Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 09:29:37
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-04 19:05:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
klotnie miedzy Oblivionem a OutSiders byly znacznie ciekawsze...

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-04 19:42:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-15 15:53:27
Posty: 133
Lokalizacja: Z nienacka
Płeć: Mężczyzna
Twoj nick troche kojarzy mi sie z xydonisa,mowisz o Gwardi i Białych Orłach ?

_________________
Obrazek
[


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-04 20:38:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
LighT napisał(a):
Ale tacy jesteśmy... na MYKO 2 główne polskie klany też sie nie uwielbialy, ale ten przypadek to jest jedyny, tam chociaż jak bilem bosa z kims, tamci sobie zaczekali - jesli tanker nie dal rady badz padl zaczynali bić.... :D
i jak mialem kumpli z przeciwnego klanu to mnie i im nie groził ban lol ;)


po uno spytam sie byles przy zajsciu bo ja nie wiec nie wypowiadam sie na ten temat bo nie widzialem tego i nie moge dac wiary i IK ani drugiej stronie bo nie ma solidnych dowodow, wiec bez takiego czegos, ze ktos zrobi temat to juz wszyscy ban them ale zastanowic sie czy dowody sa solidne i czy posiadasz na tyle informacji by sie wypowiadac w owej sprawie bo jesli po prostu spodkala cie niemila sytuacja do IK badz drugiej storny to nie znaczy, ze kazdy taki jest i juz mozna po nich jechac bez znajomosci faktow. Co do manipulacji zdjeciami i wmawianie gm-owi, ze ktos kospi to trzeba miec nielada umiejetnosci by przerobic wiarygodnie zdjecie a raczej watpie by byl na tym forum badz w tych klanach osobnik ktory zrobi to tak, ze nie bedzie widac, ze bylo cos robione z ta fortka (no moze kilka wyjatkow ale oni tu sie nie wypowiadaja i dawno nie zagladaja) to tyle odemnie.

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-04 20:46:04 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-21 00:48:38
Posty: 95
Lokalizacja: z daleka
Płeć: Mężczyzna
Zboo napisał(a):
Twoj nick troche kojarzy mi sie z xydonisa,mowisz o Gwardi i Białych Orłach ?


taa...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-04 20:56:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-15 15:53:27
Posty: 133
Lokalizacja: Z nienacka
Płeć: Mężczyzna
Scar,w zupełnosci sie zgadzam ale nie chodzi mi o to,czy mozna to zrobic, czy trudno czy nie,ale o samo to ze klan ktory mowi ze IK to gówniarze a sam rzuca propozycje takich praktyk jak wrabianie kogos w uzywanie koxpa to cos jest to nie tak.Nastepnym razem jak macie zamiar obrzucac kogos błotem to jakies dowody poprosimy

_________________
Obrazek
[


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-04 20:56:58 
Offline

Dołączył(a): 2006-02-17 09:12:29
Posty: 27
Lokalizacja: Kowary
Płeć: Mężczyzna
Wojna hy hyhy :D ciekawe kto wygra :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-04 21:35:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
wygrywa zawsze ten sam, ja :)

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-04 22:32:11 
Offline

Dołączył(a): 2007-05-28 23:06:33
Posty: 157
Lokalizacja: Z lasu
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 2
scar napisał(a):
o do manipulacji zdjeciami i wmawianie gm-owi, ze ktos kospi to trzeba miec nielada umiejetnosci by przerobic wiarygodnie zdjecie a raczej watpie by byl na tym forum badz w tych klanach osobnik ktory zrobi to tak, ze nie bedzie widac, ze bylo cos robione z ta fortka (no moze kilka wyjatkow ale oni tu sie nie wypowiadaja i dawno nie zagladaja) to tyle odemnie.

hehe nie gadaj ze bys tego nie zrobil, gdybys sie postaral ;)
Zdięcia tego typu mozna przerobic, ale to bedzie dluga i monotonna praca. Wiec ssy nie beda wtardym dowodem, z nickami nie bedzie problemu bo mozna wytlumaczyc ze wcisnelo sie "O" bo inaczej lagi sa o_O o_O
Dobra juz nic nie powiem bo zaraz zrobie totka o_O o_O o_O o_O

_________________
[center]Obrazek[/center]
[center] BackFlyp| Boncur | Geralt | Puszczyk |KosmoPL | WhiteRayla Twko [/center]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-05 06:30:39 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-13 05:33:58
Posty: 15
Płeć: Nieokreślona
ja wiedzialem, ja wiedzialem , ze tak bedzie......
i co tu duzo pisac. Jak napiszesz spokojnie , tak tylko by zwrocic uwage na problem, to i tak ci dupe zrabia.....Juz kiedys , przy okazji innych postow pisalem ze wszelkie proby odezwania sie sa daremne.I masz, podkusilo mnie.Boze.
A co do pseudointeligencji panie Ulster , to lepsza taka niz zadna, Polecam sie i goraco pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-05 08:34:43 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-21 14:30:21
Posty: 1955
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
hehehe brak inteligencji postanowiłes zastapic pseudointeligencja? Gratuluje wyboru.

