Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 14:40:26
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 21:25:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-11 23:12:33
Posty: 1865
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
nie nagle tylko kiedy to było... dawwno, metoda prób i błedów sam do tego doszedłem, ze kazda bronia moze wbijac to samo kombo, jeszcze kilka miesiecy jak Demo miał ze 76 lvl temu dałem filmik który pokazywał speed przy kombie..

_________________
Obrazek
QbnS napisał(a):
dax ma racje, a kto mysli inaczej ten jest skazany na wieczna gre w KO i zgon przed kompem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 22:03:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
niech wam bedzie, chociaz i tak nie jestem do konca przekonany co do tego, ale mimo wszystko dyskryminowanie innych broni na rzecz rapa to przesada, i to gruba. Nie raz widzialem jak ownowac potrafi wojek z dualami ( ten ktorego mam na mysli lata z rapem +8 i lycaonem ;) ), i wcale nie kosil jakis byle n00bkow.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 22:04:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
no zwierzu jesli 80% argumentow w twoim poscie odnosnie rapa opiera sie tylko o to, ze jest on tani i powszechny i przez to ludzie bez uber stufu nim graja i do tego ida na full str a nie na hp build to co ja mam cytowac przeciez nie bede pisal czegos co tam nie napisales, dla mnie twoje posty wygladaja tak: wsadzamy kolesia co mial tylko jedna lekcje na prawko do ferrari i kolesia np: stiga z tob gear do poloneza i dajemy ich na tor i kto wygrywa stig w poldku, to czyli ferrari jest zle? ma slaby silnik?

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 22:09:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
Moze i wygral, ale dostal tez w dupe jak dady mial cale zycie ><

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 22:10:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
a gdzie ja napisalem ze raptor jest zly ? Pisze ze wojek go uzywajacy nie jest dla mnie zagrozeniem jako dla priesta, ale czy to zle swiadczy o broni? Nie, tylko o wojku co nie potrafi go uzywac ani odpowiednio statowac postaci. Nic na to nie porade ze jak ktos jest kumaty i ma ograniczone srodki finansowe, a chce cos zdzialac na pk poza ks to zrezygnuje troche z ap podciagajac hp i defa. Turcja tak nie mysli, a z e kombo nie potrafia to liczy sie tylko ap i odpowiednie pie.rdolniecie. A czy walic beda z rapa czy z czegos innego to juz mi zwisa jesli robia build nastawiony tylko na ap.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 22:14:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
Na bera turasy beigaja wlasnie z gigami+7 i innymi ... wymysalami XDDD ci najlepi rapy.

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 22:15:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
no z twoich wypowiedzi idze wywnioskowac, ze posiadacz rapa to noob co nie potrafi combowac i na 99% ma build full str i pada jak szmata.

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 22:21:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Drogi Pasanie, opowiem Ci pewna historie. Jak gralismy na olympii jeszcze to pewnego dnia wojek o nicku Vurucu Warrior zostal pare razy przez nas zgnojony w cz. Zapragnal wiec uczciwego vs-a, 3 na 3, wojek, asek i klecha. Od nas poszedlem ja, HellFury i Victor. Z vurucem byl Sniady (znany koxper) i PristineAngel - priest. Ustawilismy sie tam gdzie kiedys byl spot golewmo, za humowym miastem. Pierwszy raz dostalicmy po tylku. Szok. Zabilismy im tylko aska, sami padlismy. 1:3 (0:1). Co sie okazalo, nasi drodzy orkowi przyjaciele byli na scrollach, my na buffach. Jaka przewage daje bycie na sc nie bede tlumaczyl. Wiele nie myslac sami skoczylismy po sc do inn. walka nr 2, 3:0 dla nas. Nie zostalo z nich nic, zal patrzec jak sie pozginali. (1:1). CZas na walke tzrecia. przybyl sam vurucu i sniady, pristine cos dlugo nie bylo. W koncu sie pojawil. Walczymy walczymy i znow pzregrywamy, znow 1:3. Rozwiazala sie zagadka gdzie byl pristine, otoz skoczyl do mora przerobic sie z buffera na debuffera. Mielismy dosyc takich stuczek wiec poszlismy w koncu na arene. Pristine zrobil sie z powrotem na buffera co bylo naszym warunkiem zeby kontynuowac ta szopke. Na arenie nei zostawalo z nich nic, padali jak szmaty. W koncu HF solowal sie z vurucu, tamten klekal raz za razem. W kolejnych walkach HF zdejmowal zbroje az pokonal go bedac w samym helmie i rekawicach. Kilka dni pozniej ukazal sie na youtube filmik z pk vurucu. Ktora walke umiescil? Ofc tylko te z cz, twierdzac ze wygrali 2:1. Tak wiec te filmowane vs nie zawsze maja wiele wspolnego z rzeczywistoscia. Sam mam na dysku filmik jak biegajac swoim wojkiem do dcz zabijam woja conajmniej 65+. Padl bo skonczyly mu sie poty. Ale na filmie jest jak pada. Wiec jestem pr0, bo go zniszczylem, co nie ?

[ Dodano: 2007-11-15, 22:22 ]
scar napisał(a):
no z twoich wypowiedzi idze wywnioskowac, ze posiadacz rapa to noob co nie potrafi combowac i na 99% ma build full str i pada jak szmata.


bo wielu wojkow z rapami ktorych spotykam taka wlasnie jest...

