Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 13:52:00
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: IK zenada
PostNapisane: 2007-06-04 08:24:59 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-13 05:33:58
Posty: 15
Płeć: Nieokreślona
Witam, rzadko sie wypowiadam w sprawach , jak by to nazwac , stosunkow miedzy klanowych , ale niestety dzis musze ( 4.06.2007). Po restarcie serwow jak wszyscy wiedza zaczyna sie wyscig do bosow o mniej lub wiecej warta nagrode ( unique coins np :) ).
Wiemy jak to tureccy bracia sie zachowuja, trade, lury wiekszych mobow itp. Niestety IK ( nie podaje niku ani profesji , bo jak sie jest w klanie to sie klanem jest^^) zachowuja sie identycznie. Dobieglem do Shauli na golemach , bylem na YaHhOo( 71 lvl), i bylem pierwszy , wiec juz samo to wyklucza ks tak mizernego bosa jak shaula, lecz, niestety mimo iz dobiegli i turcy, bulgazy, kubanczycy, etiopczycy, rumuni itp, to tylko gostek z IK mnie tradowal. Zalosne. Naprawde. Do tej pory pomimo licznych tego typu zagrywek ze strony "tego " klanu uwazalem , ze jak to zwykle bywa sa ludzie i ludziska. Niestety.
To smutne. Coraz mocniej sklaniam sie do tego zdania, ze w IK znalezli miejsce zakompleksieni chlopcy , ktorzy nie potrafia sie odnalezc w "zyciu" i w tym wirtualnym swiatku postanowili odreagowac swe " Kalectwo".
A jest tyle innych dziedzi, gdzie mozna sie wyzyc. Jezeli juz IK pala taka nienawiscia do innych ( normalnych) polskich klanow, to proponuje poddac sie powszechnej ostatnio modzie i zmienic nacje. Wtedy beda ci chlopcy mogli w sposob bardziej namacalny sie konfrontowac, a nie jak do tej pory za pomoca szczeniackich zagrywek. Fuj ....
Wstyd. Jezeli jeszcze sa tam porzadni ludzie to wspolczuje...
ps
achhhh, szkoda slow


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-04 08:32:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-16 15:56:22
Posty: 137
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Catt, podaj nick klienta, bo jeżeli wycięgnę od klienta jakieś konsekwencje, tzn że ktoś zaczyna mysleć, a jeżęlieli zostawię go bez kiwnięcia palcem, znaczy to nie mniej nie więcej że wszelkie chamstwa dzieję się z aprobatę lidera


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-04 08:40:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-28 20:42:39
Posty: 697
Lokalizacja: Gniezno
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
dokladnie nick podaj z wierze ze Rob cos z tym zrobic


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-04 09:33:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 16:47:44
Posty: 2208
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 13
przykro nam, ale zawsze ss mile widziany, bo zawsze sie na to lepiej patrzy...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-04 13:16:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-27 22:08:15
Posty: 803
Lokalizacja: z Ancow <3
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
ehe rob cos z tym zrobi ;) moze go hmm pochwali ??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-04 14:57:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-16 15:56:22
Posty: 137
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Sorix, bez prowokacji proszę, poczekamy zobaczymy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-04 15:10:28 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-21 14:30:21
Posty: 1955
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Łojezu, az sie czytac nie chce. Przyszedłes sie poskarzyc ale nie powiesz na kogo? Masz racje - zenada.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-04 15:18:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-16 15:56:22
Posty: 137
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Gadałem z cattem, i nicku nie pamięta, a ssa nie ma, wydaje mi się że można zamknęć, chyba że catt będize chciał jeszcze coś dodać, ale wydaje mi się że winnego i tak nie znajdziemy, a tylko pełno flame'u będzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-04 15:28:18 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-13 05:33:58
Posty: 15
Płeć: Nieokreślona
Wybacz "Ulyster".Rozumiem ,ze sie czytac nie chce bo i tekst przydlugi a i moze zwroty zbyt trudne, by zrozumiec. Wyraznie napisalem. Celowo nie podaje nicku, poniewaz to nie jest incydent , a stala praktyka klanu IK. I na takowy sie poskarzyle, jezeki juz takich kolokwializmow chcesz uzywac.
A to przeciez proste jest. Fakt. Opisany i juz. Koniec. To ile tu napiszecie i jakich bedziecie uzywac epitetow i matactw i tak FAKTU nie zmienia.
Wiec nie pluj sie chlopie jeden z drugim , tylko , juz pisalem co mozna zrobic.
Coraz bardziej odpowiedzi IK przypominaja malego , zaszczekanego do zgonu prawie Ratlerka. Male pieski tylko szczekac potrafia.
A tak pozatym to trzeba trzymac poziom, bo o klasie chyba tu zadnej mowy nie ma.
Za kazdym razem jest to samo, na rzeczowa uwage szczeniackie odzywki i niewybredne zaczepki. Jak zaniedbane dzieciaki z PGR - u. Bic sie boja , ale wyzywac tooo tćak. A jak juz brak jakichkolwiek sensownych argumentow , to zawsze mozna wykrzykiwac ze twoja mama to swolocz, a tata to taki i tak dalej az do siudmego pokolenia. No gratuluje.
Ale kto tam gra to juz pisalem wyzej.
Jak zawsze niezwykle serdecznie pozdrawiam braci polakow, jak zawsze konstruktywnych i solidarnych , zawsze usmiechnietych , otwartych na swiat i oczywiscie bezinteresownych.
Ta koncowka chyba zbedna, bo nie wszyscy chyba zlapia co to lekka ironia.
I przypominam , po raz setny , chyba, to gra jest ... tylko.....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-04 16:03:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Cat nie rozumiesz o co ulysowi chodzi jesli byla taka akcja to zapodaje sie ss z nickiem osobnika i nazwa klanu wtedy wiadomosc jest wiarygodna i mozna kolesia ukamieniowac ale jesli takiego dowodu nie ma to wtedy bedzie bezmyslny flame przeciwnikow (i tych ktorzy nie byli przy tym incydencie ale chca sie na kims wyrzyc) i zwolennikow IK i raczej watpie czy osoba postronna t.j. ja cos z tego zrozumie i tyle

