Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-19 22:27:27
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kontakty między klanowe
PostNapisane: 2007-06-25 23:43:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-06-13 17:14:03
Posty: 67
Lokalizacja: wieś+gdańsk
Płeć: Mężczyzna
(USKO)
Jedno mnie interesuje, czy to prawda że nie którzy liderzy niektórych polskich klanów(servy nie maję znaczenia) zabraniaję kontaktowania się z członkami innych klanów?
Czekam na odpowiedzi liderów takich klanów.
i...
( nie czekam na odpowiedzi typu : "bo tak musi być i koniec" , czy "inny klan to mój wróg, ubić,zgromić" , "my jesteśmy najlepsi i nie potrzeba nam kontaktów z nikim innym" )

to trochę bez sensu, nie dość że 80 procent graczy to turasy-burasy ^^ , cześć stanowię inne nacje co znaję angielski i nie znaję, a zapewne , nie każdy polak spricht english... więc co za frajdy z gry , jeśli mogę gadać członkiem klanu w którym jestem , jak prawię wszyscy ludzie sę w jakiś klanach...( z którymi nie mogę gadać , co za restrykcje :P, więc nie ma mojego klanu to se expie ,sam jak żuczek w ciszy i spokoju :> ) , a gdzie otwartość na znajomości^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-26 01:28:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
Cytuj:
Jedno mnie interesuje, czy to prawda że nie którzy liderzy niektórych polskich klanów(servy nie maję znaczenia) zabraniaję kontaktowania się z członkami innych klanów?
na bera tego nie bylo(bylem liderem klanu z 2g BeFree ^^) Moze boja sie ze ich czlonkowie odejda do innych klanow 8|

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-26 08:45:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
ta... na olimpi było jak OutSiders miało z nami wojne, to dark odszedł od nich, bo mu wmawiali że nam powiedział o SQ (która sie zrespiła kiedy zaczynałem biegłem lurować cw - był tam dark, ja hellfury i któryś z priestów od nas, więc bez problemu padła)... byłę jakaś kłotnia i po kilku minutrach dark był bez klanu... drugi kumpel został shackowany przez jednego z członków (chyba lidera - nie jestem pewien) - bo ten miał jego SQ (postać byłę odkupywana) za to, że powiedział nam o Talosie, a wtedy od nich z klanu online był tlyko on... -_-

aha, a obu poleciał soul...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-26 10:42:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
no bylo pare krzywych akcji miedzy nami a OutSiders :S glownie Cashi tam macil, ale jako ze on jest satanista to pewnie Szatan (nie, nie ten asek :P) kazal mu okrasc konto Aviatora :lol2:

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-26 13:58:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-03-25 14:58:56
Posty: 164
Lokalizacja: z nienacka
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Hella zabroniła nam uprawiania sexu grupowego z członkami innych klanów pod groĽbę poszczucia wściekłę klaczę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-26 15:32:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-04 22:04:05
Posty: 251
Płeć: Mężczyzna
Lol pzreciez 1 gracz nie moze kontrolowac drugiego np do kogo pmuje :> i co robi na innym serverze


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-26 15:43:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-27 23:21:15
Posty: 652
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
bylo cos takiego ze rob_lov(lider immortal knights) zakazal kontaktu z ancestors, cos takeigo mi sie o uszy obilo. na forum powinny byc o tym posty.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-26 16:08:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-06-13 17:14:03
Posty: 67
Lokalizacja: wieś+gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Lol pzreciez 1 gracz nie moze kontrolowac drugiego np do kogo pmuje :> i co robi na innym serverze


ta, tylko zauważ , załóżmy że jesteś w klanie gdzie nie możesz gadać z członkami innych klanów, kk, wysłałeś pma do jakies innego typa z przeciwnego klanu. on okazuj sie huj....em i na ciebie donosi , co wtedy powininen zrobić lider takiego klanu? skęd może wiedzieć że taka sytuacja miała miejsce? albo wogóle nie doszło do czegoś takiego ,ale jednak znalazł sie cymbał wkręcił sobie wał i powiedział że z nim gadaleś. Jak wtedy ma sie zachować lider takiego klanu?(jak widać zabranianie gadania z członkami innych klanów nie ma sensu). Lider może wyrzucić za coś czego nie zrobiłeś.
jak znacie podobne sytuacje to opowiedzcie ze szczegółami XD


tak () mówięc w klanie najważniejsza jest lojalność

Za dwa góra 3 dni rozpoczynam rekrutacje

_________________
GL Dont4sk & Faith

az mnie cisnie ,Żeby zagrać w cokolwiek
,Żeby wcięgnęć :S
,Żeby wypić kawe
,wpie.rdalać 100% Żarcia a nie 30%
,kur*a mać full hard pwners :S ,
u hu hu u hu hu patyczki płomyczki u hu hu u hu hu patyczki płomyczki
18 lat Życia stracone... koniec z tym


