Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-28 15:55:45
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 23:29:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-28 16:13:16
Posty: 403
Lokalizacja: Milicz
Płeć: Mężczyzna
Pacanson napisał(a):
WriTer napisał/a:

czyli nigdy nie popełnisz bledu na vs? np. zle lykniety pot, maly lag, niszczaca sie bron itp?


jak mozna zle lyknac pota na vs? to trza byc idiota i tylko idoci tak sie tlumacza...


tak, ale po ogladnieciu pewnego filmu gdzie wojak zle uzyl pota i jeszcze to podkresil to i tak powiedziales "ale potowanie to masz zajebiste" wiec chyba nawet najlepszym czasem zdarza sie wpadka, ale wkoncu jestes super pr0 na wszystkim i dlatego widze ze dalsza dyskusja z Toba nie ma sensu.

_________________
JESTEM GNOJEM !!!
writer -> elwood :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-15 23:37:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
WriTer napisał(a):
zle uzyl pota

ale zawsze mu brakuej many-.-' na kazdym vsie poza jednym czy dwoa keidy w ogole go nie pije.Jak mozna zle uzyc pota? krzywe palca czy byl przetermiwnoay? zle go wypil czy jak?

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-16 00:11:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Pacan, nie sa to duale. :D Co do bronienia Hfa... lepiej jednal uzywaj tych okularow jak czytasz cos z kompa... napisalem przeciez ze wynik jest vs-ow jest jasny, wygral daddy, nie zgadam sie tylko z twoja opinia ze daddycool niewiadomo jak zownowal hf-a, skoro tez kilka walk wtopil.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-16 00:36:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Zwierz@K napisał(a):
dalej nie zczailes.. widocznie jak ty chodziles do szkoly to czytania ze zrozumieniem i poprawnego wnioskowania jeszcze nie uczyli. Twoja strata :)


akurat z tym nie mam problemu ale co daje biadolenie ze haha ale jestem pro wojki z rapem do mnie nie dobiegaja ? co to ma i jak sie przeklada na statystyki broni w zabijaniu ?

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-16 00:58:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
Chialem przeprosic tutaj wszytkcih jak moglem zbeszczescic gige!! mam nadzieje ze mi keidys wybaczycie!

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-16 00:59:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
i duale pacan i duale :] i mam nadzieje, ze sie to nie powtorzy bo bedzie banik za herezje narazie masz tylko 1 warna taki klaps w pupe :D

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-16 01:08:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-12 14:03:42
Posty: 893
Lokalizacja: Torun
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
ale moje temamty sa popularneee o jaa ... co cos napisze to flame na 10 stron sie robi uhaha ... wszyscy jestescie pro i oltarzyk juz tworze xD awe


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-16 01:22:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
nie dzieki ja wole ofiare z dziewicy

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-16 07:05:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-11 23:12:33
Posty: 1865
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
no ja tez w/w :D

_________________
Obrazek
QbnS napisał(a):
dax ma racje, a kto mysli inaczej ten jest skazany na wieczna gre w KO i zgon przed kompem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-16 12:33:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
ale ty scar jestes przykry i dalej w swoja ciemnote brniesz... po 1 gdzie napisalem ze to jaj jestem pr0 skoro do mnie taki wojek nie dobiega ? to raczej nie moja zasluga tylko reszty party ze priesta pilnuje. po 2 twoje wnioskowanie, ktore jest zreszta bledne wyglada tak: Wojek uzywa raptora. Wojek uzywajacy raptora pada jak sciera. Wniosek: Raptor jest zla bronia. To jest twoj sposob wnioskowania...

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-16 13:01:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
nie to jest twoj sposob pisania, jesli temat sie rozbija, ktora bron jest lepsza a tu wpada priest i mowi no dla mnie najgorsi sa z dualami i z giga (czyz nie tak napisales moze cie pamiec myli) a nastepnie wojki z rapem do mnie nie dobiegaja (tez tak tam pisze co nie ?) albo jak to, ze wojeka z rapem potujesz a z giga i dualami masz problem, to wniosek nasowa sie sam. Temat o broni, ktora lepiej kosi i wypowiedz na temat wiec czy ty wogole rozumiesz co piszesz czy tylko lecisz co ci slina na jezyk daje. Ty piszesz o combowaniu jak wchodzi r podczas heal tez gralem intem i tez wiem co to woju potrafiacy combo na plecach, ktoremu r wchodzi w odpowiedznim momencie podczas wrzucanai heal i nic do tego nie ma rodzaj broni, to zalerzy od comba wiec zastanow sie co piszesz i czy na temat czy bajki dla dzieci. Bo jak to drugie zapraszam TVP 1 19:00.

