Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-28 00:59:51
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-08 10:03:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-13 10:48:32
Posty: 1025
Płeć: Mężczyzna
wi0chm3n napisał(a):
Taa zwierzak a Attyla codziennie gra tylko z Toba?
podobno kreci party z turkami jak ktos tutaj wyzej napisał...
wiec skęd wiecie ze nie uzywa koxpa razem z nimi?


Wiec nam robi obciach nie tobie kkthxbb
A ze jest idiota to inna sprawa

_________________
xDJatokur frajer hie hei ! 23.11.2009 xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-08 10:03:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-10-30 14:03:56
Posty: 215
Lokalizacja: z daleka
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 10
100% nikt w obli nie koxpi jestem tego pewien... pozatym trzyma sie od poczotku oly jakby koxpili to juz 70% klanu zostalo zbanowane, mieli by 80 lvle super uber pr0 itemy i dawno przestali grac wiec niewiem po co takie tematy pozatym niemasz dowodow....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-08 10:08:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
po to by koles mial 15 postow nie kumam ludzi co GRAJA NA KOXP i jeszcze sie tym chwala po prostu DZIECI NEO i zapodaj fote, filmik zanim cos napiszesz bo sie osmieszysz i wstaw sobie w ava swoja podobizne:

Obrazek

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-08 11:10:59 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-05 11:49:56
Posty: 558
Lokalizacja: ze wsi ^_^
Płeć: Mężczyzna
edupeczek... Skęd wiesz ze nigdzie do klanu sie nie dostane?;>
ja sie nie chwale jaki mam nick itp. itd. wiec wiesz... a i tak robie chara do dcz tylko nie mam zamiaru wbijac nawet 70 :]
A tak napisałem to poniewaz każdy w Oblivion pisze ze nie koxpujecie nie oszukujecie itd. itp.
Teraz R1vEr(Attyla) sie chyba cos nie cos wystraszył i zlikwidował forum o koxpie...
Ciekawe dlaczego?

[ Dodano: 2007-06-08, 11:12 ]
Ps. Nie posiadam neo... Ale zrobie to dla Ciebie scar ;]

[ Dodano: 2007-06-08, 11:18 ]
A jednak nie zrobie Ci tej przyjemnosci gdyz ten gif jest za duży ^^

_________________
http://img.userbars.pl/24/4775.jpg
http://img.userbars.pl/53/10569.gif


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-08 11:26:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
dziwne bo to

Kod:
IP dla tego postu
efi2.internetdsl.tpnet.pl [ 19 Posty ]   [ IP <-> Host ]  [ Whois ]

Użytkownicy piszęcy z tego IP
wi0chm3n [ 19 Posty ]


wyglada jak tpnet czyli neo, btw takie pytanie odnosnie tego

wi0chm3n napisał(a):
A tak napisałem to poniewaz każdy w Oblivion pisze ze nie koxpujecie nie oszukujecie itd. itp.


nie jestem jakim milosnikiem Oblivionu ale powiedz widziales kogos z nich na koxpie lub cos podobnego ?

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-08 11:29:33 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-05 11:49:56
Posty: 558
Lokalizacja: ze wsi ^_^
Płeć: Mężczyzna
No nie ale R1vEr jest(a raczej był bo forum zlikwidował jak zobaczyl temat ;] )
Adminem na forum o hackach do KO i byl autorem paru tematów odnosnie koxpów i pisał ze działaja... a skoro tak pisał to chyba musiał ich uzywac zeby tak stwierdzic tak?

PS. Mam radiówke... moze oni korzystaja z neo albo cus :)

_________________
http://img.userbars.pl/24/4775.jpg
http://img.userbars.pl/53/10569.gif


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-08 11:42:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
wow co ty nie powiesz a ja spodkalem na pewnym forum o warezach kolesia o nicku scar nawet mial moja sygnature zajebana bo mu spasowala pod nick :O i pewnie to byle ja ale sam nie wiedzialem ale nvm zapodaj ss z tego fora ća nie istneje juz uuu szkoda jak mi przykro ale koniec rozmowy mi wystarcza twoja odpowiedz

wi0chm3n napisał(a):
No nie


i juz wiesz, ze masz neo pod inna nazwa :S

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-08 11:44:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-03-25 14:56:35
Posty: 25
Lokalizacja: Che3m
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Teraz R1vEr(Attyla) sie chyba cos nie cos wystraszył i zlikwidował forum o koxpie...
Ciekawe dlaczego?


Omg Server jun.pl Nie dziala no0bie :

se wejdz w te linki :
» wiaara.jun.pl
» magdalenamilo.jun.pl
» asdfgfdg.jun.pl
» niesmiertelni.jun.pl
» k750isite.jun.pl

Zaden z nich nie dzila

Cytuj:
Adminem na forum o hackach do KO i byl autorem paru tematów odnosnie koxpów i pisał ze działaja... a skoro tak pisał to chyba musiał ich uzywac zeby tak stwierdzic tak?


Z tego co pamietam ... To tylko same poradniki typu skad sciagnac i jak uzyc tzn. przetlumaczone na polski z Eng !

To ze uzywam koxp-a typu Xtrap bypassed do omijania Xtrapa ( Wiekszosc osob tego uzywa ) to nie oznacza uzywam koxpa tzn. Strzelania z raptora , speed hack itp

Jak nic nie masz na mnie to zamknij swoj pysk dzieciaku !