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-04 17:13:06 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-21 14:30:21
Posty: 1955
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Ano widzisz. Ja napisałem 3 zdania - Scar je zrozumiał, ty nie. Widocznie żeby coś do Ciebie dotarło trzeba opisywac to na 14 sposobów, w 22 różnych zdaniach (które zreszta mówia o tym samym). Ale to juz twój wybór czy chcesz udawac pseudointeligenta i bogato opisywa jaka to Cie nieprzyjemnosc spotkała w ko (tak jakby to ... było cos nowego) czy poprostu powiedziec o co chodzi.

Tego typu posty (#1) sę poprostu durne. Omg omg ktos mnie tradował, jego klan to ..., omg omg ze 3 madre słowa, ktos mnie tradował, bogaty opis, omg omg ale i tak wam nie powiem kto! Nie powiem bo jestem taki dobry i nie chce robic problemów - noz ... mac jak sie decydujesz na opisywanie sytuacji na forum to podaj te pierdolone konkrety.

Pozdrawiam - znudzony Ulyster

Btw mam nadzieje, ze teraz zrozumiesz o co mi chodziło.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: IK zenada
PostNapisane: 2007-06-04 17:32:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-15 15:53:27
Posty: 133
Lokalizacja: Z nienacka
Płeć: Mężczyzna
Ja moge powiedziec ze ktos z ancestors,oczywiscie nie powiem kto bo jestem wspaniałomyślny,zhackował mi konto.Czyli całe ancestors to złodzieje bo :

CattibriePl napisał(a):
, bo jak sie jest w klanie to sie klanem jest^^


Sytuacja jest oczywiscie wymyslona,ale tyle samo w niej konkretow co w twoich przełenionych zbulwersowaniem i zirytowaniem dywagnacjach.Takze kazdy moze kazdego oskarzyc bez podawania konkretnych dowodów

_________________
Obrazek
[


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-04 18:04:17 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-21 00:48:38
Posty: 95
Lokalizacja: z daleka
Płeć: Mężczyzna
lol... nie no , wymyślił se napewno >.< Bo **** nudzi mu sie
To jest chamstwo i tyle i mu wierze , choć w obecnej chwili nie jestem w ZADNYM POLSKIM KLANIE...

ale tak na marginesie... jak sie pytałem o klan IK2 , to w czasie rozmowy z pewnym panem ( Battle_Priest z kwadracikami obok nicku ) dowiedzialem sie żę :
Ancestors
|Ancestors|
Mushrooms

To qrwy i szmaty itp Więc... no commensts, póĽniej osobnik dowiedział się że miałem chara w mushrooms i ... już był offline -_-


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-04 18:20:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-15 15:53:27
Posty: 133
Lokalizacja: Z nienacka
Płeć: Mężczyzna
Nie mowie ze sobie wymyslił,lecz jesli ktos kogos oskarża to powinien pokazac dowody.

A tak na marginesie bylem i w ancach i w ik.Teraz nie gram bo jakis mily czlowiek wyczyscil mi konto (moj blad-trojan :( ).Wiesz jak ktos daje pomysł zeby do screena kogos z ik "dorobic" pare efektow koxpowych i dac do gma zeby go zbanował,to trudno go nie nazwac szmatę chociaz watpie zeby takie słowa padły.

_________________
Obrazek
[


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-04 18:36:14 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-21 00:48:38
Posty: 95
Lokalizacja: z daleka
Płeć: Mężczyzna
No spoko... jestem nowym graczem na xigu ( no i na usko ) Nie patrze co było, ale jak sie pytam o klan ( bo w tamtym gralem okolo 2tyg, postanowilem kontynuować tradycje z myko priestem ... wiec wyszedlem magiem) i slysze od razu jak besztaję inne polskie to co jest ? o_O

Jak do mushrooms wchodzilem to jakos nikt nie szmacil IK, IK2... ale cóż 8|
jak kto woli >.<

Ale tacy jesteśmy... na MYKO 2 główne polskie klany też sie nie uwielbialy, ale ten przypadek to jest jedyny, tam chociaż jak bilem bosa z kims, tamci sobie zaczekali - jesli tanker nie dal rady badz padl zaczynali bić.... :D
i jak mialem kumpli z przeciwnego klanu to mnie i im nie groził ban lol ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.039s | 19 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net