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 22:29:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
lol i co mi z tego ze jakis nubow zabislice, tutaj diavol ze swoim magycznim meiczem dostal po dupie z full hp NIE OBCHODZI MNIE TO ZE wygral kilka razy, widze na vsie ze rouge ma full hp, nie obchodzi mnie to co on nagral a czego on nie nagral wiadomo ze nie da jak przegrywa, ale jak sie widzi ze was uber hell futy z uber magincza bronia wkladajcy 15-16 hitow na 5 sec(z najlepszym kombem w grze!) przegrywa z sinem z full hp to cos jest nie tak =)

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 22:31:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
ale co to ma do dyskusji na temat, ktora bron jest lepsza? skill tu nic nie da jedynie 2 ludzi na tych samych lvl z tym samym skillem z tymi samymi itemami poza bronia i to cos da a nie piatolenie, ze warek z rapem do nas nie dobiega O_o

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 22:37:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
scar napisał(a):
ale co to ma do dyskusji na temat, ktora bron jest lepsza? skill tu nic nie da jedynie 2 ludzi na tych samych lvl z tym samym skillem z tymi samymi itemami poza bronia i to cos da a nie piatolenie, ze warek z rapem do nas nie dobiega O_o


dalej nie zczailes.. widocznie jak ty chodziles do szkoly to czytania ze zrozumieniem i poprawnego wnioskowania jeszcze nie uczyli. Twoja strata :)

Pacan, ja wiem ze ty jestes taki pro i tak zajebisty ze nigdy nie zdaza ci sie przegrywac. Juz koncze robic dla ciebie oltarzyk i lece sie pomodlic przed snem. To byla pierwsza ich walka i HF umoczyl bo szczerzemoiwac zlekcewazyl Daddyego. Potem sie ogarnal i pare razy dupe mu skopal.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 22:41:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
Zwierz@K napisał(a):
Pacan, ja wiem ze ty jestes taki pro i tak **** ze nigdy nie zdaza ci sie przegrywac.

jak przegrywam sie do tego przynzaje ze ktos jest odemnie lepszy =) pogodze sie z ta porazka nawet jezeli kgos potem pokonam. tylko ze ja niemam wymazonej broni jak HF ani nie wkaldam 15-16 hitmow na 5sec.

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 22:47:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
hmm, a kto powiedzial ze sie HF nie pogodzil ? opowiadal ci o tym ? padl, potem zabill daddyego pare razy, ale Daddy wygral wiecej walk. Co do tego ze jest zwyciezca calego pojedynku nikt nie ma watpliwosci wiec nie wiem po co z tym wyjechales. I przykro mi ze taki master co gral na kazdym charze ownujac wszystkich jak chce, testujacy wszystkie buildy i dostepne bronie nie dorobil sie wymarzonej. Aha, i ten sword nie jest wymarzona bronie Hf-a. :) moze kiedys zgadniesz co to jest.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 22:56:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-28 16:13:16
Posty: 403
Lokalizacja: Milicz
Płeć: Mężczyzna
on chce powiedzieć ze filmy z pk tzw. "ownerów" często nie ukazuja tego co jest naprawde, oni na filmach umieszczaja tylko to co chca zobaczyc i to co maja inni zobaczyc zeby nazwac ich gg dlatego argumenty opierane na tym nie sa trafne. Jeden nagrał vs z królem i jest pro, a patrzac z innej strony trzeba pomyslec dlaczego tamten przegrał. Moge powiedziec ze na filmikach np. Dax kosi wszystkich z rapem +9/reb, a Born z giga +8 a jeszcze ktos inny z dualami. Czesto sa tez pokazywane akcje jak biegnie wojo z priestem tworza super duel na filmikach a naprawde maja jedna na iles tam akcji co orci uciekaja a wojek biegnie na czele humow i kosi wszystko co dostało debuffa, podobna sytuacja byla na filmie 0000(nie pamietam ile 0) widac go jak biegnie sam a przed nim uciekaja tlumy karuskow (ale widac tylko jak on biegnie!)

Krótko mówiac: argumenty która opieraja sie na filmikach z pk (ze jeden kosi z tym drógi z tym trzeci z tamtym) sa gówno warte.

PS. Pacan - ko nie konczy sie na beramusie :C

[ Dodano: 2007-11-15, 22:58 ]
Pacanson napisał(a):
jak przegrywam sie do tego przynzaje ze ktos jest odemnie lepszy =) pogodze sie z ta porazka nawet jezeli kgos potem pokonam.


czyli nigdy nie popełnisz bledu na vs? np. zle lykniety pot, maly lag, niszczaca sie bron itp?

_________________
JESTEM GNOJEM !!!
writer -> elwood :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 23:08:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
Zwierz@K napisał(a):
moze kiedys zgadniesz co to jest.

pewnoe jakis lugias+10 i imapct+10 ><
WriTer napisał(a):
czyli nigdy nie popełnisz bledu na vs? np. zle lykniety pot, maly lag, niszczaca sie bron itp?

jak mozna zle lyknac pota na vs? to trza byc idiota i tylko idoci tak sie tlumacza... Jak masz lagi new interent plx, Ja przegrywam bo kots umie grac, i ma lepszy lvl oraz sprzet. nie dlatego ze ja nie potrafie...
KO nie konczy sie na beramusie, na gira tez gralem, ale to nie dla mnie =)

[ Dodano: 2007-11-15, 22:15 ]
Zwierz@K napisał(a):
hmm, a kto powiedzial ze sie HF nie pogodzil ?

wnioskuje to po tym ze ty sie nie chesz pogodzic broniac ze jak to przeicesz hf go zabil!
Jak tak moze byc ze do swjego filmu dal jak zabijego hf'a

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.045s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net