta z sinem ?! Akurat tak sie składa ze priest nie potrzebuje super pr0 eq zeby go było ciężko zabic w przeciwienstwie do rogua bo fakt z takim sprzetem dostał bys kilka hitów i gleba, priestem w fp +7 mozna przezyc, a wiem co mówie bo latałem chwile po xigenonie priestem 67 (ale w fp +8 a to juz roznica...:o), potem zrobilem sie na full hp ze szmatami +8/15hp ponad 9k hp a wydalem 10m na itemy :s ale to juz inna historia....Wystarczy tylko odpowiedni build, dlatego zgadzam sie z tym co powiedzial zwierz skil>item

pozatym wg. mnie !
Raptor dobry jak ktos ucieka albo jest na debuffie
Duale & HB na priestow/sinow
Giga na vs-y

[ Dodano: 2007-11-15, 18:22 ]
Zwierz@K napisał(a):
iec dla nich sie liczy tylko ap, dla nich to jest jedyny wyznacznik jesli chodzi o wojka

+1

_________________
JESTEM GNOJEM !!!
writer -> elwood :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 18:57:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Zwierz@K napisał(a):
moze nie czytas miedzy wierszami ale jednak nierozumiesz (albo ja nie umiem tlumaczyc ). Chodzilo mi o to ze turcja generalnie kombowac nie potrafi, wiec dla nich sie liczy tylko ap, dla nich to jest jedyny wyznacznik jesli chodzi o wojka, im wiecej ap tym bardziej pr0 w ich oczach. Wiec taki wojek ktory ma tylko ap z rapa (w sumie nie wazne z czym by biegal, ale turcja wybiera rapy bo ma najwieksze ap) pada jak sciera.


ale co ma turcja do tego, ktora bron jest lepsza ?

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 19:01:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-17 13:14:33
Posty: 65
Płeć: Mężczyzna
heh ale ogien tutaj :D
w ogole moglby ktos dac linka do tego filmiku ?

a co do tematu to dla mnie na warrku liczy sie glownie rap. ma najwiekszy zasieg, duze ap, plusem jest to, ze majac rapa mozna walnac hp build i ap bedzie w miare przyzwoite.
jedyna wada - spear def, wiec na zmiane trzeba miec jakas bron

giga moze i fajna jest ale i okrutnie droga, a zbic minora dobremu sinowi jest ciezko

hb - zapewne wygrywa, dobre ap i elemental, cene swoja tez ma w takim ukladzie

duale - nie wiem, nie biegalem :]

_________________
'kill the head before the body is infected'


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 19:06:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Jezuuuuu.... Ja nie pisze o tym ktora bron jest lepsza dla wojka. Gralem wojem w czasach kiedy glave to byl szczyt marzen. A cos takiego jak combo uznawano za bugowanie. Przedstawilem ( jednak napisze to hmm, 4 raz ? ) swoj punk widzenia, jak priesta a nie jako wojka, bo o wojkach nie wiem az tak duzo. Dla mnie wojek z rapem to zaden przeciwnik. Bo jak juz pisalem 3 razy wczesniej turecki wojek z rapem to free frag ze wzgledu na jego build postaci, ma tylko atak a malutko hp i defa wiec latwo sie go zdejmuje. Jak jest turas troche madrzejszy i umie pokombinowac to kupuje np gige albo duale, nie daje all w str tylko troche jeszcze w hp ( mowie o sytuacji z gira i czasow z oly kiedy nie wszyscy byli 70+, i build mial bardzo duze znaczenie ) przez co moze sie dluzej utrzymac. Wspomniany wojek z rapem przez to ze ma malo hp i defa z reguly nie zdola do mnie dobiec bo poprostu padnie. Ew walnie mnie raz zanim pressnie. A jak ma HP builda ( nie mowie to o jakims totalnym hp buildzie ), na co czesto decyduja sie majac np swordy, albo zamiast kupowac bizuterie.unikaty tylko do str wybiora cos z hp i deffem to juz sie troche potrzyma i moze mi krwi napsuc.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 20:17:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-11 23:12:33
Posty: 1865
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
ale jesteście p.i.z.d.y, jak ktos mi jeszcze ponizej powie ze każda bronia sie inna szybkość komba robi tj ze dual ma najlepszy speed to p.i.e.r.d.o.l.n.e na plecy,
dla mnie warek z giga to jest pizda która rapem nie umie combo zrobic, miałem vs z kolesiem z giga +8.. koles mi gada żeby sciagnęł pady bo używam axe defa lol :@
wygrywałem wygrywałem potem on założył raptora to mi hp do 50% nie zjechał ~.~ a on juz kwiatki od spodu węchał, dla mnie hierarchia wyglada tak jeśli mam porównywać itemy +8
II+8>rap+8>giga+8>dual +8