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-07-04 11:27:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-27 22:08:15
Posty: 803
Lokalizacja: z Ancow <3
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
ImmortalKnights i wszystko jasne :D mialem party z paroma goscmi w ik(kumpel LucPL byl liderem party) fajne pk bylo.. a tu jutro luc bez clanu biega za co ?? za to ze mnie wzia do party -.- ahh te dzisiejsze liderstwo -.-
starzy kumple jak wchodza do mnie od party mowia, ze jak bedzie rob lov szedl to zebym sie tp do miasta, bo jak zobaczy mnie z nim w party to go z clanu wyzuci...
w Ancach nic takiego nie ma szanujemy ik mozemy miec z nimi party, chetnie pomozemy w questach itp itp ale nie rob lov musial zakazac kontaktow... juz nawet nei pamietam za co chyba za to ze jak sie klucilismy z oyama to tak do niego dupe lizal :D ale nvm... bylo minelo ale on lubi rozdrapywac stare rany... zycze mu powodzenia i zeby przemyslal jeszcze raz ta sprawe... bo tylko ik na tym traci nie ance... czesto mam para wchodzi koles z ik i mowi " sorry, ale musze wyjsc bo nie moge miec z toba party" ... pff paranoja...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-07-04 11:55:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-31 15:06:50
Posty: 364
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
W ancach na wszystko lejemy a więc każdy polak to jest wdług mnie ziom i mam w dupie te kłutnie na tym forum....

_________________
THUG LIFE
http://img380.imageshack.us/img380/4051/ragusdehatorussigngm6ci6.jpg
http://img442.imageshack.us/img442/5792/ancestorsclanmemberuseruv3.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-07-04 12:06:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
T juz troche przegiecie jest... kogmu to przeszkadza ze macie party ze soba ? To lepiej turka w party trzymac niz ziomka z innego klanu (nawet jesli te klany szczegolnie sie nie lubia). Tak to tylko w IV RP moze byc...

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-07-04 13:28:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-06-25 00:08:04
Posty: 175
Płeć: Nieokreślona
a ja siedze w tureckim klanie i w dupie to mam jak jakis polak bedzie chcial harpie to pm i spoko zawsze miejsce sie znajdzie nie wazne czy anc czy ik pozdrooo

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-07-04 16:01:01 
Offline

Dołączył(a): 2007-01-31 07:38:42
Posty: 46
Lokalizacja: Z tad
Płeć: Mężczyzna
..::SORIX::.. napisał(a):
[...]
starzy kumple jak wchodza do mnie od party mowia, ze jak bedzie rob lov szedl to zebym sie tp do miasta, bo jak zobaczy mnie z nim w party to go z clanu wyzuci...


Za pierwszym razem to dostana co najwyzej upomnienie a jak to nie poskutkuje to dostana kopa - bo skoro expia z wami to znaczy ze nie przestrzegaja regol - skoro nie przestrzegaja regul to nie maja co szukac w IK - to proste

..::SORIX::.. napisał(a):
w Ancach nic takiego nie ma szanujemy ik mozemy miec z nimi party, chetnie pomozemy w questach itp itp ale nie rob lov musial zakazac kontaktow...


Ta jasne, dobrze pamietam jak byles w klanie to jak na twoja pomoc mozna bylo liczyc - leechowales wiecej niz grales i w dodatku na expie nie uzywales skilli i jeszcze beszczelnie klamales ze uzywasz (mana nie schodzila wogole a nozy z mp recovery nie miales)

..::SORIX::.. napisał(a):
[...] zycze mu powodzenia i zeby przemyslal jeszcze raz ta sprawe... bo tylko ik na tym traci nie ance... czesto mam para wchodzi koles z ik i mowi " sorry, ale musze wyjsc bo nie moge miec z toba party" ... pff paranoja...



tutaj nie ma sie nadczym namyslas - przy kazdej okazji ludzie z waszego klanu robia nam kolo dupy - a to niesluszne oskarzenia, a to bezmysle filmiki "parodiujace" itp. Zwalsza ty sorix wpiepszasz wszedzie watek obsmarowujacy Roba - a przy tym caly nasz klan. Poza tym mamy sie swietnie i rozwijamy sie dobrze i nie potrzebujemy waszej pomocy ani w questach ani w niczym innym jak ci to nie pasi to masz pecha albo jakis kompleks. Twoje pierniczenie od rzeczy nic tu nie pomoze wiec se daruj i sie po prostu odpiepsz.

_________________
"kazdy walczy jak moze, my walczymy na noze" (Hooligans)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-07-04 16:13:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-27 22:08:15
Posty: 803
Lokalizacja: z Ancow <3
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
pff a ja was po3ebuje ta ?? :D:DD:D:DDD:DD najs joke...
uzywalem skilli noobie... czemu mialbym nie uzywac o.O ??
lechowalem ?? no ja wiem... zdazylo sie pare razy ale nie wiecej niz expilem o.O
pozatym stfu ic do roba i mu zrob minete
pozdro 600...
lajza taki fajny ziom a ty taki pojebany o.O


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-07-04 16:17:33 
Offline

Dołączył(a): 2007-01-31 07:38:42
Posty: 46
Lokalizacja: Z tad
Płeć: Mężczyzna
Jestes durnym przychlastem i matkojebc.a - pozatym nigdzie nie pisalem ze nas potrzebujesz - dostales kopa z klanu i probujesz wyglaszac swoje durne gorzkie zale i jeszcze sie wypierasz tego co bylo. A skilli to uzywales po wielokrotnych upomnieniach wiec nie pitol.

To prawda lajza fajny ziom - a ty durna pala i przydupas lizodupiec.

_________________
"kazdy walczy jak moze, my walczymy na noze" (Hooligans)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.035s | 19 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net