Chcesz to dalej baw sie w te swoje ohh madre posty, ohh jestem lepszy i taki wspanialomyslny.
Co do jednego musze sie zgodzic - posty jakie piszesz sa daremne. I do tego głupie.

Równiez pozdrawiam, czekamy na kolejna porcje wspanialych wiadomosci!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-05 09:20:32 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-13 05:33:58
Posty: 15
Płeć: Nieokreślona
o moj boze , ale durny jestes , az sie myslec nie chce .I tym o to sposobem , probujac cokolwiek ci wytlumaczyc mozna zaczac funkcjonowac na twoim poziomie a to rzeczywiscie moze oznaczac nawrot do natury , czyli do wspolnoty pierwotnej. Bo ty to nawet nie jestes glupi, tylko prymitywny, a tego juz sie wyleczyc nie da.
Co ty wiesz o inteligencji chlopie, ile masz lat , jakie doswiadczenie zyciowe i wreszcie jakie masz wyksztalcenie by o tym dyskutowac?? I wreszcie co soba prezentujesz oprocz tych niewybrednych zaczepek pantofelku?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-05 09:24:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
CattibriePl napisał(a):
nawrot do natury

zdaje sie ze ty juz wrociles do tej pierwotnej kultury... Jezu, ile lat poslugujesz sie jezykiem polskim ? I nadal nie umiesz :S

[ Dodano: 2007-06-05, 09:25 ]
eeee, dlaczego jest cenzura na slowo poslugujesz ?

[ Nh2003: bo napisales przez "h" i byl w srodku wulgaryzm. ]

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Ostatnio edytowano 2007-06-05 10:46:31 przez Zwierz@K, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-05 09:40:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-16 15:56:22
Posty: 137
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Zboo napisał(a):
Scar,w zupełnosci sie zgadzam ale nie chodzi mi o to,czy mozna to zrobic, czy trudno czy nie,ale o samo to ze klan ktory mowi ze IK to gówniarze a sam rzuca propozycje takich praktyk jak wrabianie kogos w uzywanie koxpa to cos jest to nie tak.Nastepnym razem jak macie zamiar obrzucac kogos błotem to jakies dowody poprosimy


Może łaskawie wyjaśnisz kto takimi propozycjami rzuca?? Bo jak ktoś z Ancestors to chcę o tym wiedzieć, jak ktoś z mushroms to mało mnie to obchodzi, nauczcie się że to sę 2 różne klany i jak się wypowiadacie to precyzujcie o kim mowa, bo nie wiem jak inni ale osobiście wyjętkowo nie popieram wypowiedzi i zachowania niektórych członków mushroms.

P.S. wiesz zwierzak kaczor u władzy to wszystko cenzuruję, ja ostatnio dostałem warna za żartobliwy zwrot do kumpla (z którym gram od hen hen i jeszcze trochę) "gnoju" (ciekawe czy za to też będzie)


Ostatnio edytowano 2007-06-05 09:42:48 przez Shorg, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-05 09:40:26 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-21 14:30:21
Posty: 1955
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
hahah osoba która zaczyna zdanie od 'o moj boze , ale durny jestes' chce dyskutowac o inteligencji i kulturze?

Pewnie teraz czekasz na to zebym spytał jakie ty masz studia bla bla, etc? Zapewne juz masz przygotowany 32958328 zdaniowy, pełen "niczego" post. Ale tbh nic mnie nie obchodzi kim jestes. Czy skonczyles jakies studia, czy uwazasz, ze cos oprócz głupoty soba reprezentujesz. Doskonale przedstawiles siebie w tych paru postach.

Pozdrawiam i niecierpliwie czekam na kolejne bzdury!

@Zwierzak napisales posługuje przez "h" i sam pomysl co wyszlo :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-06-05 09:42:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
lol :rotfl: no to nie mam wiecej pytan :lol2:

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.033s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net