a co do endlessrain przeciez ta p.i.z.d.a. ma set shelek +8/hp on ma na scrolu 10k i z giga biega? nie dosc że strata 5x15str (pewnie nie ma 255w str) to jeszcze giga .. która ma mega 167ap... gdzie tu sens gdzie logika?

a Giga, popre pacana jest dla tego żeby być fajnym.. a te bonusy omg ze prawie musze pampersa założyć, pomyślcie czemu taki przecietny idiota nie zrobi exc blade axe +8? które ma kurna 177ap? i jest axem? tylko biega z giga? bo mu DEX pomaga? czy AÅ» 30 elementa wiecej ?

uwazajcie dokładnie od 20sec.
http://pl.youtube.com/watch?v=PWuno5UeqFk

_________________
Obrazek
QbnS napisał(a):
dax ma racje, a kto mysli inaczej ten jest skazany na wieczna gre w KO i zgon przed kompem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 20:26:25 
Offline

Dołączył(a): 2007-09-28 18:52:08
Posty: 49
Płeć: Mężczyzna
Ch*ja się znacie Avedon +8 > all +8 xP


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 20:29:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Zwierz@K napisał(a):
umie pokombinowac to kupuje np gige albo duale, nie daje all w str tylko troche jeszcze w hp


czyli turek co potrafi kombowac i nie daje all w str nigdy nie kupi rapa bullshit. Po prostu rap jest tanszy i ci sei tak wydaje bo w huj ludzi lata z rapem z tego jakis tam procet potrafi kombowac a z dualami tez lataja noobki tureckie a nie dual czy giga pro owner lol co ma typ broni do osoby grajacej nie masz skilla to z niczym nie bedziesz dobrze biegac, masz skilla to wszystkim zabijesz.

Zwierz@K napisał(a):
Wspomniany wojek z rapem przez to ze ma malo hp i defa


co ma rap do deffa i hp ? raczej to zalerzy czy kogos stac na uniq jawely czy nie.

Zwierz@K napisał(a):
zamiast kupowac bizuterie.unikaty tylko do str wybiora cos z hp i deffem to juz sie troche potrzyma i moze mi krwi napsuc.


czyli wojek z rapem i taka bizuteria sie nie utrzyma wojek z dualami tak ?

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 20:31:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-11 23:12:33
Posty: 1865
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
no scar nie słyszałeś że teraz wojki biegaja z WSE ?
tyle AC, INT, i HP lol.

_________________
Obrazek
QbnS napisał(a):
dax ma racje, a kto mysli inaczej ten jest skazany na wieczna gre w KO i zgon przed kompem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 20:59:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
ja tylko tak do swordow i tak dalej Polcem obejrzec film dadycool z girakona (lider insanity) I to czego by furia z nim nie zrboil, a co deadcool zrobil z magiczym diavolem(I jego uber sowrdem) 1v1 =)

[ Dodano: 2007-11-15, 20:03 ]
Zwierz@K napisał(a):
Cecilia
chetnie z nim pogadam masz msn?

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 21:20:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Daddy wrzucil tylko jedna walke, Diavol pare razy go pokonal. A ty scar dalej wycinaj zdania z kontekstu, swietny pomysl. Szkoda mi zcasu na tlumaczenie ci tego skoro masz taka ciezka rozkminke. Do daxa jedno tylko, nagle zmieiles zdanie co do szybkosci kombowania roznymi rodzajami broni ? Jakis czas temu sam polemizowales z pacanem co do tego ze jest roznica w szybkosci kombo. Ciekawe...

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.054s | 19 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net