Cytuj:
Dzisiejsze slowa admina servisu jun.pl


[Dzisiaj 11:42] ComBox: poczekajcie jeszcze chwile, już wszystko wiem o i jak zrobić


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-08 11:51:52 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-05 11:49:56
Posty: 558
Lokalizacja: ze wsi ^_^
Płeć: Mężczyzna
Jatokor był na forum i widział zapewne sygnaturki R1vEr'a z Napisem Attyla a nad nimi Oblivion ;]

przetlumaczone z angielskiego?
Co ty nie poweisz a tekst typu

www.tutaj hack.com

Sprawdzone Działa!!

to tez tłumaczyłes? no super ;]
A bypass Xtrapa jest tylko w CZCombo koxpie dla wara ipd. itd. nie ma póki co osobneg programu "bez wspomagaczy" który by blokował xtrapa... i co?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-08 12:00:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 06:31:25
Posty: 25
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
wi0chm3n napisał(a):
edupeczek... Skęd wiesz ze nigdzie do klanu sie nie dostane?;>

gdybyś nauczył sie dobrze czytać i rozumieć czytany tekst to wiedziałbyś że chodziło mi o clan typu grade 2 albo 1 ... dlatego iż do noobskich klanów biorę all . No zdarza się że klan jest uczciwy i koxperów nie bierze.A i czemu atylla miał by się wystraszyć?? lider na wakacjach to kto go z clanu wyrzuci za bycie adminem na koxp forum . niewiem w jakich byłeś klanach lub czy wogle byłeś w jakimś klanie ... ale z Oblivion nie wylatuje sie tylko dlatego że jakiś niedorozwinięty umysłowo cwel zacznie wypisywać na forach że jesteś koxperem nie pokazujęc przy tym żadnych dowodów i snujęc jakieś nieprawdopodobne hipotezy.. .
Reasumujęc lepiej nic więcej niepisz bo tylko z siebie idiote robisz . -_- -_- -_-

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-08 12:09:49 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-05 11:49:56
Posty: 558
Lokalizacja: ze wsi ^_^
Płeć: Mężczyzna
Dałem dowód w pierwszym poscie niedorozwoju ale jakbys nie zauwazył to jatokor go usunęł gdyz jakby nie było to link do forum z hackami a na tym forum zabrania sie rozpowszechniania hacków...
a to nie moja wina ze Attyla ma niespelnione ambicje i chciałbyc administratorem na forum...
Poprostu Ľle wybrał to forum ^^

_________________
http://img.userbars.pl/24/4775.jpg
http://img.userbars.pl/53/10569.gif


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-08 12:11:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-03-25 14:56:35
Posty: 25
Lokalizacja: Che3m
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
A bypass Xtrapa jest tylko w CZCombo koxpie dla wara ipd. itd. nie ma póki co osobneg programu "bez wspomagaczy" który by blokował xtrapa... i co?



Xtrap bypassed jest razem z plikiem CzCzombo ale chyba sie uzywa odzielnie nie jest nakazane ze jak blokuje Xtrapa to i musze CzCzombo uruchomic ?

Mam do wyboru zablokowac Xtrapa i sie cieszyc ze nie musze sie meczyc 30 min zeby sie zaladowal , I wbic se na o1 i grac se bez zadnych problemow lub Zablokowac Xtrapa wejsc na o1 Uruchomic CzCzombo dostac bana ??

[ Dodano: 2007-06-08, 12:17 ]
To ze udzielalem sie na tym forum , i dostalem miano propozycji zostac Adminem tego forum i prowadzic swoje obowiazki ktore zastaly na "Admina" , to juz odrazu od koxpow mnie wyzwac ? Np. Taki marcinek_PL Z HL udziela sie na moim forum tak jak i jego reszta klanu i podniecaja sie ze mnie znaja ?! I nie maja zadnego Aktu oskarzenia mnie o uzywania koxpa ...

Jezeli nie masz zadnego zdjecia jak strzelam z raptora lub cos innego zwiazanego z koxpem nie udzielaj sie w tym temacie :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-08 12:23:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-10-30 14:03:56
Posty: 215
Lokalizacja: z daleka
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 10
Czyli jakbym sobie byl takim adminem forum koxp i dal w sigu nick czyjsc nad nim jakis klan to znaczy ze ta osoba koxpi, ta? zalozmy ze attyla niejest dminem i tylko ktos sobie tak sobie dal? i teraz ty sie go czepaisz? niemasz dowodow-niema sprawy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-08 12:59:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-05-02 11:30:19
Posty: 4496
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 50
Rzeka aka Attyla aka boss kocham cie za te top pk H i S w ramce :P tylko dziwne ze masz 113k np a na H trzeba 1,8 a na S ~1,5mln np ^_^ "jestem dumny z mojego fotoshopa :D" juz nawet nie napisze zal.pl choc mam neo (to juz nie moja wina :S )

/shajba no raczej na to wchodzi bo wszyscy tak pojmoja np turkow turek = koxper rememberme = koxperzy a przecierz caly clan nie koxpi ale i tak kazdy mowi ze to koxperzy tak samo z oblivion a ja swoje wiem co do auto heala na dm tytanach i ds jak kiedys bylem u was w clani :F dowodu nie mam ale jak ktos nie chce uwiezyc to nie uwiezy

btw Attyla jezeli robisz forum o czyms to musi cie to interesowac nie? bo po co robic cos skoro cie to nei interesuje? o_O

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-08 13:22:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-13 10:48:32
Posty: 1025
Płeć: Mężczyzna
Poraz 3 mowie ze Atyyla jest idiota... Ja cały czas Helowi dupe truje zeby go wywalił za tego admina a on nieche... A teraz z.jeb na odwyk pojechał...
Dark kochanie jak y byłes unas w klanie to nawet o takim czyms jak ds niemyslelismy ale ok... tak btw to gratki pojechałes mnie na vs xD 100% stun

_________________
xDJatokur frajer hie hei ! 23.11.2009 xD


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.043s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net