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-16 13:16:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
jednak nie miales czytania ze zrozumieniem :) Napisalem ze dla mnie najgorsi za ci z rapami a nie z dualami i giga. W twoim mniemaniu to zle swiadczy raptorze. W moim zle swiadczy o jego uzytkowniku, bo bardzo czesto rapa wybieraja gracze niedoswiadczeni, stawiajacy tylko na ap. (zeby nie bylo watpliwosci i zebys mi nie wyrwal tego zdania z kontekstu w czasnie swojego genialnego cytowania odrazu napisze ze nie uzwazam Pacana czy Daxa za niedoswiadoczonych dlatego ze wola raptory... Kazdy gra z czym lubi) Prawda jest taka ( co pisze po raz 5, co bćrdzo zle swiadczy o twojej inteligencji i percepcji, skoro 4 poprzednie razy nie wystarcztyly zebys zrozumial) ze turek szukajac dla siebe broni patrzy tylko i wylacznie na ap. Ma gdzies rezisty, bonusy, deffy itp bo nie wie do czego to sluzy. Taki Pacan czy Dax grajac na starszych serverach i majac chary na 80 lvl albo wich okolicach maja tak wydeffowane postacie ze maja te bonusy gleboko w (_!_), bo to co maja z armora i statow im wystarcza. Na nowych i mlodszych serverach tak fajnie nie ma, mozesz miec mniejsze ap ale wiecej many i hp to pojedzisz kogos na wyzszym levelu, nawet jak ma rapa na 7 a ty np duale czy gige. Na nowych serverach nastawienie na ap, co dalej robia turcy ganiajacy z rapami i ap buildem poprostu sie nie sprawdza. Jasniej juz napisac sie tego nie da, wiec jak teraz nie zrozumiales to trudno, ale 6 raz nie napisze...

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-16 13:32:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
Powiem tak prawdziwy mezczynza uzywa rapa =D
Kazdy ma swoja teorie na ten temat, Zwierz ciagle sie upierasz z tym razpem ze worek stawia na ap, ale ..., od czego jest worek? OD ZABIJANIA bo kto ma zabijac ? int priest mage? rougE?pls... Czy to ze mam rapa i z nim biegam czymi mnie noobem? ba 80% workow w moim klanie biega z rapem, a wiesz co robimy jak ktos zaklada spear def? wiesz co my w tedy robimy? Zmieniamy bron i koles znika. HP build sprawdza sie tylko jak masz rapa +9, bo co ci potem ze warek bedzie zyl, prist jest od przezycia i trzymania sie przy zyciu nie worek LOL! Odrazu niech worki beigaja z tarcza, w kacu beda mieli toto(pol duala) to beda kasowac wsyztkie heale i bede zyc bo maja tarcze.!

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-16 13:36:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
jak juz wspominalem mialem to i na maturce z jp mialem w ... punktow i nie musze ci udowadniac bo mam to gdzies co o mnie sadzisz ale:

Zwierz@K napisał(a):
ja z wlasnego doswidczenia jako priest to najmniej sie obawiam wojkow z rapem, bo 90%


czyli tego tutaj nie napisales? Czyli jak sa oni

Zwierz@K napisał(a):
Napisalem ze dla mnie najgorsi za ci z rapami


czy

Zwierz@K napisał(a):
najmniej sie obawiam wojkow z rapem


wiesz moze ty przespales lekcje gdzie pani nauczyciel starala sie wytlumaczyc zasady poprawnj pisowni i przelewania na papier tego co sie mysli i teraz piszesz tak jak tutaj. Nawet sam nie wisz co piszesz. Smutne ;(

Zwierz@K napisał(a):
W twoim mniemaniu to zle swiadczy raptorze.


no jakos tak bo oceniasz bron przez to ze uzytkownik nie potrafi jej wykorzystac to tam jak po moim przykladzie z ferrari ludzie zaczeli by mowic eee ferrari to nooobowe auta ale poldki to juz respekt. A temat przypominam jest nie o jacy uzyktownicy wybieraja jaka bron tylko biorac 3 takich samych gosci z takim samym skillem i postaciami i jednemu dajemy rapa +8, drugiemu duale +8, trzeciemu gige +8. Wiec moze mi odpowiesz co ma user do skutecznosci broni jesli patrzmy na suche staty? A co do tego zabijania woja zanim dobiegnie nie, nie uwazam ciebie czy party za pro bo czym ze jest zabicie 1 woja gdy cale party na niego sie rzuci.

Zwierz@K napisał(a):
Prawda jest taka ( co pisze po raz 5, co bćrdzo zle swiadczy o twojej inteligencji i percepcji, skoro 4 poprzednie razy nie wystarcztyly zebys zrozumial) ze turek szukajac dla siebe broni patrzy tylko i wylacznie na ap.


no niestety zwierzu ale to zle swiadczy o twojej, ze ja juz enty raz mowie co ma turek do tego, ktora bron jest lepsza. Ale widocznie twoja inteligencja i percepcja na to nie pozwala, moze kiedys zrozumiesz sens moich postow oby.

Zwierz@K napisał(a):
Taki Pacan czy Dax grajac na starszych serverach i majac chary na 80 lvl albo wich okolicach maja tak wydeffowane postacie ze maja te bonusy gleboko w


Ale na tych servach sami nie graja sa inni wojkowie 80 nie mowiac, ze pacan nie ma 80 tylko 78 i tamci wojkowie nie sa tez szmatami i tez maja wydeffowane postacie niejedno krotnie lepiej od pacanow i daxow, wiec tez mi powiedz co to ma do tego jaka bron jest lepsza? Nie ma to jak wspanialem porownania stare servy sa zle bo oni tam maja cs deff armory i tam juz sie nie liczy skill tylko item ale na new to tylko skill czyz nie to chcesz powiedziec? (oczywiscie zaprzeczysz wiec nie pisz tego po prostu powqrwiaj sie na mnie i zwyzywaj moja percepcje, inteligencje, pojmowianie itp... prosze tak duzo to wnosi do tematu)

Zwierz@K napisał(a):
wiec jak teraz nie zrozumiales to trudno, ale 6 raz nie napisze...


Niestety dalej nie rozumeim co ma to, ze turek gra na ap buildie do tego, ktora bron jest lepsza. To tylko pokazuje jakimi bezmozgami sa turki i nie potrafia zrobic balance builda i nic poza to czyli twoje wypowiedzi wnosza do tematu mniej wiecej tyle co moje czyli jedne wielkie nic.

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-16 14:26:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
cytat pierwszy wystarczy zeby zaznaczyl dalsza czesc i nie musialbym nic tlumaczyc... znow czytasz miedzy wierszmi i wylapujesz zdania tak zeby pasowaly do twojej interpretacji... przykre ze nie umiesz sie inaczej bronic niz w taki sposob. Nie oceniam broni tylko ich uzytkownikow co juz gdzies nawet napisales, ale w twoim wywodzie nie jest to mysl przewodnia. Dalej wycinaj zdania z kontekstu, chocby to o daxie i pacanie. Serio nie mam ochoty z toba dyskutowac skoro ty robisz to w taki sposob... I jakim cudem z taka rozkminka zdales ta mature z pl majac w *** o.0

@Pacan. Na beramusie sa troszke inne realia niz na nowych sererach. zrozum wreszcie ze na gira wojek nie jest az takim czolgiem jak na bera... tu nie kazdy lata w ironsecie, rocach i dobija 80 lvl... I owszem, wojek ma przezyc. Jak padnie klecha to wojek ma przezyc, odciagnac przeciwnika od maga i dac mu czas na odtepowanie reszty pt. Tak sie przynajmniej u nas gra.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.038s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net